Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

jest nowy dyrektor w firmie, i nie moge uwierzyć bylo zle teraz jest gorzej. Podczas gdy ludzie ledwo wiaza koniec z koncem i musza brac kredyty zeby poplacic swoje zobowiazania dyrektor miedzy ludzmi sie zali ze slabe sa lokoaty i nie ma gdzie odlozyc pieniedzy .... Nowy dyrektor jest twoim kolega w twoim otoczeniu, gdy wyjedziesz z biura zaczyna cie po prostu opierda*** ... Brak szacunku do kobiet, jedna kolezanka poszla na urlop maciezynski, jak sie dyrektor dowiedzial to cytujac 'dobrze ze tej(usunięte przez administratora) nie ma, i tak nie byla potrzebna' Pozdrawiam szczesliwy pracownik FPG

@pracownik

niestety nie mozna liczyc na normalny powrot po macierzynskim, z czego co uslyszalam to zostaniesz odelegowana do czegos co Ci nie pasuje na co sie nie godzisz i tak dlugo to beda ciagli az sama zrezygnujesz ...

Marika

Jestem zainteresowana pracą koordynatora logistyki, a akurat wpadło mi w ręce ogłoszenie. Jest mowa o tym, że można uzyskać uprawnienia, a jakie konkretnie? Są jakieś szkolenia, które mi pomogą realnie w karierze?

Koleaznka Nowy wpis
@Marika

uprawnienia Pani moze uzskac to do programow wewnetrzynych po kilku tygodniach od zgloszenia, o innych uprawnieniach raczej nie ma, szkolenia sa, FPG ma wykupiona jakas platforme szkoleniowa i jak pani nie wie jak sie robi przestawne tabele albo cos podobnego to moze pani sie zglosic o dostep do platformy.

Czy w Fpg zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@pracownik

Jakie konkretnie zmiany zaszły przez nowego dyrektora? Czy po macierzyńskim ma się normalny powrót do pracy? Nowy dyrektor zatrudnił nowe osoby do pracy?

@pracownik Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fpg?

Jaca

Zapomnij w tej firmie nic nie ma dla pracownika...

Grażyna
@Jaca

Chodzi ci o dodatki pracownicze? A wynagrodzenie? Ile wychodzi miesięcznie dla świeżo zatrudnionych pracowników? Skoro nie ma dodatków to może jakieś premie się znajdą?

Donald

Tylko teraz jeszcze trzeba by ustalić, co dla kogo znaczy tania, prawda? Znasz kwoty podstawy wynagrodzenia, jakie to teraz chodzą? Bo nie wiem, czy są też i premie?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Zdolny inaczej

Witam Mam pytanie dotyczące pracy w waszym zakładzie. Czy jest ciężka wymagająca. I przedewszystkim podejście ludzi do nowych pracowników czy jest zawiść (usunięte przez administratora) Obrabianie za plecami. Szukam pracy w normalnych warunkach? Czekam na szybką odpowiedz

Cosiek

Witam serdecznie Chciałbym się dowiedzieć czego kolwiek o firmie fpg. Jakiej wysokości są zarobki. Czy ludzie tam pracujący są elokwentni. Czy niema zawiści obgadywania za plecami lub jeszcze gorzej braku kompetencji ze strony przełożonych na każdym stopniu kariery. Niestety przejechałem się już tak w poprzedniej firmie i chciałbym uniknąć takich sytuacji gdzie przełożony nie jest dobry na danym stanowisku.

@Cosiek

Jak się ma znajomości to wiadomo że stanowisko będzie lepsze. Co do plotek to masakra. Zawiść zazdrość to potęgą w tej firmie(nie wszyscy że dodam) ale na parę osób naprawdę trzeba uważać.

Jaca

Powiem tak jeśli nie podniosą stawek pracownikom na każdym dziale to w tym kwartale odejdzie rekordowa liczba pracowników...Dyrektor się zdziwi jak odejdą ludzie z ogromnym doświadczeniem... A na samych ukraincach ta fabryka nie wydoli...Jak na razie to chyba w fpg są najniższe zarobki jeśli chodI o strefe...

