Sanatorium Mielec

Krynica-Zdrój

Opinie o Sanatorium Mielec

zuzajola

Witam Czy ktoś wybiera się z Olsztyna samochodem do sanatorium Mielec w terminie 2-23.12.17 ? Chętnie bym się zabrała Jola Mój nr 515102519

anonymous

Jade do Krynicy z Bialegostoku dn.15 11 2017 -moge zazbrac 2 osoby.

Dżolo Pikolo
@Pracownik 05.11.2017 14:48
Narzekających nigdy nie brakuje a uważam , że Sanatorium Mielec to fajne miejsce do pracy i wypoczynku...

chyba jesteś dyrektorem, że tak zachwalasz ... byłem.... powiedzmy jest nie najgorzej, ale że to fajne miejsce to jeszcze daleka droga...

Adam

Czy w sanatorium są pokoje jednoosobowe i czy można zrobić rezerwację

Renata
@Adam 07.11.2017 15:57
Czy w sanatorium są pokoje jednoosobowe i czy można zrobić rezerwację

Ja byłam w maju ,chciałam zarezewować sobie jedynkę albo dwójkę telefonicznie ale pani w recepcji powiedziała że niema rezerwacji tylko przydzielaja pokój w dniu przyjazdu , pokoi jednoosobowych może jest 1 albo 2,a dwuosobowe trzymają dla małżeństw może jakaś dwójka zostanie zależy ile par małżeńskich przyjedzie jeżeli się nie uda to osobiście polecam pokój tzw.studio w którym też jest osobny pokoik,ja byłam bardzo zadowolona i nie dużo zapłaciłam bo około 360,00zł no i wcześniej przyjechać około 9,00 h. ........

uorin

Witam. Będę jechał na turnus 2 grudnia 2017 z Poznania. Mogę kogoś zabrać .Tel 605835176.

uorin.

Jadę do Mielca 21.10-11.11.2017 i już się boję :(

jan59
@anna818 18.09.2017 21:48
Jadę do Mielca 21.10-11.11.2017 i już się boję :(

do anna818 czy szukałas jakiegos połączenia ? jak tak to napisz z skąd i jak .Pozdrawiam jan59

anna818
@jan59 03.10.2017 10:51

Janie 59 , chyba nie tek kierunki :( Ja Wielkopolski :)

Wiesława

Ktoś może jedzie na turnus od 21 października?

emeryt

Witam. jestem świeżo po pobycie w tym ośrodku i tak według mnie! jedzenie skromne /podobno stawka 9zł na dzień/ ,ale smaczne i wystarczająco dla /m/ /choć brakowało chleba, i zupa mleczna czasem się przypaliła/ baza zabiegowa -chyba z czasów jak nastał nowy gospodarz tego obiektu ~ 20lat temu. personel super / borowina ,ag-bron/ - to miałem. na duży minus ! możliwość korzystania z salki gimnastycznej /tyko za zgodą inst. od 12 -15/ fatalny stan parkingu / płatnego/ ogromne problemy z dostaniem i opuszczeniem z bagażem /walizką/ drzwi wejściowe-parking brak możliwości korzystania z kawiarenki . w dni deszczowe i przy obniżeniu temp. -zimno w pomieszczeniach.

Paela

Czy jedzie ktoś w terminie 30.09 do 20.10

jan59

Czy ktos jedzie z łódzkiego w terminie od 21-10-2017 ? niech sie odezwie na tej stronie...

