Opinie o Rossmann w Gliwice Zwycięstwa 23

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rossmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rossmann o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Gliwice Zwycięstwa 23

Mało ważna Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko kasjer sprzedawca co innego mówią na spotkaniu online a w praktyce co innego praca po 12 godzin w tych czasach i to kobieta tragedia. Kierowniczka z rudy śląskiej bardzo nie sympatyczna. Nie polecam chyba że lubisz harować po 12 godzin i nie mieć nic z życia.

simka anonimka

nie podoba mi się owa drogeria z takiego powodu, że przybyłam do niej wraz z moją przyjaciółką, miałyśmy bardzo dobre nastawienie, chęci do zwiedzania obiektu i rożne marzenia oraz oczekiwania, którym ta drogeria nie sprostała. liczyłam na znalezienie kart z harrego pottera i rozczarowałam się. nie było!!!!!!!!!! jak tak w ogóle można. oprócz tego w asortymencie sklepowym na półkach nie znajdował sie pożądany przeze mnie brokat w sprayu, a bardzo na niego liczyłam i pragnęłam takowego użyć. jeszcze, jakby tego było mało, zero diamencików, które z radością mogłabym przykleić sobie na oczy aby wyglądać tego wieczoru bardzo fancy i sexy. dodatkowo, zamiast coli jest pepsi, żałosne. nie polecam, lepiej iść do innego rossmana, z ogromnym zawodem odradzam pójścia tam!!!!!!

simek anonimek Nowy wpis
@simka anonimka

dzień dobry, przeczytałem pani wiadomość i w stu procentach się z panią utożsamiam i zgadzam. moje marzenia zostały zniszczone i dogłębnie zgniecione niczym ostatni śmieć. moja historia nie zaczyna się pozytywnie. Przybyłem do drogerii w celu zakupienia soli do kapieli. niestety na miejscu okazało się ze jej nie było! była tylko kuchenna!!!! żałosne. Jestem team cola a tutaj była tylko pepsi. zal. Moje stopki szukają dogłębnych wrażeń i przyjemnych kapieli wy ich nie spelniliscie..

simpek gimpek Nowy wpis
@simek anonimek

potwierdzam wszystko. sól kuchenna to tylko czysta przyjemność dla naczyń a ja nie myje naczyń, nie mam nawet w domu, jem z podłogi, więc nie życzę sobie takich produktów. obsługa fatalna, jak konice z dziczy się poruszają po sklepie, pchają od tylu zawsze na regały i zapytane o pomoc w znalezieniu, ryczą jak koniary z wiochy. jedna nawet capiła jak stos zgniłego siana, obleśne. pussy tight pussy celna pussy fresh

friz Nowy wpis
@simpek gimpek

dzień dobry, jestem stałym klientem i jestem z ukraina nogi być błędy. (usunięte przez administratora) mnie ta cała wasza szopka, naprawdę nie wiem ile mogę znosić tych cierpień upokorzeń i upodlenia jak dzieje zwierze zamknięte i dostosuje na pastwę losu. kupiłem ostatnio take fajne prezerwativ alw były uszkodzone i mam gnoja teraz i muszę (usunięte przez administratora) po pieluchy a ck najlepsze to (usunięte przez administratora) a jestem biały a moja laska tez. produkt wadliwy. niestety smutno mi teraz bo baba pracująca tam ryczy niczy stado bawołów gorzej niż mój goblin i koja zona from piłaś sori mam zły popisz ale bardzo nie lubić was przez was mam zły dzień bajo

Pani z Gliwic

Zapytałam o chusteczki zapachowe do suszarki, Pani oburzona pytaniem pokazała mi chusteczki do prania .Potraktowała mnie lekceważąco ( no bo nie ma czegoś takiego) Arogancka i bezczelna . Oburzona moim pytaniem i z wielkim fochem odeszła. Jestem zaskoczona takim podejściem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Gliwice

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042