Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Głodny

To jakiś żart wczoraj dostaliśmy posiłki , sama grochówka noc innego do wyboru . Wszystkie toalety zajęte nie można było się dostać nawet rąk umyć(usunięte przez administratora) Gratulacje za wybór zarelka .

OKL

Miłej lektury panie i panowie, (usunięte przez administratora) • Kategorie (usunięte przez administratora) - działania utrudniające proces komunikowanie się (np. przerywanie wypowiedzi, (usunięte przez administratora) - działania wpływające negatywnie na możliwość utrzymania kontaktów społecznych (np. izolowanie z dala od innych, ignorowanie) - działanie naruszające wizerunek (np. plotkowanie, (usunięte przez administratora)) - działania uderzające w pozycję zawodową (np. nie przydzielanie żadnych zadań zawodowych lub przydzielanie zadań bezsensownych) - działania uderzające w zdrowie (n(usunięte przez administratora) • Cechy organizacji sprzyjające pojawieniu się (usunięte przez administratora) - rozbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej - sztywne standardy działania - wysoki nacisk na produktywność - osłabienie więzi społecznych - niewłaściwe zarządzanie - osłabienie w komunikacji - przyzwolenie na mało etyczne zachowania - problemy komunikacyjne - słaby przepływ informacji - chaos organizacyjny - niejasność w przydziale zadań - styl zarządzania niezorientowany na pracowników - nieadekwatne ocenianie i nagradzanie - ignorowanie lub tuszowanie konfliktów * Cechy (usunięte przez administratora)kierownika/managera: - jest niechętny do bezpośredniej otwartej komunikacji z pracownikami - nie potrafi słuchać - nigdy nie jest dostępny dla swoich podwładnych - nikomu nie ufa - jest niecierpliwy i nie panuje nad swoimi emocjami - brakuje mu świadomości: jest wobec siebie bezkrytyczny - niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników; jawnie faworyzuje sowich „ulubieńców” - nie szanuje swoich podwładnych: regularnie odnosi się do nich niekulturalnie - zawraca uwagę tylko na błędy: nie tworzy przestrzeni do uczenia się na bazie porażek - ma nadmiernie wysokie, nieuzasadnione biznesowo wymagania - (usunięte przez administratora) pracowników do działania wbrew sobie (np. swoim przekonaniom, wartościom, moralności) - nie potrafi podejmować decyzji lub zwleka z nimi w nieskończoność - jest nadmiernie kontrolujący, stosuje tzw. Micromanagment - przypisuje sobie zasługi swoich pracowników - koncentruje się tylko na wynikach i liczbach a nie na ludziach

Olo

Oj ludzie ludzie od minimum 10 lat tak samo gadacie. I z tego co widzę zawsze jest źle. A jak źle to zawsze można zmienić pracę... pokazało to wiele osób które zmieniły pracę tylko z tą różnicą że znały się na tym co robiły

Kolo
@Olo

My nie chcemy zmieniać pracy tylko by wreszcie kierownictwo nas doceniło, tyramy tyle godzin, firma ma rekordowe zyski, wszyscy na mieście o tym gadają, a tu nic nawet na święta żadnej extra premii, tylko co muszą. (usunięte przez administratora)

Wojtek

Czyli nie wszyscy pracownicy świętują wspólnie Wigilię, niektórzy muszą pracować? Składacie się na nią czy firma płaci? Jestem też ciekaw czy jest premia/dodatek świąteczny czy nie ma co na to liczyć?

Młody

Jeszcze niedawno wigilia była dla wszystkich na hali i pyszne jedzonko z restauracji, a teraz bawi się tylko góra, resztę mają gdzieś, no tak musi starczyć na ich premie. A co my gorsi, to my na was pracujemy, hańba !!!

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI R107/1030-503/24
E-MCC Sp. z o.o.
Ochotnik

Cześć wszystkim. Chciałem zapytać, czy w całym zakładzie obowiązuje system pracy 4-brygadowy? Nawet na magazynie? Czy są jakieś wyjątki? Z góry dzięki.

Nocki na magazynie płaca dodatkowo? Są obowiązkowe, czy kto chce to bierze? Jak tam w ogole warunki na magazynie? Kasa ok? Bo się waham co do wysłania cv. Chciałbym celować w magazyn lub na elektryka. Masz pomysł gdzie by było lepiej?

Mekabme

No jak znasz się na elektryce to lepiej w to celowac na magazynie to zapierdziel nocki to zależy jak ułożą grafik m dodatek zmianowy dochodzi ale trzeba się narobić i atmosfera to szkoda gadać. Jeden z gorszych działów w tej firmie

Ochotnik
@Mekabme

Czyli na magazynie jest system tydzień rano tydzień popołudnie i czasami nocki, tak? Czemu atmosfera słaba? Bo na produkcji jest 4 brygadowy system? Czy każda zmiana po tygodniu od poniedziałku do piątku?

AM

Dzień dobry, Składałam CV jako młodszy inżynier procesu - czy jest to praca na zmiany i jak wygląda realnie ta praca? Jakiego ewentualnego wynagrodzenia można się spodziewać i jaka jest atmosfera w dziale? Jak wygląda rekrutacja do zakładu? A może ktoś zna wiedełki płacowe na tym stanowisku i jak wygląda socjal w firmie?

Witam czy firma potrzebuje osób na inne stanowiska, niż te które są wystawione mam na myśli mechanik,ślusarz,ślusarz-spawacz itp?

Pracownica

Mam pytanie zostałam niedawno przyjęta do pracy czy jest szansa ,że dostanę socjal na święta?

Ale co z tym alkomatem? Sprawdzają was w pracy? Często takie sytuacje mają u was miejsce? Jak kogoś wykryją to co, koniec współpracy? Czy po pensji coś tną?

Ona

Dzień dobry. W internecie ogłoszenie o naborze (produkcja), kobiety też przyjmują? Czy możecie tak na poważnie napisać na jaką podstawę+ premie można liczyć ma początku? W jakim systemie pracuje produkcja, słyszałam że 4R wolne 4P wolne 4 nocki - czy to prawda? Z góry dzięki za normalne info.

Nico
@Ona

Przyjmują na produkcję co jakiś czas. 4R wolne 4N wolne 4P. 23.50g na godzinę i premia. Każdy miesiąc inna wypłata zależy od przepracowanych godzin według grafiku.

Ona
@Nico

23.50 brutto? Na ile premii można liczyć na początku- proszę o kwotę na rękę :) Czy jak wypada zmiana w jakieś święto (ustawowo wolne) to jest to jakoś lepiej płatne?

Nico
@Ona

23.50brutto. za niedzielę i święta 100% płatne. Szału nie ma

qwerty

SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A. Roczny wzrost procentowy z ostatnich dwóch lat w walucie lokalnej PLN. Przychody netto ze sprzedaży + 24,58% Przychody ogółem +24,35% Aktywa ogółem +22,66% Kapitał własny ogółem +21,95% Nie stać zakład na danie 1 euro podwyżki?

@qwerty

Hej, jak długo pracujesz? Bo fajnie by było gdyby jednak z biegiem czasu i podwyższeniu kwalifikacji i dłuższym stażem jednak zwiększała się kwota na wypłacie.

nick

„ Łącznie minimalne wynagrodzenie w 2024 roku pójdzie w górę o 700 złotych.” Ciekawe, jakie podwyżki szykuję nam zakład, bo niedługo będziemy tu zarabiać najniższą krajową, a za pracę w takich warunkach i przy takim obciążeniu, nie pozostanie nic innego, jak poszukać innej pracy.

fakt
@nick

Od 1 stycznia 2024. pracownicy otrzymają 27,70 złotych brutto za godzinę pracy, a 1 lipca stawka godzinowa wzrośnie do 28,10 złotych brutto.

Co z tym zakładem się stało na przestrzeni kilku lat. Ilu doświadczonych osób odeszło bo miało dość i zapewne jeszcze odejdzie. (usunięte przez administratora)na poszczególnych działach nawet sekundy nie prze pracowało na maszynie a wiedzą lepiej i gonią bo mało. (usunięte przez administratora). Kiedyś to był zakład pracy teraz (usunięte przez administratora)

praca

jak wyglada praca na extruzji, warto tam pracować. czy kierownictwo jest ok, czy tez męczą ciagłymi normami.

mordeczka
@praca

super praca :) przyjazna atmosfera wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi, pomoga ci ze wszystkim . Wynagrodzenie może nie urywa tyłka bo 5500netto na poczatek do reki to nie za duzo ale z czasem zarobisz wiecej... brygadzisci na prawde super ziomki a przynajmniej trzech ;) przychodz smiało nie rozczarujesz sie ... wszyscy na ciebie czekamy :)

Mordeczka ziomeczek
@mordeczka

Zgadza się ja dostałem 6000 w tym miesiącu i bony już na święta. Atmosfera super brygadziści super,prawie nic nie robię a zarabiam fajne pieniądze polecam

Pam apol

Hej wiadomo już coś na temat posiłków regeneracyjnych . W tamtym roku dostaliśmy z 3 miesięcznym opóźnieniem , do tego ilości się nie zgadzały i ogólnie zakup same bigosy

Pan ciuszek

Dzień dobry orientuję się ktoś kiedy będą ciuchy zimowe . Skończyło się lato - dostaliśmy letnie . Chyba komuś się pory roku pomyliły. Może wkoncu ktoś za to odpowie za swoje nieudacznictwo

Mr. Muscle

Ile jeszcze razy trzeba mówić o lustrze koło starej hali magazynu. Widoczność tragiczna znów bym dziś skasował współpracownika . Kiedy nasz wielki Pan się tym zajmie. Szkoda gadać naprawdę

Arkady

Dzień dobry czy wiadomo coś na temat ciuchów zimowych . Jak narazie otrzymaliśmy ubranie robocze letnie gdzieś koło tygodnia temu a o zimowych cisza . Obiło mi się o uszy że dopiero ma być w lipcu. Szkoda gadać co ten Pan bechampowiec robi

Widzę, że jest jeszcze jest poszukiwany młodszy inżynier procesu. Jakie są zarobki? Do czego wykorzystywane są w pracy języki obce, które trzeba znać będąc kandydatem do tego stanowiska?

Mirka

Ogłoszenie dla młodszego inżyniera procesu ma długi termin ważności, poza tym firma wymaga "gotowości do pracy we Włocławku", jakby to nie było oczywiste. Czy mi się zdaje, czy jest problem z pozyskaniem inżyniera i między wierszami chodzi tu o znalezienie osoby gotowej na relokację? Jakie stawki w takim razie firma proponuje, czy dość korzystne, aby opłacało się jechać do W. na stałe?

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 328 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.