Opinie o DB Schenker-Magazyn Logistyczny w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB Schenker-Magazyn Logistyczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker-Magazyn Logistyczny w Bydgoszcz

Zenek

A może wiecie czy są jeszcze jakieś inne oferty pracy?

Dariusz
@Zenek

Tak, na ogólnie dostępnych portalach z ogłoszeniami rekrutacyjnymi jest sporo aktualnych ofert pracy z zakresu marketingu i logistyki. Zajrzyj tam, może znajdziesz coś dla siebie i napisz jeśli będziesz składał CV.

Olgierd

@Byłem tam najniższą plus Idealnie może nie jest ale nigdzie nie jest. Myślę, że zabrakło chęci do pracy?

Swieźak ce

Bylem tam jeden dzien najnizsza krajowa reszta pod stolem mnie nie interesowala.Ale to nie bylo najgorsze duzy pospiech i balagan przy zaladunku auta.Trzeba bardzo uwazac aby cie elektryczny wozek widlowy nie staranowal.Zreszta nawet dali kartke na scianach ze w zwiazku z duza iloscia wypadkow prosimy o ostroznosc.Rampa z prl-u mozna doslownie ogluchnąć przejezdzajac paleciakiem po niej.Pewnie polowa kierowców półgluchych chodzi.Naprawde odradzam.Atmosfera tez niewolnicza.Kierowca dostaje 3tys oczywiście najnizsza +????

@Swieźak ce

Wiem, że byłeś aktywny na forum jakiś czas temu. Jednak chciałabym się dowiedzieć, jak oceniasz sam proces rekrutacyjny do DB Schenker-Magazyn Logistyczny? Z ilu etapów się składał? Warto poruszyć tę kwestię na forum, gdyż może kogoś interesować praca w tej firmie.

Patrycja

@Tragedia Z jakiego konkretnie powodu masz taką, a nie inną opinię na temat pracy w firmie DB Schenker? Dobrze by było, gdybyś podał konkretne powody, aby inni użytkownicy mieli więcej informacji na ten temat. Byłabym Ci wdzięczna za bardziej szczegółową wypowiedź.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Tragedia

Praca tragiczna nie polecam nikomu bardzo marne grosze 2000 zł podwyżka nie wiadomo kiedy.

Patrycja

Zachęcam osoby zainteresowane pracą w firmie DB Schenker-Magazyn Logistyczny do odwiedzin strony internetowej tego pracodawcy: https://www.dbschenker.com/pl-pl/ poprzez zakładkę kariera macie możliwość zapoznać się z aktualnymi rekrutacjami. @dobrysamarytanin, dziękujemy za Twój wpis w temacie firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny, chętnie dowiemy się od Ciebie więcej informacji dotyczących pracy w tej firmie, może posiadasz wiadomości dotyczące atmosfery pracy? W swoim komentarzu wspominasz o planach nowych zatrudnień, czyżby firma otrzymała w ostatnim czasie duże zlecenia? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, Twój drugi komentarz w tym wątku będzie bardzo pomocny dla innych!

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@dobrysamarytanin

w DB Schenker ale tym zwyklym magazynie przy Fordońskiej 266 podbno maja sie zwiekszysc w niedlugim okresie bodajze max miesiac. Jak bede cos wiedziec wiece to dam znac

Patrycja

@pppfff, Uważasz, że brygadziści w firmie DB Schenker-Magazyn Logistyczny mają zbyt niską stawkę? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku. Zapraszam także inne osoby do pisania najnowszych wieści w temacie firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny, chętnie dowiemy się informacji o poziomie płac oraz obecnym rozwoju tej firmy.

................................

