Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku w Włocławek

Hej. Jestem przyszłą pielęgniarką. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat praktyki zawodowej w szpitalu? Chirurgia ogólna dokładniej. Jaka panuje atmosfera i podejście do praktykantów? Poświęca się im czas i uwagę? Można dużo wynieść z praktyk w tym szpitalu? No i czy w ogóle kogoś takiego przyjmują

Pacjentka Nowy wpis

Dziękuję Panu Konradowi Lebiedzińskiemu lekarzowi z urologii za pomoc i zainteresowanie moją osobą. Pomimo negatywnych opinii o tym szpitalu ja mam pozytywne odczucia w przypadku większości lekarzy, a o wiele gorsze o pielęgniarkach. Wdzięczna pacjentka

Paulina Nowy wpis

Dzień dobry, ktoś miał styczność ze stanowiskiem pracownika socjalnego. Nie wiem sama czy składać cv, w oferowanych benefitach szpital ujął miłą atmosferę i szkolenia zawodowe. Naprawdę nie można liczyć na nic więcej? Niby jest tez umowa o pracę, a od początku pracy można ją dostać, czy dopiero po tych szkoleniach/okresie próbnym.

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko kucharza. Czytam, że pracuje się tutaj na dwie zmiany. Ile dni jest się na jednej zmianie? Kiedy następuje przejście na drugą? Widzę również, że jest to praca na okres próbny. A co dalej? Jeśli wiadomo, jaką umowę dostaje się później, to napiszcie. Dziękuję za każdą informację.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku na stanowisko ELEKTRYK R147/2070-1050/23 bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pacjent

Witam,bylem pacjentem na oddziale wewnetrzny2b,niestety porazka,oddzial fajny nowy czysty ale pielegniarki cos okropnego,nie wiedzialem czy jestem w szpitalu czy w burdelu,wymalowane,dlugie paznokcie zadnej pomocy dla pacjenta,lekarz dyzurny z lodzi to jakis konowal albo fleczer co nie wie o czym mowi,ale jest cos co chce powiedziec pozytywnego,bylem ostatnio na sorze i spotkalem nefrologa pana Tomasza J. i powiem ze jestem zaskoczony,gosc jest super,widac ze praca dla niego jest nie tylko dla kasy ale jest pasja i pomoc innym jest dla niego najwazniejsza sprawą,byla jeszcze na jego dyzurze pielegniarka,wspaniala kobieta,ktora lubi ludzi,pozdrawia pielegniarke i lekarza byla pielegniarka ktora zostala potraktowana jak czlowiek,do nich wroce.

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka. Firma oferuje pracę na czas określony. Wiecie, na ile otrzymuje się taką umowę? Widzę, że jest to praca jednozmianowa. Od której do której się pracuje? Dajcie znać, bo myślę nad tym, aby złożyć tutaj CV.

Czy pensja w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Elektryk, ich ogłoszenie jest 29 stycznia na Praca.gov.pl.

Elektryk to tam pracuje przez urząd pracy czy normalnie przez firmę? Tak pytam, bo mi akurat jak szukałem tu mignęło ogłoszenie o pracę, ale ze strony właśnie urzędu dla bezrobotnych. No i teraz nie wiem, a wolałbym na firmę być zatrudniony.

KMR

niestety bylem w miejscu gdzie cala polska nazywa (usunięte przez administratora) i niestety jest to prawda,moj tata mial zabieg na chirurgi i jakis (usunięte przez administratora) nie potrafil zeszyc jelita i oczywiscie w tym (usunięte przez administratora) nie ma czegos takiego jak kontrola,po 10 dniach okazalo sie ze jelito bylo zle zeszyte i juz tak daleko zaszlo zakazenie ze nie ma szans,(usunięte przez administratora)

Irek

Korzystał ktoś z oferty stypendialnej w ramach programu „Medyk Jutra”? Taka informacja jest dostępna na stronie szpitala. Jak to wygląda w praktyce, jakie obowiązki i czy da się to na spokojnie pogodzić ze studiami?

