Opinie o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. w Inowrocław

Pracowałem na kuchni trzy lata... To był koszmar... Pani kierownik - terrorysta psychiczny- robi ludziom wodę z mózgu, wydaje absurdalne polecenie, zmienia ciągle system swoje wcześniejsze decyzję. Nie liczy się z ludźmi a pracownicy bardzo często przez nią płaczą. Jak coś pójdzie nie po jej myśli z płaczem leci do dyrektorki, która zamiata wszystko pod dywan. Prezes pewnie niczego nieświadomy. Czekać tylko tragedii przez mobbing kierowniczki, to się wtedy odpowiednie służby tym bałaganem zajmą

Małgosia

Jedzenie w Kujawiaku to jedna wielka tragedia. Dla pełnopłatnych szwedzki stół śniadanie o 830 a o 8;32 nie ma cista i owoców, pomidorów i papryki o 8:35 nie ma boleczeczek. Kelnerki stoją i się patrzą alee nie dokładają Jedzenia. Owoce i ciasto są wykładane tylko raz na rozpoczęcie w minimalnych ilościach. Kelnerki tłumaczą ze to oszczędności zarządu i mogą wyłożyć dla 3 zmian jednego skrojonego arbuza i po 3 papryki. Na każdej zmianie ponad 100 kuracjuszy. Ludzie przychodzą przed czasem. O 830 biją się aby wejść na salę. Potem walka przy szwedzkim stole o kawałek papryki. Widać że w kuchni jest napięta atmosfera Kelnerki też aroganckie dla pacjentów. Sala na NFZ Jedzenie gorsze od przytulku dla ubogich. Tutaj jest porcjonowane dwa plastry mielonki na człowieka i pasty z tego co nie zjedzą komercyjni. Zabiegi i opieka lekarska pielęgniarek na wysokim poziomie.

Grazia Nowy wpis

Czegoś nie rozumiem, fizjoterapeuta ma aktualnie stawkę od 38 PLN +dodatki, w porządku, ale czemu forma zatrudnienia to kontrakt albo umowa zlecenie? Widzę, że tutaj kuracjusze z kuchnią się prześcigają w opiniach, ale pamiętajcie, że to uzdrowisko, więc terapeuci są najważniejsi na tym forum i ich problemy również. Po to się jeździ do sanatorium, a nie na posiłki.

Starsza Pani Nowy wpis

Zachowanie pani kierownik pani Renaty O....Karygodne stosuje (usunięte przez administratora) nad pracownikami nic z pracowników sobie nie robi !!!! Na holu potrafi zrobić sztuczny szum... Nie mieści się to w głowie jak można tak traktować ludzi co ciężko pracują na jej premie Żal mi pracowników ta sytuacja nadaje się jedynie do telewizji !!!!!Byłam stałą osobą bardzo często gościłam u państwa ale niestety jeżeli ktoś nas jako kuracjuszy nie szanuje i pracowników to nie mamy o czym mówić.

Widzę, że około 5 miesięcy temu szukano pracownika na stanowisko fizjoterapeuty. Udało mi się znaleźć stare ogłoszenie. Orientujecie się, czy da się tutaj pracować na UoP? Nie interesuje mnie B2B, a umowa zlecenie jest dla mnie niestabilna... Ale o umowie o pracę nic nie wspomniano. ;x Rozjaśnijcie. Poza tym, wiecie może, jak często szukają na to stanowisko? Dajcie znać.

kandydat Nowy wpis

ile zarabia w Kujawiaku fizjoterapeuta, czy umowa jest o pracę, czy są kontrakty, ile zostaje po zapłaceniu ZUSu, jakie są czasy pracy, czy studia magisterskie dają możliwossć zarobienia więcej czy jest to obojętne, jaka jest atmosfera

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Alina

Atmosfera w kuchni i na stołówce zawsze nerwowa, kelnerki podirytowane. Pełnopłatni kuracjusze mają szwedzki stół. Jedzenie jest wykładane tylko raz, pacjenci jak wchodzą na salę przepychają się, kopia ... bo wiedzą że jak nie dobiegną szybko do stołu z ciastami bułkami i arbuzami to po 3 minutach nic nie będzie. Papryka pomidory ogórki owoce nieeee są dokładane. Trzy skrojone papryki na po ad 100 pacjentów. Płaciłam za szwedzki stół i musiałam walczyć o jedzedzenie. Śniadanie ood 830 a o 835 nieee ma bułeczek nie ma papryki jogurtów, ogórków pomidorów. Jest tylko chleb i przebrana wędlina. Kelnerki mówią że nie wolno im dokładać jedzenia. Rada trzeba przychodzić 15 minut przed czasem stać przy drzwiach i na sygnał biec szybko po bułki arbuza i paprykę. Tak to wygląda każdego dnia. Kawy nie było przez 3 dni, na automacie karta AWARIA. Tak wygląda stołówka dla pelnonoplatnych. Dla tych z NFZ jest porcjonowane Jedzenie 2 plastry tłustej wędliny 2 plastry pomidora i pasty z tego co komercyjni nie zjedli. Jeżeli jesteś weganem to twój problem. Szkoda ze kuchnia tak psuje wizerunek tego sanatorium

Andzia

Co tam słychać na kuchni? Nadal ta najniższa krajowa, czy coś się zmieniło i więcej proponują? No i jak atmosfera, bo w gastro wszystko się lubi szybko zmieniać :P Byłabym chętna do pracy tutaj, ale jaką umowę proponują? Śmieciówka czy UoP? Ile średnio w miesiącu wypada nadgodzin? W weekendy pewnie najwięcej pracy, ale da się poplanować grafik tak, żeby chociaż jeden/dwa weekendy wolne były?

Helena

A czy tylko relacje z przełożonymi są tak ciężkie? A o co chodzi z tą zmianą systemu, masz na myśli zmianę godzin pracy, czy harmonogramu?

@Helena

Tak, tylko z tą Panią jest ciężka relacja. Zmiana grafiki bez uprzedzenia pracownika to codzienność. Myślę to co ona uprawia to "mobbing" w najczystszej postaci

Maria

Czyli reszta pracowników żyje ze sobą dobrze? Chociaż tyle:/ Wczoraj pojawiło się info, że szukają budowlańca... co myślisz? Wyżej ktoś mówi o pracy na kuchni, a to stanowisko jak byś ocenił? Nie podali żadnych konkretów, o rodzaju umowy, wynagrodzeniu. Tylko że dodatkowo dochodzi wykończeniówka.

Małgosia

Ile można zarobić na stanowisku Pomoc Kuchenna w firmie Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. w miejscowości Inowrocław?

Byly

Najniższa krajowa to max na początek i słaba atmosfera na kuchni .

Joanna

Byłam prywatnie po raz pierwszy w Medical Spa obok sanatorium "Kujawiak' Bardzo czysto, wszyscy w maseczkach, wspaniałe posiłki i profesjonalna i obsługa zabiegówrealizowanych w sanatorium Kujawiak i w Medical Spa. Dziekuje Pani Paulinie za uprzejmośći profesjonalne wykonanie biczy szkockich. Na pewno wrócę!

Ola

Piękne miejsce

Łukasz

@pracownik a jak dokładnie przekłada się ta premia na wypłatę ? Jaki to % ?

Nadgodziny - nie płatne, tak jak ktoś już napisał, wypłacane w formie premii Umowa to lipa a wypłata to najniższa krajowa. (usunięte przez administratora). Nieprzyjemna atmosfera między pracownikami. Generalnie, jestem na etapie szukania innej pracy. Nie polecam i odradzam.

Roman

Czy w aby pracować w samym Uzdrowisku Solanki należy mieć specjalistyczne kursy lub szkolenia?

Inowrocławianin

Tam zawsze potrzebują do pracy. Nie tylko s uzdrowisku, ale i w kawiarni Zdrojowej, lodziarni. To wszystko jest pod 1 właściciela. Warunki tragedia, płaca minimalna, bardzo dużo nadgodzin nie płatnych. Pracujesz 10 -13 godzin dziennie,również w weekendy, a na koniec dostajesz minimalną krajową. Praca tylko dla desperatów. Nie polecam.

pracujacatamosoba

(usunięte przez administratora)przez nie informowanie o zmianach grafiku, ponad 180 h. tygodniowo, nadgodziny wypłacane w premii. Kierownictwo chamskie i nie dotrzymuje słowa bo obiecuje urlop/podwyżkę a później kłamie w żywe oczy że nic takiego nie było mówione . Odradzam każdej osobie która ma do siebie szacunek prace tam.

Jolka

Możeliwe ze poszukiwac beda jakis osob na stanowisko rehabilitant czy anwet fizjoterapeuta lub może opikeun, teraz zaczyna sie sezon,bede wiele lkientow do nich przyjezdzalo tym bardziej, że Uzdrowisko jest znane wiec może trzeba wysylac cv, wie ktos cos na ten temat?

admin

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.?

Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.
  • Solankowa 77
    88-100 Inowrocław

Solanki Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.