Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław

Inowrocław

Opinie o Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław

Jolka

Możeliwe ze poszukiwac beda jakis osob na stanowisko rehabilitant czy anwet fizjoterapeuta lub może opikeun, teraz zaczyna sie sezon,bede wiele lkientow do nich przyjezdzalo tym bardziej, że Uzdrowisko jest znane wiec może trzeba wysylac cv, wie ktos cos na ten temat?

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solanki Sp. z o.o. Uzdrowisko Inowrocław