Najlepszy jest ten koles z brodą co wchodzi brygadziscie w dupe po same migdałki ! pewnie sie od niego nauczyl bo tak samo brygadzista wchodzi w dupe szefowej ! z drugiej strony jak słysze ze tego goscia nazywamy brygadzistą to mnie az trzęsie ! bo taka osoba powinna miec swoje zdanie , a ten gosc to jaja chyba w domu zostawia lub ich nigdy nie posiadał !

pppfff
@................................

haha tak czytam i doszedlem do momentu ze brygadzista powinien miec swoje zdanie :D dobrze trafione + za to :D i masz racje sa brygadzisci którzy w (usunięte przez administratora) wchodzą i nic sie nie odzywają siedzą cicho bo swoją stawkę mają ale jaką ? 200zl wieksza netto od zwyklego pracownika :D

Patrycja

@Dix@Mroczny Rycerzchętnie dowiemy się, co konkretnie sprawia, że jesteście zadowoleni z pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy? Jak wygląda Wasz typowy dzień pracy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek ten trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

Byłem tam najniższą plus
@Patrycja

10 plus godzin w pracy za 3 tys na rękę kaleka możesz zostać jak sobie ładują wózkami jeżdżą jak (usunięte przez administratora)w około Ciebie

Mroczny Rycerz

Polecam bardzo , atmosfera bardzo miła , idzie się ze wszystkimi dogadać , jestem bardzo zadowolony z pracy tam (Fordońska 266) :)

Dix

Polecam :D

Siema jak wyglada tam praca na magazynie na petersona? Opinie nie zaciekawe dajecie warto tam zaczynac??

m
@Zainteresowany

pracuje tam na lini od stycznia jak dla mnie praca pozytywna a magazynierzy nie narzekają.

Za długo tam pracowalem . Nigdy tam nie wroce . Pracuje jeszcze tam E.S ? Czy juz ja ktos podał o mobbing psychiczny ? Ona lubi ponizac ludzi zwlaszcza przy wszystkich .

Jess

Wiesz co, ja zawsze się zastanaiam czy lepej jest właśnie na akord czy w jakiś inny sposób, trudno powiedzieć chyba, zwłaszcza, że no wiadomo stawki zawsze są inne, generalnie to chyba zależy czy się lubimy lenić, czy jesteśmy sprawni i szybcy i się opłaca

....

mam pytanie jakie macie opinie o pracy na akord w schenkerze ? jakie zarobki ?

eXAnonim

W Bdg dążą do eksploatacji tylko wózków elektrycznych ale jeszcze tam ze 4 gazówki jeżdżą (łącznie 15 wózków na magazynie) także na wymianę butli świstek musi być obowiązkowo. Co do tych wymagań i giganta to nie przesadzaj to jest praca na magazynie a nie w siedzibie Google :P PS. Schenker nie ma ani 1 swojego samochodu czy wózka wszystko jest wynajem/leasing. Cały ich transport opiera się na podwykonawcach jedyne co jest ich to magazyny ale to też nie wszystkie. Także śmiało aplikuj, mówię ci że cudów na kiju na pewno nie będą wymagać, w sporej ilości oddziałów są braki kadrowe.

eXAnonim

Chcą z doświadczeniem minimum 3-mce ale ze względu na spory brak ludzi do pracy biorą też bez doświadczenia i patrzą czy szybko się oswajasz czy raczej nic z tego nie będzie. Z tego co wiem to nie maja niewiadomo jakich wymagań ludzie po zawodówce też tam pracują, najważniejsze to papier na wózki z wymiana butli i chęć do pracy.

eXAnonim

Na magazynie zwyklym schenkera (nie mylic z logistycznym) w Bydgoszczy (Fordonska 266) to swiezak ktory przychodzi bez doswiadczenia ma 2200brutto, zatrudniony przez agencje, po przepracowaniu tam ilus miesiecy zazwyczaj sie dostaje umowe u prace juz przez schenkera. Jak macie pytania to pisac postaram sie odpisac.

Aga
@eXAnonim

na jakie wynagrodzenie dyspozytor z kilkuletnim doświadczeniem może tam liczyć ?

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker-Magazyn Logistyczny - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker-Magazyn Logistyczny?

Kandydaci do pracy w DB Schenker-Magazyn Logistyczny napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB Schenker-Magazyn Logistyczny