Opinie o Lidl Polska w Bydgoszcz Łęczycka 4

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lidl Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lidl Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska w Bydgoszcz Łęczycka 4

Zbigniew

W ostatnim czasie widzę wiele ofert pracy w firmie Lidl Polska, czy udzieli ktoś informacji, czy mało doświadczony pracownik miałby szansę na pracę w tej firmie? Co z dodatkami do płacy, firma oferuję bogaty pakiet socjalny? A jak mają się sprawy przerw w pracy, macie możliwość zrobienia sobie posiłku na ciepło? Zachęcam was do dodania nowych opinii. @INOWROCŁAW, uważasz, że firma Lidl Polska stawia zbyt wysokie wymagania dla nowych kandydatów? Starasz się o stanowisko kasjera, czy interesuję Cię stanowisko kierownicze? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie.

Aligator

Witam. Czytam Wasze komentarze i stwierdzam że duzo w tym gorzkiej prawdy. Nadgodziny- norma, chociaz jak masz swiadomoscbze Ci za nie zapłacą pracowaloby sie inaczej, a tu sie okazuje ze przesuwają wyplacenie za nie nawet kilka mieaiecy. Co do zapie....ania zgadzam sie z przedmowcami. Nie ma dnia, zeby nie potknac sie o wlasne nogi bo czlowiek nie wyrabia tempa. Po takim dniu pracy nie masz sil na zycie osobiste. Na nic. Masz byc specjalistą od wszystkiego za te same pieniadze. A osoby ktore nie potrafią nic zrobic lub dobrze udają zeby sie nie marobic siadają na kase. Grafik czesto zmieniany, czasem nikt nie raczy Cie powiadomic ze nastąpiła zmiana, wiec zawsze kiedy przychodzisz do pracy najpierw sprawdzasz czy nagle ktos Ci wolnego nie zabral. Taka prawda o pracybw Lidlu.

Po kilku dlugich i ciezkich latach pracy w lidlu stwierdzam ze chyba niezle nagrzeszyłam za młodu ze taka kara mnie spotkała. Lidl uczy pokory i to baaardzo :-(( czlowiek im dluzej pracuje w lidlu tym bardziej traci czujność i nawet sie nie wie kiedy a tu kilka lat pracy za nim:-(( trzeba umieć tam pracować nie tylko fizycznie ale tez psychicznie:-(( słabi odchodzą albo są przezucani z jednego sklepu na drugi na zapchaj dziurę. .. tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia!!!! Jakby nie moj kredyt i dzieci na utrzymaniu juz dawno bym odeszła z lidla! !!!!!!!

Tak Lidl to nieustanna walka...o wolne o awans o lepsze zadania o szacunek o pieniądze o etat ciągle o coś trzeba walczyć. Reklamy lidla czy to w telewizji czy w necie promujące niby ze lidl tak kocha swoich pracowników to żenada. ..zwykła propaganda...po prawie 10 latach pracy w lidlu mam dosyć. Poprostu psychicznie mam dosyć :-(( nie chodzi o kaprys ani to ze sie nudze bo nie mam na to czasu.ale poprostu jestem wyczerpana i wypalona psychicznie... lidl wycisną ze mnie całą energie zyciową całą radość życia i chęci... jak coś sie zaraz nie zmieni w lidlu to ktoś w końcu nie wytrzyma i wszystko wybuchnie!!! Tak jak kiedyś w biedrące...

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jeśli zastanawiasz sie nad pojsciem do pracy do lidla NIE IDZ!!!!!!! to oboz pracy, tragedia i masakra w dosłownym słowa znaczeniu.podstawowe motto WYDAJNOSC!!!! JEDEN MA ROBIĆ ZA CZTEREC. juz w pierwszy dzien pracy robilem dwie godziny dłuzej i nikt nawet sie nie zapytał czy moge zostac ani ze poprostu powinienem bo jest nieskonczona praca. zreszta praca codzienie jest nieskonczona na czas ,dlatego ze jest za malo ludzi i ciagle nadgodziny sie rypie. od rana tyranie, rozłożyć trzy palety na mopro od 6 do 8 to tylko jak robisz biegiem az pot lec ci po dupie. jak to powiedziala kierowniczka tu trzeba lubiec zapier...ac. inne slowa zapierda...cie szybciej bo znowu nie wyjdziemy o czasie, a problem w tym ze kazdy zapierdala jak debil. dziewczyny robia tak szybko ze na drugi dzien są chore. na zmianie 4 osoby z czego jedna na piecy druga to kierownik zmiany tzrecia warzywa i czwarta na kase ale do 8 "zapierda....nie" na rozkladaniu towaru. znam ludzi z innych marketow i każdy mowi ze u nich robi sie normalnie,w normalnym tempie wyklada towar i wychodzi o tej godzinie jak w grafiku, wiekszosc z nich to byli pracownicy lidla. lidl sie chwali jaki to prestiż u nich pracowac bo płacą najwiecej a gowno prawda, pensja podstawowa niska tylko jest premia uznaniowa ktora zabieraja jeśli pojdzie sie na chorobowe albo weźnie urlop na żadanie, wiec prestiż jak chu.. nawet jeśli po roku czy dwoch zarabia sie wiecej niz w innym markecie to wole zarabiac mniej niz robic w lidlu za 200 zł wiecej i nie robic za czterech. do tego ciagle zmiany grafiku, masz wolne a dzwonia ze masz isc do pracy . tragedia!!!!!!!

rozczarowana

Rozmowa kwalifikacyjna to jedno a praktyka drugie,(usunięte przez administratora) Godzinę lub dwie przed wyjściem dowiadujecie się ze musicie dłużej zostać I tak każdego dnia, no chyba że macie wolne :p żenada. jak się nie zgodzicie kilka razy możecie spodziewać się nieprzyjemnych komentarzy! brak słów! a ze strony kierownictwa Lidla brak szacunku dla czasu pracownika, już nie wspominając o innych rzeczach. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Lidl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska