Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

OKL

Miłej lektury panie i panowie, (usunięte przez administratora) • Kategorie (usunięte przez administratora) - działania utrudniające proces komunikowanie się (np. przerywanie wypowiedzi, (usunięte przez administratora) - działania wpływające negatywnie na możliwość utrzymania kontaktów społecznych (np. izolowanie z dala od innych, ignorowanie) - działanie naruszające wizerunek (np. plotkowanie, (usunięte przez administratora)) - działania uderzające w pozycję zawodową (np. nie przydzielanie żadnych zadań zawodowych lub przydzielanie zadań bezsensownych) - działania uderzające w zdrowie (n(usunięte przez administratora) • Cechy organizacji sprzyjające pojawieniu się (usunięte przez administratora) - rozbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej - sztywne standardy działania - wysoki nacisk na produktywność - osłabienie więzi społecznych - niewłaściwe zarządzanie - osłabienie w komunikacji - przyzwolenie na mało etyczne zachowania - problemy komunikacyjne - słaby przepływ informacji - chaos organizacyjny - niejasność w przydziale zadań - styl zarządzania niezorientowany na pracowników - nieadekwatne ocenianie i nagradzanie - ignorowanie lub tuszowanie konfliktów * Cechy (usunięte przez administratora)kierownika/managera: - jest niechętny do bezpośredniej otwartej komunikacji z pracownikami - nie potrafi słuchać - nigdy nie jest dostępny dla swoich podwładnych - nikomu nie ufa - jest niecierpliwy i nie panuje nad swoimi emocjami - brakuje mu świadomości: jest wobec siebie bezkrytyczny - niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników; jawnie faworyzuje sowich „ulubieńców” - nie szanuje swoich podwładnych: regularnie odnosi się do nich niekulturalnie - zawraca uwagę tylko na błędy: nie tworzy przestrzeni do uczenia się na bazie porażek - ma nadmiernie wysokie, nieuzasadnione biznesowo wymagania - (usunięte przez administratora) pracowników do działania wbrew sobie (np. swoim przekonaniom, wartościom, moralności) - nie potrafi podejmować decyzji lub zwleka z nimi w nieskończoność - jest nadmiernie kontrolujący, stosuje tzw. Micromanagment - przypisuje sobie zasługi swoich pracowników - koncentruje się tylko na wynikach i liczbach a nie na ludziach

Szukający pracy

Cześć mam pytanie jak zarobki u was , jest nawet spoko , można zarobić ?? . I jeszcze jedno pytanko czy to prawda że w waszej firmie bchpowiec potrafi skitrac się w krzakach o 4 rano albo gdzieś siedzieć na drzewie i spoglądać czy wszystko jest zgodnie z normami

blelblele
@Produkcja

Takie bezprawie ciągnie się do chwili obecnej. Do tego dochodzi wysyłanie ludzi w okresie urlopowym ( określonym przez brygadzistę) na 5 dni roboczych na urlop, gdzie prawo pracy gwarantuje 10 dni roboczych bez przerwy. Zasady BHP łamane notorycznie ( brak działających wyciągów etc. ). Oczywiście nie dotyczy to wszystkich działów ( nie mam wiedzy na ten temat). W tym zakładzie potrzebne są kontrole.

User9787

Trzeba przyznać, że w tym roku firma wyjątkowo postarała się o dobrą zabawę i wygody dla pracowników na pikniku firmowym. Ciekawe kiedy kolejny taki piknik

Pracienik
@User9787

Tak piknik był udany. My zadowoleni a przede wszystkim co najważniejsze to dzięki zachwycone. Co roku by mogło być coś takiego ????

Licowanie Nowy wpis

Oj Marcinku Marcinku... twój okręt chyba pomału nabiera wody...oby Niemcy i Wiktor szybko zrobili z Tobą porządek...totalny brak kultury dla zwykłego pracownika zastraszanie i groźby to codzienność na tym dziale odkąd pojawił się ten pseudokierownik...Panie Wiktorze jeżeli jest Pan zainteresowany czemu jest tak mało ludzi na nadgodziny to właśnie wszystkiemu winien jest Marcinek...ile można znosić jego przewinienia i zastraszania...ludzie nie mogą już na niego patrzeć...nie mają ochoty przychodzić do tego zakładu i dlatego nie dają z siebie 100%...to jest zakład pracy czy obóz koncentracyjny? Marcinek właśnie zrobił z tego zakładu obóz koncentracyjny. Jest już tyle lat a nie zrobił nic dobrego dla pracowników wręcz przeciwnie narobił tyle złego że ludzie mają już dosyć wszystkiego...niedługo będzie zakaz wychodzenia do łazienki i łańcuchy na nogi żebyśmy za daleko nie odeszli od maszyny. Nie masz wogóle pojęcia o specyfikacji tego działu i o całym procesie produkcyjnym a robisz z siebie nie wiadomo kogo. Jeździsz na szkolenia a i tak jesteś głu...pszy od osła...a kultury niestety już nikt cię nie nauczy takie rzeczy wynosi się z domu widoczne u ciebie tego brakowało...Miejmy nadzieję że Twoje miejsce zajmie w najbliższym czasie ktoś mądrzejszy i ktoś z większą kulturą do ludzi.

Okleina Nowy wpis
@Licowanie

Bardzo pięknie napisane . Pragnę zauważyć Marcinku ze po pracy jesteś nikim zwykłym śmiecie* a świat jest maly

Oskar Nowy wpis

A jak udowodnisz ten cały szantaż? Łatwo napisać… mimo wszystko nie było ostatnio żadnych wypadów?

Inspektor BHP

Joł chodzą słuchy ,że macie tam takiego kozaka pseudo inspektora BHP co przy wypadku straszy ludzi ,że jak zgłoszą wypadek to premie im zabierze na 3 miechy I wy się ludzie dajecie takiej kiełbasie szantażować? Takie coś powinno być skierowane do inspekcji pracy (usunięte przez administratora)

P#P#^@!P Nowy wpis

ale tam jazda musi byc na rympal, gremlin kto to?z magazynu/?

No ta nikt nie jest w stanie go zastąpić bo on nic nie robił byla samowolka i tego barana apteczki puste zero dmuchania nic . Najlepiej żeby połowa zakładu pijana przychodziła do roboty a nikt na to nie zwracal uwagi

Leszek

To byłoby chore gdyby ludzie tak spici do roboty chodzili. Już sam bym sie bal ze i mnie krzywda sie stanie. Wy kit wkręcacie teraz czy serio tak niebezpiecznie może być?

logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy STOLARZ poszukiwany! Praca od zaraz!
IMS GmbH Hamburg

Standard

Jak by nie patrzeć firma dalej nie słucha pracowników tylko swoich instynktów które są słabe a nasz zacny pan okazał się (usunięte przez administratora) . Jestem ciekaw jeszcze co wyniósł z naszej firmy i jakie koneksje łączyły go z firmami które zaopatrywały nas w środki BHP WARTO TO CHYBA SPRAWDZIĆ CHYBA ŻE ZNOWU FIRMA MA TO GŁĘBOKO GDZIEŚ …… Dziwne jest to że firma teraz i BHP zostało zatrudnione z firmy w której owy pan (usunięte przez administratora) pracował przed przejściem do naszej firmy czy to nie dziwne i czy nie może to mieć jakiś konsekwencji w postrzeganiu przepisowo i podejścia do nas jako pracowników przecież nie wiemy co łączy tego (usunięte przez administratora) z była firmą w której pracował .

RęceOpadają
@Standard

Tak to niestety jest kiedy ważniejsze są koneksje a nie wiedza i profesjonalizm. Włocławska firma od BHP w której pracował wcześniej i którą wciskał gdzie się dało teraz sama będzie robiła to BHP... Tak jak napisałeś chyba nadal łączy go z nimi wiele i na pewno nie jest to dobre rozwiązanie...

Denzel

No to jest znany i szanowany znawca j.polskiego, w jednym zdaniu 3 błędy!

alken

Nie polecam, podejście szefa jest bardzo dziwne. Jak chcecie być oceniani z góry, to tutaj na pewno Wam będzie pasowało :P

Maciek
@alken

Co jeszcze kryje sie pod tym stwierdzeniem ze podejście jest krótko pisząc dziwne? Zaraz wyjdzie ze w mojej aktualnej firmie jest o wiele gorzej i sie tu przeniosę

Błee

Jak to się stało że Pan Szef, Kierownik przez duże "K" zwalnia pracownika za alko ? A pracownik wraca na swoje miejsce po miesiącu ? (usunięte przez administratora)

