Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. w Krynica-Zdrój

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pomoc Kuchenna w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Jakoś z ponad rok temu pojawiły się opinie odnośnie naborów. Mnie konkretniej praca jako fizjoterapeuta by interesowała. Jak oceniacie aktualne warunki współpracy? Jakie są zarobki oraz atmosfera? Co z potencjalnym rozwojem? Są może organizowane szkolenia? i ile wyniesie średni staż w Sanatorium?

Zadowolony kuracjusz Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych. Turnus z ZUS 29.05.2023-21.06.2023 Leśnik-Drzewiarz to drugi ośrodek w ramach prewencji rentowej w którym miałem przyjemność w ostatnich 3 latach poprawiać swoją kondycję zdrowotną. Dużo, zaznaczę od razu, pozytywnych odczuć i opinii mogę wyrazić na temat Leśnika. -obsługa jak najbardziej miła i profesjonalna. Zarówno recepcja, panowie na dyżurze nocnym, panie dbające o czystość w ośrodku, cała kadra stołówki oraz na pierwszym miejscu przemiłe panie/panowie od zabiegów - wiedzą jak profesjonalnie wykonywać swoją pracę, chce się tutaj wracać. -zaplecze terapeutyczne - nie często spotyka się tak dobrze wyposażone sale zabiegowe i do ćwiczeń. Wszystkie urządzenia w bardzo dobrym stanie. Fakt, brak basenu, ale po sąsiedzku można skorzystać. Za to jest krio-komora. -posiłki - przez 24(23) dni, licząc 3 posiłki dziennie, przy żadnym z nich nie miałem odczucia że jest coś niedobrego lub źle przyrządzonego. Krótko mówiąc jedzenie rewelacja. Ilości w zupełności wystarczające. -pokoje - może i bez "wodotrysków" ale wystarczające. Czysta pościel, telewizor, ciepła woda. Co jeszcze potrzeba? -kawiarenka na miejscu, gdzie cyklicznie zainteresowane osoby mogą odbywać sesje taneczne. -przy ośrodku zewnętrzna tzw. siłownia z kilkoma przydatnymi urządzeniami do ćwiczeń oraz własna tzw. ścieżka zdrowia, a raczej polanka na górce do wypoczynku. Kilka drewnianych przyrządów do ćwiczeń, fajne leżaki do np. opalania się. -uroki Krynicy, trasy turystyczne oraz Góra Parkowa - bez komentarza - cudownie. Polecam serdecznie ten ośrodek. Nie ukrywam, że jest to też idealne miejsce na pobyt komercyjny/wczasowy z możliwością wykupienia zabiegów. Jestem pod wrażeniem i Krynicy i Leśnika. Pozdrawiam

Monia Nowy wpis

Chętnie poznam ludzi którzy jeda w tym terminie piszcie zawsze to raźniej jak się tu poznamy i wogole chętnie poznam opinie były kuracjuszy jakie zabiegi czy są jakieś potańcówki jakie jedzenie piszcie i pozdrawiam termin 19 sierpnia

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. na stanowisko Masażysta - Fizjoterapeuta / Masażystka - Fizjoterapeutka? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Apartament kiepsko wyposażony, nie ma nawet zwykłej herbaty a Pani na recepcji zatrzymała się w czasach (usunięte przez administratora) pod względem obsługi.

@Ewa

co konkretnie podczas tej całej obsługi zaszło, że padła tego typu opinia? na ostatecznie wyposażenie personel chyba nie ma bezpośredniego wpływu? ciekawa teraz jestem czy jakkolwiek sugestie pracowników są brane pod uwagę?

Zuzanna

Witam, widzę że personel sanatorium był chwalony jakiś czas temu, podobno pracują tu jak "na medal". Czy wobec tego przysługuje tu szansa na jakieś premie za wyniki? Z tego co widziałam kiedyś w jednym z ogłoszeń na recepcję zatrudniano tu na umowę zlecenie, czy do dziś tak jest? jakie mają tu jeszcze inne stanowiska do obsadzenia z możliwością podjęcia się pracy na uop? Opowiecie o atmosferze coś więcej?

Krzysztof

Mega super sanatorium. Cały personel na medal.Godne polecenia.

Bogdan

Czy pracodawca zapewnia odzież ochronną dla pracownika czy pracownik musi płacić za odzież z własnych pieniędzy?

@Bogdan

Tak, pracodawca zapewnia odzież roboczą/ochronną dla pracowników. Najpierw zdziwiło mnie to pytanie, bo wydawało mi się, że to obowiązek pracodawcy, ale u nas jest to regulowane zarządzeniem prezesa zarządu (z cała tabelą, co komu i na jak długo), czyli nie wszędzie musi tak być.

Zuzanna

A z KP przypadkiem nie wynika, że pracodawca tak czy siak ma zapewnić odpowiednie narzędzia do właściwie wykonywanej pracy? A są jeszcze tutaj jakieś inne dodatkowe zarządzenia odnoszące się do jakości pracy? Jakie?

Czy poziom wynagrodzeń w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 24 lutego.

Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. regularnie podnosi wynagrodzenia, co wynika z treści ustawy o wynagrodzeniach w podmiotach leczniczych. Wszyscy pracownicy otrzymują wynagrodzenie powyżej minimalnego.

Zuzanna

Czyli w kwestii finansowej zawsze przez sanatorium będzie śledzony rynek i pracownicy nie mają co liczyć na wyższe stawki? Ustawa zakazuje płacenia więcej?

@Zuzanna

No przecież pisałem, że Sanatorium płaci więcej niż przewiduje ustawa...

Zuzanna

Faktycznie, jak widać źle to zinterpretowałam. ;) A można wiedzieć jak to ostatecznie przekłada się w aktualnych liczbach czy odeślesz mnie gdzieś indziej po tę informację?

@Zuzanna

Wiesz, najlepiej zrobisz jak zaaplikujesz. Wynagrodzenia są niejawne i nikt Ci nie poda ile kto zarabia zwłaszcza, że od 1 lipca to i tak się zmieni. Aplikuj, przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną (akurat Sanatorium szuka fizjoterapeutki i recepcjonistki), porozmawiasz z przyszłą przełożoną/nym i będziesz wiedzieć na co liczyć.

Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, jest wewnętrzna rekrutacja (w pierwszej kolejności).

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.?

odzież ochronna (pracownicy poszczególnych działów) komputer, telefon służbowy

Zuza

Ale teraz to chyba nie pracujecie, wstrzymane są przyjęcia pacjentów? Jakie są perspektywy pracy, warto starać się?

@Zuza

Na chwilę obecną Sanatorium nie przyjmuje Kuracjuszy do odwołania - zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. W Sanatorium zorganizowany jest punkt szczepień przeciwko Covid-19. Jeśli chodzi o pracę - pracownicy Działu Lecznictwa działają. Aplikować, zawsze można i warto - Kierownicy wracają do przesłanych CV.

Czy w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Paczek nie ma, są za to środki finansowe przeznaczane z ZFŚS.

Jak długo trwa proces awansu w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.?

Różnie, patrząc na dział i zajmowane stanowisko.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.?

7-15/ 7-14:35 /7-19 zależnie od stanowiska

Bardzo miła atmosfera, rehabilitacja na najwyższym poziomie, masażyści bardzo profesjonalni. Szczególne podziękowania dla Pana Macieja, po terapii manualnej bardzo duża poprawa. Pan dr Cycoń wspaniały lekarz. Ćwiczenia które nauczyłam się podczas pobytu, wykonuje do dzisiaj. Pozdrowienia dla wszystkich kuracjuszy z pokoju 106 :) Turnus luty-marzec w czasie koronawirus.

Czy w Leśnik-Drzewiarz Sanatorium Uzdrowiskowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej panuje luźna atmosfera?

Raczej tak.

Rafał

Możesz mi powiedzieć na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w tym miejscu? Jesteś pracownikiem więc na pewno wiesz coś na ten temat, będę wdzięczny za odpowiedź.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Leśnik-Drzewiarz Sanatorium Uzdrowiskowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej na Kucharka? 5 września ogłoszenie na Nuzle.pl.

Miesięcznie w ostatni dzień miesiąca. Zawsze było na czas.

Szybki Bil

Witam pobyt w sanatorium Lesnik Drzewiarz ocenie przecietnie , to znaczy szalu nie ma , lata gierkowskie sie klaniaja , ss tez lepsze sanatoria

Jerzy i Janina z Kielc

LEŚNIK-DRZEWIARZ,Sanatorium jednym słowem WSPANIAŁE!!!,Wyżywienie BARDZO smaczne i urozmaicone co jest zasługą Pań kucharek jak i personelu pomocniczego.Zabiegi i rekreacja profesjonalne.Warunki mieszkaniowe b.dobre.wszystkie te walory są niewątpliwie zasługą pana prezesa Pawła MACURA !!!!!!!!!!! Dziękujemy i Pozdrawiamy.22.06 2019

Andrew
@Jerzy i Janina z Kielc

Niestety - moja opinia nie jest taka dobra . Przebywalismy w okresie swiatecznym .Pokoj dwu osobowy -ciasny ,sciany brudne ,poobijane .Materace powybijane ,jakby sie saplo na deskach . Jedzenie w dzien Wigilyjny bardzo dobre ,ale niekiedy produkty byly nie swieze .

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.?

Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.
  • Podgórna 1
    33-380 Krynica-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Sanatorium Uzdrowiskowe Leśnik-Drzewiarz Sp. z o.o.