Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Zaangażowany

Czy pracownicy którzy nie byli na pikniku dostaną termosy na wodę z saturator ów

monitor

"Czy monitoring w pracy jest legalny? Tak, ale nie wszędzie i tylko za zgodą pracowników!"

dno

Ludzie znajcie swoje prawa. „Monitoring nie powinien być stosowany do inwazyjnej kontroli pracowników, ale do ochrony interesów firmy i zapewnienia bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Monitoring powinien być proporcjonalny do celu, dla którego jest stosowany, a pracodawca powinien w możliwie największym stopniu minimalizować naruszenie prywatności. Pracodawcy, którzy korzystają z monitoringu, muszą przestrzegać przepisów RODO, które regulują przetwarzanie danych osobowych, w tym danych zebranych w wyniku monitoringu. Jeśli czujesz, że twoje prawo do prywatności zostało naruszone przez monitorowanie, powinieneś skontaktować się z odpowiednim organem nadzorczym lub zastanowić się nad skierowaniem sprawy do sądu.”

Ciuszek

Kiedy będzie wkoncu nowa odzież zblizaja się zimniejsze dni , jak pytałem to ręce rozkłada

Staruch
@Ciuszek

Letnie ciuchy dawali prawie na jesieni to zimowe dostaniemy na wiosnę :D

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

Witam. Jak wygląda praca na produkcji? Wiem że jest system 4-brygadowy ale jak to wychodzi w praktyce? 4-R 4-P 4-N 4-Wolne? Pozdrawiam.

Jak wspomniano, nowe przepisy dają możliwość prowadzenia kontroli trzeźwości prewencyjnej lub w sytuacji gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości. Prewencyjny tryb kontroli trzeźwości pracowników może zostać wprowadzony w zakładzie pracy. Jednak aby było to możliwe, zasady przeprowadzania kontroli muszą zostać uregulowane w przepisach wewnątrzzakładowych takich jak regulaminy pracy, układy zbiorowe itp. Pracodawca w takich dokumentach musi wskazać m.in.: grupy pracowników, które będą objęte kontrolą – przepisy nie określają, które grupy zawodowe można poddać kontroli prewencyjnej, zatem pracodawca sam powinien wskazać, na podstawie posiadanej wiedzy odnośnie zagrożeń występujących na poszczególnych stanowiskach pracy, grupy pracowników, którzy spełniają przesłanki do wprowadzenia wspomnianej kontroli. Mogą to być np. wybrane stanowiska bądź działy, a także wszyscy pracownicy; w jaki sposób będzie przeprowadzana kontrola, jej częstotliwość oraz czas (przed rozpoczęciem pracy czy w trakcie), a także informacja o tym, czy za każdym razem poddawani kontroli będą wszyscy pracownicy, czy np. będzie odbywało się to rotacyjnie; rodzaj urządzenia wykorzystywanego do testów, np. alkomat ustnikowy, bezustnikowy, bramka z alkomatem itp. Co ważne, pracodawca musi posiadać urządzenie z ważnym dokumentem potwierdzającym jego kalibrację lub wzorcowanie; w jakim zakresie będą przetwarzane dane osobowe pracownika. Pracodawca ma obowiązek poinformować pracowników o wprowadzeniu dodatkowych zapisów w dokumentach wewnątrzzakładowych. Kodeks pracy wskazuje ponadto, że pracodawca powinien poinformować pracowników o przeprowadzeniu kontroli dwa tygodnie przed wykonaniem badania. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-badanie-alkomatem-w-zakladzie-pracy-czy-jest-dozwolone

Tosia

Panowie, piszcie proszę tak, żeby człowiek z zewnątrz pojął o co chodzi. Ja np. nie wiem, co to za złotówka wjechała od lipca. Pracodawca pisze, że na produkcji ma się: stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny. Ile PLN w ramach każdego z tych punktów zarabiacie?

Prada

Dzień dobry , wiadomo już coś o nowej odzieży roboczej . Już są 3 miesiące po terminie a tu nic nie wiadomo. Lato już się kończy , co dostaniemy je w zimę . Chyba ktoś tu trochę zawalił z zamówieniem . Może wkoncu ktoś za to odpowie , za swoje nieudacznictwo .

