Caritas Diecezji Sandomierskiej

Sandomierz

Opinie o Caritas Diecezji Sandomierskiej

amadeusz

Mój ojciec tam pracował i nie narzekał. Najniższa krajowa niestety. Pracował za starego ksiedza derektora i za nowego.

tokla

ja, też myślę, że duchowni powinni z większym miłosierdziem podchodzić. Niestety bywa z tym różnie, ale można na swojej drodze naprawdę ciekawych ludzi spotkać - i tego się trzymajmy, może będą tam jeszcze dobre warunki.

ja

osoba pisząca jako "albert" ma rację. tak niestety jest w caritasie. niestety, bo placówka prowadzona przez księdza powinna być inaczej prowadzona, a ludzie lepiej traktowani. z tymi umowami to prawda.

albert

Dyrektor mimo, że ksiądz, traktuje ludzi jak śmieci. Bierze ciągle nowych "darmowych" pracowników z urzędów pracy z regionu, które to urzędy wysyłają tam wciąż te same osoby, po odpowiedniej przerwie znów do caritasu. Na normalne zatrudnianie nie ma szans. Najpierw zwalniają,potem znów zatrudniają żeby tylko nie dać stałej umowy. Nie ma wyjątków, nawet jak ktoś jest dobrym pracownikiem i poświęca się, bo trudno się tam pracuje, to i tak nie ma co liczyć na wyjątek. Poza tym sposób rozliczania z nadgodzin, których niektórzy mają po kilkaset, jest bardzo wątpliwy. To ewidentnie sprawa dla PIP.

Czekamy na nowe informacje o firmie Caritas Diecezji Sandomierskiej! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Caritas Diecezji Sandomierskiej - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caritas Diecezji Sandomierskiej