Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

lol

Wtym zakładzie można zarobić oczywiście , szczególnie jak się ma układy z brygadzista i całe 8 h siedzieć na tel. Za to można dostać podwyżkę i awans bo za ciężką pracę raczej niemożliwe.

@lol

Pocieszę Cię, że w żadnym zakładzie ciężką pracą nie dojdziesz do awansu tylko najwyżej dostaniesz uścisk dłoni prezesa i 3 sekundową pochwałę wzrokową. Mentalność "przodownika pracy" powoli wymiera.

Stefan

Czyli bez znajomości nie można liczyć na podwyżkę albo awans? To słabe trochę, bo myślałem ze kwalifikacje i doświadczenie są ważniejsze niż kolesiostwo.

miauł
@Stefan

Jak jesteś dobry to i podwyżke dostaniesz.

Romek

Ile może zarobić operator ze stażem w tej firmie ?

@Romek

Średnio dwie minimalne pensje.

Stefan

To całkiem nieźle. Wychodzi koło 4 tysięcy. Są do tego premie albo płatne nadgodziny? Bo każdy dodatek jest mile widziany, nie?

@Stefan

Jeśli chodzi o kilku letni staż to zależnie od miesiąca spokojnie 4500 na rękę wychodzi. Oczywiście w tej sumie masz już premię i przymusowe nadgodziny wynikające z grafiku. Jeśliś chorowity to powyżej 3 dni zabierają premię na 3 miesiące i setki za nadgodziny, więc pensja zejdzie poniżej 4. Na święta to obecnie wychodzi dodatkowo ponad 3 tysie, więc taka jakby 13 pensja ;) Forum się nie sugeruj bo najwięcej narzekają na ciężką robotę Ci co połowę zmiany przeglądają z rękami w kieszeniach a nie daj Boże jeszcze coś się wydarzy i muszą zareagować to już w ogóle (usunięte przez administratora) za marne pieniądze. Aplikuj śmiało i przygotuj się na marudzenie starych dziadów...

Romek

Nie raczej podziękuję. Widzę że kodeks pracy w firmie nie obowiązuje a 4500 to ja chcę do ręki na start.

Suche fakty

Zgadzam się z @Pracownik. Owszem na magazynie robota bywa ciężka i idzie się spocić ale za taką pracę, w takich warunkach i w takiej atmosferze to nie zarobisz w naszym mieście leszych pieniędzy. Gdyby to było możliwe to wszyscy ,którzy tak lubią sie tutaj uzewnętrzniać juz dawno by zmienili robotę. A jednak wciąż tu są i wciąż narzekają. Czyli albo są idiotami albo robota nie jest taka zła albo to i to :D Pamiętaj tylko, że to praca fizyczna i stanie w kącie, dłubanie w nosie i podziwianie wykopanych skarbów nie przejdzie.

@Suche fakty

Widzę że nic się nie zmieniło, mimo lepszej płacy nadal pracuje (usunięte przez administratora) Dlatego się właśnie zwolniłem. Poziom osób zatrudnianych to Ziobro

Joł
@Stefan

Tak, są premie, warunki dobre.

Ona

Czy w tej firmie pracują kobiety przyjmują wgl kobiety

@Ona

Oczywiście że pracują .Najlepiej zadzwonić się Spytać czy aktualnie kobiet szukają .

Wozkowy magazynier okl
@Ona

Witam , tak pracują . Ja były ochroniarz na baletach teraz jeżdżę sobie wozeczkiem , żre kiedy chcę no i wiadomo darmowy internet więc same plusy Netflix śmiga bardzo dobrze :) no i ogólnie staje się pierwsza ręką mojego bosika zresztą gdzie znajdą takiego wozkowego . Pozdrawiam

Takisobienick

Firma notuje największą sprzedaż w historii to może zarząd zastanowiłby się nad tym aby wspomóc swoich pracowników w trudnych czasach kiedy wszystko drożeje na potęgę w postaci chociaż 10% podwyżki.

logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI R107/1030-503/24
E-MCC Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji
staruch

Wszystkim pracownikom życzę spokojnych, zdrowych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Życzę Wam żebyście przestali tylko narzekać, obrabiać (usunięte przez administratora) innym pracownikom, a żebyście byli szczęśliwi, godnie wynagradzanie i żebyście poczuli się docenieni . Stop Nienawiści, niech żyje dobra atmosfera i wzajemna współpraca.

