Opinie o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. w Inowrocław

Edyta Nowy wpis

Cześć, czy w tym uzdrowisku jest miejsce tylko dla osób z wyższym wykształceniem na kierunkach medycznych itp.? Pytam oczywiście o pracę w tym miejscu. Nie mogę za bardzo znaleźć żadnej informacji o tym, co tam jest wymagane, żeby mieć szanse na zatrudnienie. Mam nadzieję że tutaj ktoś będzie w stanie napisać.

Karolina Nowy wpis

Zupełnie nie rozumiem tego, że nie wypowiadają się tu pracownicy Solanki Uzdrowisko - przecież uzdrowisko nadal działa, więc wypadałoby omówić kwestie, które są związane tamtejszymi warunkami pracy. A może potrzebują tam teraz nowych pracowników? Proszę, dajcie znać!

Kasia Nowy wpis

Czy pracownicy mają jakieś prowizje od sprzedanych zabiegów?

Ola Nowy wpis

Piękne miejsce

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POKOJOWA (NR 2418)?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łukasz

@pracownik a jak dokładnie przekłada się ta premia na wypłatę ? Jaki to % ?

Nadgodziny - nie płatne, tak jak ktoś już napisał, wypłacane w formie premii Umowa to lipa a wypłata to najniższa krajowa. (usunięte przez administratora). Nieprzyjemna atmosfera między pracownikami. Generalnie, jestem na etapie szukania innej pracy. Nie polecam i odradzam.

Roman

Czy w aby pracować w samym Uzdrowisku Solanki należy mieć specjalistyczne kursy lub szkolenia?

Inowrocławianin

Tam zawsze potrzebują do pracy. Nie tylko s uzdrowisku, ale i w kawiarni Zdrojowej, lodziarni. To wszystko jest pod 1 właściciela. Warunki tragedia, płaca minimalna, bardzo dużo nadgodzin nie płatnych. Pracujesz 10 -13 godzin dziennie,również w weekendy, a na koniec dostajesz minimalną krajową. Praca tylko dla desperatów. Nie polecam.

pracujacatamosoba

(usunięte przez administratora)przez nie informowanie o zmianach grafiku, ponad 180 h. tygodniowo, nadgodziny wypłacane w premii. Kierownictwo chamskie i nie dotrzymuje słowa bo obiecuje urlop/podwyżkę a później kłamie w żywe oczy że nic takiego nie było mówione . Odradzam każdej osobie która ma do siebie szacunek prace tam.

Jolka

Możeliwe ze poszukiwac beda jakis osob na stanowisko rehabilitant czy anwet fizjoterapeuta lub może opikeun, teraz zaczyna sie sezon,bede wiele lkientow do nich przyjezdzalo tym bardziej, że Uzdrowisko jest znane wiec może trzeba wysylac cv, wie ktos cos na ten temat?

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Solankowa 77
    88-100 Inowrocław
  • NIP: 5560800750 KRS: 0000046531
Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.