ZPW Pozkal

Inowrocław

Opinie o ZPW Pozkal

Zuzanna

@ktos bo bo co ci wiedziec kto pewnie, że zależy mi na dowiedzeniu się więcej na temat tej firmy. Opinie obecnych pracowników będą ważne dla osób, które właśnie zastanawiają się, czy warto zatrudnić się w ZPW Pozkal i szukając dodatkowych informacji trafiły właśnie na ten wątek. Bardzo negatywnie oceniasz firmę. Chciałabym dopytać, pracy na jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o sytuacji w firmie oraz tym jak wygląda Twoja codzienna praca?

ktos bo bo co ci wiedziec kto

Patologia.czlowiek czlowiekowi swinia, mobing z strony kierownictwa i niektorych maszynistow chcesz wiedziec wiecej zatrudnij sie i wystaw ocene

Zuzanna

Pracujesz w ZPW Pozkal? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

wedf

@sam12345 no to super ze atmosfera w fimie dopisuje

bzzzzz

Chyba w starych latach Tam pracowałeś ale nie teraz ....Taka jest prawda że teraz tam pracują Ci którzy wiedzą że ciężko będzie z racji lat poszukać gdzie indziej pracy a młodzi uciekają ..chyba że zostają przydupasy którzy trzymają palec w D.....i drapią kierownictwo itp po plecach!! Niestety teraz tam jest atmosfera fatalna każdy na każdego i obóz pracy za najniższą średnią krajową chyba że pracujesz po 12 g ale w domu jesteś gościem...i wrakiem człowieka.za nie wielkie pieniądze..

sam12345

Wyplata zawsze jest na czas jeszcze nie bylo zdarzeń żeby sie spóźnili. Pracowalem tam troche to wiem, atmosfera jest super bardzo dobrze mi sie tam pracowalo. Pozdrawiam cala ekipe z Pozkala

były pracownik

Pracowałe w tej drukarni na intro żenada.Teraz ciągle czytam,że potrzebują do pracy niky tam nie chce przyjść!!!!!Ciekawe czyja to wina,że na intro nikt nie chce pracować a dobrzy fachowcy sami odchodzą ja wiem kto ponosi odpowiedzialność za ten syf tam ludzie na intro też wiedza pozdro dla niewolników

były pracownik

PRACOWNIK
@były pracownik 29.03.2016 11:52

Pozdrowienia dla niewolników ha ha Niewolnik chociaż niedziele miał wolną, a na intro niedosyć ze po 12 to każdy weekend w pracy mamy już dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MASAKRA

wycięczony

Dziewczyno zastanów się gdzie ty chcesz pracować,na intro temperatura przeszło 35 stopni,ale pracuje się po 12 godz.Zdechnąć idzie w takich warunkach!!!!Może ktoś by się zainteresował w jakich warunkach tam się pracuje!!!!

nina

Kiero.offsetu o kim mowisz o Luk...u czy o Piotr...u ?

lejdi

O kim mowisz Lukas..u czy moze Piotru..

pracuś

Oprócz 12-tek w tygodniu dochodzą soboty i niedziele!!!!Pozdrowienia dla zmęczonych pracą na intro:)

Uczeń praktyki MAJ 2015

Jestem uczniem i niestety mam praktyki w tej drukarni (moje szczęście że jeszcze tylko rok) Są tam okropne warunki! Widać że cały ten szef drukarni chce tylko zarobić kosztem pracowników i nas UCZNIÓW. Kupili nam rozwaloną maszynę która została wyprodukowana w Czechosłowacji i jeszcze mówi nam że powinniśmy się cieszyć że mamy darmo gdy tak naprawdę zgarnia kase z dotacji + podpisał umowę z szkołą i ma obowiązek zapewnić nam sprawną maszynę. Z całego serca nie polecam tej firmy i gdy mówią nam że po szkole możemy w niej pracować to naprawdę wolę zamiatać ulicę. Pozdrawiam wszystkich pracowników którzy pracują w spartańskich warunkach.

Ola
@Uczeń praktyki MAJ 2015 07.06.2015 19:45

To masz szczęście,że został tobie tylko rok praktyk tam już nikt nie chce pracować.Takie upały a na INTRO tradycyjnie po 12-ście idzie zdechnąć,gdzie tu szukać pomocy!!!????RdUF

