Opinie o Fpg w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fpg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fpg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fpg w Gliwice

Bronisław

Przydałby się opis FGP z perspektywy pracowniczej, bo dużo tutaj niezrozumiałych wpisów. Jak plusy i minusy współpracy można by wymienić? Zachęcam do dyskusji i do podzielenia się szczegółami. Dzięki.

Sylwek J
@Bronisław

Plusów mało aż żal ludzi ze tu jeszcze na tej produkcji pracuja. A minusów dużo

etcetera

In­te­ligen­tni ludzie są często zmusza­ni do pi­cia, by bez­kon­flik­to­wo spędzać czas z idiotami.

Manik
@etcetera

Hahhaha coś w tym jest

hahahaha

a dalej są osoby które piją w pracy alkohol jak na 3 brygadzie

Manik
@hahahaha

Oj są są.....magazynierzy dalej dają w palnik

Byłem na 1br

Byłem na 1br i dla mnie praca była przyjemna mając dwie szybkie maszyny i tak zawsze znalazłem czas żeby przejść się po stanowiskach obok :D FPG jest firmą że tak powiem "Łatwą" tzn. że, wystarczy dobrze dysponować czasem. Owszem najtrudniejsze jest nauką nowego detalu bo jest to tylko chwila na to ale i tak wszystko co powinismy wiedziec jest przed nami wiec i z tym po chwili praktyki na detalu mozna sobie poradzic :D drugi minus to chyba dyrekcja (gdy 10 osób zbiera sie na jednym stanowisku), droga dyrekcjo nawet nie wiecie jak bardzo to frustruje oraz dezorientuje pracownika. do tego inzynierowie wyznaczają osoby które najlepiej sobie poradzą ale nawet do czegos takiego muszą zmienic plan produkcji/ustawienie na sali. Wynagrodzenie jest niskie w stosunku do kosztów życia ale nawet wporządku w stosunku do wykonywanej pracy. Pozdrawiam :D

@Byłem na 1br

Idealny opis firmy

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Tomasz

Zastanawiająca jest ta cisza?

@Tomasz

Polityka fpg Ustawiacz zarobek od 3.500 do 4000zl ,operatorka okolo1800zl ,ustawiacz moze dorabiac w sobote czy niedziele a operatorka czterobrygadowka to sie nazywa oszczednosc hehe smiech na sali

John
@ono

Ale brutto chyba haha

@ono

Nie ma już 4 brygadòwki

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Fpg
@Igor

Tak 2050

@Igor

Prowadzi praktycznie cały czas bo co chwilę ktoś odchodzi. Od początku dostajesz umowę o pracę.

ona .....

Pracowalam tam w sumie 11 lat ....bylo ciezko ale nie najogorzej.Jak jest teraz nie wiem ale wszedzie trzeba robic kwestia czy dasz rade fizycznie bo to ciezka praca ...stanie na nogach 8 h ....zrecznosciowa i musisz miec spryt.Ja bylam zadowolona

@ona .....

Nieprawda....praca jest prosta, nawet mając 2 lub 3 maszyny nie narobisz się specjalnie. Jak dla kogoś to ciężka praca to znaczy że mało w życiu widział lub jest lichy czy ma 65 lat

Laura

Witam. Czy są prowadzone rekrutacje do firmy? Jaka stawka na rękę dla pracownika produkcji?

@Laura

Tak składaj CV są wolne miejsca. Dla operatora jakieś 2100 na rękę.

Były Pracownik

Witam wszystkich Byłem pracownikiem Fpg mam pytanie pracują tam jeszcze Te osoby Pan Paweł K,Pan Tomasz... A z pracowników Marilka,Ewa,Kasia,Helcia K itd ? Pozdrawiam

Czy Fpg oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ono

Tak umowa o prace ale nie polecam zero organizacji i wspolpracy miedzy brygadami czy dzialami,kazdy chce byc najwazniejszy poprostu tragedia

Elwira

Aktualnie firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca, wystarczy dobrze pracować!

Puzio
@Elwira

Może ma dobrą Ale co się dzieje na 1 brygadzie to masakra p. Mariusz w ogóle traci kontrolę nad wszystkim A kierownik ma to wszystko gdzieś

Ona
@Elwira

Tak jak wszedzie...a czy ma dobrą opinie hmmm....zastanowiłabym sie nad tym..z kim rozmawiam co tam pracował to 90% ludzi ocenia negatywnie ten zakład !!!!

