Złotowski Jarosław Wd Klaudia-Druk

Adres: Obwodowa 25, 88-100 Inowrocław

NIP: 5561008817 REGON: 093179498

Złotowski Jarosław Wd Klaudia-Druk

Opinie o Złotowski Jarosław Wd Klaudia-Druk

stop nieuczciwym pracodawca

RÓWNIEŻ NIE POLECAM TAM PRACY KOSZMARR LUDZIE.PRACA NA CZARNO OD RANA DO WIECZORA.JAK NIE WSTYD WSLASCICIELOWI ZE TAK LUDZI TRAKTUJE.GDZIE JEST JA SIE PYTAM INSPEKCJA PRACY.FIRMA KLAUDIA-DRUK INOWROCŁAW.

NIE twoj sługa

Nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Złotowski Jarosław Wd Klaudia-Druk - Inowrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złotowski Jarosław Wd Klaudia-Druk