Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

OKL
Pracownik

Miłej lektury panie i panowie, (usunięte przez administratora) • Kategorie (usunięte przez administratora) - działania utrudniające proces komunikowanie się (np. przerywanie wypowiedzi, (usunięte przez administratora) - działania wpływające negatywnie na możliwość utrzymania kontaktów społecznych (np. izolowanie z dala od innych, ignorowanie) - działanie naruszające wizerunek (np. plotkowanie, (usunięte przez administratora)) - działania uderzające w pozycję zawodową (np. nie przydzielanie żadnych zadań zawodowych lub przydzielanie zadań bezsensownych) - działania uderzające w zdrowie (n(usunięte przez administratora) • Cechy organizacji sprzyjające pojawieniu się (usunięte przez administratora) - rozbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej - sztywne standardy działania - wysoki nacisk na produktywność - osłabienie więzi społecznych - niewłaściwe zarządzanie - osłabienie w komunikacji - przyzwolenie na mało etyczne zachowania - problemy komunikacyjne - słaby przepływ informacji - chaos organizacyjny - niejasność w przydziale zadań - styl zarządzania niezorientowany na pracowników - nieadekwatne ocenianie i nagradzanie - ignorowanie lub tuszowanie konfliktów * Cechy (usunięte przez administratora)kierownika/managera: - jest niechętny do bezpośredniej otwartej komunikacji z pracownikami - nie potrafi słuchać - nigdy nie jest dostępny dla swoich podwładnych - nikomu nie ufa - jest niecierpliwy i nie panuje nad swoimi emocjami - brakuje mu świadomości: jest wobec siebie bezkrytyczny - niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników; jawnie faworyzuje sowich „ulubieńców” - nie szanuje swoich podwładnych: regularnie odnosi się do nich niekulturalnie - zawraca uwagę tylko na błędy: nie tworzy przestrzeni do uczenia się na bazie porażek - ma nadmiernie wysokie, nieuzasadnione biznesowo wymagania - (usunięte przez administratora) pracowników do działania wbrew sobie (np. swoim przekonaniom, wartościom, moralności) - nie potrafi podejmować decyzji lub zwleka z nimi w nieskończoność - jest nadmiernie kontrolujący, stosuje tzw. Micromanagment - przypisuje sobie zasługi swoich pracowników - koncentruje się tylko na wynikach i liczbach a nie na ludziach

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jakie obecnie Salamander proponuje wynagrodzenie ? Słyszałem że 5tys?

karol
Pracownik
@Marcin

25 zł brutto na godzinę. Do najniższej krajowej wyrównują premią.

Szukający pracy
Kandydat
 Pytanie

Cześć mam pytanie jak zarobki u was , jest nawet spoko , można zarobić ?? . I jeszcze jedno pytanko czy to prawda że w waszej firmie bchpowiec potrafi skitrac się w krzakach o 4 rano albo gdzieś siedzieć na drzewie i spoglądać czy wszystko jest zgodnie z normami

pracownik
Pracownik
@Szukający pracy

można zarobić jak się chce i to dużo polecam naprawdę polecam

Dora Nowy wpis
Inne

Jakie przestoje, jak szukają pracownika na produkcję! Piszą, że jest stała podstawa wynagrodzenia + dodatek zmianowy + nadgodziny. I to serio w sumie daje najniższą krajową? A jak mam uprawnienia na suwnicę, co ponoć są mile widziane, to to podwyższy stawkę, czy nic?

Berlusconi Jr Nowy wpis
Pracownik

Pomperze okradasz nas z urlopów tymi dziwnymi postojami. Jak nie masz sprzedaży to się rusz i szukaj zbytu!!!

Rolnik Nowy wpis
Pracownik

Pietruszka Pastewna to nic innego jak Pasternak.

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jakie obecnie Salamander proponuje wynagrodzenie ? Słyszałem że 5tys?

Agata
Inne
@Marcin

Gdzie słyszałeś, od kogo? Znasz kogoś kto tam pracuje? 5tys. to na rękę i na jakim stanowisku? Tak się dopytuję bo mąż się zastanawia czy tam nie iść.

