Fpg
counter
4 293 568 5 1
Puzio

Witam słyszałam że liderki z 1 brygady wzięły się do pracy pani Natalia i Magda bo raczej to nie możliwe bo to wielkie damy tylko potrafią wykorzystywać innych to teraz mogą stać na maszynie i nie są zmęczona

XxX

Zatrudniają niby na operatora wtryskarek i tak masz na umowie a lądujesz na montażu. Umowa dziwnie sformułowana tak, żeby człowiek nie ogarnął. Dają umowę do podpisania nie pokazując wcześniej na czym praca będzie polegać bo wiedzą, że pójdziesz na montaż a nie na wtryski. Ciągle wymagają norm wziętych z kosmosu, maszyny ciągle się psują, praca pod dużą presją. Rotacja ogromna, ludzie rezygnują po pierwszej wypłacie bo za 2200 zł zajob jakich mało, radzę uważać!

Czym Fpg zachęcają? Jakie mają dodatki?

XxX Nowy wpis

ono Nowy wpis
@XxX

z jednej strony sie ciesz ze chcieli ci dac na montaz ,bo na produkcji bys biegala na 3 maszyny za 2200zl i tez jest norma

Pracownik roku Nowy wpis
@XxX

A ile bys chciała zarabiac. Moze odrazu 3 tys na rękę. Niestety zeby zarobic trzeba sie wykazac i sie starac. A nie tylko narzekać. Jak sie nie podoba to poco szukasz pracy siedz dalej w domu z rodzicami i niemarudz.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ile jest zmian w Fpg?

Czym Fpg zachęcają? Jakie mają dodatki?

Ona
@Pytanie

Praca super dla ustawiaczy i kierownictwa i lidera p. Mariusza jest nocną zmiana godz.24 30 kierownik śpi i elita jego tak to można pracować Panie dyrektorze

Justyna
@Ona

A z perspektywy pracowników niższego szczebla, jak wygląda praca w Fpg? Dużo jest roboty? Po ile godzin w tygodniu wyrabiacie?

@Justyna

No praca idealna jak masz zamiar zrobic forme na wakacje bieganie na 3 maszyny ,a co do godzin to normalnie lecz zdarza sie system od wtorku do soboty zeby ludzie za duzo nie zarobili i za duzo nie wydali tak ze same plusy nie polecam

Romek
@Ona

Były pracownik. To ja chcę się przyjąć jako ustawiacz. Pozdrawiam Szymona

Grażyna
@ono

Piszesz o bieganiu na 3 maszyny ale czy to wykracza poza Twoje obowiązki? Zastanawiam się po prostu czy wiedziałeś od początku na co się piszesz. Napisałeś też, że zdarza się system od wtorku do soboty. Czy często tak jest?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 152 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fpg?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kłamią w ogłoszeniach o pracę. Niby szukają na magazyn a pracujesz na produkcji w ekstremalnej temperaturze i podstawiasz pudełka. Bałagan, zero organizacji i dziwni ludzie na stanowiskach liderskich. szkoda czasu.

@anonim

Dokładnie cała prawda o FPG nic dodać nic ująć

Puzio

@Puzio

Brygada 1 to wogule jest szlachta,oni nie musza nic robic,nigdy normy nie wyrabiają twierdząc że nie maja ludzi i dobrze jest,potem przychodzi bry3 gdzie kierownik ma parcie na premie i odpala na start 5 maszyn wiecej i operatorki biegaja na 2 czy 3 maszyny bo trzeba zrobic norme,a średnia wiekowa operatorek to 40+,czysty wyzysk

Optymalnie
@Puzio

Witam. Miałam okazję pracować na 1 brygadzie do niedawna. Z moich obserwacji myślę , że Panie liderki mają dość dużo pracy. I nie tylko na 1 brygadzie lecz na każdej. Za to niektórym Pania operatorka , które mają ponoć tyle pracy nudzi się i zamiast pracować stoja obserwują i wymyślają różne histore dziwne na temat innych pracowników FPG. Myślę że najlepiej jakby każdy patrzył i zajął się swoją praca zamiast krytykować innych. Pozdrawiam.