To zakładaj ciuchy w których Ci wygodnie. Jak Ci zwrócą uwagę to powiesz że nie masz innych. Wtedy muszą Ci wydać nowe. W czym problem? Jak do pracy nie dopuszczą to w każdym sądzie wygrasz brak odzieży ochronnej. Za dużo płaczecie a za mało działacie.

KGW

No firma wygenerowała zysku na 57mln złotych za,rok 2022r i nie mają na ciuszki dla swoich (usunięte przez administratora),a co do zakupu sprzętu niezbędnego do zarabiania tych pieniędzy mają problem i trzeba się prosić to ja nwm jak tu ma być dobrze grunt że dali 1zl w lipcu xd

staruch

Chyba gościu nie znasz co niekrtórych kierowników.

Prawda boli
@staruch

(usunięte przez administratora). Pod wieloma postami jestes jednostronny i za każdym razem trzymasz strone pracodawcy mimo i w wielu przypadkach to ludzie maja racje.Widać ze nie jesteś zwykłym pracownikiem fizycznym naszej firmy. Wiec nie powinienes się wypowiadać w pewnych kwestach bo nie jesteś osoba rzetelna i nie znasz codziennych problemów na poszczególnych działach a z twoich wypocin wynika tak jak byś był I wiedział wszystko a tak napewno nie jest wiec sklei i zajmij sie praca bo możesz i ty zbyt długo nie popracować Takie uroki firmy

Zainteresowało mnie stanowisko pracownika produkcyjnego, a widzę, że jest nabór aktualnie prowadzony i chcę się coś dowiedzieć. Napisali w ogłoszeniu, że dają możliwość rozwoju. Pytanie, czy realnie rzeczywiście jest na to czas, aby jeszcze uczestniczyć w kursach? Bardzo dużo benefitów zostało wymienionych. Wszystkie są od pierwszego dnia pracy czy niektóre można uzyskać dopiero mając większy staż? To takie najważniejsze dla mnie kwestie, dlatego liczę na pomoc.

A czemu nie?

Pewnie, że można. Punkt odbioru jest na paletak z Selenką na nowym magazynie. Jest nawet typ co odbierze, otworzy i pozbędzie się opakowania. Polecam

Jaga

Prace na magazynie odradziliście, a co ze stanowiskiem mechanika? Chłopak chce aplikować, tak się składa, że kogoś szukają właśnie. Rozwijają się, czy taka rotacja? Wymagań za dużych nie ma, z tego co czytamy, ile płacą? Są dwie zmiany, można wybrać na której się chce pracowac, czy ta decyzja już nie nalezy do pracownika? :)

Kamil
@Jaga

Tam co chwile kogoś nowego dają na 3 msc i zmiana. Jak chce spróbować to niech sie przygotuje bo z 20 osób zostaje tylko 5 tak firma sie rozwinęła ze nawet rozmowy kwalifikacyjne robią na poziomie firmy znanej na całym świecie żenada!

Pakowacz

Drogie kierownictwo produkcji! Jak to jest ze pracownicy czekają juz przebrani do odbijania przed koncem pracy. Np, jak na brygadzie A, z panem M.. na czele!

@Pakowacz

Ty Pakowacz to jest tak. Za 15 wychodzimy z Bako za 13 jestesmy w szatni szybki prysznic przebieramy sie jest za 6 wieszamy odziez robocza do szafek i zamykamy szafki jest za 4 wkladamy buty bierzemy plecaki i jest za 2 schodzimy na po schodach trzymajac sie poreczy i idziemy sie odbic i juz jest za 1 punktualnie odbijamy sie i wychodzimy. I na przyszlosc nie pisz takich bzdur jak to jest tylko przyjdz i nas zapytaj

Pakowacz

@anonim. Nie pracujesz do za 15 tylko do pełnej godziny. 6-14-22. I nie "Ty"!

