Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Ziom

Czy w firmie są przewidywane jakieś dodatki na święta wielkanocne jak w innych firmach się trafią,czy tylko tutaj jest jednorazowo do roku ?

Joanna

Jest tu oferta dla elektryka, chciałabym ją podesłać tacie. Wiecie może jakie zarobki obecnie na tym stanowisku są? 5-6 tys. realne jest? Widzę, że jest okres próbny, ile on trwa? Po tym normalnie umowę na czas nieokreślony można dostać?

wałęsa
@Joanna

22,5 brutto a później ktoś inny przzyjdzie...

Turysta

Wielki (usunięte przez administratora) może byś się wypowiedział co przez swój okres zarządzania zmieniłeś na dziale licowania w jaki sposób usprawniłeś nasza prace ? Oczywiście nie mówimy tu o dołożeniu obowiązków i ciągłym siedzeniu na kamerach i sprawdzaniem każdej z maszyn czy aby napewno murzyny z Polski nie obijają się . Tyle obiecywałeś tak pięknie to wyglądało a z obietnic nic nie wyszło taki miałeś być wspaniały a jedyne co wyrosło z twoich obietnic to tylko garb na plecach pracowników licowania . Chciałbym zobaczyć jak te twoje maszyny które po zamawiałeś będą się sprawował gdzie według twojego planu na jednej ma robic tylko dwóch operatorów a drugi jest to kombajn bez możliwości automatycznego podklejenia śmiechu warte widać ze nie masz zielonego pojęcia o charakterystyce pracy na okleiniarce .(usunięte przez administratora)

Rgkch

Obiecanki od kierownika ,że jak będziesz robił więcej to będzie podwyżka hahaha Uwierzyłeś w te bajki i teraz mamy przez Ciebie większe normy Brawo !

Baniacz
@Rgkch

Andrzej wal to jak ktoś jest(usunięte przez administratora)to nie nasza wina ale fajnie jest patrzeć jak obgadują nas do tej pory na hali hah wyszlo jak wyszło , komuś sie nie podoba robić więcej? Nie ma problemu , chcesz pogadać przyjdź a nie za plecami gadasz na nasz temat do innych , polowa hali zaraz nie bedzie z nami gadać moze i lepiej wtedy zobaczymy kto nie jest fałszywy , i nie żalcie sie do kogos a bo Andrzej a ten gówniarz hahha Walić was i wasze ploty

Stalone

A po co chodzić i w oczy ci gadać to nic nie da. Sam chodziłeś po maszynach i chwaliłeś się ile to zrobiłeś a teraz cisza i nikogo to już nie interesuję. Dla mnie możesz 1500 robić, ja połowę a i tak więcej zarobię. Powodzenia i oby maszyny nie zatrzymali bo z rytmu cię wybiją hahaha

Szkolenie bhp

Witam czy naprawdę na szkoleniu BHP tak bardzo ważnym czynnikiem jest pokazywanie zdjęć z obsranymi kiblami, czemu ma to służyć . Dziwię się , najważniejsze że mam to za sobą ale wspomnienie zostało , ciężko mi coś zjeść

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

Ziom

Powinny być związki zawodowe jak są np w Anwilu.

@Ziom

Jakie związki? Nawet nie potraficie zgłosić w inspekcji pracy brak przerw na produkcji. Tylko szczekać potraficie w internecie, więc nie kompromitujcie się

Osoba

Kwestie te szczegółowo uregulowane zostały w przepisie art. 163 Kodeksu pracy. O czym zatem należy pamiętać? O tym, że pracownik ma obowiązek wykorzystać urlop wypoczynkowy w ten sposób, że jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Wiec co roku robicie ludzi w bambuko ;) święta nie mają nic do ciągłości 14 dni skoro zaczyna sie nowy rok i tych dni tyle nie ma , tylko osoby które się płaszcza przed brygadzistami mają tyle dni w roku a reszta jest odsuwana na bok ,

staruch
@Osoba

A czy dni świąteczne nie są dniami kalendarzowymi ???? Czytaj ze zrozumieniem, a nie piszesz głupoty i podburzasz ludzi.

