Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Teresa8583

Witam, przyznano mi sanatorium od 3 czerwca i po przeczytaniu opinii zastanawiam się, czy skorzystać. Jestem z Płocka. Czy ktoś z Państwa wybiera się w tym terminie?

Pawel
@Teresa8583

Oczywiście, że korzystać. Ludzie piszą negatywne komentarze, ale to zdecydowana mniejszość, Duzo jest zadowolonych , ale oni mniej piszą. Krynica wiosna, wczesnym latem jest bardzo atrakcyjna, cudowna przyroda, długie ciepłe dni, Zabiegi jak w sanatorium część lepszych, część gorszych. Zdecydowanie polecam, byłem w podobnym okresie navorzelimie mają i czerwca, było super, a poza tym teraz nie ma obostrzeń więc tym bardziej.

Teresa8583
@Pawel

Dziękuję bardzo.

Mary66
@Teresa8583

Jestem w trakcie pobytu i jestem zachwycona Krynica, z obawami jechałam, przeczytawszy opinie, ale na szczęście się nie ootwierdzily, pokoje xztsciutkie, mój pokój duży, wygodna łazienka z dużą polka, wszystko pomieściłam, a miałam sporo, posiłki smaczne, choć niezbyt duże porcje, mi i mezowi wystarczaly, obsługa w kuchni, w recepcji bardzo miła, a panie i Pana od zabiegów podziwiam za spokój, chęć pomocy i pełny profesjonalizm. Może ktoś ma porównanie, ja jestem po raz pierwszy i naprawdę jest super, zależy kto czego oczekuje?!

Iza
@Mary66

To fajnie, że zajmuje się tobą tak profesjonalna obsługa. Jestem ciekawa czy dają radę ze wszystkim na czas? :P Czy przydałyby się im dodatkowe ręce do pracy?

Janka

Jedzie ktoś może przez Płock na turnus 13.05.21 i ma wolne miejsce?

Ela

Witam czy ktoś z Kielc wybiera się do sanatorium od 01.04.2022 do 22.04.2022????

Waszniewski Marek i Danuta
@Ela

Bardzo dobre sanatorium czysto dobre jedzenie i zabiegi

@Waszniewski Marek i Danuta

Trzeba pisać opinie jak jest naprawdę. Brak wachlarza zabiegów. Picie wody mineralnej, inhalacje z siarka, w zimnym pudle kąpiele ozonowe ustawione tuż jedno obok siebie i za zaslonkami inne zabiegi masujące. Wszystko skupione bardzo ciasno. W marcu brak ogrzewania, które wlaczano o 20 godz., kaloryfery były tylko na górze letnie, i 10 h wylaczano. Łóżka w pokoju stoją w odległości 30 cm, nie ma gdzie wypocząć. Na zniszczonych materacach położone popękane ceraty. Radio z (usunięte przez administratora) u, z drutami wiszącymi. Wszędzie na korytarzach przeciągi.

Danuta Waszniewska

Dobre sanatorium czysto dobre jedzenie i zabiegi obsługa super

@Danuta Waszniewska

Nie wiem co było super. Pokoje małe, ciasne, łóżka stoją w odległości 30 cm. Nie ma gdzie spocząć. Ogrzewanie tylko na 2 godziny wieczorem i 1 godz rano, kaloryfer letni tylko na górze. Brak wachlarzu zabiegów dla kuracjuszy. Są natomiast zlecane inhalacje i picie wody mineralnej jako zabiegi. Komory,pudła ozonowe są bardzo zimne, stosowane w ubraniach ulkowane ciasno obok siebie. Personel medyczny nie jest zainteresowany opieką nad kuracjuszami. Lekarz, przepisał mnie na przeziębienie apap erdomed, glimbax roztwór do płukania jamy ustnej i gardła. Pielęgniarka chciała bym oświadczyła, że jestem zdrowa. Koleżanka z pokoju uzyczyla mnie tabletek apap i neoanginu abym była w stanie iść do apteki. Windą zamiast 2 osób w maseczkach jeździło 6, 7 bez maseczek. Rezultat był taki że przybylam do sanatorium poprawić stan zdrowia, a wyjechałam chora. Niebylysmy chyba w tym samym uzdrowisku.

