Opinie o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vank Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Janek Boryna

Szukam pracy na preferencyjnych warunkach. Słyszałem, że w tej firmie nie przeszkadza gdy pracownik jedzie na różnych WSPOMAGACZACH , -ba nawet dyrektor produkcji jest tak fajny, miły i wyrozumiały , że sam - osobiście , kiedy się ciutenkę przegnie odwiezie cie do domu co byś bezpiecznie i po cichu tam dotarł . Normalnie rewelacja.

omijajcie firmę jak najdalej to możliwe tak fałszywej atmosfery i fałszywych uśmiechów nie znajdziecie nigdzie w okolicy 100 km no chyba że lubicie mieć za szefostwo histeryczne szefowe mizerna kasa i nigdy nie wiesz kto wbije tobie przysłowiowy nóż w plecy odradzam i przestrzegam

Robu

Każdemu kto rozważa pracę w tej firmie mówię zastanów się 10 razy. Ciągłe uginanie i donoszenie jeden na drugiego aby coś zyskać. Żadnych benefitów i bardzo mizerne zarobki. Podejście do pracownika jak do robola bez szacunku. Nie polecam nikomu.

Luiza

Nie mam pojęcia co to za przypadek, bo jeszcze na rozmowie mnie nawet nie było ale skoro masz takie odczucia to w jaki sposób wtedy warunki socjalne mogły wyglądać? czy do teraz możliwe, że cos w jego zakresie się poprawiło?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vank Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Były

Benefitów w tej fabryce nie ma. Wypłata jak wystarczy do pierwszego to się trzeba cieszyć.

Bączek
@Były

Atmosfera - każdy boi się głośno mówić co myśli nawet za śmianie się jest po premii przez kierownika , jeden drugiemu w (usunięte przez administratora) wchodzi a jak się odwróci to dołki pod nim kopie !!! Cała prawda co do atmosfery. Góra niby się stara żeby było na luzie bo to pozery ale dół totalna tragedia.

Maciej
@Bączek

A mozecie pokazać kartke z zabraną premia ? Bo jak tam robilem to nikt mi premi nie zabrał.

Bączek

Ta firma nadaje się nie tylko do jednej sprawy w sądzie ale kilku naraz. Mam nadzieję że niedługo ruszy także sprawa o (usunięte przez administratora) Co do cytowanej starszej pani to potwierdzam. Nie raz widziano ją tu w stanach co najmniej dziwnych delikatnie to mówiąc. Wpisy sobie usuwajcie ile chcecie. Nie polecam tej firmy i nie pozdrawiam siwego deski fałszywego (usunięte przez administratora)i tej przed sanatorium. Nara (usunięte przez administratora)

bin

Ta firma to KATASTROFA ! Kierownictwo buduje swój autorytet jedynie na zależności służbowej i zarzadzaniu strachem. Cały czas knuje jak tylko (usunięte przez administratora) pracownika. Zero wsparcia. Nie polecam tej firmy nikomu.

Jakieś komentarze o miłości się tu pojawiały i inne, nieco niezbieżne chyba z warunkami pracy? możecie wprost napisać czy będą jeszcze brać tu do siebie montażystów meblowych? Po prostu teraz niedawno natrafiłem na zeszłoroczną ofertę, w której pisali, że do piątki się zarabiało, ciekaw jestem tegorocznych zarobków

stara gwardia

Do końca życia będę przeklinać dzień w którym się tu zatrudniłam. Na szczęście udało mi się wyjść z tego (usunięte przez administratora). Nie ma pieniędzy i stanowiska dla których bym tu wróciła bo ta firma jest jak nowotwór. Przy okazji uważajcie na sekretarkę i sprzątaczkę bo sprzedają do góry wszystko co usłyszą - z serca ostrzegałam. Omijajcie ten zakład bardzo ale to bardzo szerokim łukiem.

Slay
@stara gwardia

W tej firmie każdy donosi na każdego bo tak chory system promuje zarząd dyrektor i kierownik. Swoją drogą która jest bardziej inteligentna sprzątaczka czy sekretarka buhahahah

z produkcji

Oni myśleli że mogą ludzi wyssać do ostatniej kropli krwi i tylko zyski liczyć. Dobrze się dzieje że pracownicy zaczęli to opisywać bo czara goryczy się przelała.

Robu

Są pracodawcy tacy jak Gebels którzy za nic mają Polskiego pracownika i go wykorzystują na maksa i są też tacy ludzie jak ja bardzo honorowi którzy nie zapominają i nie wybaczają ,taki który zawsze znajdzie czas nawet kosztem śniadanka lub przerwy żeby poprawić piątkowy dzień Gebelsowi ;)wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie mówię stanowczo ODRADZAM!!!

Partyzant
@Robu

Widać że Gebels prymusem z historii Polsko-niemieckiej nie był i nic z tych lekcji nie wyciągnął.Z Polakami się nie zadziera ,mama ci nie mowiła.?

