Opinie o Kebe Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kebe Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kebe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebe Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

nie ważne kto taka jest prawda

Jako pracownik firmy Kebe, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat obecnej sytuacji w firmie. Od lat dostrzegam poważne problemy związane z kulturą pracy oraz równym traktowaniem pracowników. Z własnego doświadczenia oraz obserwacji, zauważam, że obciążenie pracą jest zbyt duże, co prowadzi do stresu i wypalenia zawodowego. Dodatkowo, wydaje się, że kierownictwo czerpie korzyści z nieoficjalnych profitów, co wzmacnia poczucie nierówności i nepotyzmu w firmie. Relacje między pracownikami a szefami są napięte, a niektórzy pracownicy są traktowani preferencyjnie ze względu na swoje relacje rodzinne lub znajomości. To sprawia, że wielu z nas czuje się pomijanych i niedocenianych. Brak przejrzystości w procesach awansu i wynagradzania dodatkowo pogłębia to poczucie niesprawiedliwości. Jednym z najbardziej frustrujących aspektów tej sytuacji jest brak zmian i postępu w tej kwestii przez wiele lat. Mimo wielokrotnych próśb i skarg, sytuacja pozostaje bez zmian, a poczucie bezsilności rośnie. W związku z tym, apeluję do zarządu firmy o pilną interwencję w celu poprawy kultury pracy oraz zapewnienia równego traktowania wszystkich pracowników. Konieczne są przejrzyste zasady dotyczące awansów i wynagrodzeń oraz eliminacja nieformalnych profitów i nepotyzmu. Tylko w ten sposób możemy stworzyć prawdziwie sprawiedliwe i motywujące środowisko pracy, w którym każdy pracownik będzie mógł rozwijać się i czuć się doceniony.

Mikołaj
@nie ważne kto taka jest prawda

Dzień dobry. Obecnie są przyjęcia na Rejtana na produkcję. Czy to jest ta sama firma co na Wałach Dwernickiego? Czy są płatne nadgodziny i jakieś premie frekfencyjne czy tylko najniższa krajowa? Czy jest umowa o pracę i płatny urlop (wd kodeksu pracy)czy jakieś kombinacje? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Kebe Poland Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Operator Wtryskarki. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

kandydat na pracownika
@Kebe Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy istnieje możliwość pracy na pierwszą zmianę z nadgodzinami? Czy jest płatny urlop wypoczynkowy, nadgodziny, jakieś premie frekwencyjne, uznaniowe? Czy jest "normalna umowa o pracę? Czy można bezpośrednio składać dokumenty do biura czy przez stronę internetową? Posiadam doświadczenie 20 lat w pracy na produkcji,montażu, magazynie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hhdbj

Jeśli się starasz i chcesz pracować to masz pewną pracę bardzo miła atmosfera pracownik kebe

ABS
@Hhdbj

Ale kolega pytał jakie są zarobki. Nie możesz podać chociaż widełek ?

@ABS

Niektórzy nie są zbyt wylewni jeśli chodzi o podawanie wysokości zarobków. Ale poniżej podano parę liczb. Wspomniano min. o pensji w wysokości 2550 - 2650 netto na okresie próbnym, a później 2800 - 2900 netto. To z premiami i pracą w nocy? No i ile trwa okres próbny? Jak z bezpieczeństwem i higieną pracy? Czy ludzie koleżeńscy a szefostwo pomocne?

@Adam

Do stawek należy doliczyć dodatkowo premie. Okres próbny wynosi 2-3 miesiące. Zasady BHP są skrupulatnie przestrzegane. W firmie panuje przyjazna atmosfera zarówno ze strony współpracowników jak i szefa.

Były
@Kebe Poland Sp. z o.o.

Premie heee za tapicerstwo tak OK. Przy tapicerce jak nie wyrobisz normy dodatkowej premi nie dostaniesz oczywiście w teamie. Na wtryskarkach premia liczona jest na wszystkie zmiany czyli nie ma. BHP można powiedzieć ok. Atmosfera hmmm są i nawet (usunięte przez administratora) nawet nowym pracownikom nie potrafią pokazać co i jak tylko każą poprawiać tak zwani liderzy. Szefostwo DUŃCZYCY jak są to chodzą i obserwują trzeba pracować nawet jak tej pracy nie ma. A jak słabo z zamówienia mi to karzą pani HR-ce szukać powodu do zwolnienia nawet u starych pracowników. Ww WYPOWIEDZ JEST TROSZECZKE NACIĄGANA

kandydat na pracownika Nowy wpis

Mańka Nowy wpis

Witam, widziałam ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta i reklamacji. Doświadczenie patrząc po opisie nie wygląda na szczególnie wymagane. raczej liczy się rozwój z tego co czytam. na jakie stanowiska istnieje możliwość awansu?

