Salamander Window & Door Systems S.A.

Włocławek

Salamander Window & Door Systems S.A.

Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zatroskany

Cebula zbierz ekipę wracaj !!!

Janusz lawniczak
@Janusz lawniczak 24.05.2018 19:30

On ma talent do mobbingu super kierownik buczek

Niuniek

Dobre bylo jak kriszon jebnol czopa w glowe hahah

Iwona

@Salamandrer, napisałeś, że jest teraz fala zwolnień w Salamander Window & Door Systems. Możesz przedstawić innym użytkownikom, czym to może być spowodowane? Czy związek z tym ma aktualna sytuacja tej firmy? Proszę Cię o pozostawienie kilku zdań na ten temat. Będą ważne dla pozostałych użytkowników forum, którzy śledzą ten wątek w celu uzyskania informacji o tym pracodawcy.

Salamandrer

Sporo osób już rezygnuje z pracy w zakładzie szukaja nowej pracy

Kartoniarze fajansiarze

Drużyna kartonów też jest dobra. Gruby Gremlin i jego ekipa Suchy Drut i Cezary Paprykarz podobno liżą się po jajkach.

Wazon z parapetu
@Miedziany 03.05.2018 20:07

Nie daj Bóg im tam narobić brudu. Gruby z Suchym szukają Cię po całym zakładzie i gonią do sprzątania. Pedały!

noTa

Ludzie chodzą zatroskani, w obawie o finanse, pensje są coraz uboższe. Kosa, Edek, Buczek i reszta chodzą wciąż uśmiechnięci, jak gdyby się nic nie działo. Chyba tylko robole dostali po kieszeni, kolejny raz.

anonymous

Ludzie chodzą zatroskani, w obawie o finanse, pensje są coraz uboższe. Kosa, Edek, Buczek i reszta chodzą wciąż uśmiechnięci, jak gdyby się nic nie działo. Chybya tylko robole dostali po kieszeni, kolejny raz.

Nie jestem robotem

Ponad 10lat pracy i 2500zł zarobków na 3 zmiany i sobie możecie w (usunięte przez administratora) głęboką wsadzić swoje nadgodziny których i tak nie ma, panie kierowniku, trzeba mieć naprawdę tupet żeby wymagać od pracownik tylu obowiązków za minimum do przeżycia. Poczytajcie sobie młodzi pracownicy co się wyprawia i jak się szanuje ludzi w tej firmie. Powodzenia, kolejny stary pracownik który szuka lepszej płacy.

Odchodzacy
@Nie jestem robotem 07.05.2018 18:17

Juz dawno powinniśmy zarabiać duże pieniadze znamy sie na swojej pracy bo bez nas tego nie wykona !

Déjà vu

Podwyżki wstrzymane, zakaz nadgodzin do odwołania, czy ja mam Déjà vu? Produkcja jest hamowana, ludzi wysyłają na urlopy, na koniec miesiąca okaże się, że jest mniejszy przerób i premie będą mniejsze. Odbije się to na ludziach produktywnych. Bo jakże by mogło być inaczej. Ludzi przybywa na stanowiskach kierowniczych, nie ma w tym problemu. Natomiast na licowaniu, jest zakaz przyjmowania nowych osób, mimo iż jest taka potrzeba. Pensje coraz mniejsze, wymogi coraz większe. Bez dwóch zdań, da się rozwinąć w tej firmie, ale nerwice.

ktos
@LPA 23.03.2018 13:08

Ta firma nie płaci porządnych pieniędzy, woli zatrzymać rotacji świeżych ludzi, bo ciągle się zwalniają. Ciekawe jak, pracownicy ze stażem będą się zwalniać. Co wtedy zrobią?

Bako

Ukrainiec coś musi cię trzymać skoro tu jesteś

Bako

Ciekawe kto bedzie pracowal na bako chyba Ukraińcy za te pieniądze

Ukrainiec
@Bako 21.03.2018 09:32

Chyba żartujesz?! Mnie w tym mieście nic nie trzyma.

Okleiniarki

Ja mam dosyc tej roboty ciagle to samo ale robic trzeba

Aaa

Calkiem niezle zarobki jak na wloclawek da sie przezyc

Aaa

Dobra praca

Pakowanie

Dajcie spokoj praca jak kazda inna za darmo nikt wam nie da

Filcowy

Praca jest spoko fajni ludzie

Filcowy

Masz racje tez do niego nic nie mam

Prowadzacy

Zajmijcie sie praca i oklejaniem a nie gadacie na innych

Prowadzacy

Co chcecie od buczka jest spoko gosc

Salamander

Dj ja tez tam mam fajnych kolegow

Salamander

Jak komus się nie podoba droga wolna nikt nikogo na sile nie trzyma

Salamander

Super fajna praca dla kazdego

Dj

Jest ok lubie tam pracowac

Jest super praca

Dj

Poznalem tam kolegow i jest fajnie

Mega super praca

Jest gicior

Jest mega

Zostaw opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salamander Window & Door Systems S.A.