Salamander Window & Door Systems S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Salamander Window & Door Systems S.A.
counter
2 256 1779 5 1

Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A.

Anonim Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) Kazdy wie po co przychodzi i wie jak wykonywac swoją prace. I nawet jesli ktos sie zasmieje to napewno nie zapomina o swoich obowiązkach i co do niego nalezy. Kontakt z ludzmi w pracy tez jest wazny. A moze to jest po prostu zazdrosc ze wiele osob ma ze soba dobry kontakt? Moze niektorzy nie potrafią obcowac z innymi maja problem ze sobą i przez to sieja klamstwa? Tak to jest jak sie przychodzi do pracy obrazonym i stroi fochy. Jesli komus praca nie odpowiada zawsze moze ja zmienic ;-) Niech kazdy zajmie sie swoja pracą a nie wypowiada sie na temat innych pracownikow. Bo niektore oskarzenia sa bezpodstawne. I zawsze mozna wyciągnąć z tego konsekwencje.Pozdrawiam

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś
Papi Nowy wpis
Pracownik
@Anonim

Jezeli pracodawcy taki pracownik nie odpowiada to zawsze moze go zmienic. Napewno maja sporo chetnych do pracy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
anonim Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś1
hugo Nowy wpis
Pracownik
 Rekomendacja

bo praca powinna sprawiać przyjemność

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1
Młody
Pracownik

Kiedy będzie obiecana siatka płacowa . Pozdrawiam Was

Pomocna?
Tak5Nie9
Zgłoś1
Okl
Pracownik
@Młody

Odrazu przy siatce podnieść premie na maszynach 1,5,9 bo porównując ta robotę do maszyn 2,3, 4,7,11 to jest trochę nie sprawiedliwe..

Pomocna?
Tak45Nie32
Zgłoś2
Bolek
Pracownik
@Okl

W szczególności maszyna nr 1 tam chłopaki się narobią do dzwona można przejrzeć monitoring ????

Pomocna?
Tak19Nie85
Wika
Pracownik
@Bolek

No niestety z twoimi umiejętnościami większej premi nie dostaniesz . A druga sprawa jest taka ze wszyscy wiedzą o twojej pracy w firmie Wika gdzie przyjęli razem z toba tak wielka ilość ludzi a zwolnili tylko ciebie . Jestes osoba z którą nie da się współpracować . Nie bez powodu 3/4 zmiany nawet nie chce mieć z tb nic wspólnego .Także pamietaj smród idzie za tb do każdej firmy w której pracujesz a co za tym idzie opinia ludzi którzy cie poznali .Także wez sie za naukę ale nie w szkole zaocznie i po znajomości tylko za naukę prowadzenia maszyny i wszelkich spraw związanych z produkcja profila , bo na chwilę obecną potrafisz tylko zamknac glowicie . Nie pozdrawiam cie i zapewne dobrze wszyscy wiemy z działu licowania o kim mowa .

Pomocna?
Tak44Nie22
Zgłoś3
Bolek
Pracownik
 Pytanie
@Wika

Skąd taka statystyka???Czyżby była przeprowadzona ankieta ??? :)

Pomocna?
Tak14Nie71
Okl1
Pracownik
 Pytanie
@Okl

A co z maszyną nr 6? Na tej maszynie nic nie działa a ludzie się męczą prowadząc ją. Na części do tej maszyny czekamy od sierpnia i cisza na ten temat nikt nawet się nie interesuje.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
swieta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czesc wiadomo cos moze kiedy rozpoczynamy postój świąteczny?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Głos_OKL
Pracownik

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to chyba każdy z nas wie, że problem jest realny. Tu przedstawiciele, górnych warstw społecznych, typu kierownicy nie widzą problemu, niższej kasty ludzi pracujących na maszynach. Dla nich, danie ludziom nadgodzin, stanowi swego typu nagrodę. Nie liczą się z tym, że operator pracujący w systemie trzy brygadowym, jeśli przyjdzie na tzw. „Setki” przepracowuje dwanaście dni z rzędu bez odpoczynku. Jak to mówią coś za coś, człowiek musi się poświecić, zrezygnować z życia rodzinnego, aby mógł trochę zarobić. Premia, którą wypracowujemy, a dostajemy, przy tak dużej, ilości zleceń komisyjnych, oraz metrażowych, na OKL`u, mało odzwierciedla, nasz wkład i ciężką pracę. Pozostawia to, wiele do życzenia. Radzilibyśmy, przyjrzeć się temu problemowi na poważnie, i wyciągnąć wnioski. Wnioski, które przełożą się wreszcie, na korzyść finansową dla pracownika.