Byłam w Mielcu

Witam nie zgodzę się z opinią alt56 bowiem byłam w tym sanatorium, i co z, baza zabiegowa bardzo uboga, zabiegi przeprowadzane w sposób szybko i mało starannie, co do czystość też można zgłosić wiele uwag. POSIŁKI mało urozmaicone, za mało warzyw i owoców brak, ale to najmniejszy problem, problemem były słabe zabiegi w tym masaż trwający u Pana Tomka 5 do i minut. PANI Barbara od borowina mało sympatyczna a i faktycznie kładł chłodną borowina i nie widziała w tym problemu co mnie osobiście zadziwia.PANI MAŁGOSIA od inhalacji ok. Pan Stanisław od ćwiczeń ok. Tragiczne wejscie do osrodka, zwlaszcza dla ludzi starszych. Co do zabawy w ośrodku całkowicie chybione pomysł, krynica jest tak bogatą w takie miejsca że bez sensu robienie kolejnego w tym miejscu.

alt56

Byłam w tym sanatorium w lipcu tego - tj 2017 roku. Swój pobyt uważam za bardzo udany. Warunki lokalowe oceniam bardzo dobrze - pokój urządzony nowocześnie (nowe meble, nowa wykładzina, świeżo odmalowane ściany), łazienka - super, na wyposażeniu nawet bidet!!! Z telewizora ani z Internetu nie korzystałam (miałam dość w smartfonie). Jedzenie również oceniam bardzo dobrze, posiłki wystarczające ilościowo, smaczne. Najważniejsza w sanatorium jest jednak baza zabiegowa - tę również oceniam pozytywnie. Zabiegi punktualne, bez poślizgów, personel terapeutyczny w pełni profesjonalny i sympatyczny (zwłaszcza Pani Małgosia w dziale kąpieli i inhalacji). Jedynym mankamentem jest BRAK działającej na co dzień kawiarenki (mimo iż lokal się znajduje na I piętrze) i WIECZORKÓW TANECZNYCH (podczas turnusu odbył się tylko JEDEN taki wieczorek), które stanowią przecież istotną część rehabilitacji ruchowej oraz służą integracji kuracjuszy! Sądzę, że kierownictwo weźmie to pod uwagę!

Gość Mielca

Witam, Niestety trafiliśmy do sanatorium Mielec .zarówno sanatorium jak i obsługa rodem z epoki wczesnego Gierka,jedzenie podłe ,zabiegi podłe,zimna o zgrozo borowina,za telewizor bez względu na ilość osób w pokoju po 30 złotych,za internet 30 złotych za jedno urządzenie,za parking 154 złotych,drogi a przy tym nieciekawie.jedynie piękno Krynicy rekompensuje ten pobyt.pozdrawiamy

henrvo1959

witam - jadę do Krynicy 13-08--do 03-09-2017 mogę zabrać z okolic Skarżysko -Końskie -Kielce-tel.786893795

Leon

Chodzi mi o Mielec a nie Milec sorki za niedokladnosc

Prosba

Czy mogę prosić o jakiś kontakt do sanatorium bo jest podany jeden numer i nikt nie odbiera od kilku dni

Maja

Chętnie również usłyszymy od osób pracujących w Sanatorium Mielec. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Co uważacie za największy plus pracy w firmie?

Maja

Pracujesz w Sanatorium Mielec? Chętnie usłyszymy jak wygląda praca i warunki zatrudnienia. Co najbardziej podoba Ci się w codziennej pracy?

Adam

Czy ktoś jedzie na turnus do Krynicy Zdrój od 04.01.2017?

krzys

jedziemy z zona na turnus od 16 01 2017 z bydgoszczy mozemy zabrac i mam nadzieje ze te opiinie to lekka przesada ale wszystko jest mozliwe bo bylem osobiscie w takim sonatorium np goczalkowice limba niepolecam

pracownik Mielca
@krzys 22.12.2016 14:17

Owszem opinie są różne ale nie wszystkim można dogodzić ,niektórzy z przyjeżdżających gości wyobrażają sobie że będzie to hotel spa...Prawda jest taka że jest więcej zadowolonych kuracjuszy tylko nie wszyscy mają okazję wpisać się na forum,najlepiej się przekonać samemu a nie czytać a potem przyjeżdżać od razu negatywnie nastawionym do wszystkiego.

Monika

Zaczynam turnus 16,01,17 .Czy jest może ktoś z Opolszczyzny na ten turnus?

głodny emeryt

Czekam na skierowanie lada dzień. Byłem w tym osrodku już trzy razy syf syf syf to co piszą ludzie to prawda porażka NFZ że wysyła tam ludzi Funduszu zdrowia masz leczyć a nie pogłębiać choroby ludzi ja po pierwszym pobycie na dzień przed zakończeniem turnusu wylądowałem w szpitalu w Krynicy na pięć dni tak mnie zrehabilitowali że straciłem przytomność kłopotów co niemiara zabrali mnie w piżamie nie było komu dostarczyć mi ubrania nerwy nerwy .Jedynie co miło pamiętam to panie w piwnicy od zabiegów borowiny ,i przesympatycznego Pana przewodnika z Jaskółki na wycieczkach .Boże ustrzeż mnie od następnego pobytu w tym sanatorium.

stszek
@głodny emeryt 16.12.2016 11:49

tak czytam te opinie teraz z ciekawości to muszę napisać, że jestem na aktualnym turnusie z żoną - nie narzekam jestem zadowolony syfu nie widzę , nie ma go wszędzie czysto, wysprzątane, personel sympatyczny, a jak zgłosiłem uszkodzenie w łazience to szybko przyszli i naprawili

Moja opinia

Moja opinia. Byłem na turnusie w listopadzie. Sanatorium usytuowane daleko od centrum kurortu, zaśnieżone, oblodzone chodniki, ograniczały spacery, o tej porze roku o godz. 16:00 już ciemno. W pokojach zimno, zdemontowane pokrętła na grzejnikach w korytarzach zakręcone zupełnie i brak ogrzewania. Zimno w pomieszczeniach gdzie do zabiegów należy się rozebrać. Wiele osób przeziębionych i chorych. Mało personelu rehabilitacyjnego, panie biegające od stanowiska do stanowiska..... Posiłki mało urozmaicone, brzydko podane. Zarządzający doszli do perfekcji w pozyskiwaniu dodatkowych opłat od kuracjuszy- Parking- 155 zł, internet- 1,5 zł za każdy dzień, telewizja- w kilkuosobowych pokojach od każdej osoby 28 zł. Niby kawiarnia która nie funkcjonuje, a szkoda, bo są chętni o tej porze roku szczególnie. Nie ma szans na spotkanie z prezesem, unika kontaktów z tymi dzięki którym żyje. Personel, oprócz P.Stasia fizjoterapeuty i P.Moniki od borowiny sprawia wrażenie jakby trafił do " Karnej kompanii". Dziwi mnie, że NFZ z taką beznadziejną jednostką podpisuje kontrakt? Cała nadzieja w dobrym towarzystwie, ja na takie trafiłem, czego przyszłym kuracjuszom życzę.

janek
@Moja opinia 16.12.2016 11:23

jestem z żoną na świątecznym turnusie - jesteśmy zadowoleni i nie ma żadnego syfu jak ktoś pisze w komentarzu - wszędzie czysto i wysprzątane. Dzięki kuchni za gorące posiłki. Wyróżniamy borowinę, gimnastykę oraz zabiegi na parterze.

JA

Witam. Pobyt w sanatorium Mielec w listopadzie tego roku oceniam na bardzo kiepski. W pomieszczeniach mieszkalnych temperatura nie przekracza 17°C , koce brudne przez trzy tygodnie ani razu nie była zmieniana pościel , naczynia i sztućce brudne , początkowo zabiegi w zimnej wodzie. Personel bardzo negatywnie nastawiony na kuracjuszy. Po opadach śniegu drogi nie odśnieżone , po zgłoszeniu tego faktu recepcja twierdzi ze nie jest od tego , próba kontaktu z Prezesem bądz osoba odpowiedzialna za obiekt zerowa . W moim odczuciu sanatorium Mielec służy tylko do pobierania pieniędzy a kuracjusze sa traktowani jako zlo konieczne. Nie polecam pobytu w tym ośrodku.

luk
@JA 16.11.2016 14:05

Bardzo miło wspominam pobyt - wszystko fajnie i w porządku

ela
@luk 28.11.2016 18:59
Bardzo miło wspominam pobyt - wszystko fajnie i w porządku

byłam z mężem w listopadzie - dostaliśmy pokój ładny, zadbany z widokiem na Górę Parkową. Doceniam uprzejmość obsługi, pań z rehabilitacji oraz szybkie i sprawne wykonywanie zabiegów, bez zbędnego wyczekiwania w kolejkach.

hmm

@babie 11 ale w jakim sensie byłaby szansa? Jak ja nie widzę rekrutacji

Barbie 11

Na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić?bo szansa by była na pokoje kuchnię lub jadalnie ....

terka

Byłam z mężem w m-cu wrześniu br. Trafiliśmy na piękną pogodę. Najważniejsze oprócz zabiegów były spacery i picie wody zdrowotnej. Jeździliśmy na wycieczki z biurem Jaskółka. Wspaniały przewodnik profesjonalista w tym co robi p. Konrad umilał nam każdą wycieczkę. Jeśli chodzi o zabiegi to gimnastyka indywidualna z p. Stanisławem zrobiła cuda z moimi bólami kręgosłupa. Podziwiałam ciężką pracę pań na borowinie i na kąpielach. Cóż jedzenie średnie, po prostu nie jedliśmy tego czego nie lubimy. Cena za tv w pokoju z mężem 56 zł za 3 tygodnie i za parking nie strzeżony 155 zł to skandal. Poza tym pokój ładny, panie sprzątające bardzo dbały o czystość. Da się przeżyć, w innych sanatoriach podobnie. Najważniejsze to dobry humor. Pozdrawiam przyszłych pensjonariuszy. TERKA

janko
@terka 09.10.2016 21:31

jestem na październikowym turnusie co prawda prawie cały czas zimno i mokro na dworze ale na szczęście w budynku cieplutko (to najważniejsza rzecz o tej porze roku), co do jedzenia to rzecz gustu - jeden czegoś nie lubi a inny uwielbia - jak dla mnie jedzenie smaczne i wystarczające, obsługa sympatyczna Pozdrawiam współ kuracjuszy z lubelskiego :)

Piast56

Witam przyszłych kuracjuszy. Jeśli macie tylko możliwość to omijać szerokim łukiem to sanatorium bo nie tylko ja ale wielu moich współlokatorów jest zszokowanych tymi warunkami tutaj ( 3.10 -- 23.10.2016r) Budynek z epoki wczesnego Gierka. Parking drogi i ciasny 155zł a obok po 100zł za turnus, internet jak nigdzie płatny 1,5zł za dzień, telewizory z ubiegłej epoki płatne 28zł od osoby. łazienka smierdzi stęchlizną a na te uwagi obsługa nie reaguje. Meble w pokojach jakby wzięte z wystawki w niemczech a może i gorsze. Wieczorki zapoznawcze też płatne jak nigdzie indziej dotychczas nie spotkałem a w barze drogo jak w Continentalu 100g wina 6zł, piwo 6 zł, szklaneczka coli nalewanej z butli 2 litrowej 3 zł. Zakazów cała masa jak dla dzieci w przedszkolu. Pokój studio wyglada tak że przez pokój przechodzi się do łazienki i potem do następnego 2 osobowego także ten w pokoju przejściowym nie ma spokoju ani prywatności. Dziwimy się kto z NFZ-tu podpisał z tym właścicielem tą umowe, chyba za bardzo wielką kase.

@LOLek
@Piast56 06.10.2016 12:22

hi, hi naprawdę??? pobierają opłaty przecież powinni pracować za darmo - przecież życie nic nie kosztuje @LOL

krysia

byłam w połowie sierpnia na turnusie NFZ- jestem zadowolona z pobytu - pokoje ładne, czysto wszędzie, wspaniałe borowiny, bardzo dobre i smaczne jedzenie, pozdrawiam koleżanki z pokoju 307 oraz cały personel

ELA

BYŁAM W SANATORIUM W SIERPNIU ,NIE NARZEKAM ZABIEGI DOBRE POKÓJ ŁADNY Z BALKONEM ŁAZIENKA CZYSTA .DO CENTRUM MIASTA BLISKO WIDOKI ŁADNE A RESZTA ZALEŻY OD TOWARZYSTWA CO SIĘ TRAFI .

kuracjuszka
@ELA 18.09.2016 18:47

Do wszystkich!! Jestem od września, pokòj mamy na ostatnim piętrze (bo mogłam wybrać) .W pokoju super, wszystko co trzeba, TV z kilkudziesięcioma kanałami. Mamy balkon i leżaki. P.doktora mamy super, jedzenie b.dobre personel miły.pogoda piękna (jak narazie) atrakcji. nie ma na co narzekac

krzych
@ELA 18.09.2016 18:47

towarzystwo w pokoju i nastawienie to połowa sukcesu pozdrawiam kolegów - turnus lipcowy!!!

MaBeel

Korzystałam z turnusu od 15.08.2016r do 05.09.2016r i nie ma co narzekać! To sanatorium a nie wczasy! Jedzenie dobre,wystarczające porcje,zabiegi w porządku.obsługa również,tak jak ktoś wyżej zauważył;najważniejsze jest towarzystwo,z kim się zżyjemy i jak spędzimy wolny czas:) Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy:)

wiesia

jestem na turnusie od 12 września nfz - jedzenie bardzo dobre, obsługa sprawna i miła, pokój z balkonikiem od południa trzyosobowy - wspaniałe koleżanki, które pozdrawiam

ana

Czy ktoś z okolic Oświęcimia jedzie na turnus od 24 października????

mała

JADĘ NA TURNUS DO KRYNICY OD 26 WRZEŚNIA 2016 Z OKOLIC KIELC SZUKAM OSÓB Z KTÓRYMI MOGŁABYM SIĘ ZABRAĆ ZA DOPŁATĄ DO PALIWA. PROSZĘ O KONTAKT. TEL.531996294 Pozdrawiam

Ania

Witam czy jedzie ktoś z Kielc na turnus od 12 września?

pobyt
@Ania 01.09.2016 16:46
Witam czy jedzie ktoś z Kielc na turnus od 12 września?

Ania
@pobyt 11.09.2016 06:15
Wyjeżdżam do MIELCA z Radomska 12.09.206-poniedziałek. Mogę jechać przez Częstochowę lub Jędrzejów. Janusz...

Ja również jadę do Mielca 12.09 ale PKS już kupiłam bilet :) do zobaczenia na miejscu :)

Blondi

W czasie pobytu w sanatorium Mielec najważniejsze jest towarzystwo kuracjuszy z jakimi przyjdzie nam spędzać turnus. Ja miałam to szczęście spotkać wspaniałych ludzi, z którymi spędziliśmy świetne trzy tygodnie nie zwracając uwagi na smutną długowłosą w recepcji, na brudne obrusy i szklanki na stołówce, pasty węgierskie ze zmielonych parówek i inne przerobione ponownie produkty. Po porostu jak nam coś nie pasowało - nie jedliśmy w zamian piliśmy wody zdrojowe i wyszło nam to na zdrowie. Ukłony dla Pana Stanisława z gimnastyki, Pani Moniki od borowiny oraz Pana portiera nocnego. Pozdrawiam kuracjuszy 25.07 - 15.08 Blondi

Bozena

Jedzie ktos na turnus od 15.08 o godz. 7:00 z Łodzi???

hak

To wszystko prawda co pisali poprzednicy o oszczędnościach które widać wszędzie, kawiarnia zamknięta-dokuczliwe to gdy turnus jest zimą, jedzenie takie jak pisali poprzednicy -mierne

zbyszek
@hak 13.08.2016 18:17

witam, piszę bo taki byłe zmieszany tymi wpisami - właśnie przyjechaliśmy z żoną na turnus NFZ - wszytko na plus obsługa miła i życzliwa, ładny pokoik z balkonem tak jak chcieliśmy, szybko i sprawnie z załatwianiem formalności na przyjęciu w recepcji i u pielęgniarek.

Ela

Witam, czy jedzie ktoś na turnus od 15.08.2016 z okolic Płocka, Włocławka, Torunia??

MaBell

Ewa
@MaBell 07.08.2016 23:21
Czy ktoś się wybiera od 15 sierpnia?

Tez sie wybieram w tym terminie jade z lubina pozdrawiam

Danuta
@MaBell 07.08.2016 23:21
Czy ktoś się wybiera od 15 sierpnia?

Ja jadę od 15.08, a Pani skad wyjeżdża?

olo

olo

kris
@olo 21.07.2016 00:17
Witam!Jedzie ktoś 25.07 z Wroclawia do Krynicy Zdruj chetnie sie zabiore lat 39

Witam Ja jade Polskim busem z Wroclawia do krakowa i potem autobus do Krynicy mam również 39 lat pozdrawiam do zobaczenia....

Magnolia

W MIELCU byłam na przełomie maja i czerwca. Po przeczytaniu opinii jechałam z mieszanymi uczuciami, ponieważ nie były najlepsze. Na ośrodek nie narzekam, pokoje czyste, ładne z balkonami. Obsługa sympatyczna, panie z gabinetów miłe, punktualne ale też wymagające punktualności (zwłaszcza P.Basia z "prądów"), "BOROWIANKI" zapracowane ale zawsze uśmiechnięte i sympatyczne, wykorzystują każdą wolna chwilę, żeby przyspieszyć kuracjuszom zabiegi. W sąsiednim ośrodku duży basen 22 m - 10 wejść na karnet 80 zł. Wyżywienie smaczne, urozmaicone, podawane gorące, pyszny chleb. Jedynym mankamentem jest kawiarnia, której praktycznie nie ma, bez pomysłu dostępne jedynie woda, piwo, alkohol i tylko w czasie wieczorków. Może należało by pomyśleć o czymś słodkim i godzinach pracy np. 19-22. Do centrum jest 10-15 minut z górki i pod górkę, wiec chętnych na wieczorną kawkę czy herbatkę z dodatkiem pewnie by nie brakowało. Krynica i okolice oczywiście cudne. Koniecznie polecam zwiedzić Tylicz i Muszynę. Miłego odpoczynku.

elka

pewnie, że warto. Posiłki smaczne, gotowane na miejscu , nie żaden catering. Zabiegi profesjonalnie wykonane. Pobyt naprawdę udany. Pozdrawiam

elka

też jestem na czerwcowym turnusie - pogoda piękna aż żal wyjeżdżać. Szkoda, że tak mało czasu do końca, zostałabym jeszcze dłużej. Personel i obsługę, zabiegi lecznicze oceniam na bardzo dobry. Zwłaszcza niesamowite doświadczenie pana Stasi z gimnastyki indywidualnej - bardzo, bardzo, bardzo dobry. Panie z borowiny równie sympatyczne, uwijają się jak mrówki.

staszek

Mam do końca turnusu cztery dni.Jest to moje pierwsze sanatorium . Generalnie jestem zadowolony. Zabiegi są prowadzone przez wspaniałych ludzi , panie starają się zawsze pomóc lub doradzić i mimo że (szczególnie na borowinie) praca jest ciężka , nie okazują tego. Martwią tylko wydatki , bo praktycznie pokój dwuosobowy + parking + TV + internet(1,50 zł/doba)to koszt 1042,20 zł.Brak foteli w pokojach, świetlicy do wspólnego wypicia kawy , to główne mankamenty pobytu ( byłem w czerwcu).

Marianka

Zapoznałam się z opiniami na temat sanatorium Mielec.Również jestem trochę przerażona tym co czytam.Jadę do "Mielca " od 9 czerwca.Mam nadzieję że pogoda dopisze. Okolice cudne (prawdziwy cud natury) , dni długie .Nastawiam się na rehabilitację ( podobno kiepska )No trudno .Myślę że z głodu też nie umrę. Za to uwielbiam długie spacery , kijki.Będę zwiedzać okolice ,wędrować górskimi szlakami ( choć z racji wieku może to już tym razem nie być łatwe). Liczę na miłe towarzystwo i to wszystko . Bardziej przeraża mnie podróż z północy na południe .Pełna optymizmu pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych kuracjuszy. Do zobaczenia w Krynicy .

wiesia
@kuracjusz 01.06.2016 11:10
nie ma co się martwić. Pokoje ładne, czyste, stołówka schludna a jedzenie ok. Wspaniale, że wszystkie zabiegi są na miejscu. P...

Też byłam przerażona tymi negatywnymi wpisami. Po przyjeździe jestem pozytywnie zaskoczona. Zabiegi profesjonalnie dobrane na moje dolegliwości i doskonale wykonywane przez rehabilitantów - pomagają na kręgosłup. Jedzenie naprawdę smaczne.

Marianka
@Marianka 18.05.2016 15:34

Byłam ,widziałam .Nie jest źle .Pewnie można by się czepiać tego czy owego .Nie było to moje pierwsze sanatorium więc mam porównanie . Powiem tak - jest dobrze . Pozdrawiam obecnych i przyszłych kuracjuszy i mogę stwierdzić nie bójcie się "Mielca ".

Ela

Nie jedzie ktoś z okolic Torunia na turnus od 19-ego maja ?,

trzy kuracjuszki

Jesteśmy właśnie na turnusie od 28.04.2016-19.05.2016 i na gorąco spróbujemy w miarę obiektywnie ocenić sytuację w sanatorium Mielec. Stołówka: posiłki są bardzo ubogie w warzywa,a owoców brak. Produkty słabej jakości wykorzystywane dwukrotnie np.skrzydełka (twarde) z zupy podane na drugie danie a warzywa z przewagą ziemniaków podane na kolację w formie sałatki- śniadania ciągle składają się z białego sera i trzech plasterków wędliny,czyli ogólnie brak urozmaicenia.Czara goryczy przelała się gdy dwukrotnie w ciągu tygodnia otrzymaliśmy na obiad wątróbkę drobiową w sosie "?"!!! Natomiast pozostały z posiłków chleb jest przerabiany na grzanki i podawany do zupy trzy razy w tygodniu. KO - brak, istniejąca kawiarnia zamknięta " wieczorek" w cenie 5 zł. tylko na początek turnusu potem kuracjusze siedzą w ciemnych i niedogrzanych pokojach (leczenie zimnem - krioterapia:)Za TV i Internet trzeba płacić wysokie opłaty.Baza noclegowa - czasy późnego Gierka. Czystość i sprzątanie ok. Panie sprzątające bardzo miłe i solidne. Przerwy w dostawie ciepłej wody w godzinach ok. 9.00- 13.00. Firanki i zasłonki zakurzone,koce przechodzą bez prania z turnusu na turnus.W łazienkach śmierdzi kanalizacją,papier toaletowy najgorszego sortu-makulatura.Brak reakcji administracji na uwagi kuracjuszy.Baza zabiegowa: ogólnie skromna, gimnastyka ogólna wliczona w zabiegi,ilość zabiegów wodnych bardzo mocno ograniczona.Kosztowniejsze zabiegi typu:masaż klasyczny,hydromasaż,kąpiel perełkowa-tylko płatne.Personel medyczny na na ogół sympatyczny,p. Monika od borowiny i p.Stasio od gimnastyki-super!!! Zwykła mata masująca wliczona w zabieg jako łóżko masujące.Ogólnie jesteśmy rozczarowane i zdegustowane. Wszelkie niedogodności rekompensuje nam malownicza Krynica, czyste powietrze,las,góry,pijalnia wód oczywiście za własne pieniądze

ja
@trzy kuracjuszki 13.05.2016 14:00

Potwierdzam wasza opinie wszystko prawda w 100 % bylam na turnusie od 24 .10.2016.do 14 .11.2016.

Zostaw opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Mielec