Artur

co za buractwo tu wypisuje!!! konfidentem jesteś Ty bo śledzisz i opisujesz ludzi na tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] forum!!! ludzie jesteście zwykłymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo chowając się za monitorem opisujecie innych!!! do szefostwa proponuję aby zabrać nadgodziny i wtedy zaczynie się płacz i sprzedawanie kolegów i koleżanek podajcie numery ip komputerów i tel.kom.tych prostaków internetowych..Panie Arturze pan coś z tym zrobi...super reklama dla Pozkala

el gringo

tacy są właśnie koledzy w pozkalu hehe a najbardziej mnie r*z*i*r*aLa to jak jeden z drugim "niby" się trzymają a jeden drugiego sprzedaje. trzeba opisać aleję konfidentów

kumpel

Wiadomo oco chodzi i kto to napisał! Jakie plotki na twój temat przeciesz to prawda robimy razem od ponad trzech lat. Dawid podrywasz każdą i proponujesz kaszanke w windzie. Z pozdrowieniami Twój kumpel z pozkala !

jerry
@kumpel 18.05.2015 08:35

plotki plotkami a robota robotą..mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kto co o mnie sądzi..kaszankę w windzie co miałeś na myśli...jak z żadną nie jechałem w windzie no chyba ze jestes kobietą z ktorą jechałem ( były tylko 2 )....

STAŁY PRACOWNIK

Duszno na halach gorąco a dziewczyny mają w fartuchach chodzić. Jestem stałym pracownikiem pozkala i mi to wcale nieprzeszkadza jak sie ubierają. Zajmij sie robotą a nie. Jak ci staje to se utnij!!

Operator

Ktoś kto pisze takie opinie niech sie trzy razy zastanowi zanim napisze. Nudzi sie wam. Jak wam przeszkadza w pracy to jak sie dziewczyny ubierają TO SIE ZWOLNIJCIE!!!

jerry

Nie które kobiety na INTRO same prowokują facetów!Obcisłe leginsy przez, które odznaczają się pośladki,wydekoldowane bluzki itd... pozatym lepiej nie pracowac z kobitą w jedynym zakladzie ponieważ ona nasłuchała sie plotek na mój temat i to co podpowiadają jej pani renata z kreisa, elizka i teletubiś zwany inaczej kobrą....( to już z kobietami nie mozna pogadać posmiać sie bo juz romans ze podrywam)na tego kobrę trzeba uważać bo z ucha do ucha...taki miglans..a wracając do sprawy dziewczyny zakladać fartuchy bo potem skupić sie nie mogę i kryczka staje;p

zen.

Nie ma już chowania głowy w dol. I oczerniania nie winnych osób mając po swojej stronie ludzi pustych bez własnego ego i zdania.

zen

Za ten list którego adresat się na dniach wyda dowie się cały pozkal i Inowrocław. To się wyda na dniach.33

zen.

Czas najwyższy by pani jako jądro plotek w pozkalu zaczęła prawdę mówić o sobie i o swojej rodzinie. Czas zejść ze sceny w końcu.

zen

Pani święto jebliwa. Do klasztoru a nie w drukarni. Dość złego masz za paznokciami.

gosc

Ktoś, kto napisał, że dziewczyny prowokują chyba pracuje tam niezbyt się przemęczając, wkleja płyty, albo tasiemki przez 8 h, a co mają powiedzieć dziewczyny co 12 h dzień w dzień stoją przy maszynach, gdzie nie ma żadnego przepływu powietrza,okna stare, pozabijane, albo sklejone taśmą, w dachu dwa okienka minimalne uchylone, suche powietrze, więc niech się nie wypowiada, bo idzie tam zdechnąć zimą, a co dopiero latem!

zen

Jak to jest możliwe by pani która zrzekła się grupy nadal miała 10dni zdrowotnego urlopu? I to płatnego.!!!B

BYLY MASZYNISTA

Pracowalem w tej firmie dosc dlugo po odejsciu bardzo chcialemm wrucic jednak sie nie powiodlo.Czytajac czasem te wasze wpisy zbiera mi sie na pawia.Pamietam czasy z ul.Jaskowskiego nie bylo tak zle ze jeden na drugiego plul jak robicie to teraz.Ktos napisal ze firma jest zle prowadzona bzdura taki rozpizdziaj w zalodze jest na reke wlascicielom bo latwiej jest kierowac grupom niezgodnych baranow niz zgrana pilnujaca swoich interesow zaloga wtedy robia z wami to co chca a jak byscie sie troszke zjednoczyli w jaki kolwiek sposob gwarantuje ze by zaczeli z wami sie liczyc.W tej chwili uwazam ze mialem wielki szczescie ze nie udalo mi sie tam wrocic do pracy chodze z przyjemnoscia i wracm z niej po 8h spokojny i szczesliwy ze nie mam kontaktu z taka banda idiotow.

ala

no i mamy kolejnego zboczeńca na intro! pełzając po dziale obmacuje wszystkie kobiety!większość z nich traktuje to jako żart ja - nie Piotrusiu kudzy...