Hania
@Anna

zgadzam się w całości dla mnie to było najgorsze sanatorium w jakim byłm

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Madzia60

Witam Mam skierowanie do Krynicy Zdrój -sanatorium Mielec od 10.03.2022 do 31.03. Jestem z Rybnika i może ktoś jedzie w tym terminie do Krynicy, szukam transportu. Proszę o info na email ; madzia2209@wp.pl Pozdrawiam.Madzia

@Madzia60

Dzień dobry, czy mogę zapytać kiedy dostała Pani skierowanie do Mielca? Słyszałam, że teraz dostaje się skierowania na koniec kwietnia, maj. Ja mam obecnie nr w kolejce 7 100 i zastanawiam się w jakim terminie pojadę. Za pierwszym razem dostałam dokumenty na 2 tyg przed rozpoczęciem turnusu. Pozdrawiam Ania

@aneczka306

Witam Skierowanie dostałam 28.12.2021, Pozdrawiam Madzia.

@Madzia60

Bardzo dziękuję i życzę udanego pobytu.

@aneczka306

Dzień dobry, wczoraj dostałam skierowanie do Mielca od 22.04.2022 do 13.05.2022 lecz muszę zrezygnować. Chętnie bym odstąpiła komuś ten termin.

Elżbieta
@Ewa

Zwróć do NFZ wymyśl ważną przyczynę to zmienią Tobie termin. Nie można indywidualnie oddawać terminu. Pozdrawiam

Viola
@Elżbieta

Ja też mam ten termin ale niestety nie da się odstąpić

zbyszek
@aneczka306

ja mam termin na czerwiec a skierowanie przyszło dzis

Madzia60

WITAM Jadę do Krynicy Zdrój do sanatorium Mielec od 10.03.do 31.03.2022.Jestem z Rybnika i poszukuję transportu z Rybnika lub okolic. Proszę o wiadomość na emeila; madzia2209@wp.pl Pozdrawiam Madzia

Jolka
@Madzia60

Witam. Ja również mam skierowanie do Sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój od 10 marca 2022 r. Jestem z Wielkopolski okolice Konina, Turku, Koła. Także poszukuję osoby, która ma wolne miejsce i mogłaby mnie zabrać. Proszę o wiadomość 783 702 021

@Jolka

Witam. Do mnie nikt się odezwał. Może się spotkamy na miejscu . Pozdrawiam,Madzia.

Jolka
@Madzia60

Witam. Mam nadzieję, że się spotkamy. Póki co, muszę się przygotować na dłuuuugą podróż z przesiadkami. Pozdrawiam

Krysia
@Jolka

Mąż jedzie z Wągrowca w Poznaniu przesiadka potem w Tarnowie długa całonocna podróż

nina
@Krysia

z Poznania mozna jechac pociągiem do Krakowa a pożniej pks lub bus do Krynicy Ja tak jadę. turnus rehabilitacyjny rozpoczynam 1.04.22

Teresa

Witam. Czy w okresie od 01.04.2022 do 22.04.22 ktoś się wybiera do Krynicy z okolicy Opola?

Ela
@Teresa

Dzień dobry. Jadę z Wrocławia 31 marca autobusem. Dzisiaj mam zamiar kupić bilety.

Czy w Sanatorium Mielec wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

abc

Zapytaj w urzędzie pracy - sanatorium mielec to przodownik w zatrudnianiu pracowników- oni będą wiedzieć jak się tam wynagradza ludzi :) :)

Madzia60

WITAM Jadę do Krynicy Zdrój do sanatorium Mielec od 10.03.22 do 31.03 i szukam transportu .Jestem z Rybnika i proszę o info mój email ; madzia2209@wp.pl Pozdrawiam.

