Sempre Sp. z o.o.

Wrocław

Sempre Sp. z o.o.

Opinie o Sempre Sp. z o.o.

ksiądz

Moim zdaniem szkoda zachodu ,słaba firma

@ksiądz 04.12.2018 11:39

W takiej postaci Twoja wypowiedź nie powie za wiele osobom, które poszukują tu szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia w Sempre. Proponuje, żebyś napisał, jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś. Czy mieliście zapewniony dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

jon

Witam Nie sadzicie że to bardzo podejrzane ze nie ma ani jednej złej opini? naprawde nie spotkałęm sie jak przegladam oferty zeby nie byo złej opini płacicie dla go worka kase co by wam moderował posty .! ODRAZU WIDAĆ żę FIRMA WAŁ

@jon 17.10.2018 08:26

@jon Wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Nie trzeba doszukiwać się niczego złego w tym, że o firmie Sempre pisze się tu w sposób korzystny, bowiem akurat Ci, którzy postanowili zostawić tu swój głos mogli mieć same dobre wspomnienia z tym pracodawcą. A byłeś zainteresowany aplikowaniem do nich?

Natalia

@mario widzę, że nikt niestety nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytanie. Od Twojego wpisu minął prawie miesiąc. Czy w tym czasie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Sempre? Może sam możesz teraz powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach pracy w firmie.

Bodzio

Czy polecacie pracę przez Sempre Sp. z o.o. w Niemczech ? Chciałbym wyjechać ale nie mam żadnej wiedzy w tym temacie. Opinie na forum są dla mnie ważne!

mario

Mam ofertę pracy jako elektryk, czy ktoś może wyrazić aktualną opinię o firmie, czy oferuja pracę zgodą z umową ?

Natalia

@Olek zapoznaj się z treścią zakładki przedstawiającej firmę i jej działalność http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,963744,0,0,o_nas Jest to agencja pracy. Dlatego też ciągle poszukuje pracowników dla firm, z którymi współpracuje. Duży wybór ofert pracy, to w tym wypadku dobra wiadomość dla osób szukających pracy.

Olek

Sempre ma bardzo długą listę aktualnych ofert pracy, czyżby początki kryzysu na rynku pracy? GFirma ma opinię dobrego pracodawcy co nie zmienia faktu, że nie maja pracowników.

Bodzio

Sempre jest z grupy tych agencji które robią dużo dobrej roboty. Człowiek jedzie i o nic się nie martwi.

Bogus
@Bodzio 24.06.2017 18:44

Witam interesuje mnie czy firma jest rzetelna i wywiązuje się z warunków jakie oferuje czy możesz coś napisać czy pracowałeś w tej firmie

Bodzio

Co słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał? Chciałem dowiedzieć się o pracy na budowie w Niemczech.

Zbyszko

Sempre miała w marcu ofertę dla parkieciarza w Niemczech i mam pytanko czy jeszcze jest aktualna? Bardzo zależy mi na tej robocie a ponieważ słyszałem sporo dobrego o firmie to tym bardziej chcę wyjechać.

kurmen

Witam,ktoś coś wie na temat pracy w niemczech w zakładach mięsnych ,da się zarobić?

Natalia

Coś na temat pracy dekarza - fotowoltaika w Niemczech?

Bernard

Czy aktualna jest oferta pracy dla przedstawiciela handlowego firmy niemieckiej na terenie Polski z branży mechanika pojazdowa? Jeśli ktoś wie cos wiecej?

Stefan

Bardzo dobra agencja, kilkakrotnie korzystałem z ich pośrednictwa

Bodzio

Mam pytanie i może ktoś wie, gdzie to znaczy w jakim kraju mogę dostać pracę jako elektryk? Jakieś inne info?????

Sempre
@Bodzio 16.01.2017 16:38

Jeśli zna Pan język niemiecki, to z powodzeniem znajdzie pracę na terenie Niemiec.

krystian

tak daja besposrednio u niemca oferty ale jakie smieszne 9 euro brutto /h minus mieszkanie 250 e , 25 e ubrania robocze, 25e badania lekarskie, bus dojazdy 125 e to na dzien dobry ponad 400 euro , potem co miesiac minus mieszkanie i dojad to wyjdziesz 1000 e ? watpię

GRIZLI&@
@krystian 05.01.2017 16:54

Nie wyjdziesz zostanie Ci około 600 euro a nie piszą jeszcze o AZk na które zabierają godziny

wed

@marszak to prawda ze maja..za granica na przylad w Stuttgarcie na stanowisko mechanika samochodow ciezarowych oferuja zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

andy

witam forumowiczów. Bo z tego co sie orietnuje agencja sempre sama nei zatrudnia tylko robia to bezpośrednio niemieckie firmy na niemieckich warunkach. wydaje mi się, że to dużo korzystniejsze niż zatrudnienie w Polskce więc warto z nimi współpracować.

Hektor
@andy 23.04.2016 14:13

Zrozum to, że zatrudniają "firmy niemieckie"- ale nadal to są tylko agencje pracy, tak zwane leih/zeitfirmy, które wynajmują cię do konkretnych już firm. Możesz się załapać, że będziesz pracował dłużej w jednej firmie ale nie ma gwarancji- możesz skakać co miesiąc lub dwa w kolejnych zakładach/budowach- po całych niemczech...

Hektor
@andy 23.04.2016 14:13

"...bezpośrednio niemieckie firmy na niemieckich warunkach..."- dla jasności są to nadal tylko agencje pracy, nie ma dzisiaj innej możliwości zatrudnienia w niemczech...

Znacie firmę Sempre Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Sempre Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sempre Sp. z o.o.