Kot
Pracownik

Nie no spoko 4brygadowka plus nadgodziny to uwierzę że brutto , może z licowania się przeniosę bo tu lipa, nawet weekendów nie ma. Robota coraz gorsza, metrów więcej u ludzie na wykończeniu fizycznym i psychicznym. Z chłopakami czekamy jak długo dziewczyny na 8 wytrzymają, dają radę ale jak dlugo. Róbcie tak dalej a ludzie sami będą dalej rezygnować.(usunięte przez administratora)Porządek musi być.

Bełt
Pracownik
@Marcin

Tak na 2 miesiące.

Stefan
Inne
@Bełt

Czyli o 5 tysiącach nie ma co marzyć . A już myślałem że tak dobrze płacą. A za nadgodziny jaka jest stawka? Można dostać setki?

karol Nowy wpis
Pracownik
@Marcin

25 zł brutto na godzinę. Do najniższej krajowej wyrównują premią.

anonim
Inne

Hej, nawiązując do ogłoszenia na magazyniera to ile jest tych zmian? I w jakich godzinach, szukam czegoś gdzie raczej standardowo 8, chyba że jak się chce to dla chętnych nadgodziny żeby były. Czasem można dorobić ale nie ciągle tyle siedzieć.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Włocławek
Anna Młynarczyk
Wyślij CV
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
(74 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Włocławek
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
(122 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

W tym nowym ogłoszeniu na magazyniera napisali, że się w dwójkach pracuje. Jak to wygląda tak w praktyce, we dwóch na wózku, jeden na wózku, jeden nie? No i co, jak się ludzie nie dogadają, czy można zespół zmienić, proszę o odpis.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
 Pytanie

Czy w Salamander Window & Door Systems S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

anonim
Inne

Cześć jak sprawa z tymi nadgodzinami wygląda? W ogłoszeniu na pracownika produkcji napisali o takiej możliwości pytanie czy w praktyce to jest wybór czy narzucone jakoś? Wszędzie gdzie byłem na magazynie czy coś wcześniej to nawet jak na początku były dobrowolne 8 to robiło się z tego 12 po czasie napkraglo

Babka
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Chyba się trochę spóźniłam bo podobno przyjęcia nowych pracowników już były. Czy orientujeice się co jaki mniej więcej czas są nowe przyjęcia, m.in. na dział dla kobiet?

Pracownik
Pracownik
@Babka

Cały czas można składać cv. Przyjęcie są cały czas.

Pracownnik
Pracownik

Cały czas przychodzi ktoś nowy. Dziś wczoraj, składaj cv.

anonim
Inne
@Pracownnik

To, co napisałeś sugeruje, że jest duża rotacja? Jest coś konkretnego, co ją powoduje? Możesz coś na ten temat napisać? A i przy okazji w jakich godzinach jest praca na produkcji, bo widziałem, że jest zmianowa?

Elton John
Inne
 Pytanie

Nie chwalcie się w ofetach pracy,że jest parking to (usunięte przez administratora) nazywacie parkingiem ? Kawałek jest na parę aut, a tutaj to szkoda gadać ,chociaż tyle byście mogli dla nas zrobić.

anonim
Inne

Firma poszukuje mechanika wózków widłowych. Czytam, że pracuje się tutaj na 2 zmiany, a podane są godziny pracy od 6-14. To jak jest z tymi zmianami? Jesteście w stanie to wyjaśnić? :) Jeśli chodzi o nadgodziny, to dużo ich jest? Płacone są ekstra? Bo wspomniano, że wynagrodzenie składa się właśnie z nich + ze stałej podstawy.

Ja
Pracownik
@anonim

Bo mechanicy wózków widłowych pracują na jedna zmianę 6-14 .

Ja
Kandydat
 Pytanie
@Ja

Fajna ekipa od tych wózków? Bo jest cały czas ogłoszenie równolegle z operatorem. Pół życia grzebie w autach, a całe zawodowe życie spędziłem przy różnych maszynach produkcyjnych i zastanawiam się czy wysłać CV.

anonim
Inne

Nie rozumiem jednej rzeczy, mechanik wózków widłowych jest zatrudniany przez urząd dla bezrobotnych czy normalnie przez firmę? Bo ogłoszenie jest ze strony Urzędu jak patrzę, ale no z drugiej strony każą się udać do pracodawcy ze zgłoszeniem, to jak? Dzięki z góry za rozjaśnienie mi tego.