Dla odmiany

Dla odmiany chciałbym podziękować Paniom z kadr. W umowie mamy że pensja do 10tego więc one nie muszą się wcale spinać. A tu proszę - jedynie kalendarz spowoduje czasem że wypłata jest 6tego albo 7mego. W imieniu swoim i pewnie wieku innych dziękuję bardzo.

Dostawa

Kondony płuczecie wsześniej ludwikem heheh

@nowy pracownik

Zastanawiam się czy przyjąć pracę na magazynie. Jakieś opinie, jak tam jest? Czy kierownik, zstępca , brygadzista są ok? Da się dogadać? Słyszałem różne opinie.

Lasocki

Dzień dobry, wiadomo coś już na temat nowej odzieży roboczej . Rok w tych samych butach to już długo , a teraz 2 miesiące po terminie i cisza . Ciężko w nich już chodzić , naprawdę odcisk na odcisku . Skaja wbija się już w stopę.

Kimbape
@Lasocki

Niewiem jak teraz , kiedyś zamawiał to nasz mile wspominany behapowiec Gąsiorek. Teraz niewiem kto zamawia i czy wogole mają być bo rzeczywiście koniec czerwca to była już ostateczna data na wydanie nowej odzieży roboczej. Zobaczymy ale ktoś mógłby za to wkoncu odpowiedzieć

Kodeks Pracy
@Kimbape

Wg kodeksu w takiej sytuacji należy się wypłata ekwiwalentu.

Embape

I jak z tymi ciuchami zwleka koleś już 2 miechy , do tego słabe oznaczenia na drogach wewnętrznych zakładu , drogi dla.pieszych między kontenerami gdzie wózki jeżdżą . Jak jedzie ktoś trzeba wciskać się między palety . Wyjazd ze starej hali magazynu wciaz bez jakiego kolwiek lustra . Buty dla pracowników z jakieś dermy no napewno nie są za 500 zł żeby się tylko pokazać . No i rodzina lisów po 22 chodzą w alejkach strach iść samemu żeby czasami nie skoczyły i nie zaatakowały .

Weteran

Pracuję w tej firmie ponad 15 lat, ale czegoś takiego jak jest dzisiaj nigdy nie było. Tych co zwolnili lub odeszli na emeryturę: Edek okleiniarki, Marek bhp, Mariusz produkcja to byli goście. Robili wszystko dla pracowników żeby im pracowało się bezpiecznie a jak wydarzył się wypadek to tylko w pojedynczych sytuacjach był z winy pracownika. Chyba napiszę do PIP żeby przeprowadzili kontrolę bo tak dalej być nie może

Rafi

Pracownik od BHP ma też ubranie i buty robocze? Bo może jak takie piękne to są jego własne, co? Jak często pracownicy dostają ciuchy robocze? Raz w roku czy tylko jedne na całe zatrudnienie? Jest jakiś ekwiwalent na pranie?

Pintazili
@Rafi

W tym roku nie było ciuchów letnich. Zawsze były co rok, a jak pojawił się nowy od BHP + ten nowy z Zarządu to zaczęły się problemy! Od momentu jak są oni, jest totalna lipa z ciuchami. Kierownik nawet nie wie co odpowiadać tylko widzę jak przewraca oczami. Będę dzwonił to PIP i zapytam co w takiej sytuacji zrobić. Tylko nie wiem dlaczego wcześniej były co rok a teraz nagle cisza. Jeżeli były co rok to musi być to w jakimś regulaminie uwzględnione.

Barabasz okl
@Rafi

Tak kiedyś tak było , teraz ciuchów narazie niema . Już 2 miechy po terminie . Większość chodzi jak lumpy w rozwalonych spodniach , koszulki wyblakłe już od potu . Buty też nie wspomnę że najtańsze bo to nawet derma nie jest . Ludzie pytają czy będą wkoncu , widać w nich żal ale co mają zrobić . Nie wspomnę o kobietach tak samo ciuchy wyblakłe, rozciągnięte szkoda gadać naprawdę pisze ale to i tak pewnie nie ma sensu bo lepiej inwestować w monitoring żeby wszystko było widać , śledzić, podpatrywać

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 328 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.