Opinie o RANDSTAD w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RANDSTAD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RANDSTAD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RANDSTAD w Gliwice

lolek

Wiecie jak przebiega w firmie rekrutacja? Ile jest etapów i jakieś wstępne wymagania?

etuuj

Czy ktos mial tak samo? Aplikowalam sie tam w zeszlym tygodniu mialam miec te spotkanie rekrutacyjne jak chcialam wejsc na to, to wywalilo mnie i nie dalo sie wejsc dzwonilam do Amazona i Pani powiedziala, ze czasem sie zdarza ze sie system zawiesi i jest za duzo osob w jednym momecie. Powiedziala, ze sie odezwia jesli beda miec termin kolejnej rekrutacji. I cisza...

Pytanie 1

Czy są tam prowadzone rekrutacji do pracy na chwile obecna ?

Podobnie jak innych tutaj piszących, spotkało mnie to samo - rekrutacja przebiegła pozytywnie, zostały mi przedstawione w sumie trzy oferty pracy, wybrałem jedną po czym zostałem poinformowany, że moje CV zostanie wysłane do pracodawcy i że mam czekać na telefon z informacją kiedy odbędzie się drugi etap w zakładzie u pracodawcy. Od tego czasu minęły ponad dwa tygodnie i zero kontaktu z strony Randstad. Telefonu oczywiście też nie odbierają jak się do nich dzwoni. Każdy niech sam sobie wyciągnie wnioski czy warto z takim pośrednikiem współpracować. Ogólnie to strata czasu, brak szacunku do kandydata i poziom piaskownicy jeśli chodzi o świadczenia usług pośrednictwa pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RANDSTAD? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Czy RANDSTAD narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie

Czy poszukują nowych rekruterów? Wie ktoś coś? Bo nie widzę nic na stronie, a firma bardzo mi odpowiada lokalizacyjnie.

@Anna

Poszukujemy osób do wsparcia w sprawach administracyjnych.

Pan

Pseudo agencja, wystawiaja oferte pracy poczym czlowiek dzwoni, zapraszaja Cie na rozmowe i nagle jest juz 20 osob przyjetych gdzie wczesniej nie mieli nikogo. Wiekszego gówna nie widziałem odradzam ta agencje!!!!!!!

Nie chciałem kierować się opiniami, ale byłem na rozmowie u nich w biurze, wyczekałem swoje, nagle przyszła osoba odpowiedzialna za rekrutacje i rozmowa się zaczyna która była dobra i przyjemna i przy końcu rozmowy słyszę, że powinienem nie długo dostać informacje o 2 etapie rekrutacji, a ja na w porządku, na następny dzień nic uznałem ok poczekam kolejny dzień NIC, no to co próbuje się dodzwonić czy w temacie coś wiadomo a wyszło tak, 1 raz nic i można myśleć może zajęta 2 raz nic 3 raz przekierowanie na inny nr i SMS o spotkaniu, że nie może odebrać i prosi pisać wiadomość itp 4 raz też zero odpowiedzi, próbowałem na następny dzień to SAMO zero odzewu z DWÓCH NUMERÓW i nerwy o co chodzi(łagodnie mówiąc) jednak poprosiłem znajomego o to żeby tam zadzwonił czy ktoś odbierze i słyszę, że odebrała więc uznałem, że może w końcu się dodzwonie i tylko sie zawiodłem i już człowiek ma dość, ja nie chce się źle o kimś wypowiadać, ale takie zachowanie nie jest raczej mile widziane.

Blu
@Gość

U mnie było to samo. Oszukiwanie ludzi. Czyżby rozmowę przeprowadzał młody Pan ? ;) Robią z ludzi (usunięte przez administratora);)

Martini

Krótko, dzwonią do Ciebie z ofertą pracy - max 5sygnałów , jeśli nie odbierzesz jesteś skreślony. Nie odbiorą od Ciebie nr, bo chyba go blokują (linia przez 8h zablokowana - włącza się poczta). Oferta bardzo bardzo uboga, można to nazwać marginesem produkcji w Gliwicach, bo o żadnej firmie człowiek nigdy w życiu nie słyszał. Stawki 2000-2800 brutto max (kto w PL na produkcji zarabia 2000brutto?!) Panie może i miłe, ale całkowicie nie polecam tej agencji

Bombel

Miałem pracować jako rekruter u was w firmie. Napewno nie skorzystam ponownie z oferty ani nikomu nie polecę firmy. Powtórzę - nie profesjonalne zachowanie. Po dwóch telefonach i smsie z prośbą o kontakt - zero odzewu z waszej strony. Zarabiacie na tym ile osób przyjdzie na rozmowę czy jak ?

Roko

Wielokrotnie wysłane CV - NIC. Wiele smsów - NIC. Dzwonisz okazuje się że oferta nie aktualna. Zero szacunku dla potencjalnego pracownika, brak profesjonalizmu, siedzą i biorą kasę za nic nie robienie. Co więcej można dodać? Znikajajcie jak najszybciej z Gliwic bo tak będzie dla wszystkich lepiej. I weźcie się do roboty

Bombel

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną starałam się nie sugerować negatywnymi opiniami, które są tu zamieszczone, jednak dały mi one trochę do myślenia. Rozmowa trwała około 30 min. Mało pytań w stosunku do mnie, zaledwie jedno :) reszta informacji o specyfice pracy itd. - niby ok. Osoba rekrutująca stwierdziła że jest jak najbardziej za przyjęciem mnie do pracy i da znać do końca tygodnia kiedy mogłabym zaczynać,bo może to być od zaraz lub za np. 2 tyg. Oczywiście zgodziłam się na to. Ustalony czas odzewu minął, więc próbowałam się przypomnieć i dowiedzieć na czym stoję. Telefon dwa razy nie został odebrany i po czasie włączała się poczta głosowa. Pozwoliłem sobie napisać smsa z próbą o kontakt - również cisza. Mało profesjonalne zachowanie. Czuję się oszukany i zdegustowany tą firmą. Po co zapewnienia i nadzieje że tą pracę otrzymam ? Nie lepiej było powiedzieć - "odezwiemy sie" ? Ludzie, szanujmy się nawzajem... Czy jesteście zadowoleni zarabiając pieniądze na krzywdzie innych ludzi ? Do czego ten świat zmierza...

Randstad Gliwice
@Bombel

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację - niestety nie jestem w stanie konkretnie się do niej ustosunkować. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do naszego biura gdzie postaramy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości i zaproponować pracę adekwatną do umiejętności i wykształcenia.

wolfik

witam ta mała firma to sa totalnie oszusci składasz cv przez neta dzwonisz lub idziesz na rozmowe po czym okazuje sie ze nic z tego powini z miejsca dzwonic do pracodawcy odrazu a nie tylko sie trzeba denerwowac,ja wczoraj złozyłem cv przez neta i cos dzis odpowiedz esemesem ze jednak sie nie zakfalikowałem smiech na sali totalnie,z tego co wiem od znajochych to tez mieli rózne sytuacje z ta firma.tak ze oszczegam ludzi którzy skaładja cv lub ida na rozmowe bo to jest lekcewarzenie człowieka ,a oni tylko siedza na (usunięte przez administratora) i kawki popijaja

@wolfik

Z Twojego komentarza można wywnioskować, że starałeś się o pracę w Randstad, czy tak? Wspominasz, że nie zostałeś przyjęty, rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak nie powinno to być powodem do twierdzenia, że firma oszukuje. Może akurat tym razem znaleziono innych kandydatów, warto za jakiś czas spróbować aplikować ponownie!

lysa
@wolfik

mnie poraz kolejny wuruchali sa przyjecia na strefe zapylam do nich ladnie pieknie rozmowa pancia mowi ze we wtorek mam sie stawic w danym zakladzie na rozmowe wiec sie wstawilam to nie dosc ze pomylila nazwy zakladow to jeszcze nie wyslala mojego cv i jak zwykle (usunięte przez administratora) blada zrobota ja pytam po kij biora nas na rozmowy wiedzac ze i tak nas nie przyjma pozatym ramsztad to porombana agencja jeszcze nigdy przez nich roboty nie mialam wniosek jeden masz znajomosci masz robote i tak jest wszedzie

Agnieszka

@kjakubik552@onet.eu, pamiętaj, że zdarzają się losowe sytuacje, jak na przykład opóźnienia autobusów czy korki. Dlaczego nie chciałeś podjąć się rozmowy? Sądzę, że warto jeszcze raz skontaktować się z pracodawcą. Drobne opóźnienie nie oznacza lekceważenia.

kjakubik552@onet.eu

Dzisiaj tj.17.09.2018r.godz.10.30 Pani związana z rekrutacją była nie obecna a byłem umówiony na tą godz. Przyszła pani i jej tłumaczenie że tylko spóźnienie to 7 min.Tak lekceważą pracownika. Ja zrezygnowałem z dalszej informacji na temat pracy

Agnieszka

@Loko, zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu, w miejscu publicznym, jakim jest forum, nie można nikogo obrażać! Wspominasz o tym, że otrzymane wynagrodzenie różniło się od ustalonego, a czy zwróciłaś uwagę na zapis w umowie? Może warto byłoby porozmawiać o tym z pracodawcą. Napisz proszę, co sądzisz o atmosferze. Czy firma zapewniła Ci szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków?

Loko

Nie polecam tej firmy , pracują tam kłamcy, naciągacze i krętacze. Obiecują złote góry - wysokie wynagrodzenia a jak przychodzi do wypłaty dostajesz gołą postawe bo niby byla jakaś nieusprawiedliwiona nieobecność - choć cały miesiąc + dodatkowo płatny weekend byłam w pracy . Okradli mnie z wypłaty nie tylko na premii ale nie dostałam również dodatku nocnego który miał być 20%dodatkiem. Nie polecam - szkoda nerwów . Nie utrzymujmy tych pasożytów . Dodam również że nigdy nie można się dodzwonić do żadnej z pań- chociaż siedzą w biurze i tylko widać dostawców KFC....

puniok 34

byłem na rozmowie rekrutacyjnej dostałem skierowanie na rozmowę do danej firmy mam z tym tam iść czy czekać na sms z biura że mam się tam zgłosić

przykro

Po wysłaniu CV przez olx zostało wykonane do mnie połączenie, gdzie jakaś Pani umawiała się ze mną na kontakt w sprawie interesującej mnie oferty. Mimo umówionego telefonu, odzewu nie było, mimo zapewnień z mojej str, że na danej pracy mi zależy i w każdej chwili mam możliwość przyjścia na rozmowę. Oczywiście z mojej str następowały próby połączeń do tej Pani lecz nie odbierała. Doszły mnie informacje od innych osób, że interesująca mnie oferta jest aktualna, bo normalnie zatrudniają ludzi do konkretnej firmy. Moim zdaniem jest to trochę nie poważne, by obiecywać zaproszenie na rozmowę i kłamać, że nie może ono nastąpić, bo zmieniają siedzibę, czy coś w tym guście. Taki brak szacunku. Chyba, że na podstawie głosu ze słuchawki oceniają czy kogoś warto zaprosić na rozmowę czy też nie

gość

Wszystkich udających się do agencji pracy przy ul.Górnych Wałów w Gliwicach ostrzegam, przed pewną wyjątkowo nie sympatyczną i wręcz odpychającą osobą o bardzo niskiej kulturze osobistej. Chodzi o niejaką (usunięte przez administratora)jest to osoba otyła w wieku około 40 lat. Jestem pewien, że większość ludzi mających kontakt z tą panią potwierdzi moje zdanie. Jakim cudem ona dostała tą pracę? nie mam pojęcia, ale jest pewne, że jest to jakaś pomyłka...Jest mi szczerze, żal innych Pań współpracujących z tą prymitywną osobą. Sposób w jaki odzywa się do ludzi jest nie do zaakceptowania, pomijając już to, że ogólnie zaniża standard tej placówki.

Zostaw merytoryczną opinię o RANDSTAD - Gliwice

• Jak się pracuje w RANDSTAD?

Zobacz opinie na temat firmy RANDSTAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RANDSTAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RANDSTAD