Opinie o ZPW Pozkal w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPW Pozkal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZPW Pozkal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPW Pozkal w Inowrocław

Rozczarowany

Zarządowi brak wizji, pomysłu, brak szacunku oraz zaufania. Ciągłe niezadowolenie. Niezależnie ile z siebie dasz. Firma kręci się siła rozpędu. Pan Tadeusz kiedy prowadził firmę miał wizję i pomysł. Szanował ludzi. Biła od niego pasja. Firma przez lata nie miała większych problemów więc jakoś się kulało. Wielu specjalistów odeszło. Wnioski nie zostały wyciągnięte. Obawiam się, że to ostatnie lata tej firmy....

Smutny
@Rozczarowany

Siła rozpędu niestety się kończy...

Martyna

Mobbing na introligatorni, niecenzuralne teksty, wyzwiska bezposrednich przelozonych, operatorów maszyn jak i dozoru,czyli kierownictwa. Ogolnie nie mozna nic dobrwgo powiedziec o pracy na dziale intro

Moze ktos w koncu zainteresuje sie mobbingiem na zmianie pana Krzysia L.!krzyki na ludzi oznaczaja bezradnosc tego czlowieka!

Martyna
@Anna

(usunięte przez administratora)na introligatorni, niecenzuralne teksty, wyzwiska bezposrednich przelozonych, operatorow maszyn, jak i dozoru,czyli kierownictwa. Ogolnie nie mozna nic dobrwgo powiedziec o pracy na dziale intro.

RENEGAT

Przychodzi 10 a tu wynagrodzenia brak firma krzak. Dlugo ta firma nie pociagnie. Szef zamiast na pracownikach niech lepiej wezmie sie za tych co faktycznie nic nie robia jak kierownictwo offsetu. Siedza nic nie robia a jeszcze jaka kase za to biora. Taki wazon burak, zero kultury osobistej a udaje wielkiego fachowca a prawda jest taka ze pozkal mu zycie uratowal.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPW Pozkal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pozkalowicz

Dział cyfry to jakaś PORAŻKA! Mam wrażenie że kierownikiem jest spracerująca jak po wybiegu żona brygadzisty z intro. Odzież robocza obowiązuje wszystkich pracowników produkcyjnych!

Oki

Kiedy w końcu ktoś zainteresuje się pseudo kierownictwem offsetu! Czym tak naprawdę zajmuje się uszol poza robieniem dobrego wrażenia! Wyśmiewają pracowników, a sami ledwo pokończyli podstawówki.

Troll

Haha Sadeś!!

Łukasz

Kiedy w końcu szefostwo zainteresuje się wiecznie chorującymi pijaczkami?jak to się ma do pracowników wzorowo pracują cych?

Znów poszukują do pracy na stanowisko "Pracownik produkcji" i oferują, aż 2250 brutto, ale co tam wynagrodzenie! Ważne, że... wypłacane terminowo...

Sknera

Jak pan Artur nie zacznie podwyższać stawek i wynagrodzeń to mu połowa załogi ucieknie ostatnio same wypowiedzenia spływają do kadr a konkurencja kusi i potrafi podnosić płacę a pan tylko chytrzy wstyd taka firma a zarobki najniższe od lat

Leon

Pensję bardzo słabe traktowanie pracowników poniżej godności cały pozkal

KTOS
@Leon

Praca w tej firmie to jest katorga,zwykly pracownik traktowany jak zlo konieczne.Zarobki zatrzymaly sie na latach90 ubieglego wieku.Brygadzisci sa ponad wszysykim,nic nie robia,a kase biora nie mala.KIEROWNIK ,BRAK jakiej kolwiek samodzielnej decyzji.NIE chce sie pracowac.

@KTOS

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Firma w dalszym ciągu ma pracowników, dlatego wielu użytkowników może poddawać Twoje słowa w wątpliwość. W każdym przedsiębiorstwie wynagrodzenie otrzymuje się za wykonanie konkretnych obowiązków. Co zatem miałeś na myśli mówiąc o konkretnej grupie pracowników (brygadzistów)? Czy w ZPW Pozkal ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Napiszcie cos na temat kierownictwa brygadzistow..a nie wystawiajce opinii na temat swoich kolegow I kolezanek!

@Marta

Zdecydowanie nie powinniśmy się tutaj skupiać na ocenach osób trzecich. Tym bardziej, że merytoryczne opinie na temat zatrudnienia i pracy w firmie mają tu największe znaczenie. Czy jesteś zainteresowany pracą w ZPW Pozkal?

Wiktor

Coś tu jest nie tak skoro stawka godzinowa obsługi jest taka sama jak operatora I niekiedy wyzsza!tyczy sie to głównie intro(zboczeniec,kryka itp.. ale nie tylko na druku jest podobnie.Poprostu nie oplaca sie obsługiwac maszyn

Ktoś

Zastanawiam się kto pisze takie bzdury o tej firmie.... Czy konkurencja czy osoby z problemami. Defakto w każdej firmie są czarne owce.. choć wydaje mi się że zapominacie że pracujecie na wspólny sukces a nie sukces właściciela( jak właściciel ma $ to z chęcią się podzieli). Miałem okazję uczestniczyć w kwalifikacji na bardzo interesujące w mojej ocenie stanowisko. Rozmowa z kadrą kierowniczą bardzo merytoryczna powiedział bym że w formie dyskusji w przyjaznej atmosferze. Otrzymałem oczywiście propozycję pracy z Pazkala choć mój pracodawca postanowił o mnie zawalczyć. Niestety Pozkal nie był wstane powalczyć gdyż wybrałem zupełnie innego pracodawcę do którego doszły informacje o moim odejściu z obecnej firmy. Wskaźnik wynagrodzenia jak i propozycji Pazkala został pomnożony 3 krotnie dodam do tego iż w chwili zawahania dostałem auto + umowę bezterminowa od firmy która dostrzegła potencjał osobowościowy mojej osoby. Co mogę powiedzieć z obserwacji firmy masę pracy przed wami bo nie szanujecie tego co firma wam oferuje. A naddatki produkcyjne powinny wynosić masz 2% zamówienia.... Ale kontrola się buduje jak Prezes postawi na dobre osobowości i zmieni strukturę to sporo zaoszczędzić... Pozdrawiam sympatyczna Panią Ewę i Pana Michała. Powodzenia

Tak tak.
@Ktoś

Najpierw się Tu zatrudni, a potem wystawiaj komentarz!Sadzac po opinii nie aplikowales na robola na intro czy offsecie tylko gdzies na fuche za biurkiem.Ci wszyscy co siedza za biurkiem przy kawce i ciastku ,proponuje pojsc na pol roku na produkcje i rypac naprawde na chleb.

@Ktoś

Co ty za bzdury wypisujesz, Pozkal to niewolnictwo!!!!!!

@Ktoś

To popatrz jak się traktuje ludzi! To pracuj po 12h przez 7dni w tygodni przez całe lato. NIe z własnej woli, bo zmusza kierownictwo. To co to? Nie niewolnictwo!!!!

@Ktoś

A gdzie kodeks pracy? Czy zgodne jest z prawem robić tyle nad godzin w miesiącu. I Ty śmiesz mówić że ' Pozkal to nie niewolnictwo!!!!!!!

@Ktoś

Co Ty wypisujesz za bzdury!! Chyba żyjesz w innym świecie! To zatrudnij się na produkcji to się przekonasz, jak się traktuje pracownika w POZKALU

@Tak tak.

Oczywiście aplikowałem na posadę za biurkiem. Nikt ci nie broni się szkolić i podnosić kwalifikacje by awansować w strukturach.....

Bartek

Tak to jest jak ludzie bez szkoły trafiaja na takie stanowiska!krzyk najlepiej sprawdza sie na budowie!