@Jaca

i myślicie, że naprawdę to zrobią? a piszesz o rekordowej liczbie... To jaki jest teraz pułap i ogólnie wcześniejszy rekord?

@Iwona

Jest to taka metafora...bo patrząc z perspektywy lat to okres 22/23 to jest chyba najgorszy okres tej firmy....

Krystyna
@Jaca

czy firma ma na tyle pracy i zamówień/zleceń by te pensje podnieśc wszystkim pracownikom by nie odeszli?

@Krystyna

Tak...tym bardziej że co chwile słychać jakie to prestiżowe projekty są produkowane...

Jakim doświadczeniem?Można wiedzieć?

Iwona

Opowiedz mi o tych prestiżowych projektach, o których wspominasz, chętnie poczytam. :D co tak naprawdę tu organizują / nad czym obecnie pracują?

On
@Jaca

No napewno najmniej zarabiają ustawiacze tylko oni straszą że odejdą tylko się dziwię że po co ich aż tylu skoro pracują 4 godz A resztę grają na telefonach takim to wiecznie zle

Czy zdarzają się nadgodziny w Fpg?

Tak trzy lata temu !!!:)

Hshhs

Tak teraz nawet sporo ale mało komu się chce dorobić

Maja
@Hshhs

Czemu, nie opłaca się czy jak?

Julia
@Hshhs

Sporo, to znaczy ile? I takie pytanko - coś się dzieje, jak ktoś nie zostanie na nadgodzinach? Czy nie są one przymusowe?

@Maja

Opłaca ale ludzie nie korzystają z możliwości bo im się nie chce.

@Julia

Są miesiące że można 16 h nadgodzin dorobić a są miesiące że można 50 h nadgodzin dorobić. Zależy od zapotrzebowania. Nadgodziny nie są obowiązkowe nie ma żadnych konsekwencji jak ich nie będziesz robić.

Łucja
@Hshhs

to tylko kasę za nadgodziny można mieć? Czy np można sobie odebrać potem te godziny jako wolne?

Hehe

Zatrudnili jakiegos maciusia co jezdzi pociągiem ,ta firma upada coraz niżej ,kto takich ludzi zatrudnia i daję umowe? Jak taka osoba moze więcej zarabiać od normalnych ludzi? Nie dziwie sie ze coraz więcej tam ukraincow robi...

Dariusz
@Hehe

Rozumiem że chodzi o jakiegoś pracownika? O co dokładnie z nim chodzi? Ukraińcy są przyjmowani zamiast Polaków?

F
@Hehe

Marusia*

@F

Dobrze, że poprawiasz, bo inaczej nikt by się nie zorientował o co chodzi. ;p A tak serio to jest tu z tym taki problem? Dlaczego niby?

Oj zostało biedne FPG daleko w tyle jeśli chodzi o zarobki pracowników .Ludzie masowo sie zwalniają i absolutnie nie ma chętnych na ich miejsce. Doigrali sie ,kto moze niech ucieka. Prawdopodobnie najnizsze zarobki na calej strefie,przy pracy na 3 zmiany...hahaha Ludzie przejżyjcie na oczy.

@były pracownik

Serio najniższe? A przedstawisz to zrobione porównanie?

kozak
@Iwona

podpisz sie jako dyrektor a nie udawaj jakas Agate

Czym Fpg zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ona

Praca super dla ustawiaczy i kierownictwa i lidera p. Mariusza jest nocną zmiana godz.24 30 kierownik śpi i elita jego tak to można pracować Panie dyrektorze

Justyna
@Ona

A z perspektywy pracowników niższego szczebla, jak wygląda praca w Fpg? Dużo jest roboty? Po ile godzin w tygodniu wyrabiacie?

@Justyna

No praca idealna jak masz zamiar zrobic forme na wakacje bieganie na 3 maszyny ,a co do godzin to normalnie lecz zdarza sie system od wtorku do soboty zeby ludzie za duzo nie zarobili i za duzo nie wydali tak ze same plusy nie polecam

Romek
@Ona

Były pracownik. To ja chcę się przyjąć jako ustawiacz. Pozdrawiam Szymona

Grażyna
@ono

Piszesz o bieganiu na 3 maszyny ale czy to wykracza poza Twoje obowiązki? Zastanawiam się po prostu czy wiedziałeś od początku na co się piszesz. Napisałeś też, że zdarza się system od wtorku do soboty. Czy często tak jest?