Czy w Fpg zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ono
@Pytanie

Umowa o pracę ale to jest jedyny plus tej firmy, a pozatym bieganie na trzy maszyny i zapachy topionego plastiku. Nie polecam

Czy w tym roku jest planowana przerwa wakacyjna ? Jak tak to od kiedy ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Fpg?

Tak trzy lata temu !!!:)

Kiedy fpg rusza z pełną produkcja???

Bronisław

Przydałby się opis FGP z perspektywy pracowniczej, bo dużo tutaj niezrozumiałych wpisów. Jak plusy i minusy współpracy można by wymienić? Zachęcam do dyskusji i do podzielenia się szczegółami. Dzięki.

Sylwek J
@Bronisław

Plusów mało aż żal ludzi ze tu jeszcze na tej produkcji pracuja. A minusów dużo

etcetera

In­te­ligen­tni ludzie są często zmusza­ni do pi­cia, by bez­kon­flik­to­wo spędzać czas z idiotami.

Manik
@etcetera

Hahhaha coś w tym jest

hahahaha

a dalej są osoby które piją w pracy alkohol jak na 3 brygadzie

Manik
@hahahaha

Oj są są.....magazynierzy dalej dają w palnik

Byłem na 1br

Byłem na 1br i dla mnie praca była przyjemna mając dwie szybkie maszyny i tak zawsze znalazłem czas żeby przejść się po stanowiskach obok :D FPG jest firmą że tak powiem "Łatwą" tzn. że, wystarczy dobrze dysponować czasem. Owszem najtrudniejsze jest nauką nowego detalu bo jest to tylko chwila na to ale i tak wszystko co powinismy wiedziec jest przed nami wiec i z tym po chwili praktyki na detalu mozna sobie poradzic :D drugi minus to chyba dyrekcja (gdy 10 osób zbiera sie na jednym stanowisku), droga dyrekcjo nawet nie wiecie jak bardzo to frustruje oraz dezorientuje pracownika. do tego inzynierowie wyznaczają osoby które najlepiej sobie poradzą ale nawet do czegos takiego muszą zmienic plan produkcji/ustawienie na sali. Wynagrodzenie jest niskie w stosunku do kosztów życia ale nawet wporządku w stosunku do wykonywanej pracy. Pozdrawiam :D

@Byłem na 1br

Idealny opis firmy

Tomasz

Zastanawiająca jest ta cisza?

@Tomasz

Polityka fpg Ustawiacz zarobek od 3.500 do 4000zl ,operatorka okolo1800zl ,ustawiacz moze dorabiac w sobote czy niedziele a operatorka czterobrygadowka to sie nazywa oszczednosc hehe smiech na sali

John

Ale brutto chyba haha

Nie ma już 4 brygadòwki

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Fpg
@Igor

Tak 2050

@Igor

Prowadzi praktycznie cały czas bo co chwilę ktoś odchodzi. Od początku dostajesz umowę o pracę.

ona .....

Pracowalam tam w sumie 11 lat ....bylo ciezko ale nie najogorzej.Jak jest teraz nie wiem ale wszedzie trzeba robic kwestia czy dasz rade fizycznie bo to ciezka praca ...stanie na nogach 8 h ....zrecznosciowa i musisz miec spryt.Ja bylam zadowolona

@ona .....

Nieprawda....praca jest prosta, nawet mając 2 lub 3 maszyny nie narobisz się specjalnie. Jak dla kogoś to ciężka praca to znaczy że mało w życiu widział lub jest lichy czy ma 65 lat

Laura

Witam. Czy są prowadzone rekrutacje do firmy? Jaka stawka na rękę dla pracownika produkcji?

@Laura

Tak składaj CV są wolne miejsca. Dla operatora jakieś 2100 na rękę.

Były Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 453 dni.

Witam wszystkich Byłem pracownikiem Fpg mam pytanie pracują tam jeszcze Te osoby Pan Paweł K,Pan Tomasz... A z pracowników Marilka,Ewa,Kasia,Helcia K itd ? Pozdrawiam

Czy Fpg oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Tak umowa o prace ale nie polecam zero organizacji i wspolpracy miedzy brygadami czy dzialami,kazdy chce byc najwazniejszy poprostu tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.