Mark

Żadam reparacji za zdefraudowane urlopy i okrojone wypłaty!!!

produkcja VANK team

pseudo zarządzie bez zdolności managera, posłuszny jak piesek na smyczy dyrektorku produkcji bez własnego zdania a także pozbawiony wszelakich zdolności i wykształcenia aby pełnić swoją funkcję żenujący kierowniku produkcji w mijającym 2023 skrzywdziliście swoją nieudolnością, nieżyczliwością i brakiem empatii kilku porządnych i ciężko pracujących tutaj ludzi więc z pewnością nadchodzący 2024 nie raz was zaskoczy a przysłowie mówi co zasiejesz to zbierzesz a karma zawsze wraca

Pietrek

Szanuję ludzi którzy mnie szanują,mam takie motto życiowe jak serwują tak odbijam.Ta firma nie zasługuje na żaden szacunek a już na pewno nie mój !!! To była moja porażka i strata czasu i nie potrzebne urzeranie się z Morświnkiem który to (usunięte przez administratora) dopiero wszystko zrozumiał jak urodziły mu się dzieci szkoda że tak późno ale dobre i to że chłopak z wodogłowiem niemieckim coś zrozumiał ;) Dzisiaj chodzę z uśmiechem na twarzy do pracy,są czasami zgrzyty ale trzeba się pochylić nad tematem czasami walnąć w pierś i przeprosić i tak jest.Mam szacunek do szefa który jest młodszy!!! Ale jest człowiekiem a nie hieną ,który umie przeprosić jak da (usunięte przez administratora).Jak jest potrzeba to idę nawet w weekendy do pracy bez zastanowienia bo wiem że mi ten czas wynagrodzi sowicie.A jak było w Vanku trzeba było się użerać nawet o swoje pieniądze z delegacji !!!

Wiele osób wam zaufało podejmując u was pracę porzucając jednocześnie poprzednie stałe etaty. Wykorzystaliście w perfidny sposób (usunięte przez administratora) i potraktowaliście wielu pracowników jak (usunięte przez administratora) Musicie mieć nieustannie z tyłu głowy że czas w takich sytuacjach jak to mówią NIE LECZY RAN. Jeśli suchojewa myśli że dzięki kasie gebelsa może z ludźmi robić co jej się w danym momencie podoba to jest w wielkim bardzo wielkim błędzie.

Kamyk
@Monika

Ta firma powstała dzięki ciężkiej pracy starej gwardii a nie pseudo zarządowi który więcej miesza niż wnosi pozytywnego!!! I trza bardziej(usunięte przez administratora) żeby tych (usunięte przez administratora) utrzymać z kosmicznymi wypłatami!!!

@Kamyk

To wam powiem dla przykładu że dyrektor handlowy w tej firmie wyciąga 20 tyś miesięcznie + gratisy i jak wiemy nie narobi się chłopina. A wy na produkcji którzy ciągną ten wóz ile wyciągacie :)

Janek Boryna

Szukam pracy na preferencyjnych warunkach. Słyszałem, że w tej firmie nie przeszkadza gdy pracownik jedzie na różnych WSPOMAGACZACH , -ba nawet dyrektor produkcji jest tak fajny, miły i wyrozumiały , że sam - osobiście , kiedy się ciutenkę przegnie odwiezie cię do domu co byś bezpiecznie i po cichu tam dotarł . Normalnie rewelacja.

Było zapytanie o staż a ja widziałem parę ofert na takim portalu, jedna z nich jest dla tapicera z doświadczeniem, które posiadam. W ofercie podana jest kwota liczona od 4,9 do 5 tys. czy po dłuższym stażu pod szyldem firmowym otrzymuje się więcej? I czy opisze ktoś bieżące standardy? Widziałem, że ludzie na forum odradzali. Do dziś jakie występuje uzasadnienie?

fanvank

podana kwota zarobków jest w pln czy w euro?

@fanvank

Nie załapałem nawiązania do euro. Czemu miałoby być w tej walucie jeśli to praca w zakładzie w Swarzędzu? Czy Pracodawca oferuje także zatrudnienie za granicą? Nic mi jeszcze o tym nie wiadomo. Są obsługiwane inne lokalizacje?

@fanvank

Ja widziałem ofertę z tamtego roku dla montażysty meblowego ze stawka od 4,5 do 5 tys PLN, tapicer zarabia zatem w miarę podobnie? To w złotówkach jest, prawda? A co z tym doświadczeniem w końcu? Jak jest ono wyceniane?

Jest ktoś na bieżąco w pracy na produkcji i mi ja opisze? były kiedyś już opinie w tym zakresie ale widzę teraz świeżą ofertę i jestem jej ciekaw, jak przejrzałem te aktualne wpisy to one chyba zeszły na jakiś boczny tor niż sama praca? Jak teraz oferują widełki od 4 do 4,1 tys a ma być podwyżka to możliwe ze w kolejnym roku będzie to ok 4,6 do 4,7 tys?

QRD

Skoro pytasz o pracę w naszej firmie to jakim prawem piszesz że wpisy chyba zeszły na jakiś boczny tor. Zatrudnij się, popracuj i wówczas będziesz mógł/mogła tak pisać. Wszelkie wpisy bardzo dokładnie opisują jak tu mieliśmy i jak mamy. Przyszłość raczej nic na lepsze tu nie wróży. Powodzenia.