Miro

Byłem w sanatorium MIELEC Krynica Zdr. w term. list-grudzień 2021. Byłem w pokoju 3 os. ale z obsadą 2 osób i to jest ok. Pokój mały, czysty, z dodrą łazienką, ciepła woda w każdym momencie. Pokój trochę zimny i z małą ilością szafek do zagospodarowania - niemożliwe dla 3 os. Bardzo wysokie opłaty za TV - 40zł i internet słabo działający ok. 40zł ( szkoda kupować) . Jedzenie średnie jako w sanatoriach - mało ale smaczne. Zabiegi z poziomu średniego , brak basenu i krioterapii . Obsługa fizykoterapeutów dobra i miła, zwłaszcza Pan na gimnastyce -polecam. Obsługa medyczna i pielęgniarska bardzo słaba, prawie żadna. . Pielęgniarka oddziałowa nieprzyjemna , bez żadnego zainteresowania kuracjuszem. Na zasadzie - spychologia - chciałem się zaszczepić , nie było to możliwe. Chciałem zbadać krew na cukier - nie było to możliwe. Miejscowi mówią - MIELEC to najgorszy obiekt w mieście. Ocena ogólna - 4

Gete

Witam, dostałam skierowanie do Mielca od 2.01.2022 r. do 23.01.20222. Jestem z Koszalina. Czy ktoś z Koszalina lub okolicy będzie jechał w tym czasie?

kris
@Gete

z Koszalina do Mielca tzn Krynicy , niezła desperacja czytajac komentarze , to jakis koszmar .Jestem z Podkarpacia i mam zamiar zrezygnować z tych luksusów

Halina
@kris

Jestem bardzo zadowolona; Byłam od 15.11.21.

Żadne tam sanatorium,dziwny jest dla mnie brak reakcji,ze strony NFOZ,skargi od lat bez reakcji.Widać uważają,że ludzie powinni być szczęśliwi ponieważ to Krynica.A wszystko inne się nie liczy.Jest to bezspornie jeden z najgorszych w Polsce ośrodków.

@Marek

NFZ nie będzje reagował na podstawie opinii internautów na forum. Nawiasem mówiąc, niezadowoleni są w każdym sanatorium i chyba negatywne opinie dotyczą wszystkich ośrodków, bez wyjątku.

Lysy

To te stare pryki co przyjadą i myślą że ich odrazu postawią zabiegi na nogi i chodzą i narzekają. Senatorium powinno być do 50lat. Fajna okolica,ludzie wporzadku jak trafisz na swoich,pokoje ok szkoda że lodówkek niema na korytarzu i jakiejś sali co można się poznać,potańczyć. Ludzie to nie Egipt czy Grecja...to tylko NFZ.

@Lysy

Łysy, a co ty tam robiłeś? Taki chojrak z ciebie i zamiast na (usunięte przez administratora) przetrwania napisałeś wniosek do sanatorium z NFZ Ha ha :)

Łysy
@Kolo

Przyjechałem się podleczyc,pozwiedzać,poznać ciekawych ludzi A nie siedzieć i narzekać.

@Łysy

I uważasz, że taki cel mogą mieć tylko osoby w wieku do 50lat?

Kuracjusz

Ludze nie słuchajcie tych narzekań o Mielcu, jestem tutaj od tygodnia, pokoje fajne, czyste, zabiegi ok. Jak ktoś potrzebuje konsultacji lekarskiej to zgłasza się do lekarza i po sprawie. Jedzenie jest nie najlepsze, ale głodny nikt nie chodzi. To nie jest hotel z all inclusive. Z resztą kto Polakowi dogodzi?

@Kuracjusz

Poczekaj do końca pobytu i potem oceniaj.Byłem tam trzy razy i najgorszemu wrogowi nie życzę tego sanatorium.Jedyna zaleta,ze jest w Krynicy

Kuracjusz
@Marek

Marku, a cóż takiego złego Cię tu spotkało?

dudek
@Marek

widocznie nie jest tak źle skoro byłeś 3 razy?

Pawel
@Kuracjusz

Bardzo przyjemny turnus, Jedzenie dobre, zabiegi Ok, są tacy którym nie dogodzi , taki typ ludzi

@Kuracjusz

Jeśli wzywanie ochrony zewnątrz na kuracjuszy lub kombinowanie z ogrzewaniem w środku zimy,przygotowywanie posiłków z zepsutych produktów to mało to nie wiem co jeszcze podać.Może to,że kierownictwo wręcz wulgarne wobec kuracjuszy.

@dudek

Żaden z kuracjuszy z NFZ nie ma wpływu na wybór lokalizacji sanatorium.Większość cieszy sìę,że to Krynica Zdrój.Natomiast administracja tego obiektu powinna zamilknąć,doķładnie wie jakie kręci lody przy "niewiedzy"NFZ.Brutalność wobec żalących się kuracjuszy to tylko jeden z przykładów.

@Marek

Musi Pan być wielkim ponurakiem? Że wypisuje takie bzdury, posiłki były bardzo dobre, i z świeżych produktów. Zamiast do Sanatorium trzeba było pojechać prywatne obok do Silesi

@Aga

Proszę pani,nie wiem być może jest pani pracownikiem i tak pani musi.Prywatnie to ja wolę do sióstr Elżbietanek,ta sama okolica.Proszę nie kłamać.Nie jestem ponurakiem,najlepszy dowód,że znam Zacisze,wie pani,gdzie to było?

@Marek

Wniosek do NFZ zawiera w jakim terenie ma być uzdrowisko, więc można wpisać góry, innym razem morze, a jeszcze innym tereny nizinne. Byłe 3 krotnie w sanatorium i za każdym razem w innym. Co prawda dwa razy była to Krynicą. Ostatnio w sierpniu byłem w Mielcu i nie narzekałem

@Marek

Byłam nie dawno kuracjuszka. Ale u Elżbietanek bym nie chciała wolała bym Tylicz koło Mofetów. A zacisze jest w przebudowie jak pamiętam pod 36 Pułaskiego. Ja byłam bardzo zadowolona z pobytu. To ludzie tworzą klimat.

@Kolo

Jeśli posiadasz schorzenie przewlekłe wymagające leczenia kuracją pitną np Jan i Zuber,to Zuber jest tylko w Krynicy.Na rodzaj i miejsce uzdrowiska ma wpływ schorzenie główne.Góry nie są dobrym miejscem do leczenia chorób krążenia wtedy jest najlepsze morze,podobnie z problemami oddechowymi POCH i itp.To jest pobyt i leczenie finansowane przez NFOZ i to oni decydują.Mielec jest najgorszy w Krynicy i to wiedzą nawet mieszkańcy.To jest w rękach prywaciarza,który tłucze na tym kasę.

@Marek

Zawsze wpisywałem we wniosku tereny podgórskie bo nad morze jeżdżę bardzo często prywatnie. Przyznaję, że z trzech sanatoriów, w których przebywałem, Mielec wypadł najsłabiej. Nie zgadzam się jednak, że to sanatorium to jakiś dramat. Pokój mieliśmy z żoną bardzo przyzwoity, z rewelacyjnym widokiem, okolice Krynicy i samo miasto w sierpniu super, obsługa w poirządku, a co najważniejsze zabiegi skutek przyniosły (takie mam wrażenie), więc czegóż miałbym więcej chcieć. Pandemia ograniczyła atrakcje, ale my jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni.

Ula

Czy ktos sie wybiera do Sanatorium Mielec w Krynicy od 4/10? Jakies opinie z uzdrowiska?

Becia
@Ula

Fatalnie ,jestesmy z mezem mamy niby pokoj dwuosobowy ale tak naprawde powinien byc jaki jednoosobowy nie ma gdzie sie ruszyc brakuje miejsca ciuchy trzymamy w walizkach i na parapecie bo szafeczka malutka jest szafa na wiszace ciuchy i schowalam do niej te obrzydliwe koce ktore doskonale znamy z komuny pokoj obskurny kabina rozwalona umywalka zbita w lazience nie ma gdzie postawic kosmetykow nie ma gdzie powiesic papieru toaletowego brakuje podstaw i chyba dobrego zarzadcy wymagaja chodzenia w maseczkach a nie widzialm zeby ktos cokolwiek dezynfekowal w obiekcie. Nastolowce zdarzy mi sie brudne sztucce nie wiem czy nawet maja wypazarke bo widzialm ja pani w zlewie sztucce merdala ogolnie (usunięte przez administratora) i obsuga taka sobie jedynie panie przy zabiegach uwijaja sie jak mroweczki zeby ze wszystkim zdazyc a zabiegi ktore przepisuja to smiech mamy np jako zabieg wpisane picie wody no czy to jest normalne. Ogolniesanatoium mielec omijac szerokim lukiem a i tak jak ktos wczesniej pisal nie ma tetenu przed sanatorium zeby sobie przysiasc na laweczce . Parkingjest przed budynkiem kasuja 200zl i palarnia przy schodach wiec chcac niechcac wchodzisz w kleby dymu i smrodu pisza ze jest krio ale nie ma, saunynie ma basenu nie ma i w okolicy sie nie skorzysta za rakietki do ping ponga palac za kule i kije do bilarda plac za tv plac35 zl od osoby a nie od pokoju za wfi plac no w tych czasach to powinien byc standard i to jako minimum szkodaa slow

@Becia

Zrobić zdiecia i udostępnić. Najlepiej ściągnąć TVP. Niech zrobią reportaż jak traktuje się pacjentów i każą płacić nie wiadomo za co. Bo kasują jak za luksus a jego brak

@Becia

Czytając p.opinie wydaję mi się że jesteśmy w różnych sanatoriach ,a jednak w tym samym miejscu. Z pewnością w innych pokojach. Proponuję skupić się nad pięknem krajobrazu i forma wypoczynku .Ma dla p.propozycje PANORAMA MORSKA JAROSLAWIEC. Będzie p. zadowolona

tygodnie pobytu w sanatorium za ok. 400zł w tym ok. 100zł klimatycznego

@Aga

Trzy tygodnie pobytu w sanatorium za ok. 400zł w tym 100z) klimatycznego uważa Pani za opłatę za luksus❓

Krzyczek
@Danuta

Danuta, dlaczego nie doliczasz comiesięcznych składek na NFZ? Przecież ośrodek dostaje z NFZ na każdego kuracjusza odpowiednio skalkulowaną stawkę. Przestańcie dawać do zrozumienia, że jeżeli płaci NFZ, to wystarczy miska ryżu i łóżko do spania. Oczywiście przesadziłem mocno, ale chodzi mi o sedno problemu. Wracając do Ośrodka Mielec, osobiście nie narzekam. Nam trafił się bardzo przyzwoity pokój. Obsługa bezpośrednia jest dobrze zorganizowana, miła, na wysokim poziomie. Przydałby się czasami zorganizowany czas popołudniowy, czego nie było. Może to wymóg spowodowany pandemią. Myślę, że jakieś wykłady np. na temat zdrowego żywienia, trybu życia, czy umożliwienie konsultacji u specjalisty, byłyby czymś na plus. Krynica Zdrój sama w sobie potrafi dać tyle przyjemności, że na drobne niedociągnięcia nie zwraca się uwagi. Tak jak pisałem przed przyjazdem, mogę teraz potwierdzić, że nie nudziłem się i jestem bardzo zadowolony z pobytu. Negatywne opinie o ośrodku według mnie są mocno przesadzone. Pozdrawiam cały personel Mielca

Maddalena
@Ula

Witam moja mama się wybiera. Wyjeżdża z Białegostoku i szuka jakiegoś dobrego połączenia. Czy jest ktoś jeszcze z tych okolic?

@Maddalena

Tak mam turnus od 15 listopada

@Becia

Zgadzam się w 100 procentach. Byłam 2 lata temu, widać nic się nie zmieniło.

Kord

Ja też od 15 listopada

@Kord

Kord czy moze z Bialegostoku jedziesz?

Ja też w tym terminie

Byłam w sanatorium Mielec w okresie 13 wrzesnia- 5 października. Na początku byłam zachwycona Krynicą, sanatorium normalne chociaż nie miałam porównania bo byłam pierwszy raz. Trochę słabe zabiegi oprócz borowiny, ale w pokoju trzyosobowym trafiło mi się bardzo fajne towarzystwo dwóch aktywnych pan w moim wieku. Razem chodzilysmy na wycieczki aż do połowy pobytu kiedy zmieniła się temperatura i przestali grzać. Albo włączali tylko bardzo słabo w dzień. Dopadły mnie korzonki przez które do końca pobytu miałam nieprzespane noce.Meczyl się strasznie i żadne leki nie działały Dopiero po powrocie do Warszawy dostałam serię ketonalu w zastrzykach i teraz dopiero lepiej się czuję.Mam nadzieję że w przyszłości trafię na lepsze sanatorium. Poza tym podejście do samego budynku jest bardzo ciężkie dla osoby starszej z nadciśnieniem. Pewnego dnia podchodząc w górę do budynku zakręciło mi się w głowie i upadłam. Pozdrawiam wszystkich. To raczej sanatorium dla zdrowych

@Anna

To fakt, że podejście do Sanatorium to nie lada wyczyn. Sama nie raz miałam problem z spinaczka, i na końcu pokonać tyle schodów. Pobyt był bardzo udany. Brak opieki medycznej. Tylko jedna z pielęgniarek super i ma podejście i czas dla kuracjusza.

@Anna

Pani Aniu Krynica Zdrój to górski kurort sanatoryjny. Radzę na przyszłość wybierać sanatoria zlokalizowane nad morzem, albo gdzieś na równinach w centrum kraju

ania
@Aga

Pani Ago, czy nie ma tam podejscia dla osb niepelnosprawnych? Schodow to ja nie pokonam, napisane jest we wniosku, ze nie chodze po schodach oraz ze chce teren nizinny lub morze, a oni daja gory

@ania

Nie stety nie ma innego podejścia. Jedynie Taksówka podjedzie pod schody, ale jest ich dużo.

@Kolo

Witam, niestety na wybór sanatorium nie mamy wpływu...

@aneczka306

Nie wiem skąd takie przeświadczenie, że nie mamy wyboru lokalizacji sanatorium. Byłem w sanatorium z NFZ trzykrotnie i za każdym razem przydzielano mi lokalizacje górskie, bo takie wpisywałem do wniosku.

@Anna

Zmniejszanie temperatury ogrzewania lub całkowite wyłączanie to stała praktyka sanatorium Mielec a również posiłki z nadpsutych produktów.Skargi na te Sanotorium były od zawsze i od zawsze bez rezultatu.

@Kolo

Nie mam na myśli gór czy morza, a konkretne sanatorium, na to nie mamy wpływu. Pozdrawiam

@aneczka306

Zgoda, nie mamy wpływu na sanatorium, ale mamy wpływ na usytuowanie w części kraju. W sanatorium nadmorskim jest większa szansa na łagodne podejście, nie tak uciążliwe jak w Mielcu, które stanowiło problem dla niektórych kuracjuszy.

Basia

Witam. Mam skierowanie na turnus 15 listopada 2021r. 2 osoby czy ktos z Bialegostoku może jedzie samochodem i ma wolne miejsca.

@Basia

Witam, jadę na turnus (15.11.2021-06.12.2021) z Sejn samochodem.

@Leszek

Z Sejn to bylo by nam po drodze. Gdybysmy mogli sie zabrać z mężem to byloby super. Proszę o nr telefonu to oddzwonię. Pozdrwiam

Jadwiga Sadowska
@Leszek

MAM TEN SAM TERMIN DO KRYNICA ZDROJ - MIELEC JESTEM Z AUGUSTOWA, KONTAKT 516 457 673 POZDRAWIAM Dziekuje za odpowiedz

@@Basia

@Basia podaj mi swojego meila a wyślę Ci mój numer telefonu. Pozdrawiam

@Leszek

Ok. Bardzo dziękuję za odpowiedź moj emeil to bernadettaolszewska@wp.pl

już nie aktualne.

@Leszek

Tzn ze nie jedziesz czy masz komplet? W takim razie ponawiam zapytanie czy ktos z podlaskiego wybiera sie do Krynicy 15 listopada samochodem?