3 miliony więcej oklejonych metrów niż zakładano. Wdzięczności ani wynagrodzenie pracowników za super wynik = 0 Cała firma salamander.

Rekordy
@pracownik

A czego się spodziewałeś? Standard w tej firmie, ale u góry premie potężne za produkcję. Dostałeś przeciesz zwrot z socialu nie wykorzystanego, i tak duzo dali ze juz nie trzeba nawet wypłacać premi świątecznej która co roku otrzymywaliśmy No bo przeciesz Polakczki nie mogą za duzo zarobić. Na każdym kroku nasze wynagrodzenie jest ucinane , szkoda że nowo przyjęci pracownicy nie są świadomi panującej sytuacji w zakładzie bo dawno by dali sobie spokój z ową firma jak można to tak nazwać. Firma ktora idzie w stronę upadku . Nie jest to słynny zaklad produkcyjny Brugmann do którego ciezko bylo się przyjść ze względu na godziwe zarobki adekwatne do powierzonych zadań.

@pracownik

Zawsze możesz zmienić pracę jak potrzebujesz podziękowań

Lic

Bardzo lubię jak piszecie " ciekawe co zrobi jak nas zabraknie" albo "ciekawe co zrobi jak się zwolnią" a za tydzień będziesz jęczał o nadgodziny ????, ciekawe co ty zrobiłeś żeby sobie cokolwiek polepszyć w życiu.

Lico

Panna od naklejek taka wspaniałą ma prace , a jeszcze narzeka że mało zarabia i chce kolejna podwyżkę. Jej bliski przyjaciel wszystko robi za nią No praca marzeń. Mimo iż inni pracują na jej wypłatę . Zerwal by się chlopak dla niej . Cała zmiana ma niezly ubaw , zaczol nawet ćwiczyć dla niej można powiedzieć że cyrk nieziemski .

Bolo
@Lico

A który to taki pomocny,

Panna od naklejek
@Lico

Dziękuję za miłe słowa, kocham Was wszystkich ♡ a w szczególności ,,Lico" ♡ a Ty może byś "zaczoł" używać słownika ortograficznego ♡ najpierw proponuje przyjść, pogadać, czy zarabiam dużo czy mało, czy kolega ćwiczy, następnie dopiero potem ew. opisz człowieka na śmiesznym Go Work ♡ przyjdź proszę, podpisze Ci tę książkę, będę pamiętać o dedykacji ♡

Paluch

Witam. Jak praca oraz zarobki w tej firmie? Mam zamiar rozpocząć prace

Szary
@Paluch

Ryba psuje się od głowy, pracujesz za kilka osób, ciekawe podejscie do rzeczywistosci, trzeba być kreatywnym w podejsciu do prawa oraz rozwiazywania problemów

Kibic

Czy ktoś się orientuje ile będzie wypłacane na święta. Bo cisza jest .

Bakuś
@Kibic

Czekaj cierpliwie, dostaniesz to sie dowiesz

Kibic
@Bakuś

A coś mądrzejszego nie mogłeś wymyślić.

Kocur

Drogi Kierowniku Lic. Pozdrawiam serdecznie oraz życzę miłego wypoczynku..szkoda tylko, że ludzie którzy pracują CIĘŻKO na Twója pensję maja zakaz wziąć JEDNEGO dnia urlopu żeby odpocząć.. Miłego weekendu życzę Pozdrawiam..

staruch
@Kocur

Są przecież urlopy na telefon i Wy nie wiecie co zrobić.

lico
@Kocur

Tak samo postąpił w okresie letnim, nakazał brygadzistą udzielać maksymalnie 5 dni urlopu, tłumacząc sie, że dwu tygodniowy dostaniemy w grudniu w trakcie postoju technologicznego w firmie. Oczywiście KILKA osób po cichu za zgodą Marcinka dostało dwa tygodnie wolnego. On sam też był na DWUTYGODNIOWYM URLOPIE. Juz się słyszy że w grudniu też nie dostaniemy wolnego w wymiarze 14 dni, bo trzeba maszyny konserwować. Do końca roku już został miesiąc, a spora część osób na dziale ma po 20 dni urlopu.