Do staruch
@staruch

Urlop wypoczynkowy jest na wniosek pracownika, nie pracodawcy. Czytaj kodeks pracy ze zrozumieniem. Większość pracowników chce wykorzystać należny urlop w letnie dni, mówię tu o tych 14tu dniach, a jeśli pracodawca notorycznie i od dłuższego czasu nie udziela urlopu, to świadczy o tym, że źle zarządza zasobami ludzkimi, albo robi to świadomie. Łamanie tych przepisów jest karalne

staruch
@Do staruch

Nie zarzucaj mi nieznajomości KP, bo znam go lepiej niż wielu z was. W KP jest napisane wyraźnie ( już to kiedyś pisałem): Urlop wypoczynkowy pracownik powinien wykorzystać w całości. Może on być podzielony na części tylko na wniosek pracownika, jednak jedna z tych części nie może być krótsza niż 14 dni kalendarzowych. (do dni kalendarzowych zalicza się też dni świąteczne). Jednak jest też napisane, że pójście pracownika na urlop nie może kolidować z funkcjonowaniem zakładu. Mało tego pracodawca może Cię odwołać z urlopu lub nie puścić pracownika na urlop jeżeli wymaga tego dobro zakładu. Wobec powyższego polecam CI dokładne przeczytanie KP i potem dopiero pisz swoje mądrości.

nick

Kiedy będą w zakładzie jakieś podwyżki pensji? Wszystkie cenny i opłaty zdrożały. Zakład bije rekordy sprzedaży i produkcji a dla nas pieniędzy nie ma!

@nick

Myśl że na warunki włocławskie zarabiamy dobrze firma inwestuje duże pieniądze wypłaty są okej myślę jak było tak źle to by 600 osób nie pracowało podwyżki były i będą a w lipcu ponowne ale jak zawsze niestety nie adekwatne do zajmowanego stanowiska ale myślę że vs trochę inaczej podejdzie do danych osób odpowiednio i myślę że powinienem zwolnić niektóre osoby które puszą się jak pawie

Bili
@nick

Podwyżka od zakładu się należy przy takiej rozbieżności cen w stosunku do zycia

Grzegorz

Z góry chciałbym podziękować naszemu bhpowcowi za zakup słoików z jedzeniem regeneracyjnym . Dziś zjadłem sobie zupę grochową, naprawdę dobre jedzonko ale nie wiem czy żona z domu mnie nie wygoni bo tak mnie ciśnie, normalnie pół domu zasmrodzone , a dziś akurat Walentynki ????

Bartłomiej
@Grzegorz

Co ty piszesz , jedzonko luks naprawdę może leczo trochę niezbyt bo widać że w słoiku włożone same resztki . Ale szeryf w berecie podobno degustował przed zakupem i z tego co mi wiadomo zachwalał i dał nawet 4 gwiazdki Michelin

Bchpowiec
@Bartłomiej

Chciałem wszystkim z góry podziękować za miłe słowa w sprawie słoiczków z pożywieniem, jest mi naprawdę miło i serce się kraja jak widzę jak sobie jecie te rarytasy i dogryzacie np bułeczką

Nowy pracownik

Na jaką brygadę iść na produkcję?

@Nowy pracownik

Zakładem żądzą osoby bez doświadczenia pani kierownik parzyła kawę szefowi produkcji później pomocny był kierownik sur a teraz luzik nic nie potrafię a żądzę pepa I pigi żądzą salamandra

Haribo
@Nowy pracownik

To raczej oni ci wybierają brygadę a nie ty zkbdi wybierasz. Jak trafisz dobrze będzie dobrze jak trafisz na 3 pozostałe to będzie źle

Ktoś

A ja wam mówię że na brygadę D osoba pisząca jest osobą której smród między nogami przeszkadza nie podoba się zmień brygadę zmienisz brygadę będziesz pisać na następnego brygadzistę jaki to on nie dobry potem to już zmienisz zakład, choć nie wiem czy znajdzie się jaki kolwiek dobry dla ciebie. Z drugiej strony raczej nie ma wyboru na którą brygadę iść zakład sam cię kieruje na wybraną przez siebie na której jest najmniej ludzi.

Pozory

Witam mam pytanko na temat znanej pani inżynier z działu licowania pracuje jeszcze ?. Bo z tego co mi było wiadomo to podobno po aplikacji do biura działu licowania odgrażała się ludziom ze im pokaże jak się pracuje i ze za nich się weźmie a jak nie uda jej się dostać do biura to się zwolni . Czy to coś jest jeszcze w tej firmie czy dotrzymało słowa i się zwolniło ?

