Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

nick
Pracownik
 Pytanie

Kiedy będą w zakładzie jakieś podwyżki pensji? Wszystkie cenny i opłaty zdrożały. Zakład bije rekordy sprzedaży i produkcji a dla nas pieniędzy nie ma!

Żwirek
Pracownik

To jak to jest droga firmo, takie zyski a pracowników macie gdzieś. Normy wam wyrabiamy, a wychodzi, ze mniej zarabiamy niż wcześniej. Normy podnieśliście, to musieliście także podnieść próg wyrobu dla premii. Robimy po 150-200szt więcej, a premia nizsza. Wszystko poszło do góry tylko nie nasze pensje, może czas pomyśleć o obiecanej wiacie dla rowerów, bo jeszcze chwila i większość będzie rowerami jeździła, bo za tą pensję nie damy rady zatankować naszych samochodów.

Wyścig szczurów
Pracownik

Brawo dla kadry zarządzającej, narzędzi do skręcania, cięcia itp w firmie brak bo firmy nie stać, ale nowy tv 85 cali jest, żeby demonstrować która grupa ile robi. Ogromne gratulacje, to się nazywa dobre zarządzanie.

Brylant
Pracownik

Diamenty Forbesa!!! Najlepszy wynik finansowy odnotowała firma Salamander Window and Door System S.A., która zajęła piąte miejsce w województwie i 137 w kraju. Firma miała 437,83 mln zł obrotu ze sprzedaży i wypracowała 40,41 mln zł zysku netto.

Bodzio Nowy wpis
Kandydat

Pracodawca ma pracownika głęboko w (usunięte przez administratora) i chcę się patrzeć jak pracownik tnie piłką ręczną zamiast dać jakąś porządną piłe elektryczna. Znęcanie się nad pracownikiem, zamiast mu ułatwić pracę to utrudniają

Nowy pracownik Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Na jaką brygadę iść na produkcję?

Nowy Nowy wpis
Pracownik
@Nowy pracownik

Zakładem żądzą osoby bez doświadczenia pani kierownik parzyła kawę szefowi produkcji później pomocny był kierownik sur a teraz luzik nic nie potrafię a żądzę pepa I pigi żądzą salamandra

Haribo Nowy wpis
Pracownik
@Nowy pracownik

To raczej oni ci wybierają brygadę a nie ty zkbdi wybierasz. Jak trafisz dobrze będzie dobrze jak trafisz na 3 pozostałe to będzie źle

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Salamander Window & Door Systems S.A.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 4 stycznia. Czy jest rotacja?

Michał
Były pracownik
@Pytanie

Na produkcji jest bardzo ciężko

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Salamander Window & Door Systems S.A.?

8
młodzik
Pracownik
@Pytanie

Mnie się pracuje super. Wszyscy są życzliwi, służą radą i pomocą. Rzadko się spotyka tak zgrany zespół i tak współpracujący ze sobą. Zapraszamy, a nie pożałujesz.

1
Iza

pytanie czemu, chyba są jakieś grupki ludzi, którzy tu się jakoś dogadują we własnym gronie, prawda? w biurze jak jest, kojarzysz?

informator
Pracownik
@młodzik

Widzę że ktoś zrozumiał słowo SARKAZM i usunął mój wpis.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Salamander Window & Door Systems S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko SAP Coordinator. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Doradca techniczno-handlowy
Włocławek
ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec
(36 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Włocławek
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Finansowy
Włocławek
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Budowy / Kierownik Robót
Włocławek
NORMBUD SUROSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kasia
Kandydat

Mam pytanie a jak wygląda praca dla kobiet i czy przyjmują

Pracodawca

@Kasia

Dzień dobry, oferty pracy są na stronach https://www.salamander-windows.com/pl/przedsiebiorstwo/o-nas/kariera , https://pracodawcy.pracuj.pl/salamander-window-door-systems-s-a,8382 oraz https://swds.olx.pl/#items

Pracownik
Pracownik

Zdrowych wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2023

Kladzik narzędziownia
Pracownik

3-5 stopni to jakis żart , macie bajkę . Są zimniejsze tereny np magazyn z przesyłkami tam jest dopiero Arktyka

Magazyn
Pracownik
 Pytanie

Temperatura na magazynie to 3 do 5 stopni celcujsza. ktoś coś z tym zrobi? ogrzewanie nawet nie jest włączone

Iza
@Magazyn

A zgłaszaliście to do kogoś z góry? Pytam, bo ciekawa jestem odpowiedzi jeśli faktycznie taka temp wystąpiła

Iza

była kontrola? i co w takim razie miałoby z niej wyjść ostatecznie, wiadomo? firma płaciła kiedykolwiek jakąś karę za coś?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Krystyna

Są chociaż jakieś spoko premie jesli pilnuje się swoich obowiązków i wszystko ogarnia? Albo wysoka podstawa wynagrodzenia?

Pracownik
Pracownik
@Krystyna

Premie są spoko jednakże jeśli wpadnie Ci chorobowe na ponad trzy dni, przez trzy kolejne miesiące premii niema. Tak więc ten tego...

