Opinie o Kebe Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kebe Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kebe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebe Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Sz3

Z tego co wiem to problem w firmie to kiero. Osobiście tam nie pracuje i nie mam zamiaru ale wiem ze to prawda. Kasa 2000 z haczykiem na start. Dla młodych po szkole może ok. A kiero nie wiem czy życiowo taki dupek czy baba go w rogi wali.

Ok

Waldek

Zakład totalna porażka (usunięte przez administratora) nie ma możliwości pracować w normalnych warunkach. (usunięte przez administratora) Nie polecam

On

Ok

Pracownik Produkcji

Rozmowa nie odbyła się ponieważ Pani która miała przeprowadzić rekrutacje nie raczyła odebrać telefonu, powiadomić o przedłużeniu się poprzedniej rozmowy. Drzwi do budynku były zamknięte czekając w deszczu ponad 20 min odpuściłem sobie tą firmę. Brak szacunku i profesjonalizmu

Brak szacunku do kandytatów oraz czasu który człowiek poświęca aby przyjechać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tapicer

Prosze o info jak wygląda praca tapicera? Pracuje sie samemu czy jest jakaś linia produkcyjna? Jak z wyposażeniem? No i jaka stawka godzinowa? Mam doświadczenie i chce aplikować i chciałbym wiedzieć coś więcej.

@Tapicer

Daruj sobie. Kierownik produkcji dramat.

Prawda tylko prawda

Przykład. Pracuje 2 lata. Przychodzi nowy pracownik ucze go pracy i on zarabia więcej odemnie. To jest sprawiedliwe? Łatwo wymagać trudniej być sprawiedliwym. Mniejsza o pare złoty ale jak to wygląda.

Cosmo
@Prawda tylko prawda

Muszę się z Tobą zgodzić. Niestety tak się dzieje. Na razie o podwyżkach można zapomnieć. Cierpliwość w końcu się skończy.

Zaintersowany
@Cosmo

A na ile może liczyć nowy a ile Ty zarabiasz?

Prawda tylko prawda
@Zaintersowany

Ja już odszedłem z firmy jakiś czas temu. Może inni skorzystają z mojej opini.

@Prawda tylko prawda

Byłem o prace i maja tam system wynagradzania ze im dlużej pracujesz tym wiecej zarabiasz, to chyba sie cos musialo zmienic

Leon

Może ktoś wie czy firma rekrutuje aktualnie? Dużo dobrego słyszałem.

Cosmo
@Leon

A co dobrego?

Tom

No i jak po tych zmianach o których piszecie?

Izabela

@Nick masz rację, bez konkretów cokolwiek ciężko wyciągnąć o firmie kebe poland z takiej opinii. Nie wiemy co o niej sądzić i nie jest w ogóle wiarygodna. Dlatego @Marek proszę abyś uzasadnił swoją opinię o tej firmie.

Izabela

@Nick i czy ze zmianą kierownika produkcji zauważyłeś jakieś zmiany w firmie kebe poland? Czy są to zmiany na plus czy na minus? Co ogólnie uważasz o pracy w tym miejscu? Możesz polecić?

@Izabela

Raczej na minus....

@Marek

A co wg Ciebie jest minusem... Bo tak bez konkretów to słabo trochę?

Grzesiek

O jakich zmianach w firmie piszecie? Czy to zmiany w dobrym kierunku? Mam zamiar aplikować i pytam.

@Grzesiek

Zmienił się kierownik produkcji. Prezes.

Zalatany

Postanowiłem otworzyć nowy wątek, co by nie ciągnąć tematu po starym zalatanym Piotrusiu

Piotruś
@Zalatany

Wolałbym aby inni pisali czy się coś zmieniło i co

Nick2

Trochę zaszło zmian w kebe. Ciekawe co z tego bedzie

zalatany Piotruś ale ten nowy

Taka tu cisza ostatnio , chciałbym zobaczyć jakieś opinie po zmianach.Ludzie którzy pracują w firmie dokładnie wiedzą kto to pisze, więc też wiedzą iż śmiało mogą wypowiadać się nie ukrywając,więc opisy typu powyższy bez podanych przykładów to jest typowe oczernianie.Ja jak to Piotruś czy tu czy w pracy odpowiem na każdy merytoryczny wpis lub pytanie

@zalatany Piotruś ale ten nowy

No I co się zmieniło?