nie ważne kto taka jest prawda

Mikołaj Nowy wpis
@nie ważne kto taka jest prawda

Odnośnie poprzedniej opinii ciekaw jestem jak te warunki awansowania zostaną ostatecznie wyklarowane, bo widziałem ofertę na produkcje do przyuczenia i chciałem wcześniej aplikować. kto by prowadził to wspomniane w treści pełne szkolenie wprowadzające?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w kebe poland sp. z o.o? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

marek

jest swietna

S

Fst

Sprawdź

Atmosfera fatalna brak szacunku dla pracowników

HaraKiri

Może i zarobki nie są tu mocna stroną , ale atmosfera w pracy jest super , kierownictwo też ok .

Mania
@HaraKiri

To co się zmieniło w atmosferze? wiem, że opnie powyżej są sprzed paru lat ale ludzie pisali, że atmosfera jest wręcz fatalna. Co na nią do dziś wpłynęło? I jeśli o kasę chodzi to relatywnie utrzymuje się na tym samym poziomie od lat?

Cos o jakichś redukcjach kiedyś tu było napisane ale teraz jak tak patrzę to inżynier konstrukcji stalowych ma być potrzebny, ponieważ od wczoraj oferta widnieje na takiej stronie. nie podają w niej jednak bezpośrednio zarobków. możecie wiec określić aktualne przedziały płacowe? czy warto się interesować?

Na jakie benefity można liczyć w Kebe Poland Sp. z o.o.?

hrthr

Czy tu się pracuje w soboty i niedziele? Tapicer - montażysta.

@hrthr

Soboty i niedziele są niepracujace.

llll

No grubo tam sie bawia. 3200 brutto z wliczonym już dodatkiem za prace w nocy i innymi dodatkami, a na skierowaniu na badania lekarskie cała tablica mendelejewa. Jak chcesz sie otruc i pocic sie za psi grosz i chcesz umrzec z glodu to zapraszam

@llll

Jesteś pewien że to już stawka z dodatkiem za nocki? Jeśli tak, to faktycznie nie wygląda to najlepiej... A może to jednak netto było?

lll
@llll

mowie co mowili, podziękowałem od razu po rozmowie o pracy, jeden wielki (usunięte przez administratora)

@llll

To dobrze że podziękowałeś, nawet słuchać nie potrafisz. 3200 brutto plus dodatki nocne tu obowiązują

Lidia
@Marcin

To ile by razem wyszło z tym nocnym? Zaprzeczasz mu, to napisz swoją stawkę.

Hhdbj
@Paweł

Na okresie próbnym będziesz zarabiać od 2550 do 2650 a po okresie próbnym 2800 do 2900 zależy od miesiąca ja nie narzekam

Wiktoria
@Hhdbj

Chodzi o gołe netto? A co z premiami jakimiś?

@Wiktoria

Wynagrodzenie podstawowe zależy od działu i doświadczenia. Oczywiście również funkcjonuje system premiowania.

Agata

A to czemu niby, co takiego zrobili? Jak się pisze tak to wypada coś powiedzieć nikt nie czyta w myślach tobie

tttt

A czemu?

jacko

witam chciałbym zapytać jak wygląda płaca na krojowni

Pedro
@jacko

Kroisz głównie skóry naturalne, tak więc trzeba się liczyć z środkami chemicznymi którymi są nasączone. Dodatkowo pracujesz na tej samej hali gdzie odbywa się montaż, a tam dochodzą opary z używanych tam sprejów, dym z wypalania dziur, opary z produkcji pianki. Wszystko szkodliwe i rakotwórcze. Wentylacja praktycznie nie istnieje. Pracujesz przy świetlówkach, od których bolą oczy. Jak masz astmę, alergię czy coś w tym stylu to się dobrze zastanów.

@Pedro

Co ty za bzdury piszesz???

@Pedro

Dział montażu nie znajduje się już przy krojowni.

Przed zejściem na śniadanie należy wpisać na tablice swoje osiągnięcia , na koniec dnia należy wypisać kartkę ze swoimi osiągnięciami , nie można sie odbić kartą na zakładzie ani minuty wcześniej ani minuty później , zarobki dla tapicera utrzymują sie w granicy 2200 zł na ręke pod warunkiem , że sie starasz ... I tu pojawia sie problem ponieważ presja jaką wywołuje na pracowniku dokladnie określony czas na wykonanie każdego fotela w tej firmie . Jeżeli praca przy fotelu zajmie więcej czasu niż jest zaplanowane należy to uwzględnić na kartce , którą trzeba na koniec dnia wypisać . Tu pojawia sie kolejny problem czyli nerwy pracownika ponieważ zdaje sobie sprawe z tego , że przez opóźnienie jest stratny tak zwaną "premie" . Nie ułatwia pracy brak potrzebnych narzędzi do wykonania pracy . Nikt sie tam tobą nie zainteresuje czy masz wszystko czego potrzebujesz tylko samemu trzeba przejmować inicjatywę . W firmie znajduje sie na każdym dziale odpowiedni kierownik ale nie wiem czemu oni tam służą , ja nie widziałem żeby firma miała z nich jakieś korzyści . I na koniec informacja dla zainteresowanych podjęciem pracy :D polecam nauczyć sie języka Duńskiego ponieważ mimo że firma jest w Polsce listy wysyłkowe czy też "packinglist" który otrzymacie codziennie rano niezbędne do waszej pracy są po Duńsku :) Jeżeli jesteś tapicerem który chciałby dobrze zarobić szukaj dalej ...

@420

to zle ze daja szanse mlodszym i bez doswiadczenie zeby potem ich uczyc??? w polskiej naturze jest zeby zawsze krytykowac. ale samemu nic nie robic.... pozdro

Amdriu
@Marek

Krytykować? Kryrtka za pzeproszeniem z tyłka sie nie bierze. Zawsze jest jakaś przyczyna, a ponadto Polscy pracodawcy (gdzie nie spojżeć) mało płacą i nie szanują pracowników. Czemu się dziwić, że ludzie krytykują?...Bogaci ludzie skompią na uczciwe wynagrodzenie za rzetelnie wykonaną pracę

@420

ta firma to jedna wielka kpina...

@420

Nieaktualne gościu od dawna, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Listy są w języku angielskim i nie ma problemu z odczytaniem. Co do odbijania to normalne żeby się wcześniej nie odbijać, pracownik ma w umowie prace w godz 6-14. Po 14 jak najbardziej można się odbić, chyba że ktoś ci dał zakaz odbijania się po pracy. Tapicer zaczyna od 2350 na rękę, znowu wprowadzasz w błąd i to jest stawka przez pierwsze 3 miesiące na umowie wstępnej. Nie ma korzyści z kadry kierowniczej, to już niech o tym zdecydują szefowie a nie ty. Dalej nie chce mi się odpisywać bo nie ma sensu.

Ale to pracowałeś że wiesz że takie rzeczy mają tam miejsce

lll
@Marcin

o co chodzilo, moglby ktos napisac bo jestem ciekaw,

@Marcin

Jakie rzeczy, bo brzmi to bardzo tajemniczo, a nikt nie wyjaśnia. Chodzi o coś dobrego, czy raczej trzeba się nastawić na jakieś negatywne odczucia jeśli chodzi o pracę?

Zuzanna

W Kebe właśnie chcą zatrudnić młodszego specjalistę ds. rekrutacji. Wiecie może, czy wymagają tam wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych? Czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

dron

Czy może ktoś napisać mniej więcej w jakich kwotach się zarabia w Kebe? Max mnie nie interesuje bo to dla doświadczonych tylko pracowników, ale jakie jest minimum po miesiącu gdybym dopiero zaczął pracować?

Benek

Można zrozumieć, że ktoś nie radzi sobie w firmie i to dobrej, ale po co innych obrażać?

K

Marcinku 8 miesięcy musiałeś czekać żeby to napisać... Dobre

Sz3

Z tego co wiem to problem w firmie to kiero. Osobiście tam nie pracuje i nie mam zamiaru ale wiem ze to prawda. Kasa 2000 z haczykiem na start. Dla młodych po szkole może ok. A kiero nie wiem czy życiowo taki dupek czy baba go w rogi wali.

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Kebe Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kebe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kebe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kebe Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kebe Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kebe Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kebe Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Kebe Poland Sp. z o.o.