Ochrona
Kandydat
 Pytanie

Hej , jak wygląda praca na ochronie w tej firmie ?

Szopa
Pracownik

Salamander po chorobowym więcej niż 3 dni zabiera premie za następne 3 miesiące. Premia regulaminowa zgodnie z kodeksem pracy nie może być zabierana za przepracowany okres. Jest to niezgodne z prawem. Jesli to się nie zmieni to zgłoszę to do inspekcji pracy. Dosyć łamania naszych praw w tej firmie.

anonim
Inne
@Szopa

Cała premia jest zabierana? Poza tym, w jakiej wysokości ona jest? I jakie inne warunki trzeba dostać, aby ją otrzymać? Daj znać, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

@
Inne

Niestety może być mniej. Pracodawca może uzupełnić wynagrodzenie premią, byle przy wypłacie było minimum 4242 brutto.

Zysk 57 milionów
Pracownik
 Pytanie

"Lista 2000" to zestawienie największych polskich przedsiębiorstw, ogłaszane rokrocznie przez redakcję Rzeczpospolitej. W 2023 roku znalazło się tam 7 firm z Włocławka. 948 miejsce - Salamander Window & Door Systems SA - przychody 837 milionów złotych (zysk 57 milionów złotych) Podwyżki dla pracowników produkcji średnio na poziomie 4% (1.50zł) Produkcja zwiększona o ile? 30%? No nic tylko uciekać, bo tu można się narobić, ale nie zarobić.

Pracownik
Pracownik

Witam, Jak to jest że wszyscy dookoła dostają po 500 do 800 zł od stycznia 2024 np(usunięte przez administratora) Czyli jesteśmy daleko w tyle za firmami z Włocławka. Jak się nie zmieni zarząd to nie będzie kim robić, ponieważ uważają że pracownik powinien być jak (usunięte przez administratora) Ludzie obudźcie się. Powinny być u nas związki a nie rada pracownicza która nic nie może. Nie szanują naszej pracy i nas, (usunięte przez administratora)

Salamandra
Pracownik
 Pytanie

A co to ma być ? Podwyżki od nowego roku tylko dla fizycznych, a reszta to nie robi ? Na sukces firmy pracują wszyscy pracownicy i takie same mają żoładki i potrzeby, takie same dzieci i rodziny. Wstyd drogi zarządzie

staruch
Pracownik
@Salamandra

Sprawa jest prosta do wyjaśnienia. Pracownicy na produkcji uciekają, dlatego dostana podwyżki, a pracowników w biurze jest dosyć i nie uciekają to nie dostaną podwyżek bo i po co.

pracownik
Były pracownik
@Salamandra

nie szalej z ta praca kawka na koszt firmy automaty do kawy prywatna stołówka lodóweczka zmywarka

Magazyn
Inne

Pozdrowienia dla kadry kierowniczej z magazynu której było ciężko (usunięte przez administratora) ruszyć z biura wyjść do ludzi po skończonej inwestycji i powiedzieć dziękuję wesołych świąt . Taki właśnie ma szacunek kadra dla pracownika (usunięte przez administratora) Wesołych świąt

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Czy to prawda, że w Waszym zakładzie jest płacona 13 pensja? Znajomy mi mówił, ale nie wiem czy mu wierzyć we wszystko co mówi. Słyszałem o jakiejś kasie za pranie, wczasach pod gruszą, premii świątecznej w grudniu. Czy można liczyć na jeszcze jakieś dodatki? Na święta Wielkanocne, albo coś?

@Lupin
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jakie są rzeczywiste zarobki na dziale produkcji?

Marek
Pracownik
@@Lupin

Nawet dobre są zarobki plus słoiczki w okresie zimowym od pana behapowca

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 298.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 125 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

  Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 327 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Salamander Window & Door Systems S.A.
Przejdź do nowych opinii