Opinie o Salubre Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Salubre Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Salubre Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salubre Sp. z o.o. w Rumia

Zobaczyłam, że firma daje możliwość pracy jako pomoc kuchenna. Niestety nie mogłam znaleźć informacji na temat zarobków. Pisaliście, że firma zatrudnia na umowy o pracę, na tym stanowisku również? Godzinowo na początek jaka stawka?

Aneta Nowy wpis

Widziałam, że jako benefit na posadzie Opiekun Medyczny oferują szkolenia i kursy, które firma dofinansowuje pracownikom. A na jakie konkretnie kursy można tu dostać na tej posadzie? Jakieś językowe, medyczne? Właśnie szukam o tym info dla mamy.

Ola Nowy wpis
@Aneta

Tak, kursy możesz odbyć, jak sama sobie za nie zapłacisz.....odradzam to miejsce.

Hexe Nowy wpis

Powiem tak. Chodzę do Salubre na różne rzeczy ale niestety niekiedy czuje się jak niechciany gość, już rozwijam swoją myśl a wiec, któregoś razu przyjechałam przed czasem jakieś pare minut z 3 może (nadmienię ze było pusta żadnych osób) a Pani zerknęła na zegarek coś tam po marudziła, przewróciła oczami i na odczepnego powiedziała proszę pójść tam i tam… No kurczę to niestety nie pierwszy raz, innego razu czekałam kulka minut aż dana osoba znajdzie moja kartę, No ej powiem tak, jest tam tych osób trochę ale taka nie kompetencja z ich strony a szczególnie te młodsze Panie jak by za karę tam siedziały…. Tak szczerze dzięki Bogu już się skończyły moje rehabilitacje bo na samom myśl ze mogła bym trafić na niektóre osoby tam pracujące to się odechciewało…. Naprawdę fajne ze jest takie miejsce no ale niektórych pracowników ma nietrafionych…

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Opiekun Medyczny w firmie Salubre Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 8300 PLN, jeśli chcę pracować na Opiekun Medyczny?

posępny reaalista

Tak, na 8300 PLN możesz liczyć, jest tylko jeden warunek do spełnienia - musisz przekroczyć rzekę Odrę

Brałeś udział w rekrutacji do Salubre Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Czy w Salubre Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Odpowiedź

Przy umowie o pracę należy sprawdzać sumienność pracodawcy w sprawie opłacania składek do ZUS, bo czasem nie są płacone i masz problem, jak np.idziesz do lekarza i nie masz zapłaconej składki zdrowotnej..

Jerzy
@Odpowiedź

Ciebie to spotkało? To na jakiej umowie pracujesz że nie miałeś odprowadzonych składek?

@Jerzy

Umowa o pracę.

Byłypacjent

Niestety, W tym miejscu pracowały/pracują super osoby, które wiedzą jak pomóc, ale też ludzie, którzy niestety krzywdzą... Ja będąc po operacji ACL zaufałem tej firmie, początkowo prowadził mnie młody Pan, który dobrze doradzał i pomagał. Później, gdy ten Pan poszedł na urlop, to na jeden dzień w jego zastępstwo weszła bardzo młoda dziewczyna z brzuszkiem, która niestety zamiast pomóc, to w trakcie zajęć z nią - uszkodziła mi nogę i konsekwencje tego odczuwam do dziś, pomimo, że był to styczeń 2021, a teraz mamy marzec 2022... Nie przeprosiła, firma też nic z tym nie zrobiła, totalna znieczulica.

@Byłypacjent

No niestety, przykład chamstwa i braku empatii idzie z góry, od szefa tego przybytku, któremu tylko musi się zgadzać kwota na koncie, dobro pacjentów, pracowników nie jest ważne. Oby nikt nigdy nie musiał tam trafić jako pacjent, szkoda czasu i pieniędzy, opakowanie ładne, ale szlam w środku.

Nie polecam

Z tego miejsca nawet rehabilitanci odchodzą do konkurencji....

@Nie polecam

Wiadomo, najlepsi odchodzą, no ile można pracować w takim miejscu ? Każdy ma swoją tolerancję na głupotę i bezmyślność. (usunięte przez administratora) zarozumiałość, brak poszanowania pracownika, to jest właśnie całe centrum Salubre. W Polsce brakuje skutecznej instytucji, aby takie miejsca jak to pozbawiać możliwości dalszego bytowania. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, oby nie ugzęzła w ruchomych piaskach....?

Edyta

Witajcie, niestety nie mogę znaleźć żadnych aktywnych ofert pracy do firmy Salubre, ale może ktoś z Was wie, czy nie ma jednak jakiegoś wolnego wakatu? Szczególnie dla osób bez doświadczenia zawodowego?