Konewka

Trudno sie nie zgodzić z większością tutaj wypowiedzi. Pracuje tu juz bardzo długo i sporo możnaby tu jeszcze dodać. Niestety tych pozytywnych stron jest mało choć niewątpliwie takie także są. Grono niezadowolonych pracowników ma rację. Nadgodziny były i nadal sa grubo ponad normę, na tyle ze w pierwszym kwartale roku większość pracowników jest juz po dozwolonej przez kodeks pracy normie. Oczywiście nie sa one wykazywane, z przyczyn oczywistych. Odmowa do pracy w nadgodzinach skutkuje zaszczuciem przez kierownictwo, mobingiem i skrupulatną obserwacja az do zwolnienia włącznie. Nie lubi sie tu opornych, i nieco bystrzejszych w prawach i obowiązkach pracowników. Nadgodziny sa sytuowane, w premiach uznaniowych gdzie niejednokrotnie premia przewyższa podstawę do wypłaty. Ot sztuczka, i hojność Prezesa. Dni świąteczne odrabia sie zmianami. Jak np schodzi sie w dzien wolny świąteczny rano, a juz na noc tego samego dnia idzie druga zmiana. Dzień wolny jest wtedy iluzja, ale Panu Prezesowi nikt sie nie sprzeciwi. Pomagierzy w roli kierownikow działowych to zwyczajnie prostacy, których pociągnięto do stanowisk, i tylko dzieki Bogu ze jeszcze nie dano im bata. Pozkal odziera z ludzi godność, uczciwość, niszczy kulture rozmowy i dialogu, tłumi motywację i chęć do pracy, krzyki nie sa dobrym prognostykiem na lepsze efekty, zapracowany tu grosz to 1/4 tego co powinni otrzymac pracownicy za swoja ciężką pracę, a tymczasem słyszą ze sa niewydajni, leniwi itp. I szczerze mówiąc jest Pan, Panie Prezesie w tym mistrzem....zadać nalezy sobie jednak pytanie, jakim jest Pan człowiekiem?

Osoba postronna
@Konewka

Dla mnie zerem.

Osoba postronna
@Osoba postronna

Taką firmę to się olewa na dzien dobry.Fakt u Was w Inie Brejza i pracodawcy kreca lody.Idą wybory macie szanse na pewne zmiany.W Bydzi potrzebni są pracownicy z tej branży .Kupić mikro kamerki i filmowac zbierac materiał.Tylko należy miec jaja i sie niebac.Za tyle godzin 10Tys to dla mnie malo.Dla tego szukajcie i nie dajcie sie zastraszać.Przerabialem to kiedys goscia w 2 miechy rozlozylismy kary i odszkodowania przez sądy.

Zuzanna

@anonymous czy próbowałeś zgłosić ten fakt przełożonym? Jeśli uważasz, że coś jest niezgodne z prawem, warto to poruszyć z kierownictwem. Czy taka sytuacja jest nagminna czy może zdarzyła się przez przypadek przez czyjeś niedopatrzenie? Pracujesz na co dzień w ZPW Pozkal czy może byłeś ich pracownikiem?

Zapomniałem dodać że w środę nocka bez podpisów listy obecności, jak zresztą w każdą sobotę i niedzielę! Czy to zgodne prawem!!!

Nowa wiadomość! Kierownictwo Pazkala, nie dało niewolnikom wolnego w święto 15 sierpnia, za to zrobili nockę z wtorku na środę od 18.00-5.00 a nockę ze środy na czwartek od 22.00-6.00, chyba po to żeby ludzie nie widzieli że niewolnicy w Pazkalu muszą tyrać w święto, a kierownictwo i elita Pazkal całą parą świętuje!

Zostaw merytoryczną opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

• Jak się pracuje w ZPW Pozkal?

Zobacz opinie na temat firmy ZPW Pozkal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPW Pozkal?

ZPW Pozkal
2.2/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Cegielna 10 lok. 12
    88-100 Inowrocław