Opinie o Marek Boleszczuk Leśne Ludki w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Boleszczuk Leśne Ludki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marek Boleszczuk Leśne Ludki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Boleszczuk Leśne Ludki w Warszawa

Zbigniew

Witam neguję negatywne opinie na temat Gold Senior .Derektor ośrodka Gold Senior jest osobą bardzo przystępną idąca zawsze na rękę ,wyszyscy pracownicy mają umowy stawka godzinowa bardzo dobra. Zespół profesjonalny .

Zzzzz Nowy wpis
@Zbigniew

Umowy? Większość Ukrainek i Ukraińców robi tam nielegalnie a umowy nie ma Nikt prawie

ja to ja Nowy wpis
@Zbigniew

Nie ma umowy ,ludzie cięci na stawki ,ponizej najniższej krajowej

Jakie są warunki zatrudnienia w Marek Boleszczuk Leśne Ludki?

Kolo

Praca bez umowy obiecują na początku złote góry A później nic z tego nie wychodzi, większość personelu spożywa alkohol wyłącznie z przełożona nie miła atmosfera pracy kto nie pije musi pracować za tych co piją. Nie polecam

Jola
@Kolo

Ludzie jaki alkohol?to bzdury.Miałam tam mamę. SIEDZIAŁAM całe dnie.Miła obsługa.To kłamstwa.

Gggg
@Jola

Z tym alkoholem to prawda. A przełożona piję razem z resztą, siedzi non stop w kuchni i obiady je za które ludzie płacą, a papierosy palą w kuchni

Rudy Nowy wpis

Polecam ten ośrodek seniora, z całego serca Zalety : + Profesjonalny personel + Rodzina atmosfera + Lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy + 5 posiłków dziennie + Kontakt na bieżąco z rodziną + kameralny wystrój pokoi + Jak na ceny warszawskie w miarę tanio Wady: - brak odwiedzin, po przez obawy przed zarażeniem covidem

Natalia Nowy wpis
@Rudy

Rudy się chyba nawet cieszy że Covid bo nie musi odwiedzać chorej matki niby minus niby plus

Gabrysia

Bardzo polecam Dom Opieki Gold Senior bardzo miła atmosfera profesionalny zespół opieknczo-terapeutyczny ,świetna rehabilitacja od 6 miesięcy w tym domu przebywają moi rodzice.

AM
@Gabrysia

Mam pytanie o Pani opinie o opiece w tym domu. Jest tam teraz osoba z mojej rodziny. Czy pensjonariusze blsa zadbani? Jaki jest stosunek personelu - sympatyczni czy opryskliwi? Będę wdzięczna za opinie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Marek Boleszczuk Leśne Ludki? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Marek Boleszczuk Leśne Ludki? Oddzwaniają zawsze?

ludzie o co wam chodzi o przedszkole czy dom opieki.Czytajcie ze zrozumieniem.

Były prscownik

Praca bez umowy koleżanki piją cały czas alkohol w pracy bardzo zła atmosfera w pracy nie polecam

Koleżanka
@Były prscownik

zostałaś zwolniona za alkohol dlatego piszesz takie bzdury.

Czy wypłata jest na czas ?

@Ania

Tak. Jal będziesz stać pod drzwiami jak pies. ....żenada. Straszna

ratownictwo medyczne
@Darek

Nic takiego niemiało miejsca jest to totalna bzdura!!!proszę pisac prawdę a nie wymysłac.!!!!!!

@Ania

Pracuję 2 lata Pensja jest zawsze na czas, a zaliczkę tez można dostać. Piszcie prawdę.

To super, że wypowiedziałeś się z poziomu pracownika, który pracuje już 2 lata w firmie Marek Boleszczuk Leśne Ludki. Czy mogę dowiedzieć się od Ciebie tak faktycznie, ile dokładnie można tu aktualnie zarobić? Podziel się, proszę swoją wiedzą w tym zakresie.

Ewelina

@ABC czy naprawdę jest tak źle jak wynika z Twojej wypowiedzi? Często pracownicy wypowiadają się na "gorąco" i używają zbyt mocnych słów wobec pracodawcy. Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat Gold Senior Arkuszowa ? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

@Ewelina

Pracownicy. Bez umowy bez wykształcenia. Bez znajomośći medycznych brak. Odzieży kuchnia brudna (usunięte przez administratora) straszny.

ratownictwo medyczne
@Darek

Placówka Gold Senior niejest podmiotem leczniczym.Wykształcenie i wiedza według mojej oceny jest wystarczajaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina
@ratownictwo medyczne

@ratownictwo medyczne Widzę, że polecasz pracę w Gold Senior. Napisz jeszcze, jak oceniasz ogólną atmosferę pracy w tym miejscu? Dziękuję.

Jola
@Darek

Złośliwość ludzka nie zna granic.Obiekt jest cały czas nadzorowany przez właściciela, który mieszka na terenie.Pracownicy którzy nie nadają się do pracy natychmiast są zwalniani.

Gregor

@Kolo Warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje wpisy bo to forum pracowników przedszkola więc chyba jednak nie o tej firmie jest ten wpis?

Gość 1313

Wspaniały obiekt rzyczliwi opiekunowie. Pełen profesjonalizm. Proszę nie wypisywać bzdur!!

Rozczarowana
@Gość 1313

"Rzyczliwi"* pisze się przez samo "ż" - właśnie taki profesjonalizm jest prezentowany przez opiekunów..Poza tym na korytarzu w ośrodku ciągłe niezadowolenie i konflikt pracowników.. nie polecam!

Co jaki okres czasu w Gold Senior Arkuszowa 128a można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy

Proszę przyjść. Zobaczyć. Niedługo będą pracować budowlancy ludzkie bez wykształcenia.. Ukraina bez uprawnień itd.meksyk. Prokurator będzie mial co robic.a pan marek ma w pupie ludzi

PRACOWNICA
@Darek

Pracodawca zatrudnia bez umowy o pracę ,obiecuje wiele dobrego na rozmowie o pracę...Jedna dobra zaleta- można legalnie spać. Dlatego zdecydowałam się na pracę, i jestem zadowolona .Polecam...

PRACOWNICA

Proszę zapytać pracodawcy.

Proszę zapytac Kierownictwo Gold Senior, ewentualnie Pracodawcę.Pozdrawiam

Wpisy które czytam to nieprawda.Poznałem Kierownika Pana Darka ratownika z wieloletnim doswiadczeniem i stażem ,pracującego w Pogotowiu Ratunkowym, który wie czy ktoś pracuje uczciwie, pobiera wynagrodzenie za 100% swojej pracy a daje z siebie 40% to Pan Kierownik ile może to tolerować,dla tego piszą brednie ,Jest to złoty człowiek na odpowiednim miejscu .DLA((usunięte przez administratora))uczcie się może dorównacie nam .Ratownicy zawsze razem bo my jak rodzina .Nie piszcie głupot tylko prawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Marcin

byli pracownicy zwolnieni pobierali 100% wynagrodzenia a dawali z siebie 40% sprecyzowałem tresc do wpisu ktory umiesciłem

Marcin Ratownictwo Medyczne

Witam.chciałbym napisać ,że otrzymałem wynagrodzenie na czas i umowę w terminie.Nie zgodzę się co to wpisów na temat braku wynagrodzenia, jest to bzdura wymyślona przez osoby, które zostały zwolnione z powodu braku doświadczenia opieki nad osobami starszymi w Gold Senior .Praca -nie dla wszystkich .Pracodawca -b.dobry, ,Kierownictwo placówki-dobry ,personel- dobry? (zmiana) na lepsze . ,ogólnie jeśli chcesz pracować i posiadacz wiedzę i doświadczenie nad opieką- polecam tego pracodawcę Pana Marka Boleszczuk

PRACOWNICY

WITAM......CO MOZNA NAPISAC (usunięte przez administratora) NIE BAWEM ZROBIMY KONTROLE NA MAXA I ZOBACZYMY MINE(usunięte przez administratora)

Sidney

Odradzam pracę tam brak umowy brak pieniędzy za pracę na początku wszystko fajnie a potem informacja pieniedzy nie będzie i umieszczanie Amber Gold a nie Gold Senior

@Sidney

Pracodawca zapewnia dobre warunki pracy.Wynagrodzenia są wypłacane terminowo.Większość pracowników współpracuje z domem opieki w ramach umowy zlecenia.

JJJJ

Tak to prawda, bez umowy praca, za mało personelu na dyżurze w stosunku do podopiecznych

@JJJJ

Pozdrow mame..a ja pozdrowie ZUS

ABC

Pracodawca zatrudnia na czarno, nie warto tu pracować złe warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Boleszczuk Leśne Ludki - Warszawa

• Jak się pracuje w Marek Boleszczuk Leśne Ludki?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Boleszczuk Leśne Ludki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Boleszczuk Leśne Ludki?

Marek Boleszczuk Leśne Ludki
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Książkowa 9F lok. 108
    03-134 Warszawa