Krynica-zdrój

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju S.C. Agnieszka Dulkiewicz-Rozlach Amadeusz Du

wafen ss

Co chwila zmienia pracowników zatrudnia na czarno nie płaci

Poszkodowany
@wafen ss 14.02.2016 21:27
Co chwila zmienia pracowników zatrudnia na czarno nie płaci

Wafen moge prosic o kontakt w tej sprawie

Jak wyglądają podróże służbowe w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju S.C. Agnieszka Dulkiewicz-Rozlach Amadeusz Du ? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju S.C. Agnieszka Dulkiewicz-Rozlach Amadeusz Du - Krynica-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju S.C. Agnieszka Dulkiewicz-Rozlach Amadeusz Du