2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 264 1891 5 1

Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A.

Figa Nowy wpis

Okropna firma

Tak1Nie2
Dariusz Nowy wpis

Zachecacie do złożenia tam cv?

Tak3Nie
Okleina

Zwracam sie do pana Marcina który jest nowym kierownikiem na okleinie , czemu wymaga pan od nas wiecej jak sam pan robil 500metrow to jest paleta no brawo maszyna ma byc przezbrojona w 30 min to zapraszam niech pan pokaże my nie jesteśmy końmi do zapierniczania tylko ludźmi ostatnio byl pan na maszynie nr5 i co popatrzyl pan i co? Nic zero wiedzy o maszynach , Brakuje pana Buczka jaki byl taki byl ale znal sie na robocie i nie panoszyl sie po hali najlepiej panu wychodzi isc zapalic i spowrotem do akwarium

Tak9Nie22
staruch
@Okleina

Człowieku jak masz jaja to powiedz mu to w oczy przy świadkach , a nie piszesz anonimowo. Dla mnie to jest pomówienie. Pokaż charakter, i tak Cię nie zwolnią bo nie ma ludzi, a jakby co to Azoty potrzebują na nowe linie.

Tak20Nie4
Pracownik Nowy wpis
@staruch

To idź na azoty bronisz go widze. Może wazeline kupić?

Tak6Nie12
staruch Nowy wpis
@Pracownik

Nie musisz kupować, wystarczy tej co masz w kieszeni.

Tak8Nie1

Kiedy będą podwyżki

Tak6Nie7
Benek

Witam.Mam pytanie.Czy przewidziana jest jakaś nagroda dla tych którzy w 2020 mieli 100% frekwencję? Co roku była a teraz cisza. Pozdrawiam

Tak9Nie6
Czopek
@Benek

Nię bendzieta mieć rzadnej premji.

Tak7Nie9

Tak3Nie22

Tak3Nie20

Tak3Nie19
God

(usunięte przez administratora) haline z okleiny grubasa

Tak5Nie1
Gepard
@God

Ja go lubię :) Moja Halinko

Tak2Nie3

Moze byscie docenili pracowników za to ze podczas pandemi caly czas zaklad normalnie funkcjonuje i dali cos na święta metry nie robią sie same .

Tak16Nie14
Szanel
@Pracownik

Jak Cię docenią? Dostaniesz 100 zł więcej na święta, a na zebraniu miałeś powiedziane że był rok ciężki (chociaż metrów podobno dużo więcej niż w tamtym roku przeszło przez zakład), ale będzie nowy plac będziesz miał roboty więcej

Tak7Nie5
Kokos
@Pracownik

Może jeszcze Panu szanownemu pracownikowi gratulacje i podziękowania od prezesa z Niemiec poczta wysłać, że łaskawy pan pracownik podjal się tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy narażając swoje życie i życie swojej rodziny na pracę w tak ciężkim zakładzie pracy..... Ciesz się że pracujesz a jak chcesz więcej to idź do przełożonego i się targuj a nie płaczesz na forum.

Tak9Nie5
Siemen

Kiedy rusza MPK Salamander

Tak5Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Mało kamer na okleinowaniu potrzeba ich jeszcze więcej? Naprawdę to jest priorytet w tej firmie? To chyba po to żeby być uwiazanym przy maszynie? Nowy kierownik swoje rządy zaczyna wprowadzać? Ciekawe kiedy pierwsze głowy polecą?

Tak4Nie13
Młody

Czytam czasami te wpisy i mam wrażenie że nie wszyscy zdają sobie sprawę jaka jest obecnie sytuacja na rynku pracy we Włocławku ciężko znaleźć pracę za 2000 wiem bo sam szukałem więc zanim coś głupiego napiszecie to zastanówcie się nad treścią i może weźcie się do rzetelnej pracy na swoich stanowiskach - - produkcja

Tak30Nie34
Cw
@Młody

A co tylko Włocławek jest na tym świecie..

Tak6Nie7
Cwk
 Rekomendacja
@Młody

To zależy co umiesz robić jeśli nic to nie dziw się że zarabiasz 2 tysiące.

Tak12Nie1
On
@Cwk

Niestety widzę tutaj ignorantów, którzy nie zdają sobie sprawy z sytuacji na rynku pracy. Kiedy ktos z was szukał pracy? Ale w pełni tego słowa znaczeniu, a nie gdy mieszkasz u rodziców a pieniądze z pracy potrzebujesz na imprezy. Wydaje mi się, że zupełnie nie macie pojęcia jaka ciężka sytuacja nas dotknęła. To nie to samo co rok temu. Oczywiście każdemu należy się szacunek, ale jednak zgadzam się z opinią, że należy byc wdzięcznym za to ze jest praca na cały etat.

Tak7Nie11
Cwk
@On

Tak jak pisałem wcześniej co umiesz robić? w ilu językach mówisz? Jakie masz wykształcenie? Praca jest ale nie dla ludzi którzy nie umieją dobrze się wysłowić, mają problemy z mnożeniem do tysiąca i jedyne co potrafią to przezucac kartony oczywiście jeszcze jak im się pokaże.

Tak5Nie3
Kibic

Witam skoro nie będzie gwiazdki dla dzieci to może zarząd dorzuci coś do kart albo zrobi paczki ze słodyczami . Dzieci na pewno by się ucieszyły. Druga sprawa czy wkoncu wzrośnie premia świąteczna bo ceny poszły w górę a my jak zawsze po 300 z groszem dostajemy wstyd .

Tak10Nie14
On
@Kibic

Ciesz się ze wogole cos dostałeś. Mogles zostać zwolniony przed świętami i nic byś nie dostal...

Tak7Nie3
Karakan

Weźcie się za tych małolatów bo ciągle tylko telefon i telefon potem reklamacja na całą 3 przychodzi.

Tak8Nie5

Czemu nie ma jeszcze wczasów pod grusza

Tak1Nie5
Webber

Pracodawco! Dziwisz się, że ludzie piszą tutaj na forum, a może po prostu poprawić komunikację między zwykłym pracownikiem przełożonym? Szczególnie na produkcji. Bo jak na razie to nie mamy ochoty nawet zbliżyć się do ludzi, u których jedynym obowiązkiem jest wstać od kawy i wydzierać się na pracownika.

Tak25Nie3
staruch
@Webber

To się kurka wodna zwolnij. Polepsza sobie, a nie męczysz.

Tak6Nie3
Tromba
Kandydat

Ile trzeba pracować żeby dostać premie świąteczna ? Kiedy są wypłacane ?

Tak1Nie7
Michael
@Tromba

Podlaczam się do pytania

TakNie4
Maly
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Co z premia za nie chorowanie przez cały rok? Tak jak było to rok temu. Co z siatką płacowa?

Tak4Nie4

@Wałęsa

zmiany ,zmiany

Tak1Nie3
siema

Pana grupowego jeszcze się znajdzie.Gorzej z brygadzista ????????????

Tak6Nie59
Wałęsa
@siema

O co chodzi ?

TakNie3
Waldek
@siema

O co biega , wolny wakat brygadzisty ???

Tak3Nie5

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek