Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz w Włocławek

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz?

Rafał
Inne

We wrześniu miałem nieprzyjemność spotkać tego pseudo adwokata, mamy koniec stycznia, nic nie załatwił, nawet nie złożył dokumentów w sądzie. Od 5 miesięcy oszukiwał ze dokumenty są już dawno złożone. Dowiadywałem się w sądzie i żadnych dokumentów nie ma. Jutro zamierzam iść po odbiór pieniędzy i dokumentów.

Rafał Nowy wpis
@Rafał

Dnia 26.01.2021 zamieściłem nieprzychylny komentarz na temat działań Pana mecenasa, muszę przyznać, że po tym komentarzu, prywatnej rozmowie Pan mecenas wykonał solidnie swoje zobowiązania i moja sprawa mimo wcześniejszych turbulencji, została szybko pozytywnie zakończona. Nie mogę usunąć komentarza z dnia 26.01.2021 nad czym ubolewam. Dziękuje i napewno polecam Pana mecenasa

Karny Nowy wpis
@Rafał

A na (usunięte przez administratora) ubolowesz gdybys nie umiescil to ten (usunięte przez administratora)nic by nie zrobil

Kamila Nowy wpis
Inne

Napisze tak to Adwokat godny polecenia to co tu jest napisane to chyba jakieś nieporozumienie . Jeśli ktoś nie umie rozmawiać i nie potrafi wyrozumieć że taka osoba ma mnóstwo spraw do ogarnięcia to jego problem . Nie zawiódł naprawdę wręcz przeciwnie dodam jeszcze że ten człowiek ma siłę przebicia i ogromne serce . Dziękuję .

Drops

Nic nie potrafi załatwić zero kontaktu a ostatnio zaginął omijajcie z daleka

logo firmy Asystent/ka działu Sprzedaży i Obsługi Klienta
Poznań
Opengift.Pl Szymon Frieske Paweł Frieske sp.j.
(32 opinii)
logo firmy Ambasador Marki Tytoniowej JTI
Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży
(167 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sprzedawca w sklepiku szkolnym/pomoc kuchenna.
Bydgoszcz
Invest Piotr Piotr Nowowiejski
Aplikuj na wiele ofert
Dawid

Jak chodzicie ubrani w kancelarii?

Do

Dokończył sprawę?

Piotr
@Do

O jakiej sprawie piszesz? Korzystałeś z usług kancelarii i możesz powiedzieć więcej na jej temat? Ciekaw jestem jaki jest z nimi kontakt i jak szybko załatwiają sprawy. Daj znać.

Bartek

Szkoda, że nie znalazły się na forum opinie o pracy w kancelarii bo pewnie są tu zatrudnieni pracownicy?

Piko
@Bartek

Człowieku on nawet nie ma sekretarki, szukaj se roboty gdzie indziej

Nie poważny i niewiarygodny ad
Inne

Nie profesjonalny adw nie czyta dokumentów nie odbiera telefonów, gubi dokumenty, unika klientów. Nawet na sekretarkę go nie stać same problemy z tym człowiekiem wszystko trzeba za niego robic, szkoda tylko pieniędzy na takiego pełnomocnika. Dziwie się ze jeszcze ma kancelarie w tym mieście !

Tomasz

Może ktoś słyszał czy kancelaria potrzebuje studentów na praktykę?

Baska

To jest niepowazny czlowiek do adwokata mu calej, Teraz gdy wiem ze wziął pieniadze z gôry i to nie małe za mydlenie oczu i unikanie kontaktow przez pół roku , möge powiedziec boże broń od takich " fachowców", NALEZY unikac go Jak ognia bo inaczej on bedzie swoich klientow unikal, Teraz wiem dlaczego żeby do niego sie dostac trzeba pokonac dwa domofony bramy a na końcy wejsc na poddasze zabezpieczone kratą irrer. MASAKRA

Baska
@Baska

Proponuje napisac o okregowej ready adwokackiej w toruniu ja to zrobilam a im nas wiecej tym lepiej bo nie powinni to mu ujsc na sucho

Stefan

Ja mam również z nim problemy. Odradzam go bardzo!!! Nie odbiera telefonów zero kontaktów, prostej sprawy załatwić nie potrafi. Boże chroń przed takimi kudźmi

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz - Włocławek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Wojciech Długosz
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3 Maja 35 lok. 6
    87-800 Włocławek
  • NIP: 8881287950 REGON: 910295399

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318