Opinie o Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza w Bydgoszcz

Cześć. Od której do której hydraulik ma pracować? Bo przeczytałem ogłoszenie te wszystkie wymogi itd., ale właśnie nie widzę jakichś takich konkretnych informacji, jakie dni i jakie godziny, jak ta praca mogłaby wyglądać. No i pomyślałem, że może tu ktoś będzie wiedział, mi się wyświetliło w wyszukiwarce. dajcie znać jak coś,

Aleksandra Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z zaangażowania personelu w opiekę nad chorymi. Dr Rajewski super lekarz i super człowiek z ogromnym sercem dla chorych. Moja Mama była bardzo dobrze zaopiekowana i leczona. Pielęgniarki przemiłe. Dziękuję. Aleksandra Kicińska.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza?

Na stronie firmy widnieje informacja, że poszukiwany jest tutaj lekarz dermatolog wenerolog. Niestety, nie napisano nic więcej o warunkach pracy oraz wymaganiach. Dajcie znać, czego oczekuje się od kandydata? Jak duże trzeba mieć doświadczenie w pracy w tym zawodzie? Poza tym, jakie wynagrodzenie jest oferowane? Poinformujcie, jeśli wiecie coś na ten temat.

Firma Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko HYDRAULIK (NR 2667). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Kiti

3 piętro to est okropne, chamstwo personalna, to est ludzi którzy chce tylko odpracować swoi godziny. Ty możesz dzwonić w ten dzwonek i umierać od bóli, a oni pije swoje herbaty tyle.nie każdemu dano być pielęgniarką, doktorem, po pierwsze te ludzi powinny lubić ludzie. Przepraszam za moi polskii, pochodzę iż inego kraju.wot taki ja widzę Ewropiejski cenności w szpitalu.

Maciej Orfin
@Kiti

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Mam bardzo pozytywne zdanie na temat personelu.

Pielegniarka

Pielegniarka naczelna odrzuca polaczenia na sluzbowy telefon i nawet nie raczy oddzwonić,chociaż nie wie kto i w jakiej sprawie dzwonil. Dla mbie zachowanie nie do pomyslenia...

@Pielegniarka

Może warto o tym powiedzieć jakiemuś przełożonemu? Przecież to wygląda jak zwykłe olewanie tematu...

Sylwia

Jak mogą pielęgniarką ucinać zarobki ?? Dziewczyny, ile teraz zarabiacie, chociaż tak mniej-więcej... :0

Lukas

Pielęgniarki wbijają igły I wydają jedzenie. Mój syn chory na borelioze złapał jakieś świństwo. Jesteśmy na jednej sali z dzieckiem które sra dalej jak widzi chore na jakiegoś wirusa. Sam nie wiem czy jest to bezpieczny szpital. Boję się o własne dziecko

Szkoda że pielęgniarki ktòrym zmniejszyły się dochody wyładowują złość na pacjentach. Izba przyjęć o ochronie danych osobowych nie wspomnę.

Luck
@Ewa

Izba przyjęć strach się bać niemiła atmosfera

Magda

@ewa a co taka zła atmosfera ?

Pigułka

Nie polecam pracy w tym miejscu, jeden wielki mobbing... Nocki na oddziale pojedyńcze co chwilę ucinaja zarobki. Nie ma żadnej pewności że szanowna dyrekcja nie wpadnie na pomysł oszczędzania i nie zwolnią cię... Oddziałowa boją się o własny tyłek ( nie masz co liczyć na pomoc) parking na terenie szpitala dla wszystkich tylko nie dla pielęgniarek.. Najgorsza jest prawniczka wyglada jak tranzwestyta a do tego bezczelna i arogancka... Naprawdę nie polecam dno.....

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny Im. Tadeusza Browicza
  • Św. Floriana 12
    85-030 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042