@Edyta

Wystarczy sporo wazeliny i etat masz załatwiony. Najlepiej jak jesteś mało rozgarnięta, cicha myszka, bo taką najlepiej sterować i rozkazywać. Niestety opiekunki, które tą pracują, nie wszystkie, ale są takie 2, które manipulują grupą, kombinują, płaczą pod publikę, pracują po 24h, a potem ja masz z nimi dyżur, to narzekają, jakie są zmęczone, że w domu ciężko, że choroby straszne itd...najgorzej, jak się im w to wszystko uwierzy. Jedna ma bajkę o medaliku, co rzekomo był przyczyną zwolnienia z byłej pracy....Wystarczy zadzwonić do byłego pracodawcy tej pani....a wszystko się wyjaśnia, że to nie medalik był przyczyną a podłe traktowanie ciężko chorych pensjonariuszy. Tyle w temacie.

Grzegorz Gospodarek
@Odpowiedź

Czytałem, milczałem i się zastanawiałem jak mocno musicie być sfrustrowani by wypisywać takie bzdety. To że Was nie ma w moim SALUBRE to efekt Waszego nieudacznictwa, braku profesjonalizmu, braku empatii także do pozostałych współpracowników oraz dwulicowość Najzwyczajniej w mojej ocenie nie nadajecie się do pracy w naszym zespole. Nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem plując na mnie, nie spodziewałem się po Was niczego więcej. Niżej upaść nie można. Nie starajcie się dalej bo nie zaszkodzicie mi, mamy w końcu ZESPÓŁ, słabe ogniwa wyeliminowane i osiągamy sukcesy dzień po dniu. PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ. Pozdrowiłbym Was ale nie moja liga... idźcie swoją wyboistą drogą i trzymajcie się daleko od SALUBRE i mnie.

Kinga
@Odpowiedź

Ania, przestań poco ci to szykanowanie?

Obserwator
@Grzegorz Gospodarek

Interesujący, samobójczy wpis samego właściciela firmy dobitnie pokazujący jego poziom kultury osobistej i podejście do pracowników. Aż trudno uwierzyć. Co za bezmyślność. Dobrze radzę, omijajcie Państwo szerokim łukiem tego pracodawcę. Pozdrawiam

@Grzegorz Gospodarek

Jeśli ktoś o Tobie mówi źle, Ty milcz, albo mów o nim tylko dobrze. Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu, ale o to by być ponad nim... Prawda panie prezesie....

@Grzegorz Gospodarek

Najsłabsze ogniwo nie można wyeliminować....niestety....

Kk

Tak to prawda dyrektor Salubre dba o pracownika. To bardzo dobry pracodawca. Pensja na czas zawsze. W jakim miejscu pracy jest pełne wyżywienie? A w naszym . Grafik idzie dopasować do potrzeb pracownika. Zarzuca się że dyrektor ma swoje zdanie to chyba dobrze ale też nas słucha. Osoby które tak kłamią w tych negatywnych opiniach ranią człowieka wiec pracując w takim zawodzie nie potrafiły być dobre , wrażliwe i otwarte na pomoc choremu człowiekowi. Żal mi ich.

@Kk

Czyżby sam prezes pofatygował się umieścić wpis na temat własnej swojej firmy? Pracowałam tam i nie wierzę, że ten wpis umieścił pracownik.....

Opiekun.
@Kk

Wygląda na to że pracodawca sam pisze sobie opinie. Mija się bardzo z prawdą na szkodę pracownika i podopiecznego. Gość nastawiony na robienie kasy a z firmy zrobił maszynkę do trzepania kasy. Pracownika nie szanuje atmosfera straszna, pensje nierówne, myli się często na swoją korzyść. Dziękuję że tam nie pracuje , szkoda tylko tych pensjonariuszy ci bardziej nieswiadomych jeszcze bardziej. Ładne opakowanie ale środek zgnilizna toczy...

@Kk

Tego człowieka nie można zranić, bo jak zranić osobę pozbawioną empatii ? Omijać z bardzo daleka, bo to nie jest miejsce dla osób ceniących drugiego człowieka. Pracodawca reprezentuje margines ?

Ela

Praca super, ludzie jeszcze lepsi. Jedzenie za free. Jak cie cos boli to wykwalifikowany recjabilitant pomoże. Stawiamy ludzi na nogi i to jest najlepsze. Pełna satysfakcja. Nie dziwię się, że niektórym tego brakuje ????

@Ela

Jedzenie za free, myślę, że tak nie do końca.....a może to rodziny pensjonariuszy, nieświadome, " sponsorują " to jedzenie ? Zawsze przecież można podzielić kotlet na pół i darmowa porcja się znajdzie ?

