wojewódzki szpital we włocławku

Włocławek

Opinie o wojewódzki szpital we włocławku

brak slow

Dlaczego niektorzy pacjenci przebywający na oddziale intensywnej terapii w stabilnym stanie sa przewożeni na oddział neurologii i tam ich stan sie pogarsza i umierają? Opieka nie warta żadnych starań. Brak podejścia do pacjentów a tym bardziej do rodziny pacjentów. Brak ogrzewania gdzie człowiek nie ma nic na sobie oprócz kawałka przescieradla. Dobrze by było aby każdy z rodziny którzy udają się do swoich bliskich na oddział neurologii zabral ze sobą termometr bo maja problem panie pielęgniarki z ich użyciem i skutki takie powodują u niektórych zgon.

Zostaw opinię o wojewódzki szpital we włocławku - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wojewódzki szpital we włocławku