Naiwny

Pomyślałby kto, że jak osoba jest na jakimś stanowisku to przedstawia sobą jakiś poziom. Nic bardziej mylnego. (usunięte przez administratora) Tak ciężko odpowiedzieć "Dzień dobry" lub "Cześć"? Przyjdzie moment, że ludzie będą jej potrzebni i mam nadzieję, że zostanie wtedy zignorowana w dokładnie taki sam sposób... (usunięte przez administratora) Atmosfera na magazynie nigdy nie była tak kiepska jak jest teraz a będzie pewnie jeszcze gorzej...

FRANEK

Bardzo słaby styl zarządzania. Wyższy szczebel zarządzania i średni na bardzo niskim poziomie. Komunikacja między pracownikami jednostronna. Oszczędzę komórkę finansową chociaż i można by tu zrobić coś więcej żeby pracownik mógłby utożsamić się z firmą. Brak możliwości rozwojowych. HR to twór zbędny. Pozdrawiam

Jak to jest ze niektórzy schodzą z hali 15 minut wcześniej a kierownik nic z Tym nie robi . A reszta czeka do końca;) brygadzisici tez mają gdzies

Rafal

Dokladnie. Prosze sie temu przyjrzec. Sa osoby ktore schodza juz przebrane do czipowania

produkcja

Polecam prace w firmie salamander na dziale produkcji każdemu kto lubi byc podgladany na kazdym kroku, kto nie lubi czuc sie swobodnie w pracy, kazdemu aspołecznemu samotnikowi ktory nie lubi rozmawiac z nikim i lubi byc mobbingowany. Pozostalym potencjalnym pracownikom odradzam prace poniewaz dla (usunięte przez administratora)kamery bezpieczenstwa to najlepszy sposob na spędzanie wolnego czasu, podgladanie ludzi kamerami na kazdym kroku to niestety norma(usunięte przez administratora)dzien,noc, weekend kada pora jest dobra zeby sprawdzic czy przypadkiem pracownicy nie siedza albo co gorsze nie rozmawiaja ze sobą. kiedys monitoring służył do tego zeby sprawdzic nagrania jak sie cos na zakladzie stalo teraz jest to Big Brother tylko ze w tej edycji to jedna osoba nominuję uczestnikow do opuszczenia zakładu

Maximus

No z tą obsadą na wyższych stanowiskach to się zgodzę że ludzie dostają stanowiska po znajomości,zwykłym pracownikom po za produkcji wciska się kit w postaci będzie podwyżka itd nie rozumiem dlaczego nikt nie zainteresuje się zachowaniem i podejściem do pracowników niektórych przełożonych czy to z góry jest założenie (usunięte przez administratora)żeby ludzią tylko obiecywać żeby nie gadali,albo traktować ich przedmiotowo,urlop to dają jak by robili łaskę (magazyn) i mogę wymieniać tak dalej. LUDZIE Pamiętajcie że ta firma pnie się w górę naszymi rękami więc trzeba się szanować. (usunięte przez administratora)

Stały bywalec

To firma się popisała i dała mega podwyżki dla wszystkich aż 1zl. Śmiech na sali a raczej wstyd i brak szacunku dla ludzi tam pracujących.

Rafal
@Stały bywalec

Rownie dobrze mogli nic niedac. Idz do DGS!

Kladzik narzędziownia

3-5 stopni to jakis żart , macie bajkę . Są zimniejsze tereny np magazyn z przesyłkami tam jest dopiero Arktyka

Quad
@Kladzik narzędziownia

Zanim wyślesz swoje zdanie zastanów się czy warto podszywać się po czyjeś pseudo.

Światowa Klasa

Slamander firma o światowej pozycji na rynku produkcji profili okiennych szczycąca się rekordowymi przychodami zabiera pracownikowi premie za to ze się rozchorował i był powyżej 3 dni na zwolnieniu . A jakby nie patrzeć zwykła grypa która każdy przechodzi w roku której leczenie trwa średnio 7 dni już pozbawia nas premii na kolejne 3 miesiące. Nie jest wam wstyd ze jako jedyni w Polsce stosujecie takie praktyki ??

Bodzio

Pracodawca ma pracownika głęboko w (usunięte przez administratora) i chcę się patrzeć jak pracownik tnie piłką ręczną zamiast dać jakąś porządną piłe elektryczna. Znęcanie się nad pracownikiem, zamiast mu ułatwić pracę to utrudniają

Jaka atmosfera panuje w firmie Salamander Window & Door Systems S.A.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 4 stycznia. Czy jest rotacja?

Na produkcji jest bardzo ciężko

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 328 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.