@lico

Pracownicy nie znają swoich praw.. Każdy ma prawo do 14-dniowego nie przerywanego urlopu w roku kalendarzowym. Pracodawca niema prawa takiego urlopu odrzucić. Jeśli dajecie się doić to tylko na własne życzenie. ..

Dziaders
@lico

Takie sytuacje świadczą tylko o Waszej głupocie. Takie sprawy reguluje kodeks pracy, a jego respektowanie może skontrolować inspekcja pracy. 2 tygodnie nieprzerwanego wypoczynku musi Ci pracodawca zapewnić!!! Używajcie głowy i dostępnych środków, a nie będziecie musieli wylewać swoich frustracji tutaj.

Operator

Zgadzam się

Ha ha

licowanie to jest pomyłka znam temat !

Powiedzcie mi czy do tego L4 za które zabierają premie wlicza się też opieka nad dzieckiem? Czy chodzi tylko o chorobę pracownika?

Ktoś

Na 99% tylko choroba

Matka
@Nowy

Niestety opieka nad dzieckiem też się wlicza (poza tymi dodatkowymi dwoma dniami). Wliczali nawet, gdy były zamknięte szkoły i przedszkola (nawet gdy zakład stał w kwietniu 2020 i musieliśmy brać urlopy)

Extruder

Opieka też

Chłopak z magazynu
@Nowy

Nawet za wypadek przy pracy zabierana jest pracownikowi premia na 3 miesiące.....takie rzeczy tylko tu....zero motywacji do pracy

@Chłopak z magazynu

Niemożliwe a g dzie bhpowiec!!!!!1

Syn Amona
@Ha ha

Pewnie w Turcji!

@Syn Amona

turcja to piekny kraj kultura nie tak jak my polacy

Żenada. Państwo z biura bawiło się w Hotelu a bydło będzie bawić się pod namiotem...lepiej daliby dodatkowe premie za te wszystkie metry i wyniki a nie jakieś ochłapy w postaci piwa...mam nadzieję że ludzie wyłożą na Was lachę i pokażą gdzie mają Wasze podziękowania za włożoną pracę.(usunięte przez administratora)

Kozioł

No tak setek dla nikogo nie ma, a tu cyk Rafciu na setuniach, to jak to jest albo wszyscy albo nikt. Szkoda mi ludzi którzy chętnie by przyszli są w trudnej sytuacji ale zarobić mogą tylko dwa Rafałki, czy kierownik jest tak ślepy jak tych dwóch się podlizuje chociaż można spojrzeć na to inaczej szukał i znalazł dwoch takich co będą posłuszni jak wytresowane ratlerki. P

Pisanie o rzekomym odbyciu się odrębnego spotkania dla pracowników administracji - JEST NIEPRAWDĄ!!! Na ten rok był zaplanowany Piknik z okazji 25-lecia firmy. Niestety - nie otrzymaliśmy zgody na jego organizację z przyczyn covidowych. Z tego tez powodu Zarząd postanowił przeznaczyć te środku na innego typu imprezy (nie są to pieniądze, które można wykorzystać na premie!!!! - tego typu treść postu świadczy wyłącznie o niewiedzy piszącej). Zaplanowane na dni 1-3 października spotkania - skierowane są do WSZYSTKICH i mają na celu przede wszystkim integrację pracowników. Takie jest ich główne założenie i stąd ich formuła. Całość przygotowana będzie tak, by uczestnicy - w razie niepogody - mogli miło, w cieple i bawiąc się - spędzić wspólnie czas. Zaplanowane na ten cel napoje (ciepłe i zimne), jak i catering - są najwyższej jakości (jak zawsze w Salamander). Warto podkreślić, że namioty są częstą forma zadaszenia, stosowaną na tego typu spotkania (patrz chociaż by piknik Salamander z okazji 20-lecia... wtedy jakoś nikt nie narzekał, że siedzi pod namiotem....). Wszystkie informacje na temat spotkań październikowych można zdobyć u kierowników, lub bezpośrednio w dziale marketingu - u p. Katarzyny Kacprzak.

Praca
@Kozioł

A żal ściska niech sobie chodzą jest okazja to można sobie zarobić pozdrawienia dla Rafała i Rafała

Kozioł
@Praca

Mnie nic nie ściska tylko wiem że są osoby bardziej potrzebujące i nie z takimi stawkami. Na setki nie chodzilem i chodzić nie będę , bardziej zależy mi na czasie z rodziną niż pracy 7dni w tygodniu

Procownik
@Salamander Window & Door Systems S.A.