Rafał Politowicz

Oddział neurochirurgii. Polecam serdecznie opiekę medyczną oraz personel na oddziale neurochirurgii. Szybka i sprawna pomoc podczas gdy każdy mówił że mam rwę kulszową. Dr. Bieliński znalazł szybko przyczynę że jest to dyskopatia. Operacja udana opieka po operacji bardzo dobra. Pomoc w każdym momencie, leki przeciwbólowe również w dobrych odstępach czasowych. Po operacji ulga i mogłem zacząć normalnie chodzić a wcześniej ciągnąłem nogę i zwijałem się z bólu. Polecam serdecznie opiekę oraz wykonanie operacji. Cieszę się że zgodziłem się na tą operację właśnie tutaj. Pozdrawiam serdecznie Rafał Politowicz

Pacjent niestety

Witam,na początku grudnia trafiłam z córką do szpitala,przyjęcie na oddział super młoda pani doktor wypytała o wszystko, niestety lekarz prowadzący dr.Suchecka to jakaś pomyłka ????.Panie pielęgniarki również super ☺️. Niestety w szpitalu nie zrobiło córce żadnych badań,sprzęt okulistyczny w naprawie,rezonans niestety też nie został wykonany bo wymiana sprzętu, EEG wykonane po tygodniu ????, neurolog dziecka nie zbadał.Naco więc idą nasze składki jeśli wszystkie badania musimy robić prywatnie?Szpital,chociaż to dużo powiedziane powinni zrównać z ziemią i niektórymi osobami które tam pracują,a dodzwonić się do jakiejkolwiek poradni to graniczy z cudem.Jedna wielka porażka ????

Na stronie szpitala znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika socjalnego. Firma oferuje umowę o pracę na cały etat. Na jak długo? Można liczyć na czas nieokreślony? Poza tym, czy jest to praca zmianowa? W jakich godzinach się pracuje? Czy weekendy są wolne? :) Napiszcie, bo myślę nad aplikacją.

Pacjent

Dodzwonić się na okulistykę graniczy z cudem przez trzy dni paniusie nie raczą odebrać telefonu raczej odłożą żeby pacjent nie przeszkadzał.im.porażka

Sara

Hej ;) Chciałabym odbyć praktyki studenckie, wiecie czy jest taka możliwość tutaj? Wiem, że odbywają się tu staże, a co z praktykantami? Może ktoś ze studentów podzielić się doświadczeniami? Lub jakiś pracownik? Jak coś to studiuję fizjoterapię.

Joanna

Tyle się złego słyszy o sorze ,ja trafiłam w sobotę na tzw izbę świąteczną, powiem z ręką na sercu obsługa była na 5+, każda osoba czy to pielęgniarki czy lekarze odnosili się z szacunkiem i zainteresowaniem. Byłam na korytarzu i obserwowałam. Z tego co mi opowiadano jak się traktuje ludzi ,nie widziałam ani słyszałam.

Seba dee

We Włocławku jest najgorszy szpital w wojewuctwie nie umieją pszyszyc ścięgna sam lekaz stwierdził że nigdy tego nie robił szok wiec trzeba było jechać do Bydgoszczy bo było by to dla niego pierwszy raz. a co dopiero otwieranie czaszki we Włocławku nie dałbym wyrwać zęba a co dopiero poddać się operacji większość lekazy dorabia w szpitalu a utrzymują się z prowadzenia aptek wolę śmierć niż tzw pomoc włocławskiej służby zdrowia i nagłej śmierci pozdrawiam szczesciazy co dali potrenować i przeżyli szacun

Jakie godziny pracy obowiązują w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku?

Jola

W dniu powszednie czy święta?

Irena
@Jola

Domyślam się, że w święta raczej szpital w miejscu nie stanie i pracujecie. Ale skoro już zaczęłaś ten temat, to może napiszesz, czy praca w święta jest dobrowolna czy niekoniecznie?

Gabriela

wtedy gdy chętnych zabraknie? jak się wtedy z grafikami tu dogaduje i wtedy praca o ile będzie lepiej płatna?

xddddd

Szpital we Włocławku nie ma szacunku do pacjentów na SOR czekało 3 pacjentów i moja Mama siedziała tam do godz 23 od godz 16. Miała spuchniętą całą twarz i głowę. Lekarz był chamem i burakiem. Jego odzywki i ton w jakim mówił był karygodny i to ma być lekarz ????? !!!!! Zaznaczam ze słowa jakimi ubliżył nie były usłane różami . Wyciął mamie ropniaka bez znieczulenia zaznaczam ze było to na głowie więc ból bez znieczólenia był niesamowity. Sama pielegniarka stwierdziła ze ten lekarz jest burakiem i "rzeźnikiem" wiec ewidentnie jest coś nie tak. Wypuścili mamę do domu po czym głowa spuchła jeszcze bardziej ponieważ jak sie okazało źle wyciął, wiec znów ta sama przygoda SOR i znów ten sam lekarz. Kiedy zobaczył mamę stwierdził że nie udzieli jej pomocy i ze ma wyjść z gabinetu. Także gratuluje służbie zdrowia za takiego przykładnego lekarza, który łamie procedurę i nie udziela pomocy

Radosław

Witam czy oferta na kierowcę jest aktualna?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku - Włocławek

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki We Włocławku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Wieniecka 49
    87-800 Włocławek