Henia
@QRD

I jak to po miesiącu wygląda? faktycznie przyszłość niczego dobrego nie wróżyła? Zastanawiam się czy od tego komentarza były jakieś większe rotacje skoro jakieś gorsze warunki sugerowaliście? Mimo wszystko przychodzą nowi? Jak się teraz wdrażają?

Ktoś tu o teście IQ wspominał. :D czy jakieś inne są faktycznie prowadzone? Po prostu widzę te ofertę na produkcje, która od ponad tygodnia już wisi. Był ktoś teraz na rozmowie? co mówią o warunkach na kolejny rok? I czy robią wam pod koniec ankiety satysfakcji czy cos w ten deseń?

Gwiazdorek

Jak w tej firmie z premia świąteczna?

Nikita ni warkocz
@Gwiazdorek

Ta z czekolady a do tego termos Vank czy coś coś się zmieniło?a za kasę za urlop możesz najwyżej zabrać rodzinę do Mcdonald i to bez szaleństwa bo przybraknie kasy.Gdzie siwy się bawi na Lazurowym wybrzeżu!!!w obecnej firmie dostaje 100%wynagrodzenia za urlop z uśmiechem na twarzy ,to jak oni defraudują te urlopy???

Fred
@Nikita ni warkocz

Muszę się dowiedzieć jak z tymi urlopami było według kodeksu pracy gdy tam pracowałem! Bo być może będzie następna sprawa w sądzie!!! Czego bardzo bym sobie życzył;) muszę poszukać dokumenty i kartki z wynagrodzeniem a mam gdzie tą aktówkę toksyczna aż świeci w nocy!!

meister
@Nikita ni warkocz

2 lata temu rozdawali na święta takie klocki ala jenga i dobrze się w kominku tym paliło

jakie stanowisko jest teraz omawiane? Tak jak pisali kiedyś montażysta z rok temu do 5,000 zł zgarniał, nawet taka ofertę właśnie widziałem, wiadomo jakie stawki teraz od kolejnego roku będą oferować? Benefitów brak? chyba nie widzę ich w tamtejszym opisie

Klemens

tak

Klemens
@Klemens

Problemów nie rozwiązuje się zwolnieniem bo to swiadczy o niskich zdolnosciach menedźerskich i uciekanie od prawdziwych problemow ktore mozna bardzo łatwo rozwiazać ale lenistwo nie pozawala na myslenie tylko szukanie problemow w ludziach.

KLEMENUCH
@Klemens

Widać że wypowiadają się tylko niezadowolone zwolnione osoby. Pozdro.

Maniek
@KLEMENUCH

Bo tylko zwolnione osoby nie boją się prawdy napisać, ja na przykład na kierownika nie narzekałem bo nigdy OPR nie dostałem bezpodstawnie. Ale mnie zwolnili za rzekomy brak zaangażowania w pracę, chociaż co drugi miesiąc na RMUA było jasno: Premia za zaangażowanie. I bądź tu człowieku mądry. Jak mają redukcję etatów to niech to powiedzą wręczając wypowiedzenie z porozumieniem stron A nie kłamią w żywe oczy i traktują jak złodzieja. Tak, księgowa przy mnie powiedziała kierownikowi żeby mnie pilnował jak pójdę po swoje rzeczy żebym nic nie wyniósł co moje nie jest. Tak że podtrzymuje zdanie wielu ludzi tu się wypowiadających że zarządzanie firmą pozostawia wiele ale to wiele do życzenia

Borys
@Maniek

Księgowa tej firmy to zrozumiała wieśniara której słoma z obówia wychodzi.Taki rasowy wiejski sznur!!! Nigdy nic nie robi na korzyść pracownika tylko pod dyktando i na korzyść góry!

zarozumiała powinno być i zgadzam się z tobą w 100%

Franciszek
@pracownik

To kompletnie nie da się z nią dogadać? Jakie problemy robi?

Borys
@Borys

Sugeruje jej aby sie podszkolila w podstawowych przepisach na swoim stanowisku bo słyszalem ze jej niekompetencje troche juz firme kasiorki kosztowaly i jeszcze troche kosztowac beda :)

Ciekawa
@Borys

Skoro naraziła firmę na straty to czemu firma sama nie zadba o to, żeby podnieść jej kompetencje? Np szkoleniami - wysyłają księgową na jakieś szkolenia? Swoją drogą to osoby odpowiedzialne za finanse zatrudniane są z doświadczeniem czy też z jego brakiem?

Maniek
@Klemens

O jakich zdolnościach Klemens piszesz? Tą firemką próbują od dawna rządzić dwie babki z których jedna nieustannie jest metr nad ziemią a druga posłuszna jak baranek robi to co ta pierwsza jej powie. Zarządzanie przez (usunięte przez administratora) to może tak ale nic poza tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Vank Sp. z o.o. - Łowęcin

• Jak się pracuje w Vank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vank Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vank Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sarbinowska 11
    62-020 Łowęcin