NIEPRAWDĄ jest zaprzeczanie i ukrywanie tego faktu. Dobrze wszyscy wiemy kiedy i gdzie odbyło się takie spotkanie dla wybrańców, a także kto na nim był. Obecni na nim bardzo miło je wspominają i chętnie opowiadają o atrakcjach jakie dla nich przygotowano.

@Procownik

Inną rzeczą jest spotkanie KIEROWNICTWA SPÓŁKI - bo o tym mowa - a inną spotkanie dla pracowników administracji. Tego typu post jest zwykłym sianiem bezpodstawnych plotek.

abc

szanujcie pracownika i dajcie im zarobić !

@abc

atmosfera to jest sukces firmy !!!!!!

@abc

bo (usunięte przez administratora) jest u was ja tego doznałem!

Tom

A jak to jest z tym zabieraniem premii za chorobowe??? Człowiek przechoruje 4 lub 5 dni na kwartał i premia zabrana na 3 miesiące. Człowiekowi nawet nie wolno zachorować.(usunięte przez administratora) Jak roboty i nie chorować bo nie można. Chodzić do pracy i się przewracać i zarażać innych bo strach przed utratą premii...

@Tom

Dla tego trzeba przychodzić jak sie jest chorym wtedy moze otworzą oczy

ZnajomyZnajomego
@Tom

No i to jest dobre pytanie. Skoro firma Salamander odpisuje grzecznie na zadawane durne pytania to proszę odpowiedzieć nam na to pytanie. Dlaczego zabieracie nam premie przez 3 miesiące za to że zachorujemy? Takie podejście zabezpiecza tylko pracodawcę, a nie nas współpracowników chorego. Dlaczego my musimy się zarażać? Dlaczego nawet w globalnej pandemii nie dbacie o to żeby izolować chorych od zdrowych. Naprawdę tylko obroty Was obchodzą? Prosimy o odpowiedź w tym temacie. Dziękuję

Wicii
@Tom

Niemca tylko interesują tabelki,a (usunięte przez administratora)mają się interesować tylko nadgodzinami.

to nie to
@ZnajomyZnajomego

Pewnie, że nie odpowiedzą. Pochwalą się za to tytułem kupionym od prezydenta lub namiotem, na którym pseudo HR-owiec wciska kity kolejnym komórkom w tabelkach. Jeszcze mogą wkleić jakiś punkt z regulaminu, którego sami nie przestrzegają. Na szczęscie właściciele nie znaja tej strony więc my możemy się tu wyzewnętrzniać ile chcemy...

@Tom

Witam moze pan Victor przemyślał by sytuacje zabierania premi w naszej firmie w związku z zachorowanie tymbardziej w czasach jakie mamy a mianowicie w czasach COVIDA 19 . Zabranie premi za 3 dni choroby na 3 miesiące jest po prostu smieszne mamy wielu przyjaciół w różnych firmach pracujących i jak słyszą o takiej sytuacji to łapią się za głowy i pytają dlaczego zgodziliśmy się na taka decuzje w naszej firmie . Niestety nie godziliśmy się na taki obrot spraw zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym . Jest to chore w jaki sposób nas traktujecie to jest zmiana ale jedynie na korzyść pracodawcy a nie pracownika po tych 3 dniach pracownik wraca pracuje dalej sumiennie a nie ma premi przez kolejne 3 miesiące to demotywuje pracownika . Do tego dochodzą sytuacje z jedno z działów gdzie kierownik faworyzuje pewna grupę ludzi a reszta dla niego jest nie ważne liczą się jak to pow metry nic więcej nie ważne są reklamację jakoś wykonannego profilu . Dużo sie po zmieniało w naszej firmie idziemy na ilość a nie na jakość zobaczymy jaki będzie mądry jak zaczną przychodzić reklamacjie wtedy zacznie nam zabierać pieniądze z premi nie pozwolimy na to bo to tylko i wyłącznie będzie jego wina nie nasza.

ProszeOOdpowiedz
@ZnajomyZnajomego

@Salamander window & door systemes czekamy na wypowiedzenie się w tej sprawie

ZnajomyZnajomego
@ProszeOOdpowiedz

Niestety kadry czy sekretariat nie są kompetentne do odpowiedzi nam w zakresie systemu motywującego produkcji. System jest do bani taka to prawda. Jeśli jestem chory i muszę chociaż na 3 dni iść na L4 bo mam grypę to po takim zabraniu premii na 3 miesiące po powrocie z chorobowego mi się już nie chce dawać nic z siebie. Choroba nie wybiera a teraz kwarantannę dają nawet jak masz kaszel. Nie wiem kto u nas wymyśla premie pracownicze, ale to warunki które były 20 lat temu. Ktoś albo się zatrzymał rozwojem w tamtych czasach albo przyszedł z innej firmy w której takie garażowe praktyki były realizowane. No nic , czas się zwijać proszę Państwa. Pamiętajcie, że ryba psuje się od głowy. Skoro głowa jest nowa a zaczęło się psuć teraz to lepiej już było. A pracodawcy powiem tyle - nie osmiejszaj się z wpisami na tej stronie bo dajesz informacje wybiórcze, wygodne dla siebie, nierzetelne. Dajcie sobie spokój z redagowaniem i prostowaniem informacji na tym portalu bo to nie miejsce na dyskusje. Zamiast tego lepiej zrobilibyście spotkania z pracownikami - kwartalne lub półroczne na których możnaby było zadawać trudne dla Was pytania. Tak żeby na nich był jakiś dyrektor. To nas zbliży do siebie a nie ten mur który jest stworzony i przez który musimy używać tego portalu do komunikacji. Duża firma nie musi być podzielona. Moglibyśmy być zespołem a jesteśmy tylko zlepem indywidualistów. Pozdrawiam

Ciekawy

Czy będą teraz karty podarunkowe dla dzieci na święta Bożego Narodzenia?

adam

dzień dobry, czy firma dopłaca do obiadów? jeśli tak to ile?

@adam

Dzień dobry. W naszej Spółce nie ma dopłat do obiadów. Jest grupa pracowników, którym ze względu na warunki pracy - w okresie jesienno zimowym - przysługują posiłki regeneracyjne, kupowane przez firmę.

abc
@Salamander Window & Door Systems S.A.

niech dadzą bony to sami sobie kupimy co chcemy

Czy kwestia chorobowego została jakoś rozwiązana bo zabieranie premii za chorowanie przez tydziez 3 miesiące to jest trochę niepoważne. Każda osoba pracująca w innym zakładzie dowiadują a się o tego typu rozwiązaniu jest w ciężkim szoku że w ogóle taka sytuacja ma miejsce.?

@pracownik

W żaden sposób nie została rozwiązana zmuszają nas do tego abyśmy chorowali dłużej do miesiąca minimum ponieważ premia i tak jest zabrana na 3 miesiące. Taka polityka firmy mimo iż pracownik będący na zwolnieniu 4 dni ma zabrana premie a kolejne trzy miesiące pracuje wyrabia metry a premi dalej nie ma więc zero motywacji dla pracowników oraz przykładania się do jakości ponieważ i tak nie ma premi .

Aktualność
SALAMANDER – z tytułem AMBASADORA SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO!

Przy okazji Miejskich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowanej w Centrum Kultury Browar B we Włocławku – Prezydent Miasta dr Marek Wojtkowski - nagrodził tytułem Ambasadora Szkolnictwa Zawodowego – sześć włocławskich firm, wspierających lokalne szkoły zawodowe. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć Salamander Window & Door Systems S.A., która z początkiem roku szkolnego 2021 / 2022 zacieśniła współpracę z Zespołem Szkół Budowlanych. Tytuł Ambasadora Szkolnictwa Zawodowego jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także dodatkową mobilizacją do rozszerzania zakresu wsparcia dla ZSB.
Kronos

Powinniście wszyscy sie zająć własnym życiem a nie cudzym . Zawsze jest tak ze w tym zakładzie jak ktos sie dowie o kims czegos zaczyna gadac każdemu . Każdy sie interesuje kims innym niż sobą , najlepiej jest jak nic sie o sobie nie mówi za dużo ale najwięcej plot sieją słabsze płcie ;) tak ze pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Ok

Oczywiscie ze powinien sie dowiedziec majom czas na głupoty czyli mniej czasu na prace

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 127 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 327 ocen.