Opinie o P.W. BLOT w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. BLOT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. BLOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. BLOT w Inowrocław

Marecki Nowy wpis

Korzystałem z ich usług, są naprawdę na wysokim poziomie. Byłem zadowolony ze współpracy.

Tomek Nowy wpis

Taki spokój na forum od jakiegoś czasu czyżby COVID tak bardzo namieszał?

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.W. BLOT? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

True

ŻART służbowe auto to roztrykotane Seitchento na spółę ,którym można jechać tylko do celu wyznaczonego przez szefa znacznie częściej trzeba używać swojego prywatnego samochodu a i szefico w obu przypadkach nie lubi oddawać za benzynę. Za to jego ulubionym sportem jest jeżdżenie owym Seitchento po biurze.

Beata
@True

A jak jest z wynagrodzeniem w P.W. BLOT? Są na czas? Ktoś niżej skarżył się na brak zapłaty.

True
@Beata

Jesli liczycie ze wynagrodzenie wplynie na konto przed 10tym a raczej jego ostatnimi minutami to mozecie pomarzyć , za to kwitek iz wyplata odebrana dostaniecie do podpisania juz pierwszego dnia miesiaca ,lubi tak ,ze nie zaplacic wcale.

Priv Nowy wpis
@True

Tylko to seicento to nie jest samochód do celów służbowych.

Beata Nowy wpis

Od jakiegoś czasu brakuje aktualnych informacji na temat P.W. BLOT wcześniej dotyczyły one różnych kwestii ale nie opisywały konkretnych warunków zatrudnienia a jest to bardzo ważne przy poszukiwaniach pracy. Ktoś wie może coś np. na temat szkoleń przed rozpoczęciem pracy tutaj?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Business Development Manager w firmie P.W. BLOT? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Barnaba

Firma ma zbyt dobrą opinię żeby sobie pozwoliła na takie zachowanie!!

Tysia
@Barnaba

Doba opinię w śród kogo ? Bo na pewno nie pracowników każdy kto tam pracował a było tego multum może wspomnieć to z "uśmiechem" bo praca tam to jakiś żart.

Pracownik roku

Uwaga płaci z opóźnieniem ,bądź nie płaci wcale

Paulina

Nie polecam firmy wszyscy dobrzy i szanujący się pracownicy już dawno odeszli. Szef płaci grosze, o umowy sie bylo trzeba wiecznie prosić a czasem o wynagrodzenie tez no i znoszenie tych jego fochów , sprzątanie po nim spleśniałych kubków po kawie a juz hitem sa pomysly na cudowne biznesy ,które potem okazuja sie jedna wielka klapa.

Witek

A może trzeba być dobrym pracownikiem a nie tylko narzekać na forum?

redator

Szef jest nastawiony na młodych ludzi na prawdę młodych takich najlepiej sie oszukuje, ustawia wiec jesli nie masz cietego jezyka to lepiej unikaj firmy bo zostaniesz wykorzystany, obiecana bedzie ci robota zycia ,ciekawa , rozwijajaca a tak naprawde skonczysz na sluchawce wciskajac to nowe blyskotliwe pomysly szefa ludzia ;)

Prawda

Polecam jeśli chcecie sami płacić sobie za delegacje szef łaskawie płacił za nocleg wyżywienie po waszej stronie czasem z łaska oddawał za bilety.

Em

Nie kojarzę aby na przestrzeni ostatnich 3 lat pracował tam jakiś mężczyzna o imieniny Henryk. A ciężko by było przegapić w kilku osobowej firmie ;) Polecam jeśli chcecie dostawać wypłaty w ostatnich minutach 10tego , kilka dni później bądź wcale.

Henry

Ja się nie zgadzam z taką opinią. Idealnie to nigdzie nie będzie a jak ktoś pracuje dobrze nie ma powodu do narzekania!!

TrueStory

Nie polecam pracy w tej firmie , właściciel żyje iluzjom iż jest wielkim przedsiębiorca a tak naprawdę (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla P.W. BLOT: Szef powinien sie ogarnac i przestac traktować ludzi jak przyslowiowe (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: PRzestać być pajacem

Beata

Do tej pory nie pisaliście nic na temat pracy w P.W. BLOT w Inowrocławiu - czym spowodowany jest ten brak Waszych komentarzy? Może jednak ktoś z Was chciałby napisać coś o tym pracodawcy? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje oraz w jakiej atmosferze przebiega praca w P.W. BLOT.

Mariusz

Ktoś może opowiedzieć coś o wrażeniach z pracy w P.W. BLOT?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. BLOT - Inowrocław

P.W. BLOT
  • ul. Nowa 2