Justyna
@Ona

@Ona podziel się z nami bardziej szczegółowymi informacjami co wpływało na negatywną opinie osób o których mówisz. Czy chodzi głównie o kwestie finansowe czy o atmosferę w pracy?

@Puzio

bo kierownik to jest pupilek Marczaka i nie ważne czy sie stoi czy sie leży pensja sie należy

Były pracownik.

Pracowałem tutaj bardzo dawno temu i za moich czasów też były zgrzyty itp. Itd. Ale ja wspominam dobrze te czasy tym bardziej że pracowałem od magazynier na produkcji do człowieka logistyki. Fajne czasy. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy pracowali 6-9 lat temu

Krzysztof
@Były pracownik.

Super, że mimo upływu tych paru lat zechciałeś wypowiedzieć się o Fpg w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Widać wyraźnie, iż z sentymentem wspominasz czasy, kiedy tam pracowałeś. A może znasz kogoś, kto pracuje tam teraz i mógłby opisać Nam aktualną sytuację w tej firmie?

Waldi

Z doświadczenia wiem, że czasami zmiany kadrowe w firmie mogą bardzo dużo poprawić. Chociaż są czeto negowane.

Wiktor

Cześć Karolina, ups sorry, Mortadela. I nie pisz mi tutaj, że nie mam racji. Za długo Cię znam i znam też Twój sposób rozmowy z innymi. Nie zapomniałeś przypadkiem jak gnoiłeś poprzedniego SzPr przy najważniejszym? Żeby się podlizać? Żeby pokazać, że to Ty jesteś właściwym człowiekiem na to stanowisko? Podpowiem Ci. Każdy, kto nie będzie kwestionował woli i "widzimisie" najjaśniejszego długo się na tym stołku utrzyma. A teraz? Jak ktoś ośmieli się wypowiedzieć inaczej niż Twoje wyobrażenie o sobie to zaraz każesz podawać jakieś argumenty, sypiesz paragrafami. Pamiętaj, że jeśli ktoś ma swoje zdanie to je ma i nie musi go popierać żadnymi argumentami. Jeśli poprze, to dobrze. Jeśli nie, przyjmij to na klatę i pogódź się z tym. Druga sprawa. Pracownik roku? Nie należy się. Argument? Przypomnij sobie pierwsze nagrody. Było mówione, że to dla pracowników produkcyjnych a nie administracyjnych. Były wyjątki a i owszem. Ale oni sobie autentycznie zapracowali. Wiesz co robią i przyznasz mi rację. Ale Ty? Nie wprowadziłeś niczego nowego, produkcja to zasługa człowieka z gabinetu pierwszego po prawej, bo tak na prawdę on tym zarządza. Tyle w temacie. I nie syp tutaj znów paragrafami z regulaminu, że niby personalnie. Poza nickiem z forum, ksywą nieznaną nikomu spoza firmy i stanowiskiem najjaśniejszego żadne dane identyfikujące ludzi nie padły. Tylko ludzie z "firmy" wiedzą o kim mowa. I dla Nich, nie jest to tajemnicą. Moją wypowiedź kończę ostatecznie i nie będę wdawał się w jakąkolwiek polemikę z Tobą. Więc marny Twój trud w odpisywaniu mi na ten post. Łączę pozdrowienia dla wszystkich obecnych i byłych pracowników FPG. Cały czas uważam, że poza kilkoma przypadkami, jest to świetny zespół ludzi z którymi można zrobić bardzo dużo pozytywnych rzeczy.

2br
@Wiktor

Ha!!!! Dobre!!! Chyba zbyt krótko pracujesz w tej firmie, żeby wiedzieć jak było. Prawda jest taka, że odkąd ten człowiek jest na swoim stanowisku to komfort pracy i zarobki poszły w górę! Swoją drogą piszesz na forum kłamstwa i brednie: jak ktoś ma swoje zdanie to przyjmij to na klatę - podstawą dojrzałości jest tak zwana konwersacja, która polega na wymianie poglądów i ARGUMENTÓW. Twoim zdaniem "nie bo nie" to odpowiedź. Nigdy się wszystkim nie dogodzi i każdy ma prawi do swoje opinii, ale nie do kłamstw. Mi się pracuje dobrze, a jestem człowiekiem z produkcji. Zmieniasz nicki: Popek, Wiktor - a wszyscy wiedzą, kto to pisze.