Pomocna?
Tak266Nie2
Zgłoś
sonic
Pracownik
 Pytanie
@Głos_OKL

Jak wynagrodzenie za małe, to myślisz, że pracodawca da więcej? Gdzie się uchowałeś przez ostatnie 30 lat? Albo walczysz o swoje, albo szukasz dalej.

Pomocna?
Tak7Nie84
Zgłoś1
obiecanki
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie? Czy polityka tej firmy, się kiedyś zmieni. Jak pracownik ma podchodzić do swoich obowiązków, skoro w lutym i marcu biliśmy rekordy, nie dostaliśmy z tego nic, było tylko zebranie ogłoszenie wyników, brawa i koniec. Niemcy, widać mają inne podejście do sowich ludzi, sami na profilu facebook`owym publikowaliście, że firma ufundowała pracownikom foodtruck’a. To jedna firma, ale dzieli te oddziały, kuriozalna przepaść. Dlaczego w jednym oddziale można szanować i doceniać pracowników. A w Polsce jak to w Polsce tylko gnębić i wymagać. Żeby było jasne, z foodtruck’iem chodzi mi tylko o gest, wysunięty w stronę ludzi. Ta firma słynie chyba tylko z obietnic. Miały być siatki płacowe, niektórzy czekają na podwyżki. Bo rozwinęli swoje umiejętności. I jak na tą chwilę, to kolejna obietnica bez pokrycia. Brakuje tu atmosfery, ale to już wina kierowników działów.

Pomocna?
Tak155Nie1
Zgłoś2
fakty
Pracownik
@obiecanki

Faktycznie tak jest, nic dodać nic ująć. Dali by jakąś nagrodę pieniężna bądź podnieśli premie. Ale z ich strony pomyśleć o takim czymś to grzech, a co dopiero przejść do czynu. Brak motywacji i chęci.

Pomocna?
Tak65Nie7
Zgłoś
Edek
Pracownik
@fakty

szukają kierownika logistyki, zatrudnij się na tym stanowisku to będziesz miał kasy jak lodu :)

Pomocna?
Tak13Nie59
Zgłoś6
Pytanie
Pracownik
 Pytanie

Co się dzieje na logistyce? Czy ten dział jeszcze funkcjonuje?

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś1
Trevor
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Oczywiście i ma się dobrze. A skąd zainteresowanie?

Pomocna?
Tak3Nie11
Zgłoś
Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Logistyka jest zapewne zajęta logistyką pań z pakowania, bo to staje się powoli coraz bardziej skomplikowane. Ta nie może pracować z tamtą, inna nie może dźwigać profili, za to pozostałe już mogą itd.. To powoli tworzy bardzo skomplikowaną siatkę... Takie nasze małe domowe przedszkole..

Pomocna?
Tak54Nie12
Zgłoś3
Ano
Pracownik
@Pracownik

A co do tego ma logistyka

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ja
Pracownik
@Pracownik

Spokoj, to nie jest przedszkole !

Pomocna?
Tak3Nie12
Zgłoś1
#anonim
Były pracownik

Dziwne rzeczy sie dzieja ,na produkcji,brygadzista zamiast spokojnej rozmowy, krzyczy i włącza mu się agresja słowna, wtedy trudno o przyjazną atmosferę w pracy. Jeśli przy pomocy podniesionego tonu głosu, ciągłych pretensji, obraża czy poniża to raczej podchodzi pod mobbing. A kierownictwo robi zamianę, żeby inne osoby również zostały poniżane przez tego samego człowieka, który uważa że jest nie do ruszenia ,znajomek kierownika. A pracownicy boją się cokolwiek powiedzieć na jego temat.

Pomocna?
Tak30Nie6
Zgłoś1
anonim
Klient

Moja opinia jest taka. Czy dyrekcja nie widzi tego co się dzieje w tej firmie. Czy im to jest na rękę. Ciągła pracą pod presją w nerwach z kierownictwem działów którzy nie powinni piastowac tych stanowisk kierownicy działów którzy po niemiecku umieją mówić sznela i arbait. Postawić człowieka bez wykształcenia dać mu władze niech się cieszy. Każdy nowy wykształcony który przyjdzie do pracy, widzi co się dzieje i ucieka. Dział logistyka leży i płacze to samo dotyczy działu obsługi klienta /sprzedaży. Nikt nowy za takie pieniądze i taki zakres obowiązków nie chce pracować. na koniec słowa "Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi""Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów"

Pomocna?
Tak18Nie4
Zgłoś
Oji
Pracownik
@anonim

Zgadza się. W roku 2019 i 2020 odeszli, bądź zostali zwolnieni osoby, które znały firmę, znały się na pracy. Nie potrafiono ich docenić, zachęcić. To nie lata 90 że każdy siedzi, przymyka oko na wszystko i boi się o pracę.

Pomocna?
Tak8Nie6
Zgłoś1
Śmiech na sali
Klient
@anonim

7 dziewczyn musi obsłużyć wszystkie firmy łącznie z exportem. I utrzymać ciągłość aby cały zakład miał pracę. W Niemczech jest to nie do przyjęcia. Oni piątek godz 12 mają weekend. A u nas trzeba pracować

Pomocna?
Tak13Nie8
Zgłoś
Ciekawy
Kandydat

No słuchy mnie doszły że niektórzy mieli 80% płatne

Pomocna?
Tak4Nie5
Zgłoś
Pracodawca
Pracownik
@Ciekawy

Wiele dużych przedsiębiorstw w Polsce musiało obniżyć wymiar czasu pracy albo wprowadzić przestój z powodu pandemii. Nasza Spółka również była tymczasowo zmuszona dostosować zakres działalności do słabnącego rynku. Pomimo kryzysu, w 2020 roku, Spółka wdrożyła podwyżki płac i ciągle zwiększa zatrudnienie.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
Kacper
Były pracownik

Najgorszy pracodawca jakiego znam:)

Pomocna?
Tak14Nie11
Zgłoś1
Pracownik
Pracownik

Widzę że firma sobie zrobiła prywatne forum odpowiadając na pytania pracowników gdzie ten portal w ogóle do tego nie służy, dbając o swój wizerunek który jest bardzo naciągnięty i nierzetelny.

Pomocna?
Tak16Nie10
Zgłoś
sonic
Pracownik
@Pracownik

boją się rozmawiać z pracownikami twarzą w twarz, bo ludzie wk(niezadowoleni)ni chodzą

Pomocna?
Tak7Nie3
Zgłoś

Pracodawca

@sonic

Jak informowaliśmy jeszcze w 2019 r.: Zarząd Spółki w sprawach pilnych jest zawsze dostępny. W kwestiach, które mogą być omówione w terminie późniejszym – zaprasza do siebie: w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca w godzinach 08.30 – 09.30. Tego typu informacja znajduje się na tablicach ogłoszeń, na każdym dziale firmy.

Pomocna?
Tak8Nie4

Pracodawca

@Pracownik

1/ Każdy portal - to otwarte forum. Tym bardziej ten - kiedy prowadzona jest dyskusja pomiędzy zainteresowanymi pracą, byłymi i obecnymi pracownikami i samym pracodawcą. Temu on służy. Zdobyciu informacji z każdej ze stron. 2/ Zawsze tam, gdzie pojawia się pytanie - powinna być i odpowiedź. To nie powinno nikogo dziwić. 3/ Tylko otwarta polemika umożliwia wyciągnięcie najszerszych wniosków, nie zaś czytanie jednostronnych, subiektywnych wpisów.

Pomocna?
Tak10Nie5
Ciekawy
Kandydat
@Salamander Window & Door Systems S.A.

To proszę nie usowac komentarzy ja już piszę 5 tych samych bo miałem pytanie a komentarze zostają usowane każdy ma prawo wiedzieć i pytac

Pomocna?
Tak3Nie4
Zgłoś

Pracodawca

@Ciekawy

Komentarze usuwane są WYŁĄCZNIE wtedy, gdy naruszany jest regulamin GoWork (par. 4 pkt 3), a post zawiera: „treści i materiały tekstowe, graficzne, dźwiękowe sprzeczne z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady etykiety”

Pomocna?
Tak4Nie3

Pracodawca

@Ciekawy

Każdy post, przed wyświetleniem na stronie - jest sprawdzany przez GoWork pod względem jego poprawności (patrz zapis w regulaminie portalu). W rezultacie nie pojawia się natychmiastowo.

Pomocna?
Tak3Nie3
Ciekawy
Kandydat

Czy prawdą jest ze cały zakład i każdy z działów ma płatne 80% może ktoś odpowiedzieć dziękuję z góry proszę nie usowac komentarzy bo każdy ma prawo zapytac

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś

Pracodawca

@Ciekawy

Jak napisaliśmy poprzednim razem - nie jest to prawda. Wszystkie wynagrodzenia wypłacane są pełnym wymiarze. Komentarze usuwane są WYŁĄCZNIE wtedy, gdy naruszany jest regulamin GoWork (par. 4 pkt 3), a post zawiera: „treści i materiały tekstowe, graficzne, dźwiękowe sprzeczne z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady etykiety”

Pomocna?
Tak4Nie1
Ciekawy
Kandydat

Czy prawdą że macie teraz w zakładzie płatne 80 % czy normalnie mógłby ktoś odpowiedzieć z góry dziekuje

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś

Pracodawca

@Ciekawy

Nie jest to prawda. Wszystkie wynagrodzenia wypłacane są pełnym wymiarze.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zbijak
Kandydat
 Pytanie

Jaki jest czas rozpatrzenia CV ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Zbijak

To zależy. Po pierwsze ważne, aby każda aplikacja była opatrzona zgodą RODO, udzielaną naszej firmie. To sygnał dla działu HR, że może taki dokument wprowadzić do procesu rekrutacji. Po drugie - często ogłoszenia o pracę (pojawiające się na forach pracowniczych), mają podane terminy trwania rekrutacji. Wówczas przysyłane podania rozpatrywane są dopiero po zakończeniu tego terminu - najczęściej wynosi on maksymalnie 1 miesiąc (nie dotyczy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedłużać rekrutację... wtedy termin rozpatrywania również przesuwa się w czasie). Zdarza się też, że niektóre ogłoszenia mają charakter pilny. Wtedy przysyłane podania na dane stanowiska - rozpatrywane są niemalże "od ręki". Każda osoba, która przysyła do nas swoje dokumenty (przypominamy: adres kontaktowy to rekrutacja@salamander-windows.com) - otrzymuje informację zwrotną, m.in. o ustalonym terminie rozpatrywania podań. Należy pamiętać, aby w każdej przysłanej wiadomości znajdował się dopisek, na jakie stanowisko się aplikuje.

Pomocna?
Tak1Nie
Obiektywny
Pracownik

Drogi salamanderze jeżeli macie jakieś. Plany co do. Ograniczenia godzin do etatowych i obcięcia nadgodzin i setek w niedzielę, to. Może. Zamiast pozwalać żeby chodziły pogłoski na zakładzie to napiszcie prawdę tu na forum żeby wszyscy pracownicy znali plany. Jeżeli zostaną same godziny etatowe to tylko mam pytanie jaki sens ma. Praca na produkcji w niedzielę i Święta, zaniedbywanie własnych rodzin jak i tak nie mamy za to. Płatne. Powiedzcie poprostu nam. Prawdę żebyśmy wiedzieli czego się spodziewać bo jeśli tak. Ma być to. Część ludzi napewno odejdzie. Czekamy na rzetelne, prawdziwe informacje.

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś1
sonic
Pracownik
 Pytanie
@Obiektywny

A po co mają to robić, żeby ludzie odeszli? Wiadomo, że będą cięcia.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Pracodawca
Pracownik
@Obiektywny

Firma Salamander jest rzetelnym i konkurencyjnym pracodawcą. Pracownicy zawsze terminowo otrzymują wynagrodzenia i dodatki za czas pracy. Uposażenie pracowników jest naliczane prawidłowo i zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Informacje odnośnie obowiązującego systemu czasu pracy, każdy pracownik może uzyskać u swojego kierownika.

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś

Pracodawca

@Obiektywny

Zgodnie z Kodeksem Pracy – „Praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna w razie: (…) szczególnych potrzeb pracodawcy” (art. 151, par.1).” Nie można jej zaplanować. Obecny rozwój firmy, także jej plany dalszego rozszerzania asortymentu, nie są czynnikami spowalniającymi a wyłącznie gwarantującymi większą dynamikę produkcji, sprzedaży itd. Żadne ograniczenia nie są brane pod uwagę. Jak dalej widnieje zapis (art. 151.1 par 1 i 2 ) za wszystkie prace w godzinach nadliczbowych (poza normalnym wynagrodzeniem) przysługuje dodatek. Jego wysokość jest uzależniona od czasu, daty, w którym te nadgodziny są wypracowywane. W Spółce Salamander WSZYSTKIE świadczenia są wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy. Nie inaczej. NIE JEST MOŻLIWE, aby pracownik np. nie otrzymał należnych jemu „setek”.

Pomocna?
Tak8Nie

Pracodawca

@sonic

Jak pisane było przy innym poście: zgodnie z Kodeksem Pracy – „Praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna w razie: (…) szczególnych potrzeb pracodawcy” (art. 151, par.1).” Nie można jej zaplanować. Obecny rozwój firmy, także jej plany dalszego rozszerzania asortymentu, nie są czynnikami spowalniającymi a wyłącznie gwarantującymi większą dynamikę produkcji, sprzedaży itd. Żadne ograniczenia nie są brane pod uwagę. Poza tym - zgodnie z zapisem KP (art. 151.1 par 1 i 2 ) za wszystkie prace w godzinach nadliczbowych (poza normalnym wynagrodzeniem) przysługuje dodatek. Jego wysokość jest uzależniona od czasu, daty, w którym te nadgodziny są wypracowywane. W Spółce Salamander WSZYSTKIE świadczenia są wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy. Nie inaczej. NIE JEST MOŻLIWE, aby pracownik np. nie otrzymał należnych jemu „setek”.

Pomocna?
Tak6Nie1
staruch
Pracownik
@Salamander Window & Door Systems S.A.

Wiem że w systemie czterobrygadowy nie ma obowiązku płacenia setek w niedzielę i święta Jednak tą zasadę wprowadził jeszcze H.Bahnes i tak zostało. Moje pytanie brzmi; czy dalej będzie tak jak jest , czy firma zaprzestanie wypłacać setki za niedzielę i święta Odpowiedź że firmą wypłaca wynagrodzenie zgodnie z KP nie jest żadną odpowiedzią.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Pracodawca

@staruch

Powołanie się na Kodeks Pracy jest odpowiedzią pełną, bowiem piszący posta pod nickiem OBIEKTYWNY, nie ujął tematu czterobrygadówek. Art.151.1 par.1 mówi, że: "Za prace w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości: 100 % wynagrodzenia - za prace w godzinach nadliczbowych przypadających: - w nocy, - w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, - w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za prace w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy". Zmiany w zakładzie mogą być wprowadzone tylko wtedy, jeśli ulegnie zapis w KP. Nie inaczej. W przypadku - tzw. czterobrygadówek - żadnych zmian nie wdrażamy.

Pomocna?
Tak2Nie4

Pracodawca

 Aktualność
Z życia Salamander

21 lipca 2020 r. Spółka Salamander Window & Door Systems S.A. podjęła – otrzymane od sąsiedniej firmy DGS - wyzwanie i wzięła czynny udział w akcji charytatywnej Gaszyn Challenge.

Tego dnia, na wszystkich działach włocławskiego zakładu został nakręcony film, w którym – w geście solidarności i chęci niesienia pomocy – Zarząd i pracownicy SWDS – wykonali serię 10 pompek lub przysiadów. Na terenie firmy zorganizowano zbiórkę pieniędzy.

Akcja ta – zapoczątkowana w miejscowości Gaszyn i rozpropagowana przez pomysłodawcę w internecie – ma na celu – przede wszystkim zebranie jak największej kwoty i przekazanie jej na kosztowne leczenie jednego z potrzebujących dzieci (w naszym przypadku było to wsparcie dla 9-miesięcznej Hani Poczobut z Ełku). Cieszy  się ona w Polsce dużą popularnością i zatacza coraz szersze kręgi.

Jesteśmy dumni, że ekipa Salamander licznie wsparła swoim uczestnictwem tak szczytny cel. dziękujemy WSZYSTKIM za udział!
Pomocna?
Tak4Nie4
Licowanie34
Pracownik

Co. Z. Naszym. Gaszyn challenge

Pomocna?
Tak5Nie4
Zgłoś

Pracodawca

@Licowanie34

Film zostanie rozesłany i udostępniony jutro (11.08.2020).

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Pytanie
@Licowanie34

Nagranie Salamander Gaszyn Challenge - można obejrzeć m.in. tu: https://www.youtube.com/watch?v=HAM0HreHxEY Zachęcamy! To była wspaniała, wspólna inicjatywa! Dziękujemy wszystkim pracownikom za poświęcony czas, wysiłek i wspaniała organizację!

Pomocna?
Tak2Nie1
Kacper Teszner
Pracownik

Nie jest to opinia tylko prośba żeby zakład zorganizował zbiórkę pieniędzy na wszystkich działach dla 10 letniego Kacperka który potrzebuje naszej pomocy. Czas ucieka działajmy szybko.

Pomocna?
Tak12Nie2
Zgłoś

Pracodawca

@Kacper Teszner

Prośba, wraz z linkiem Fundacji została rozesłana do poszczególnych działów.

Pomocna?
Tak3Nie4
PracowNik
Pracownik
 Pytanie

Chodza pogloski w naszym pieknym zakladzie ze maja zatrudniac obcokrajowcow. Malo tego chca zabrac 100 w niedziele a na dziale produkcji operator ma miec 3 maszyny. Czy to prawda ???

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
wałesa
Pracownik
@PracowNik

Tak wszystko się zgadza, takie są plany ile z nich wyjdzie zobaczymy

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Pracodawca

@PracowNik

W niedługim czasie pojawi się w naszej Spółce kilka osób z zakładu Salamander w Brześciu na Białorusi. Będą to jednak pracownicy na wymianie wewnątrz Grupy SIP. Obecnie nie są prowadzone, ani nie są planowane masowe zatrudnienia osób z zagranicy. Jeśli się pojawią – to wyłącznie pojedyncze przypadki. Co do kwestii płatności za pracę w niedziele – wszystkie należności wypłacane są zgodnie z literą Kodeksu Pracy, nie inaczej. Na dziale ekstruzji 3 maszyny obsługiwane są przez parę operatorów. Tutaj żadne zmiany nie są przewidziane.

Pomocna?
Tak5Nie2

Pracodawca

@wałesa

Tak, jak pisaliśmy w odpowiedzi na poprzedniego posta - tak i teraz: w niedługim czasie pojawi się w naszej Spółce kilka osób z zakładu Salamander w Brześciu na Białorusi. Będą to jednak pracownicy na wymianie wewnątrz Grupy SIP. Obecnie nie są prowadzone, ani nie są planowane masowe zatrudnienia osób z zagranicy. Jeśli się pojawią – to wyłącznie pojedyncze przypadki. Co do kwestii płatności za pracę w niedziele – wszystkie należności wypłacane są zgodnie z literą Kodeksu Pracy, nie inaczej. Na dziale ekstruzji 3 maszyny obsługiwane są przez parę operatorów. Tutaj żadne zmiany nie są przewidziane.

Pomocna?
Tak4Nie2
staruch
Pracownik
@PracowNik

My kiedyś jeździliśmy do Papenburga A teraz przyjadą do nas też że wschodu.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Wałęsa
Pracownik
@PracowNik

A na magazynie setki , pięćdziesiątki,ile kto zapragnie . Tyle pracy mają , tacy biedni ...

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś1
Ktoś
Pracownik
@Wałęsa

Zapraszam na magazyn... Nikt nikogo nie trzyma ;-)

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
Teo
Pracownik
@Ktoś

:) wystarczy przyjść na magazyn i robotę się dostanie od ręki. Zawsze warto się przekonać czy to taki miodowy róg.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Salamander Window & Door Systems S.A.