Pracownik
Pracownik

Gdzie jest bhp linia 2i 3 brak przejścia

Iza
@Pracownik

Jeśli tak, to chyba nie jest miejsce na pisanie tego? Czemu do szefostwa tego nie zgłosisz?

4
anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Warzywo
Pracownik

Prawda

Pytanie
 Pytanie

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 2 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Mechanik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

magazyn
Pracownik

Widzę, że były podwyżki i od razu zaczęło sie usuwanie komentarzy. Zapominacie, że ludzie gadają...

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracuś
Pracownik

Masz rację. Kiedyś było inaczej, była inna atmosfera w pracy, chciało się do niej przychodzić. Od czasu gdy odchodzą starzy, z dużym stażem pracownicy na wielu stanowiskach a są zastępowani nowymi, którzy nie mają pojęcia o pracy a jedno co potrafią to włazić po palcu w ..... to tak jest. Czas na zmianę firmy.

1
Krystyna
@Pracuś

A to ci nowi nie mają żadnych szkoleń na początek?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

staruch
Pracownik

Jak był Marek to na niego psioczyliście, a teraz jak zobaczyliście jakim "człowiekiem" może być nowy bhp-owiec to prosicie żeby nie odchodził. Już nigdy nie będzie tak jak było za Marka (i od BHP i od produkcji). Psy szczekają , a karawana jedzie dalej.

2
Operator
Pracownik
@staruch

A mi tam się podoba nowy BHPowiec. Dba o nasze bezpieczeństwo w pracy w przeciwieństwie do Pana od parzenia kawy i od unieważniania wypadków podczas pracy. Pracuje już 10 lat w tym zakładzie i poprzedniego BHPowca widziałem może z 2 razy na hali. No może więc 3 ;)

Bolo
Pracownik
@Operator

Popieram

OKL
Pracownik
 Pytanie

Kilka dni temu była awaria kanalizacji na dziale OKL Do dnia dzisiejszego plama resztek wypływających fekalii zdobi teren przed wejściem na dział. Czy tak trudno jest to zmyć??? Czy może jest to celowe i mamy oglądać resztki czyjegoś "G". Ciekawe co na to nasz nowy inspektor BHP? Czyżby jeszcze tego nie zauważył

2

Pracodawca

@OKL

Portal gowork nie jest miejscem do komunikowania się ze służbami wewnętrznymi firmy. Jeśli pracownik zauważa jakieś nieprawidłowości - w pierwszej kolejności powinien powiadomić o tym swojego przełożonego lub odpowiedzialne za utrzymanie czystości osoby. W Spółce Salamander funkcjonują odpowiednie jednostki. Jednak - przy tak rozbudowanym zakładzie - nie jest możliwe, aby były one wszędzie, w tym samym momencie. Dlatego tak istotna jest właściwa reakcja, a nie sygnalizowanie poprzez zewnętrzne strony.

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

On
Pracownik

Tony szrotu kolego to nie przez to że kobiety robią tylko że nie ma operatorów. Młody co przyjdzie to ma to gdzieś kładzie na paletę i koniec. Nie potrafi ustawić temperatury itp.. A dlaczego bo operatorzy nie uczą i mają rację nikt im za to nie płaci.

Rico
Pracownik

No tak w Polsce jak kobieta trosze miej zarabia mężczyzny to już wielki problem. Ciężko pracują i wykształcenie chociaż maja. A nie przez każą Ci kolego że ponmiataja tobą przełożeni bez szkoły zwykła ciemnota po układach.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Nick
Pracownik

„Firmy Salamander i AGC nawiązały partnerstwo strategiczne obejmujące rynek DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Polski i Włoch. Połączenie know-how oraz specjalizacji w reprezentowanych przez nie dziedzinach zaowocuje narodzinami nowych innowacyjnych rozwiązań, których efektem będzie integracja szyb próżniowych w oknach Salamander. Współpraca ta optymalnie wspiera dążenie firmy Salamander do celu, którym jest produkcja odpowiednich okien na każde zamówienie. Efekty prac w zakresie innowacji realizowanych przez Salamander w roli kuźni pomysłów przekonały między innymi jury 29 edycji konkursu TOP 100 i zostały wyróżnione znakiem TOP 100 2022 za szczególną siłę innowacyjności oraz ponadprzeciętny sukces innowacyjności.” Brawo kolejny sukces pracą cudzych rąk.

Koloswój
Pracownik
@Nick

Nie dając wzamian zbyt wiele

1
Nowy
Pracownik

Cześć chciałbym się zapytać o stanowisko operator wytłaczarki do regranulacji , na czym polega mniej więcej ta praca .

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 31 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 324 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 233 060
 2. GoWork.pl 3 490 290
 3. olx.pl 3 219 750
 4. jooble.org 2 432 754
 5. indeed.com 2 324 052
Salamander Window & Door Systems S.A.
Przejdź do nowych opinii