Strzał w kolano

Może nie bądźmy tacy źli na pan od BHP wystarczy jego podejście do nas pracowników o jego egzekwowanie przepisów które nijak mają się do rzeczywistości . Niestety ten owy pan ma jak mniemam założony plan aby tylko wytykać błędy innym aby zaistnieć w oczach naszego Prezesa Pana Victora który napewno zdaje sobie sprawę z tego iż zakłóca on nasz plan pracy zamiast go usprawniać i przyspieszać . Jak się dowiedziałem to na innym dziale pracował też ktoś z jego bliskiej rodziny i był takim samym typem człowieka miał już być podobno kierownikiem ale za podobne zachowanie został zwolniony i niestety jego historia skończyła się tragicznie nie życząc nikomu tego samego ale niestety karma wraca i oby nie wróciła też do tego człowieka jakim jest ten pan …. Mam nadzieję że historia tego pana w naszej firmie nie potrwa długo bo wyrzadza więcej złego niż dobrego tym bardziej strzelając sobie w kolano z tekstem do jednego z pracowników po ostatnim wypadku który miał miejsce w naszej firmie … a tym już powinien się zająć Zarząd Naszej Firmy bo to skandal …..

JKK

Dzień dobry, Mam te buciki. Kontakt BOK.

Piknik
@JKK

Gdzie mamy się zgłosić co do zamiany butów? Nie mam kontaktu do BOK

@Piknik

Nowa hala magazynowa na pierwszym piętrze , na lewo, ostatnie pomieszczenie. Jutro zabiorę buciki do pracy, będzie można odebrać.

Piknik

Czy tu jest jakaś portiernia ? Jestem przed tym magazynem

@Piknik

Proszę zgłosić się na portiernię.

Dan
@JKK

Cześć a jak wam zgłaszają takie organizacyjne sprawy? Na maila cokolwiek wysyłają czy tylko z plotek można sie czegoś dowiedzieć? dziwie sie po prostu ze przez forum zostało to dogadane

Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy Behapowiec może przyjść na hale i zobaczyć w jakim hałasie musimy pracować? Proszę wziąć miernik do decybeli.

FikMik

Dlaczego na dziale licowania nie mamy dostępu do stoperów, apteczki, płynu do przemywania oczu w razie dostania się primeru. Brawa dla firmy która właśnie w taki sposób rozstawiła rusztowanie i pozbawiła nas dostępu do wszystkiego.

miasto włocławek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

czy pan victor wie ze pracownicy gospodarczy pracowali do godziny 20.30 bez obiadu bez przerwy do godziny 20.30 czy to jest zgodne z przepisami bo tak sobie pan z ochrony tak zdecydował to nie sa gorsze osoby i maja rodziny

Haha

Gościu właśnie dzięki takim jak ty są takie podwyżki w premii że są takie małpki co będą zasuwać i podkręcać normy żeby nie zabrać 200zl a potem zrobia ci pilnik raz do roku zeby zamydlic oczy, zero szacunku dla nas pracowników, firma kupuje ciagnik nwm po co 3 nowe auta , a nie postaraja sie o wozki widlowe czy przyzwoity sprzęt do pracy brak słów

Ochotnik

Witam. Znajdzie się osoba, która z grubsza opiszę pracę jako magazynier? System godzinowy? O co konkretnie chodzi z tą pracą w 2 osobowych grupach? Ile realnie można zarobić za cały miesiąc na tym stanowisku? Z góry dzięki.

asdf

Skąd sie bierze takie dziwne podejście żeby ktoś robił po dwa razu więcej? ten temat był w ogóle poruszany na forum firmy tak ogółem zamiast tylko tutaj?

Ochotnik

A możesz opisać z grubsza jak wygląda konkretnie praca jako magazynier? System godzinowy i ile można realnie zarobić do ręki? Ewentualnie gdzieś na priv się skontaktować w tej sprawie?

Trzeba przyznać że Piknik udany. Firma bardzo się postarała. Dzieciaki zachwyceni bardzo I my też. Co roku by mogły być takie imprezy

User9787

Pracienik
@User9787

Wypłata jest do 10, więc się nie czepiaj bo nie masz o co.

Jan

Jako swój plus firma podaje że płaci na czas ale czytam że jest to najniższa krajowa bo premia jest tak obwarowana warunkami że jej praktycznie nie ma. A co z podwyżkami w takim razie? Jeśli są to jak duże?

Pracownik okl

Przydały by się jakieś czujniki dymu w toaletach i szatni na okl. Notorycznie ktoś tam się odpala, jakby palarni nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 43 to opinie pozytywne, 99 to opinie negatywne, a 132 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 328 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.