@@Basia

wysłałem mailem mój numer telefonu

Grzegorz
@Leszek

...to się spotkamy. Ja dojadę z okolic Pszczyny. Spokojnej drogi:) Oby tylko byliśmy zdrowi (usunięte przez administratora) Reszta do przeżycia. Pozdrawiam

MARIA

Byłam w dniach 4-25 .10.2021.Właśnie wróciłam i nigdy więcej nie chcę tam pojechać! moja opinia jest podzielona .Doceniam to co było dobre i neguję to co było złe.Zacznę od dobrego: pochwalam i doceniam pracę wszystkich rehabilitantów ! pań sprzątających i pań obsługujących jadalnię! Całkowicie krytykuję opiekę medyczną , ponieważ takowej tam zupełnie nie było! W dzień przyjazdu obowiązkowa wizyta u p. doktor przyjmującej kuracjuszy na turnus.P. doktor nawet nie chciała obejrzeć wyników badań, które ze sobą przywiozłam! Przeprowadziła wywiad i na tej podstawie przydzieliła 4 rodzaje zabiegów.Piąty zabieg to TERAPIA PITNA: picie wody Jana, którą otrzymałam do pokoju. Na tym zakończyła się opieka medyczna.Ani w trakcie trwania turnusu , ani na zakończenie nie oglądał mnie żaden lekarz! Do pokoju zastrzeżeń nie mam.Poza tym Krynica jest przepiękna w tych jesiennych kolorach.Pogoda nam sprzyjała. I to są plusy. Jedzenie niestety często nie do strawienia! Ogólnie jestem zniesmaczona i zdziwiona że tak można....

@MARIA

Tu muszę przyznać rację. Opieka medyczna zerową. Moja pani doktor rodzinna była w szoku że przez cały turnus walczyłam z ciśnieniem 180/110.Musiałam się prosić o pomiar ciśnienia. I zawsze słyszałam że nie w tej godzinie przychodzę, albo przeszkadzam bo pani siedzi i godzinami rozmawia przez telefon. Po powrocie przez 2 tygodnie musiałam walczyć z ciśnieniem.Nie wiem po co te pielęgniarki wogule tam są. Tyle jest złych opinii o podejście do Sanatorium i brak podjazdu. A z bagażem to już horror.

Sena

Właśnie wróciłam do domu z pięknej jesienią Krynicy i zupełnie nie pięknego Mielca ( turnus 4-25.10.2021r.). Wróciłam z koronawirusem. To sanatorium to moloch. Dziwnym jest, że NFZ w czasach pandemii toleruje upychanie obcych sobie ludzi z całej Polski w pokojach 3 lub 4- osobowych. O niekomfortowym podejściu do samego budynku już wielokrotnie pisano. Brak jest porządnych podjazdów nie tylko dla osób niepełnosprawnych lecz także do wwiezienia bagaży. Panie w recepcji- ten temat już także poruszano; niekomunikatywne, lekceważące, niezbyt pomocne. Kuracjusze mają nakazane zachowywanie dystansu społecznego, tylko jak mają to robić kiedy na ok. 140 osób przebywających w tym samym czasie w budynku, dostępna jest jedna główna winda ( i uwaga - teoretycznie mogą z niej korzystać tylko 2 osoby - praktycznie wchodzi do niej nawet 9 osób) i druga mniejsza "towarowa". Posiłki są w miarę smaczne- może czasami zbyt małe, ale bywa też tak, że nie ma potraw wpisanych w menu. Niestety drzwi do jadalni otwierane są z opóźnieniem, co powoduje, że ustawia się przed nią oczekujący tłum ( trudno się dziwić, wszyscy spiesza się na zabiegi). I to znowu naruszenie zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii ze strony kierujących sanatorium. Na pełne uznanie zasługują natomiast osoby wykonujące zabiegi. Szczególnie Panie z poziomu -1, oraz Pani od gimnastyki. Pracują ponad siły. Na początku turnusu pojawiły się 2-3 nowe osoby z obsługi rehabilitacyjnej ale po dwóch dniach odeszły. Zresztą jedna z nich nie ukrywała, że odchodzi na dużo lepsze warunki. Obecnym i przyszłym gościom tego UZDROWISKA :-) życzę przede wszystkim dużo zdrowia. Ja natomiast nigdy nie chciałabym tam ponownie wrócić

Basia

Z jakiej miejscowosci jestes?

Bogna
@Basia

Czy ktoś jedzie do sanatorium mielec w Krynicy Zdrój w terminie od 25 października 2021r z województwa podlaskiego, proszę o kontakt,

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec