Fpg

Gliwice

Opinie o Fpg

Karolina

@Riki nie zgadzasz się z tym tytulem? Możesz powiedzieć dlaczego? Czy uważasz, że ktoś inny powinien zostać Pracownikiem Roku w firmie Fpg? Warto dodawać do swoich opinii argumenty, żeby te opinie były bardziej wiarygodne dla innych użytkowników forum.

anonymous
@Karolina 10.04.2018 16:01

Ja wlasnie uwazam ze ktos inny powinien...

anonymous

@Riki i jaki w tym problem?

Karolina

@:-).. to nie jest miejsce do obrażania innych osób. Naruszasz w ten sposób regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin i Twój wpis może zostać usunięty. @Byłem na 1br chcesz powiedzieć, że nie przepracowywałeś się w firmie Fpg? No to chyba nie powinny zwiększać się zarobki skoro są adekwatne do wykonywanej pracy?

Szukasz pracy?

Riki

Właśnie J.O. Zrobił z R.M. Pracownikiem Roku 2017 tak więc (usunięte przez administratora) total. Od samego korzenia.....

Byłem na 1br

Byłem na 1br i dla mnie praca była przyjemna mając dwie szybkie maszyny i tak zawsze znalazłem czas żeby przejść się po stanowiskach obok :D FPG jest firmą że tak powiem "Łatwą" tzn. że, wystarczy dobrze dysponować czasem. Owszem najtrudniejsze jest nauką nowego detalu bo jest to tylko chwila na to ale i tak wszystko co powinismy wiedziec jest przed nami wiec i z tym po chwili praktyki na detalu mozna sobie poradzic :D drugi minus to chyba dyrekcja (gdy 10 osób zbiera sie na jednym stanowisku), droga dyrekcjo nawet nie wiecie jak bardzo to frustruje oraz dezorientuje pracownika. do tego inzynierowie wyznaczają osoby które najlepiej sobie poradzą ale nawet do czegos takiego muszą zmienic plan produkcji/ustawienie na sali. Wynagrodzenie jest niskie w stosunku do kosztów życia ale nawet wporządku w stosunku do wykonywanej pracy. Pozdrawiam :D

Karolina

@Snejk masz rację, nie tylko powinno się wymagać, ale oferować. Takie są prawa rynku pracy. Zawsze aplikując na stanowisko mamy podane wymagania na stanowisko, jeżeli nie spełniamy tych, zastanówmy się co innego w zamian możemy zaoferować. Tak też powinno być w Fpg. Dlatego ważne, żeby przed wystawieniem opinii zastanowić się czy tez nie ma jakiejś naszej winy. Na forum trzeba być obiektywnym.

Gienia
@Karolina 21.08.2017 09:47

Obiektywnym, tzn. Dopatrywac sie swojej winy w tym ze ktos nie chce placic?

Andy

Ta fabryka to dramat Po 4 miesiącach pora się z tąd zwinąć Jedną z 3 najgorzej płacących fabryk na strefie. Nawet pracownicy z Ukrainy uciekli do innych firm

Snejk

Moim zdaniem praca w Fpg trochę się zmieniła wiadomo nie jest to praca marzeń ale powinniście wszyscy przemyśleć to co wy oferujecie pracodawcy a nie tylko narzekać :-)

Snejk

wedrf

@zenonkolano ale dlaczego? mozesz cos konkretnego napisac

ferdek

kolega wyżej chyba pomylił firmy hahahah

zenonkolano

Najgorsza firma na strefie.

Pytalski

A jak praca na stanowisku ustawiacza? Jakie zarobki,obowiązki?

ktoś

Witam robię już tam jakiś czas i mogę wyrazić opinie na temat tej firmy. Robię na produkcji i stoję na wtryskarkach. Po pierwsze praca nie jest adekwatna do wynagrodzenia. Prawie codziennie dają cie na dwie maszyny i masz robić i koniec. Dla mnie jest to żałosne.. Stoisz przez 8 godzin robisz jak biały murzyn za psie pieniądze, jak już tam robią ukraincy to jest źle w tej firmie.. Ukrainiec będzie ci robił nawet za 5 zł.. Do tego atmosfera ogólna ludzi i pracowników to porażka.. Szczerze? Jest to moja pierwsza firma w której czuje się za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A robiłem już na niejednej produkcji.. Tutaj jest zdecydowanie najgorzej. Wracając do dwóch maszyn wymagają od ciebie nie wiadomo czego.. Masz dwie maszyny co szybko idą liderka przychodzi i jeszcze bezczelnie mówi że tutaj musisz sprawdzać to a tam tamto a tak naprawdę nic nie będziesz sprawdzał bo po prostu nie masz na to czasu, czasem nawet nie masz czasu się napić po prostu :/ a najgorsze jest to że ty się pod tym podpisujesz i później będzie na ciebie! JAKOŚĆ NIGDY NIE IDZIE W PARZE ZE SZYBKOŚCIĄ! Szczerze? Nie polecam tej firmy. To mój ostatni miesiąc i czas zmienić ten syf.

@ktoś 12.04.2016 14:16

Ludzie czemu wy nie czytacie tych komentarzy jest napisane jak byk żeby unikać tej fabryki,tam mają dobrze tylko rodzina dyrektora i koledzy kierowników a cała reszta sie nie liczy. Unikajcie FPG

sdvghTwojStary

Na magazyn to co kilka dni przychodzi ktoś nowy. Ale po spotkaniu z produkcją jakoś dziwnie znikają. Robota podobno nie dla każdego. Starzy pracownicy sie jakoś trzymają w kupie, ale nowi przychodzą i odchodzą

jaity

Jak to nie ma ogłoszeń, rekrutują na różne stanowiska. Ogłoszenia są na Olx z 1 kwietnia, z rana. No, chyba, że to żart prima aprilisowy ;)

jaity

Na tablicy jest też ogłoszenie na liderkę magazynu, czy ktoś może coś powiedzieć na temat specyfiki tej pracy?

Pracownica 3 br.

Ludzie czasem jak się czyta wasze opinie to niewiadomo o co wam chodzi .... wszystko jest nie tam .... liderki nie takie, kierownictwo nie takie , koleżanki nie takie, a może każdy zastanowi się nad swoją osobą, może każdy z osobna przeanalizuje swoje zachowanie .... zakład pracy nie tworzy budynek czy jedna liderka, kierownik, czy blondynka na hali tylko wszyscy pracownicy... każdy ma swój zakres obowiązków z którego się musi rozliczyć, a najlepiej jest napisać że ten czy tamten jest taki czy siaki bo coś powiedział czy czegoś nie zrobił... oczywiście że są spięcia, nieporozumienia czy nawet złośliwości, jeden dzień jest spokojny a jeden nerwowy, ale pracujemy w zakładzie gdzie pracują różnego rodzaju ludzie i niestety niektórych rzeczy nie da się uniknąć, jeden coś powie drugi przekręci a trzeci doda swoje 5 gr, każdy z nas ma inne oczekiwania względem pracy i ludzi .... nie da się każdemu dogodzić... zawsze znajdzie się osoba której coś nie będzie pasowało ... czasem człowiek zostanie potraktowany przedmiotowo, ale ludzie wy chodzicie do pracy po to żeby zarobić czy po to żeby wszyscy byli traktowani na nalepszych warunkach, w każdej jednej firmie coś jest lepiej a coś gorzej nie ma takiego zakładu który spełniałby oczekiwania każdego pracownika, więc niestety trzeba niektóre rzeczy zaakceptować i robić swoje ... uważam że jeżeli człowiek wykonuje swoją prace dobrze potrafi szybko reagować na nieprawidłowości i przede wszystkim umie komunikować się z ludźmi (nawet jeżeli ich nie lubi) to nikt nie ma podstawy żeby się czepiać .... nie da się lubić wszystkich niektórych trzeba poprostu akceptować i robić swoje .... A praca nie jest lekka jest bardzo odpowiedzialna i wynagrodzenie mogłoby być lepsze, ale jeżeli komuś zależy na pracy a nie na traktowaniu lepiej to będzie pracował bo znam zakłady gdzie jest gorzej ... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... ja szanuje to co mam i owszem zdarzy mi się narzekać ale wydaje mi się że to normalne trzeba umieć patrzeć na wszystko z dystansem bo inaczej byśmy zwariowali ... Pozdrawiam Br. 3

Pracownica 3 br.
@Pracownica 13.03.2016 16:24

Nie kochana nie stoję na rybkach stoje na dużych detalach ale bez znaczenia chodze do pracy po to żeby zarobić a nie wymagać luksusów mam rodzine i to ona jest dla mnie ważna bez znaczenia jakim kosztem... i po co się tak bulwersujesz ... to czy mi się podoba czy nie to moja prywatna sprawa ani słowa o tym nie wspomniałam ... napisałam że taką atmosfere tworzymy my pracownicy bo zamiast się dogadywać to robimy problemy nawet z małej pierdoły i swoje flustracje wyładowujemy na ludziach np liderkach czy innych bo coś wymagają ale takie jest ich zadanie dopilnować pracownika przy maszynie i produkcji jaka z tej maszyny wychodzi ... to co ma chodzić od maszyny do maszyny i pytać każdego co potrzebujesz zebyś miała lepsze samopoczucie ... Z resztą o zarobkach też powiedziałam że mogły by być lepsze... ale jeżeli nie są to trzeba szanować co się ma albo szukać czegoś innego nikt nikogo nie trzyma na siłe....

Magda

"na l brygadzie żądza tak niemożliwie przystojni faceci ze postawić obok nich enrique iglesias nie zrobi na nich żadnego wrażenia" Hahahahaha ciekawe który taki przystojny. A poza tym każdy zajęty.

One

Jakie liderki ciężko pracują? Są może takie 3 lub 4 a reszta nie ma o tym zielonego pojęcia. A jak traktują pracowników dobrze, to nie pracowałeś/as nigdy tam gdzie naprawdę traktują pracowników dobrze. Tam ludzie są traktowane jak białe murzynki ;-)

One

Ty czleku nie wiesz o czym piszesz, w jezor bys się ugryzl, lub palce polamal.

rusałka

ludzka krzywda ma krótkie nogi , zdechło się kablowi .

Ona pracownik

Co do liderki iwony., czego ty oczekujesz od liderki która stała zaledwie na 3 maszynach i reszta małych zawsze głowę nosiła wysoko. Co to ja nie jestem, i najwięcej kablowala do kierownictwa, z tad ten awans na liderke. Ci co kablowali Awans dostali. Pozdrowienia dla 2 brygady ;-)

OOOO yes

...jak Polska zacznie przyjmować uchodźców , zaczynamy polowanie na ciapatych ..... o ile wiem francuzik jest ciapatym .

pracownica FPG

A w jakiej teraz firmie pracujesz?Bo tez mysle o zmianie pracy-przez system 4 brygadowy.Jak mozesz to napisz gdzie mozna uderzyc zeby sobie polepszyc?

MAŁGOSIA

Jak już pisałam , że pracowałam 5 lat w FPG na 2 brygadzie,piszecie,, praca jak praca"ale uwierzcie są lepsze zakłady w październiku 2015r. przyjęłam się do pracy i różnica kolosalna . W obecnym moim zakładzie pracuje kilka osób z fpg i sobie chwalą , praca siedząca czysta jak idę po pracy do sklepu nie muszę się wstydzić , że pachnę albo wręcz śmierdzę plastikiem,na przerwę idę z całą ekipą i co dwie godziny 5 minut na toaletę nie muszę prosić liderki by mnie zmieniła. Pamiętajcie na FPG świat się nie kończy, warto próbować znaleźć coś lepszego . Pozdrawiam 2 brygade .

Admin

Patryku,pracuje wystarczająco długo by wyrazić swoje zdanie. I nie jestem kierownikiem, bo raczej sa nimi mężczyźni ;) I wiesz co? Lubię ta prace, ludzi. Niestety zauważam coraz częstsze hajterstwo. Kierownicy przed kierownikami, liderki przed liderkami. Skąd mamy brac przykład? Czasem ludzie w tej pracy zapominają ze sa ludźmi. Pozdrawiam

anastka

aaaa

2 brygada najlepsza jest

jest brygada nieco wyróżniająca się od innych. Na niej zmieniają się rządzący a nie operatorki. I o dziwo na palcach jednej ręki można policzyć nowych operatorów.O czymś to musi świadczyć. Ruszcie kopułami ludziska! Może też narzekają,są zmęczone,nie raz mówily o zwolnieniu,ale mimo wszystko trzymają się razem. Do póki nie będzie zrozumienia miedzy operator-lider-dj-kierownik to zawsze bedzie źle. Nie przychodzicie do pracy by pachnieć!

Zostaw opinię o Fpg - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fpg