Justyna
@Osoba

To jak w końcu jest z tym jedzeniem w Salubre? Jest/nie ma? Jest darmowe/coś się dopłaca? Czy na jakieś jeszcze inne benefity może liczyć pracownik firmy?

Halinka

witam! choć nie zawsze było łatwo pracować w Salubre, teraz po 3 latach mogę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mamy dobry zespół. nie było łatwo i dużo to nas wszystkich kosztowało. Ale uczymy się całe życie, nawet jeśli popełnimy jakiś błąd, to staramy się jak najwięcej wyciągnąć z takiej sytuacji, żeby się ona nie powtórzyła. Jest dużo pracy, ale znajdzie się też i czas na kawę :) wspólnymi siłami tworzymy miejsce w którym ludzi dochodzą do zdrowia, są wdzięczni, dziękują nam - myślę, że to największy plus tej pracy. M

Zwróć uwagę głupcowi, to Cię znienawidzi. Zwróć uwagę mędrcowi, to będzie Ci wdzięczny. W ten sposób ich rozróżnisz. Tak jest w Salubre.

Zdecydowanie nie polecam,warunki pracy przedstawione na rozmowie o pracę bardzo się różnią od stanu faktycznego.(usunięte przez administratora).Bonus to posiłek,który można zjeść ale w pierwszej kolejności je rehabilitacja,kuchnia a opiekunowie,pracujący najciężej na końcu....

Odpowiedź

Dokładnie tak, posiłek spożywany w biegu pod bacznym okiem kamery szefa, który ze stoperem w ręku liczy zmarnowany czas pracownika, który zamiast pracować siedzi i spożywa resztki posiłku, jeśli zostanie..... (usunięte przez administratora)

@Odpowiedź

Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Pracodawca powinien mieć jakiekolwiek pojęcie o prowadzeniu domu seniora, bo większość to ludzie starsi, często z szeregiem chorób współistniejących, którzy nie mogą w ciągu dnia pozwolić sobie na drzemkę, ponieważ muszą wykonywać różne prace plastyczne, aby potem ładnie zaprezentować obrazki zrobione pod linijkę i przy udziale opiekunek. Wszystko po to, aby na zewnątrz było ładnie, rodzinnie....

Jak się pracuje z ludźmi z Salubre Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Z naprawdę życzliwych opiekunów zostały 3 osoby, które jeszcze nie zostały złamane, sponiewierane za swoje dobre serce i bezinteresowną pomoc. Reszta dobrych osób już tam nie pracuje.

A*

Pracodawca bardzo troszczacy się o pracownika. Problem pojawia się gdy ktoś kombinuje, nie szanuje jego i innych. A widzę że tu te osoby znalazły sobie miejsce by dowartościować swoje zranione ego. Gdy potrzeba wolnego wszystko idzie z nim załatwić. Zapewnia umowę o pracę po okresie próbnym zaraz na czas nieokreślony. Zapewnia wyżywienie oraz wygodne stroje do pracy. Praca bywa czasem trudna i ciezka ale tak bywa gdy pomaga się osoba po wypadkach, udarach lub chorobie wrócić do normalnego życia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Salubre Sp. z o.o.?

Osoba

Warunki zatrudnienia....(usunięte przez administratora)Najlepiej nie być zatrudnionym, bo wtedy dostajesz znacznie więcej za dyżur niż osoby na etacie. Brak socjalu, brak przynajmniej jednego wolnego całego weekendu w miesiącu. Robisz 12h za siebie i osoby, które ciągną doby, bo one są wiecznie zmęczone i przeciążone pracą, więc wykorzystują na maxa nowe osoby. Najlepiej, jeśli nie chcesz stracić ufności w dobroć ludzi to nie idź tam do pracy, bo to miejsce pozbawi wszystkiego, co najlepsze. W tym miejscu najlepiej wychodzą osoby uprzejmie donoszące właścicielowi i kopiące doły pod niewygodnymi pracownikami. Nikomu nie polecam tam pracować.

Była pracownica

Nie polecam.Właściciel nie szanuje ludzi i nie podoba mu się jak ktoś ma swoje zdanie.

Czy w Salubre jest system premiowy i czy całość pensji jest wypłacana na konto czy jak w innych domach pod biurkiem.....ze szkodą dla pracownika ?

Co jest powodem usuwania opini które mają na celu zobrazowanie sytuacji w danym zakładzie pracy . Może należy wpisać w tytule tylko pozytywne bo negatywne usuwamy. Brawo cenzura ponad wszystko.

Dlaczego są usuwane opinie o tej firmie? To nie są obraźliwe komentarze, tylko takie, które opisują realia pracy w tamtym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Salubre Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Salubre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salubre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salubre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Salubre Sp. z o.o.
  • Gdańska 17A