Bobel

Praca nie najgorsza wypłata w terminie z trzy miesiące premię w wysokości 500 zł za obecność w pracy umowa o pracę wymagania duże to fakt jeden wielki minus to że nie ma czym pracować brakuje bardzo narzędzi i duże normy ale zrobione przez ludzi bo jeden goni drugiego prezes nie najgorszy ale nie ma pojęcia chodnik której części pracy tylko ma być i już ciężko mu coś przetłumaczyć po prostu bananowy chłopiec

bartek

czy magazyn kebe mieści sie na dekabrystów ?

Berzo

Zakład żenada... Zarobki przeciętne jak chcesz coś więcej to do widzenia lub powiedzą że już Ukraińcy czekają ha zwalniają z dnia na dzień pracowników długo letnich i nowych ,kierownik załatany Piotruś pan hahah odradzammmm jeśli ktoś szuka stałej pracy

@Berzo

Cos tu nie tak z ta twoja opinia.... Przy takim rynku pracy gdzie juz nikomu nie chce sie pracowac, nikt nie wyrzuca dobrych pracowników.... Wiec chyba cos bylo nie tak z ta twoja "praca"

@Marek

Z praca ok. Tak bynajmniej twierdzili przy papierku, kontrakt nie pykną im co dowiedzialem sie w kulułarach i nagle 8 osob zwalniaja hmmmm to po co zatrudniaja.wiec dalej odradzam a takie firmy znam... stala ekipa a reszta tylko na doczepke i do widzenia

@Marek

Nie chodzi ze sie nie chce pracowac tylko o mentalnosc lokalnych pracodawcow ktorzy wymagaja duzo za niewiele

@Berzo

to zostań pracodawcą :) zobaczymy jak wtedy będziesz oceniał prace i pracownika :)

Wiki

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Myślę, że jeśli komuś nie odpowiada praca to lepiej ją zmienić!

Na początek w tapicerni dają 1900 na rękę. Praca po 8-10 godzin w systemie dwu zmianowym. Zatrudniają głównie młode osoby z małymi wymaganiami finansowymi, które można łatwo zastraszyć. Duża rotacja pracowników z uwagi na niskie zarobki i wysokie wymagania manualne i fizyczne. Niewykorzystany potencjał firmy ze względu na ogólny bałagan, brak narzędzi i nieumiejętne planowanie produkcją. Przy dużej presji na wykonanie dziennej produkcji, chodzi się po hali szukając narzędzi i komponentów, nikt nic nie wie. Ogólnie, firma w powijakach.

Lysy
@510

Ale juz nie dodales ze nadgodziny placa i nie trzeba miec doswiadczenia bo naucza cie wszystkiego? Jakos ja nie mam problemu produkcje zaplanowana zrobic i to powyzej oczekiwan za co tez mam dodatkowy bonus i kase za obecnosci w pracy? Tylko nieroby maja taki problem jak ty co wyzej opisales. Najlepiej to by bylo zrobic produkcje za ciebie... A od kiedy to wymagania manualne sa negatywna rzecza dla firmy?

jon 94
@Lysy

Nadgodziny są dla pracowników z doświadczeniem którzy robią normę . Kasa za obecność w pracy? To nazywa się wyplata. 1900 netto i tak dostaniesz za przepracowany miesiąc

jon 94
@Lysy

A z tym stwierdzeniem że nauczą cie wszystkiego to nie do konca tak jest . Musisz sam się nauczyć wszystkiego bo nikt cię nie będzie uczyć bo każdy ma do wyrobienia normę

Lysy
@jon 94

patrzac na to w taki sposob - nic nie umiesz, nie jestes produktywny a jeszcze dostajesz kase - to zle? smiech na sali chlopaku. tapicer jak ma doswiadczenie to nie dostaje 1900 na reke....

Ł.K

jestem nowy w firmie. ANONIM HEKTOR donosiciel , widocznie jest niedorozwinięty.To jest POLSKA nie wyspy.Atmosfera duży PLUS. Nie wiesz czegoś zapytasz i ktoś ci zawsze pomoże.Robisz swoje i nie musisz być odrazu alfa i omega.pozdrawiam całą załoge .Ł.K

@Ł.K

Łukasz.K- kadra zarządzającą nie jest bezstronna w opiniach na temat zakładu. A zapomniałem napisać że tzw pakinglisty są w języku duńskim na podstawie tych list wykonujesz zamówienia , radze nauczyć się języka

ŁUKASZ KKKKKKKKKKKKKK
@hektor

STRASZYSZ MNIE HEKTORKU?ja robie wszystko co domnie należy i staram sie żeby innym pracowało sie lepiej.a gadki że duński język i że nowi są dyskyminowani to frajerska gadka.chcesz to spytasz chcesz to sie nauczysz.

@ŁUKASZ KKKKKKKKKKKKKK

Łukasz wyluzuj - ja myślałem że opinie pracowników na twój temat są wyolbrzymione. Chyba jednak nie . To jak chamsko odnosisz się na forum do ludzi świadczy o twojej kulturze lub jej braku, nie trudno się domyślać jak traktujesz podwładnych.

MNIEJ NIŻ ZERO
@hektor

dobra bejbi.anonimowo można wszystko.a ty z imieniem i nazwiskiem sie kitrasz.to nie podwórko,wiem,a moi podwładni?niemamam ich!!!.liczy sie szczerość i zrozumienie HEKTORKU.to co pisałeś o centominutach to prawda.to co pisałeś o tym że wszstkiego trzeba szukać prawda.masz język w mordzie to wszystko znajdziesz.zależy mi na tej robocie,nawet nie wiesz jak,nierozumiem jak można być takim szpiegiem i wystawiać opinie anonimowo.przemawia przez ciebie .............każdy ma prawo do swojej opini a jak nie odpowiadała ci praca bo masz inne wymagania to skąd ty jesteś?.chyba pomyliłeś inicły.SZEFOSTFO TO CZYTA.ŻYCZE ci ŻEBYŚ WKOŃCU ZNALAZŁ TĄ WYMAŻONĄ PRACE I MOŻE SKOŃCZYSZ PSUĆ TO CO DOBRE.BUZIACZKI ANONIMOWY SZPIEGU.

@MNIEJ NIŻ ZERO

Co się tak denerwujesz, wyluzuj . Nie bierz do siebie chłopie. To jest forum opinia o zakładzie pracy. Powiedz gdzie napisałem nieprawdę na temat kebe? To jest prawda i nie ma co się wkurzać. A szefostwo niech sobie czyta i co z tego . Nie pisze nic o współpracownikach bo są to fajni i pomocni kolesie . Przy tak dużej ilości foteli jakie tam są to naprawdę długo będziesz się chodziło pytał. Ja życzę tobie powodzenia w tej pracy niech ci wyjdzie. A jeszcze zapomniałem życzliwie donieść że nowi pracownicy pracują po 8 godzin na nadgodziny i robocze soboty mogą liczyć tylko pracownicy którzy wyrabiają normę. A nadgodziny wyglądają tak że jak jest dużo zamówień to nawet po 12 godzin i oczywiście sobota prawdą jest że płatne wtedy jest ekstra.buźka ????

t43v
@hektor

dobże że bardziej sie nie rozwinołem.napisałeś prawde że trudno wyrobić norme itd..jestem prosty człowiek bez szkoły i nieraz zapominam o tym że czasami trzeba swoje zdanie zostawić dla siebie tym bardziej że napisałeś prawde.trudno mi zrozumieć że tak mądra osoba jak Ty nieporadziła sobie z tym wszystkim.dziękuje za dobre słowo i też mam nadzieje na Twój sukces.SALUT

jon94
@Ł.K

Hektor pisze prawdę.

Polecam firme presmebel w częstochowie duuuuuuużo lepsze zarobiki niż w kebe

@420

tu to przesadziles :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kebe Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kebe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kebe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kebe Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kebe Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kebe Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kebe Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Kebe Poland Sp. z o.o.