Hshhs

Sernik na święta Banan w środę

@

Nowy Dyrektorek szuka problemów na siłę, a nie chce widzieć łamania przepisów BHP i skakania operatorek na trzech maszynach jednocześnie. Nie mówiąc o szukaniu ''oszczędności'' w gaszeniu świateł na magazynach czy wyłączeniu ogrzewania hahaha

Izabela
@@

No to może warto zwrócić uwagę i wtedy coś się zmieni?

Czy Fpg organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

asd

pracownikom hali nie, podobno biurowi maja dostep do jakiej platfromy i z czego co widzialam to ogladaja sobie filmiki z tej storny i sie 'szkola'

Ile jest zmian w Fpg?

Qq

3 zmiany

XxX

Zatrudniają niby na operatora wtryskarek i tak masz na umowie a lądujesz na montażu. Umowa dziwnie sformułowana tak, żeby człowiek nie ogarnął. Dają umowę do podpisania nie pokazując wcześniej na czym praca będzie polegać bo wiedzą, że pójdziesz na montaż a nie na wtryski. Ciągle wymagają norm wziętych z kosmosu, maszyny ciągle się psują, praca pod dużą presją. Rotacja ogromna, ludzie rezygnują po pierwszej wypłacie bo za 2200 zł zajob jakich mało, radzę uważać!

@XxX

z jednej strony sie ciesz ze chcieli ci dac na montaz ,bo na produkcji bys biegala na 3 maszyny za 2200zl i tez jest norma

Pracownik roku
@XxX

A ile bys chciała zarabiac. Moze odrazu 3 tys na rękę. Niestety zeby zarobic trzeba sie wykazac i sie starac. A nie tylko narzekać. Jak sie nie podoba to poco szukasz pracy siedz dalej w domu z rodzicami i niemarudz.

Kłamią w ogłoszeniach o pracę. Niby szukają na magazyn a pracujesz na produkcji w ekstremalnej temperaturze i podstawiasz pudełka. Bałagan, zero organizacji i dziwni ludzie na stanowiskach liderskich. szkoda czasu.

ono

Dokładnie cała prawda o FPG nic dodać nic ująć

Puzio

Witam słyszałam że liderki z 1 brygady wzięły się do pracy pani Natalia i Magda bo raczej to nie możliwe bo to wielkie damy tylko potrafią wykorzystywać innych to teraz mogą stać na maszynie i nie są zmęczona

@Puzio

Brygada 1 to wogule jest szlachta,oni nie musza nic robic,nigdy normy nie wyrabiają twierdząc że nie maja ludzi i dobrze jest,potem przychodzi bry3 gdzie kierownik ma parcie na premie i odpala na start 5 maszyn wiecej i operatorki biegaja na 2 czy 3 maszyny bo trzeba zrobic norme,a średnia wiekowa operatorek to 40+,czysty wyzysk

Optymalnie
@Puzio

Witam. Miałam okazję pracować na 1 brygadzie do niedawna. Z moich obserwacji myślę , że Panie liderki mają dość dużo pracy. I nie tylko na 1 brygadzie lecz na każdej. Za to niektórym Pania operatorka , które mają ponoć tyle pracy nudzi się i zamiast pracować stoja obserwują i wymyślają różne histore dziwne na temat innych pracowników FPG. Myślę że najlepiej jakby każdy patrzył i zajął się swoją praca zamiast krytykować innych. Pozdrawiam.

Czy w Fpg zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ono

Umowa o pracę ale to jest jedyny plus tej firmy, a pozatym bieganie na trzy maszyny i zapachy topionego plastiku. Nie polecam

Czy w tym roku jest planowana przerwa wakacyjna ? Jak tak to od kiedy ?

Kiedy fpg rusza z pełną produkcja???

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg