Opinie o Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu w Inowrocław

Maja Nowy wpis

Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu zatrudni pilnie lekarzy specjalistów w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Taką właśnie informację znalazłam na oficjalnej stronie szpitala, do której Was teraz odsyłam: https://szpitalino.pl/zatrudnienie.html Możecie mi coś powiedzieć na temat warunków, na jakie można tam liczyć? Chodzi o konkrety.

Pacjentka Nowy wpis
Klient

Ta osoba, ktora rejestruje w poradni dermatologiczmej, ciemnokasztanowe wlosy i w okularach., jest niezrównoważona psychicznie. Powinna sie leczyc i powinna byc odsunięta od pracy z pacjentami.

Natalia Nowy wpis
@Pacjentka

Wiesz, jesteśmy na forum publicznym i takie obrażanie osób pracujących w tym szpitalu jest mocno nie na miejscu, starajmy się zachowywać pewien poziom kultury wypowiedzi. Zawsze możesz odnieść się do konkretnych zachowań personelu, które uważasz za niewłaściwe. Co takiego się wydarzyło?

Natalia Nowy wpis

Pracujesz w Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu? Podziel się, jakim pracodawcą jest to miejsce? Można otrzymać godne warunki zatrudnienia?

OLA

Dzień dobry dn.15 . 08 2019 udałam sie na pogotowie z opuchniętą kostką z zasinieniem kostki prawej nogi .Wracając z urlopu stanęłam zle na stopniu nie mogłam skręcac nogą ,poniewaz pogotowie nie działa udałam sie na Izbę Przyjęc , A tam przywitał mnie lekarz P. Stachowiak Mateusz 'PO CO PANI PRZYSZŁA NIE MA PANI ZŁAMANEJ NOGI'.Po czym dostałam skierowanie na prześwietlenie . Po wezwaniu ponownym przez lekarza Stachowiaka usłyszałam 'WIE PANI PO CO JEST SOR I KTO POWINIEN TU PRZYJEŻDZAC? dalej 'ludzie ze skręceniami nie powinni tu przychodzić'.A ja nie wiem czy skręcenie czy moze nadpękniecie równie dobrze mogło być złamanie .Poczułam sie jak intruz który przez 30 lat ma odciągane składki na ubezpieczenie i chce wykorzystać niesłusznie wizytę .Ogólnie w/w lekarz był nieuprzejmy ,arogancki i brakuje mu kultury w relacji z pacjentem ,niewazne czy 'ZŁAMAŁ PAZNOKIEC CZY NAPRAWDE POTRZEBUJE POMOCY". Nikt nie zgłasza sie na wizyte bo ma taki kaprys zeby siedzieć na SORZE cztery godziny.Proszę dobierać bardziej fachowa kadrę a takich lekarzy wysyłać na osrodki zdrowia. Dziękuje pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu szukała nowego pracownika na stanowisko DIAGNOSTA LABORATORYJNY W ZAKŁADZIE ANATOMII PATOLOGICZNEJ (NR 2433). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu w mieście Inowrocław, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
0/5 Na podstawie 0 ocen.