el gringo
@ala 24.03.2015 18:22

piotruś ci nic nie zrobi :-)

ala2
@ala 24.03.2015 18:22

zen

Pozkal - może dawniej, przed zmianą szefa. Teraz jednak schodzi na psy. Jeszcze 5 -7 lat i po Pozkalu. Firmą trzeba umieć zarządzać. Jak widać wszystko idzie w złym kierunku.

offset

Do Damiana z mieszalni farb-Nie opowiadaj głupot po dziale o tym że komuś z maszyn drukujących nie należała się podwyżka jak też ją chcesz to ciężko pracuj a nie ściemniasz po kiblach... Pozdro od kolegów

Lansiara

Pozdrowienia dla braci U. Fajnie się z nimi pracuje. Rzetelni, fachowi i zawsze pomocni. Bez chamstwa i pozoranctwa. A krytykantom radzę spojrzeć na siebie!

pati

Dobre! Maniu pajacuje na hali a płacze ze strachu jak małe dziecko

byly pracownik

Firma porazka,szczegolnie kierownictwo offsetu,

Siwy

Maniu pamiętaj -chłopaki nie płaczą

Janek

odwalcie się od lanserów przecież ktoś na takie naciąganie pozwala..

Najlepszego z okazji urodzin

ktoś

Dajcie spokój paniD.M. Bo będzie miał ze mną do czynienia.

ktoś

Dajcie sobie spokój. Pozkal to jedna wielka patologia.

Piotr

niestety do tego doprowadzili że jeden nie może patrzeć na drugiego ale tak jest w całym zakładzie niedługo na święto drukarza przyjdzie tylko same kierownictwo!zapomniano że fundamentem są pracownicy

jm

Tez pracowałam w tym zakładzie tyle ze na 'krejsie' to co zobaczyłam to masakra najlepsze koleżanki rąbią se d.. a w przerwe piją razem kawe . Widzą wszystkich tylko nie siebie. Juz tam nie wracam i nie pragnę .!

HA ha ha

Widzę, że coraz gorzej w tym zakładzie. Dobrze, że mnie już tam nie ma.Każdy lubił tam rozmawiać o kimś ale nikt nie spojeży na siebie.

jacek

dobra rada dla Sławusia z Kruszwicy weż się lepiej za robienie zdjęć kaczką do swojego portalu a nie opisywanie swoich koleżanek ,kolegów i kierownictwa

Q
@jacek 22.01.2015 17:31

"zdjęć kaczką" --ANALFABETA ---zdjęcia się robi kaczkom

Maria

chodziło mi o śmiesznych lanserów braci U i o słynnego zboczeńca widzę że moderator zadziałał kasując poprzedni wpis..Dajcie już luz Michałowi bez niego ta firma już dawno by splajtowała

Maria

Nie o długiego i wysokiego który nic nie robi a kierownictwo nic

Maria

jak to się dzieje że panowie na introligatorni ze stawką powyżej 12zł wiadomo o kogo chodzi bezczelnie w czasie nadgodzin pakują książki zamiast w tym czasie pracować na maszynach?ile musi kosztować paczka spakowana przez takiego pana?ja naprawdę nie wiem czy szefostwo tej firmy tego nie widzi...

HA ha ha

Widze,ze Ta Pani niczego się nie nauczyla?Nie raz,nie dwa miała nauczke.....tacy ludzie się nie zmieniaja.Najwidoczniej swoje życie maja zbyt nudne.Dołączam do lambdy la la la

lambadyk

W naszej firmie mamy osobę,które doświadczyła cudu.Była nieuleczalnie chora, była w sanatorium prawie była na rencie, lekarze załamywali ręce.A tu cud !!! Zdrowa , znowu może pracować po 12h, znowu może zajmować się swoimi ulubionymi zajęciami tzn cudzym życiem Brawo, to naprawdę cud aż sie chce z radości zatańczyć lambadę.

niewolnik

Nie masz rodziny, Nie masz przyjaciół, Nie masz znajomych, Nie masz psa ani kota , Nie masz nawet hobby, To znaczy że możesz pracować w Pozkalu 12h od niedzieli do niedzieli ...pozdro dla obecnych niewolników

NOVA

Z tego co czytam to ta drukarnia nie cieszy sie dobra opinia Gorsza jest od swojej konkurencji Atmosfera pracy slyszalam ze masakra To niewolnicy mieli lepiej

antywazon

Jaga daj spokój - jedyne co możesz "uświadczyć" to brak szacunku dla podwładnych.

kip

Pracy w pozkalu jest ... przyjmują co jakiś czas , ale jak cie już przyjmą to pożegnaj się z rodziną i przyjaciółmi , prędko ich nie zobaczysz , praca od niedzieli do niedzieli 12/12

hmmmmm

Kierownictwo offsetu,niekompetentne osoby

Zostaw opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPW Pozkal