Arek Szostak ( Szochu )
@2br

Witam jestem z br 2 i juz mnie te formu delikatnie mowiac wkurza ok nie ma lekko mialem z Szefem rozmowe ale prosze nie laczyc mnie z jakimis komentami jak chce cos powiedziec to mowie to glosno nawet w pracy.A to ze ktos se laczy watki to nie moj problem.Jesli ktos ma do mnie jakoms sprawe prosze powiedziec mi to w oczy.To ze ja sie staram jak moge ale czasami jak czegos nie wiem no to trudno dostanie sie zjebe.Ustawiacz uczy sie na bledach heh aby tylko formy nie skasowac.To ze jest zapierdol i osoby bardziej doswiadczone nie zawsze maja czas pokazac i wytlumaczyc a Kierownik ma zapierdol wiec sie mu nie dziwie ze czasami nerwy puszczaja musi miec caly ten bajzel pod kontrola.Ja do Łukasza nic nie mam,jako ustawiacz z malym doswiadczeniem jakos je musze zdobyc. Wiec prosze delikatnie mowiac od Mojej osoby sie odwalic .Pozdro Dla Br.2 i reszty z innych brygad.

Kaseton
@Arek Szostak ( Szochu )

Arek, jeśli gość nie potrafi sobie radzić ze stresem i odreagowuje to na ludziach, to te stanowisko nie jest dla niego. Przykład Ślepego z magazynu. Gnoił swoich ludzi kilka lat, aż w końcu powiedzieli 'dość', zastąpił go gość z logistyki. Teraz chłopaki nie narzekają na ciągły stres, a ich praca jest dużo sprawniejsza i zorganizowana. Czasami zmiany są jedynym dobrym pomysłem

Chciałabym Was prosić, abyście przestali obrażać innych pracowników firmy FPG oraz nie podawali ich danych osobowych. Jest to niezgodne z regulaminem forum, z którym możecie zapoznać się tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Was zamiast tego do napisania rzeczowych oraz merytorycznych opinii na temat pracy w firmie. Pomożecie tym samym innym użytkownikom, którzy szukają tutaj informacji na temat tego, jakim pracodawcą jest firma FPG. Pozdrawiam.

Janek

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to może ją zmienić. Tak dobra firma znajdzie na to miejsce ludzi do pracy!!

Mirczak

Co słychać na 4-ro brygadówce. Wiecie po co wprowadza sie w PVL Fabryka Plastików Gliwice taki system pracy ?? Niktnie mówi, ale po to żebyście pracowali w weekendy za zwykłą stawkę. Normalnie były by nadgodziny 100% płatne.

@Popek nie opisujemy i nie obrażamy na forum poszczególnych pracowników firmy. Jest o tym informacja w regulaminie, który zaakceptowałeś: https://www.gowork.pl/regulamin Czy pytałeś kiedyś przełożonych czemu nowi pracownicy mają podobne pensje do tych długoletnich? Może jest jakiś aspekt, który o tym decyduje, a TY o nim nie wiesz?

Popek

Szef produlcji Mortadela klamca z geby robi (usunięte przez administratora) mydli oczy kasa szkoleniami a potem oczywiscie figa z makiem zarobki hmmm mniej niz u innych ale wiekszosc siedzi na starych smieciach.Nowy pracowcik po okoko roku nawet nie ,ma kase taka jak 4 lub 5 letni pracownik z doswiadczeniem....Jak to Mowi Szef pieniadze sa tylko szkoda ze dla tych co u w (usunięte przez administratora) wchodza...A firma jak firma na dzien dobry pieknie ladnie a puzniej sie zaczyna dla wytrwalych polecam miec to jakos w (usunięte przez administratora) i kasa idzie po x latach 3100 na reke a dla przydupasow szefa okolo 4 ale kazdy orze jak moze.

@Riki nie zgadzasz się z tym tytulem? Możesz powiedzieć dlaczego? Czy uważasz, że ktoś inny powinien zostać Pracownikiem Roku w firmie Fpg? Warto dodawać do swoich opinii argumenty, żeby te opinie były bardziej wiarygodne dla innych użytkowników forum.

@Karolina

Ja wlasnie uwazam ze ktos inny powinien...

Zostaw merytoryczną opinię o Fpg - Gliwice

• Jak się pracuje w Fpg?

Zobacz opinie na temat firmy Fpg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fpg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fpg?

Kandydaci do pracy w Fpg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fpg