Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

OKL

Miłej lektury panie i panowie, (usunięte przez administratora) • Kategorie (usunięte przez administratora) - działania utrudniające proces komunikowanie się (np. przerywanie wypowiedzi, (usunięte przez administratora) - działania wpływające negatywnie na możliwość utrzymania kontaktów społecznych (np. izolowanie z dala od innych, ignorowanie) - działanie naruszające wizerunek (np. plotkowanie, (usunięte przez administratora)) - działania uderzające w pozycję zawodową (np. nie przydzielanie żadnych zadań zawodowych lub przydzielanie zadań bezsensownych) - działania uderzające w zdrowie (n(usunięte przez administratora) • Cechy organizacji sprzyjające pojawieniu się (usunięte przez administratora) - rozbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej - sztywne standardy działania - wysoki nacisk na produktywność - osłabienie więzi społecznych - niewłaściwe zarządzanie - osłabienie w komunikacji - przyzwolenie na mało etyczne zachowania - problemy komunikacyjne - słaby przepływ informacji - chaos organizacyjny - niejasność w przydziale zadań - styl zarządzania niezorientowany na pracowników - nieadekwatne ocenianie i nagradzanie - ignorowanie lub tuszowanie konfliktów * Cechy (usunięte przez administratora)kierownika/managera: - jest niechętny do bezpośredniej otwartej komunikacji z pracownikami - nie potrafi słuchać - nigdy nie jest dostępny dla swoich podwładnych - nikomu nie ufa - jest niecierpliwy i nie panuje nad swoimi emocjami - brakuje mu świadomości: jest wobec siebie bezkrytyczny - niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników; jawnie faworyzuje sowich „ulubieńców” - nie szanuje swoich podwładnych: regularnie odnosi się do nich niekulturalnie - zawraca uwagę tylko na błędy: nie tworzy przestrzeni do uczenia się na bazie porażek - ma nadmiernie wysokie, nieuzasadnione biznesowo wymagania - (usunięte przez administratora) pracowników do działania wbrew sobie (np. swoim przekonaniom, wartościom, moralności) - nie potrafi podejmować decyzji lub zwleka z nimi w nieskończoność - jest nadmiernie kontrolujący, stosuje tzw. Micromanagment - przypisuje sobie zasługi swoich pracowników - koncentruje się tylko na wynikach i liczbach a nie na ludziach

Witam, Jakie obecnie Salamander proponuje wynagrodzenie ? Słyszałem że 5tys?

Stefan
@Bełt

Czyli o 5 tysiącach nie ma co marzyć . A już myślałem że tak dobrze płacą. A za nadgodziny jaka jest stawka? Można dostać setki?

Szukający pracy

Cześć mam pytanie jak zarobki u was , jest nawet spoko , można zarobić ?? . I jeszcze jedno pytanko czy to prawda że w waszej firmie bchpowiec potrafi skitrac się w krzakach o 4 rano albo gdzieś siedzieć na drzewie i spoglądać czy wszystko jest zgodnie z normami

@Szukający pracy

można zarobić jak się chce i to dużo polecam naprawdę polecam

Dora Nowy wpis

Jakie przestoje, jak szukają pracownika na produkcję! Piszą, że jest stała podstawa wynagrodzenia + dodatek zmianowy + nadgodziny. I to serio w sumie daje najniższą krajową? A jak mam uprawnienia na suwnicę, co ponoć są mile widziane, to to podwyższy stawkę, czy nic?

Hej, nawiązując do ogłoszenia na magazyniera to ile jest tych zmian? I w jakich godzinach, szukam czegoś gdzie raczej standardowo 8, chyba że jak się chce to dla chętnych nadgodziny żeby były. Czasem można dorobić ale nie ciągle tyle siedzieć.

W tym nowym ogłoszeniu na magazyniera napisali, że się w dwójkach pracuje. Jak to wygląda tak w praktyce, we dwóch na wózku, jeden na wózku, jeden nie? No i co, jak się ludzie nie dogadają, czy można zespół zmienić, proszę o odpis.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w Salamander Window & Door Systems S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Cześć jak sprawa z tymi nadgodzinami wygląda? W ogłoszeniu na pracownika produkcji napisali o takiej możliwości pytanie czy w praktyce to jest wybór czy narzucone jakoś? Wszędzie gdzie byłem na magazynie czy coś wcześniej to nawet jak na początku były dobrowolne 8 to robiło się z tego 12 po czasie napkraglo

Babka

Cześć. Chyba się trochę spóźniłam bo podobno przyjęcia nowych pracowników już były. Czy orientujeice się co jaki mniej więcej czas są nowe przyjęcia, m.in. na dział dla kobiet?

@Babka

Cały czas można składać cv. Przyjęcie są cały czas.

Pracownnik

Cały czas przychodzi ktoś nowy. Dziś wczoraj, składaj cv.

@Pracownnik

To, co napisałeś sugeruje, że jest duża rotacja? Jest coś konkretnego, co ją powoduje? Możesz coś na ten temat napisać? A i przy okazji w jakich godzinach jest praca na produkcji, bo widziałem, że jest zmianowa?

Elton John

Nie chwalcie się w ofetach pracy,że jest parking to (usunięte przez administratora) nazywacie parkingiem ? Kawałek jest na parę aut, a tutaj to szkoda gadać ,chociaż tyle byście mogli dla nas zrobić.

Firma poszukuje mechanika wózków widłowych. Czytam, że pracuje się tutaj na 2 zmiany, a podane są godziny pracy od 6-14. To jak jest z tymi zmianami? Jesteście w stanie to wyjaśnić? :) Jeśli chodzi o nadgodziny, to dużo ich jest? Płacone są ekstra? Bo wspomniano, że wynagrodzenie składa się właśnie z nich + ze stałej podstawy.

Bo mechanicy wózków widłowych pracują na jedna zmianę 6-14 .

Fajna ekipa od tych wózków? Bo jest cały czas ogłoszenie równolegle z operatorem. Pół życia grzebie w autach, a całe zawodowe życie spędziłem przy różnych maszynach produkcyjnych i zastanawiam się czy wysłać CV.

Nie rozumiem jednej rzeczy, mechanik wózków widłowych jest zatrudniany przez urząd dla bezrobotnych czy normalnie przez firmę? Bo ogłoszenie jest ze strony Urzędu jak patrzę, ale no z drugiej strony każą się udać do pracodawcy ze zgłoszeniem, to jak? Dzięki z góry za rozjaśnienie mi tego.

Ochrona

Hej , jak wygląda praca na ochronie w tej firmie ?

Szopa

Salamander po chorobowym więcej niż 3 dni zabiera premie za następne 3 miesiące. Premia regulaminowa zgodnie z kodeksem pracy nie może być zabierana za przepracowany okres. Jest to niezgodne z prawem. Jesli to się nie zmieni to zgłoszę to do inspekcji pracy. Dosyć łamania naszych praw w tej firmie.

@Szopa

Cała premia jest zabierana? Poza tym, w jakiej wysokości ona jest? I jakie inne warunki trzeba dostać, aby ją otrzymać? Daj znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

@

Niestety może być mniej. Pracodawca może uzupełnić wynagrodzenie premią, byle przy wypłacie było minimum 4242 brutto.

Zysk 57 milionów

"Lista 2000" to zestawienie największych polskich przedsiębiorstw, ogłaszane rokrocznie przez redakcję Rzeczpospolitej. W 2023 roku znalazło się tam 7 firm z Włocławka. 948 miejsce - Salamander Window & Door Systems SA - przychody 837 milionów złotych (zysk 57 milionów złotych) Podwyżki dla pracowników produkcji średnio na poziomie 4% (1.50zł) Produkcja zwiększona o ile? 30%? No nic tylko uciekać, bo tu można się narobić, ale nie zarobić.

Witam, Jak to jest że wszyscy dookoła dostają po 500 do 800 zł od stycznia 2024 np(usunięte przez administratora) Czyli jesteśmy daleko w tyle za firmami z Włocławka. Jak się nie zmieni zarząd to nie będzie kim robić, ponieważ uważają że pracownik powinien być jak (usunięte przez administratora) Ludzie obudźcie się. Powinny być u nas związki a nie rada pracownicza która nic nie może. Nie szanują naszej pracy i nas, (usunięte przez administratora)

Salamandra

A co to ma być ? Podwyżki od nowego roku tylko dla fizycznych, a reszta to nie robi ? Na sukces firmy pracują wszyscy pracownicy i takie same mają żoładki i potrzeby, takie same dzieci i rodziny. Wstyd drogi zarządzie

staruch
@Salamandra

Sprawa jest prosta do wyjaśnienia. Pracownicy na produkcji uciekają, dlatego dostana podwyżki, a pracowników w biurze jest dosyć i nie uciekają to nie dostaną podwyżek bo i po co.

@Salamandra

nie szalej z ta praca kawka na koszt firmy automaty do kawy prywatna stołówka lodóweczka zmywarka

Magazyn

Pozdrowienia dla kadry kierowniczej z magazynu której było ciężko (usunięte przez administratora) ruszyć z biura wyjść do ludzi po skończonej inwestycji i powiedzieć dziękuję wesołych świąt . Taki właśnie ma szacunek kadra dla pracownika (usunięte przez administratora) Wesołych świąt

Cześć. Czy to prawda, że w Waszym zakładzie jest płacona 13 pensja? Znajomy mi mówił, ale nie wiem czy mu wierzyć we wszystko co mówi. Słyszałem o jakiejś kasie za pranie, wczasach pod gruszą, premii świątecznej w grudniu. Czy można liczyć na jeszcze jakieś dodatki? Na święta Wielkanocne, albo coś?

@Lupin

Witam. Jakie są rzeczywiste zarobki na dziale produkcji?

@@Lupin

Nawet dobre są zarobki plus słoiczki w okresie zimowym od pana behapowca

Głodny

To jakiś żart wczoraj dostaliśmy posiłki , sama grochówka noc innego do wyboru . Wszystkie toalety zajęte nie można było się dostać nawet rąk umyć(usunięte przez administratora) Gratulacje za wybór zarelka .

OKL

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 327 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.