Opinie o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vank Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

prawdziwy

W firmie Vank szefowa dostała zabawkę i i próbuje bawić się w firmę.. nie ma pojęcia jak rozmawiać z ludźmi wychodzi jej tylko ich zwalnianie . Jest rozmowa z Panią M która stara się rozmawiać z ludźmi jak człowiek i z nią idzie coś załatwić lecz szefowa musi postawić na swoim i zawsze mówi nie mimo to ze dla dobra firmy i ludzi przede wszystkim było by lepiej jak uzgodnione wcześniej ..Fakt pracują ludzie po 20 lat lecz są to ludzie od początku firmy którzy praktycznie ją tworzyli, dziś nie ma do nich szacunku a są kilka lat przed emeryturą i ich nie zwolnią. Nowi są źle traktowani przez kierownika potrafi zajechać człowieka . Brygadzistka siedzi ciągle w telefonie a ludziom się dostaje. Nie ma sprawiedliwości w tej firmie. Kroją wypłaty jak mogą 3 miesiące bez premii pracując nadgodziny itd a jak odchodzisz to ci obetną wszystko i dostaniesz grosze. Sami pracownicy prawie wszyscy w porządku . Nie polecam pracy w tej firmie

Nikita ni warkocz

To była miłość od pierwszego wejrzenia , pierwszego wejrzenia na jego konto.

czarodziejka

Opiszę możliwie krótko sytuację mówiącą, że prawa pracownicze bywają w tej firmie nie przestrzegane. W ostatnim czasie niezgodnie z prawem zwolniono pracownika który następnie firmę pozwał. Pracownik ten wcześniej wystąpił z wnioskiem do zarządu o podwyżkę wynagrodzenia oraz umowę na stałe. W odpowiedzi został zwyczajnie zwolniony. Na szczęście w polskim prawie na takie działania pracodawcy jest paragraf. Firma zdawała sobie dobrze sprawę, że raczej nie wygra tego procesu i już na pierwszej rozprawie przystała z pracownikiem na ugodę. Zwolniony pracownik zgodnie z decyzją sądu z tytułu takiego działania, otrzymał od pracodawcy odszkodowanie. Osoby tej firmy które znajdą się w takiej lub podobnej sytuacji czego z serca nie życzę, niech nie boją się i nie wahają walczyć o swoje przed majestatem prawa.

były pracownik Vank
@czarodziejka

BRAWO nareszcie pokazano im że nie są pępkiem świata. Uczulam przed zbytnią wylewnością przed sekretarką i sprzątaczką. Na rozmowie o pracę aby pozyskać pracownika ćwierkają jak skowronki a później wychodzą prawdziwe sępy. Niech was nie zmylą ładne budynki bo ta firma to kulturowy skansen tzn. g...o w ładnym opakowaniu. Nie polecam podejmowania pracy w tym zakładzie.

Ile ludzi tyle opinii. Ogułem wszyscy i tymi opiniami myślicie kunistycznie. "Czy się sto, czy się leży to i tak..... Zł się należy" (usunięte przez administratora)

ziom
@Maria

kierownik powinien dbać o swoich ludzi i zespół a nie biegać nieustannie do góry i na nich kablować czyli zdobywać zasługi przez donoszenie mięczak jeden

Klemens

tak

Maniek
@Klemens

O jakich zdolnościach Klemens piszesz? Tą firemką próbują od dawna rządzić dwie babki z których jedna nieustannie jest metr nad ziemią a druga posłuszna jak baranek robi to co ta pierwsza jej powie. Zarządzanie przez (usunięte przez administratora) to może tak ale nic poza tym.

czarodziejka

barbarosa
@czarodziejka

kasa kasą ale sam fakt że deska została zaproszona przed oblicze prawa sporo ją musiał kosztować i nie jedną noc zarwała z tego powodu - tak trzymać!

CLA
@czarodziejka

Żebyś ty wiedział kolego jak ich to boli że sprawa została tak nagłośniona. Pozdrowienia ode mnie i trzymaj się. Pamiętaj że nie każdy w tej firmie był dla ciebie wilkiem.

pracownik Vank
@czarodziejka

gratulacje za przeciwstawienie się i odwagę której życzę także pozostałym

były pracownik Vank Nowy wpis

użytkownik

Odradzam podejmowanie pracy w tej firmie. Pracowałem tutaj wystarczająco długo, zbyt długo aby doradzić inaczej. Żadnych benefitów, atmosfera w biurach raczej z tych niepożądanych, nigdy nie wiesz kiedy pod tobą podkopią, zarząd raczej z tych histerycznych. Firma ma za sobą sprawę w sądzie za niezgodne z prawem zwolnienie pracownika którą de facto przegrali już na pierwszej rozprawie. Moja opinia to moja opinia z którą nie każdy może się zgadzać. Popytajcie, poczytajcie a jak to jest mało to się zatrudnijcie i przekonajcie sami. Ja nie polecam.

I bardzo dobrze bo to nie są dobrzy ludzie i oby więcej spraw w sądzie ich spotkało. Cały zarząd , dyrektor produkcji oraz kierownik produkcji w mojej osobie to bardzo niekompetentne osoby do sprawowania funkcji które tam piastują. Czasy zarządzania przez straszenie pracowników już dawno minęły lecz w Łowęcinie chyba jeszcze nie. Tam dobrze ma wyłącznie rodzina i znajomi rodziny a reszta bez szans na godne zarobki i uczciwe traktowanie. Popieram wpis mówiący że ładne budynki to wyłącznie ładna otoczka bo cała reszta wygląda już zdecydowanie gorzej. Odradzam i nie polecam zatrudniania się w tej firmie nikomu bez wyjątku. A tak na marginesie z ciekawości gośka już po Krynicy Zdrój czy przed ?

Irmina

Hej, wczoraj pojawiła się oferta dla Specjalisty ds. obsługi zamówień ze znajomością j. niemieckiego. Wstępnie planuje aplikować właśnie ze względu na znajomość języka, jednak te ostatnie komentarze mnie zmartwiły. Czy w biurze pracuje się w miarę w porządku?

Magdalena
@Irmina

Pragnę zadać podobne pytanie jednak rozszerzone o dodatkowe świadczenia płacowe, benefity, 13 pensja, dofinansowanie wypoczynku dla mnie i moich dzieci i tym podobne aspekty. Faktycznie opinie o tej firmie nie zachęcają do aplikowania. Poproszę odpowiedź na moje pytanie.

Rafi Nowy wpis
@Magdalena

zadnych benefitow a atmosfera w biurach jest fatalna i falszywa

Agnieszka Nowy wpis
@Rafi

Gdybyś kochał firmę tak jak jedna nasza pracownica to byś tak nie pisał.

tres

(usunięte przez administratora) Odradzam jak zdecydowana większość osób które podzieliły się swoją opinią o tej firmie aby podejmować tutaj pracę. Zanim złożycie papiery poczytajcie wszystkie wpisy i zaciągnijcie języka wśród ludzi w okolicy obecnych lub byłych pracowników to zrozumiecie na czym polega ten bardzo złożony problem.

Beata

Firmę przez kilkadziesiąt lat budowali od podstaw ludzie ciężką i mozolną pracą. Do czasu gdy zarządzał pan Andrzej wszystko było na jak najlepszej drodze. Szło zarobić i co najważniejsze był szacunek do pracownika. Gdy tylko pojawiła się sucha wszystko stopniowo zaczął szlag trafiać. To dzięki nam ludziom z produkcji macie poziom życia jaki macie i pławicie się w luksusach. Jakim prawem młokosie piszesz o ludziach w taki sposób i to o ludziach dzięki którym to jeszcze jakoś funkcjonuje. Absolutnie zgadzam się z wpisem o nieudolnym zarządzie bo to przez nich i ich fatalne w skutkach zarządzanie ludzie przychodzą tutaj pracować z odruchami wymiotnymi. Jedyne co potrafią to doprowadzać ludzi do takiego stanu aby się zwalniali albo zwalniają tych co nie boją się prawdy mówić. Pracownika się nie tylko ma ale trzeba jeszcze potrafić o niego zadbać. Swoimi działaniami doprowadzacie ludzi do psychozy i nieustannego strachu o pracę. Firma już dawno sięgnęła (usunięte przez administratora).

wystraszona

nie strasz nie strasz bo starszą panią która tutaj dość regularnie przychodzi do pracy pod wpływem i za zgodą na to przez dyrektora produkcji i zarząd jakoś na nowego do tej pory jeszcze nie wymienili

RT
@wystraszona

Tolerowanie takich praktyk w dzisiejszych czasach może świadczyć o marginalnie niskich umiejętnościach w zarządzaniu podległym personelem zarówno dyrektora produkcji jak i samego zarządu. Wszystko w takich sytuacjach jest zawsze do czasu.

Morświn

po pierwsze starsza pani nie pewnego razu bo często a po drugie wyjątkowi pracownicy mają wyjątkowe przywileje

Rafi
@Morświn

co sie czepiasz no lubi i tyle

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vank Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
IHR

Wcale nie trzeba tutaj robić jest wiele innych firm tylko trzeba odciąć pępowinę. Pracowałam tu i dzisiaj cieszę się że już tam nie pracuje, to jest chory zakład i zarządzający nim ludzie a zwykłych ludzi traktują jak coś gorszego. Kobiety z zarządu powinny nauczyć się totalnych podstaw kultury osobistej. Zimą hala niedogrzana a latem można jajo znieść kilka razy w ciągu zmiany. Dla mnie nawet jednozmianowy tryb pracy nie był żadną rekompensatą. Warunki finansowe mizerne i żadnych benefitów.

A na te atmosferę to nie można jakoś poradzić? Piszecie, że słabo z szefostwem idzie się dogadać, ale w jakim sensie, w czym są problemy? nie ukrywam ze lokalizacja mi bardzo odpowiada i mam doświadczenie jako krawcowa więc myślę nad oferta

Ares

jedyne wspomnienia jakie mam odnośnie pracy tutaj to brak jakichkolwiek benefitów , brak szacunku do pracownika produkcyjnego , mega mega gorąco latem na hali , zarząd z kulturą osobistą na bakier , żadnych możliwości rozwoju , zamiatanie pod dywan zgłaszanych niewygodnych problemów , rodzina wszystko a obcy nic , podwyżki-błagam litości

pracownica

atmosfera fatalna, zarządzanie bardzo nieudolne i musiałabym mocno się zastanowić czy polecić ten zakład największemu wrogowi

Frania

Witam, jaka opinia z pracy krawcowej? Zauważyłam te ostatnie niepolecające opinie zaraz po tym gdy pokazało mi się ogłoszenie jeszcze z końcówki lutego. Chciałam sprawdzić w jakich warunków zarabia się te 5,000 zł z opisu

Gabrysia
@Frania

moja siostra tu pracowała i bardzo narzekała na fatalne nastroje pomiędzy krawcowymi jak i szefostwem

Miki

Podjęcie pracy w tym zakładzie było moją największą życiową porażką. Zarząd bez kultury osobistej oraz chore zasady współpracy. Nie polecam podejmowania tutaj pracy nikomu.

Miki

Pracodawca ten nieustannie usuwa wpisy które są mu ewidentnie nie na rękę. Każdy kto tu pracował lub pracuje ma prawo wyrazić swoją opinię o tej firmie bez względu na to czy wam się one podobają czy nie. Jest wolność słowa a skoro skrzywdziliście szanowny zarządzie wielu porządnych pracowników swoim wygórowanym ego to musicie liczyć się z falą krytyki i idącymi za tym konsekwencjami. Tak długo jak będzie istniała wasza firma i ten portal tak długo opinie będą tu wracać zarówno te dobre choć ich ciężko się tu dopatrzeć jak i te złe opisujące jak traktowaliście i traktujecie swoich pracowników.

Robot

Nie polecam!!!! Rozmowa kwalifikacyjna a rzeczywistość to 2 różne rzeczy. W lato na hali jest masakrycznie gorąco. Chcą mieć roboty a szukają ludzi. Za te pieniądze nie warto tracić zdrowia.

oleek

Rekrutacja na żenującym poziomie; sama rozmowa mało merytoryczna; na samym wstępie słabe wrażenie. Nie polecam - nie czuć tu poważnego traktowania pracownika. Właścicielka jakby zupełnie z innej planety i do tego bardzo się wywyższająca na tle innych pracowników.

oleek

produkcyjny

Ta firma jest dla osób lubiących się (usunięte przez administratora), strzelać z ucha, płaszczących się przed górą, pełzających bez poczucia własnej wartości i szacunku a dla innych to propozycja raczej mocno do przemyślenia.

Robu

W firmie absolutny brak tolerancji dla błędu ludzkiego. Coś się nie uda - w pierwszej kolejności szuka się winnego, następnie rozwiązania problemu, przyczyn się nie analizuje, niezależnie od typu i rozmiaru problemu.

Madzia
@Robu

Co składa się na te wspomniane błędy ludzkie? Jakie przykładowe się zdarzały ostatnio i co z jakimiś konsekwencjami? Można generalnie wszystkiego uniknąć, jeśli dobrze się pracuje? co z odpowiednim przeszkoleniem?

były z produkcji

Pracowałem tu wystarczająco długo aby teraz napisać że nikt nigdzie mnie tak nie traktował z pogardą ze strony szefostwa jak w tym zakładzie. Także odradzam pracę w tym miejscu.

Janek Boryna

Szukam pracy na preferencyjnych warunkach. Słyszałem, że w tej firmie nie przeszkadza gdy pracownik jedzie na różnych WSPOMAGACZACH , -ba nawet dyrektor produkcji jest tak fajny, miły i wyrozumiały , że sam - osobiście , kiedy się ciutenkę przegnie odwiezie cie do domu co byś bezpiecznie i po cichu tam dotarł . Normalnie rewelacja.

omijajcie firmę jak najdalej to możliwe tak fałszywej atmosfery i fałszywych uśmiechów nie znajdziecie nigdzie w okolicy 100 km no chyba że lubicie mieć za szefostwo histeryczne szefowe mizerna kasa i nigdy nie wiesz kto wbije tobie przysłowiowy nóż w plecy odradzam i przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Vank Sp. z o.o. - Łowęcin

• Jak się pracuje w Vank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vank Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vank Sp. z o.o.