Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Sandomierz

Opinie o Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Kazimierz

Prywatny folwark przy kościelnym żłobie. Towarzystwo "fachowców", które doi z koryta ile sie da! (usunięte przez administratora) . Szczególnie jedna "kompetentna" panienka (usunięte przez administratora) redakcji, której on ufając bezgranicznie oddał praktycznie władzę. Sama jest zlym duchem tego wydawnictwa. Te jej gierki, manipulowanie faktami, wyśmiewanie innych, włącznie z samym biskupem, nie wspominając o współpracownikach wewnątrz jak i na zewnątrz i zaniżaniu ich wartości. Atmosfera lizusostwa, a do tego jakieś długie bezsensowne rozmowy i przesiadywanie na kawce zamiast dzialania. Okropna kobieta o kilku obliczach. To samo można powiedzieć o innych działach tego wydawnictwa, gdzie dyrektorsko-rodzinno-koleżeńskie układy tylko sprzyjają kombinowaniu i wypływaniu kasy tzw. bokiem. Wiele osób pracuje tam rzetelnie i uczciwie lecz nie dostają za to godnego wynagrodzenia. I to są ogólnodostępne opinie o tym wydawnictwie. Czemu nikt z tym nic nie robi? Teraz wydaje im się, że są nie do ruszenia. Źle im nie życzę, ale wierzę, że ręka sprawiedliwości ich w końcu dosięgnie. Dobry prawnik może tu już nie wystarczyć...

Zbigniew

Ta firma to jakiś żart. Rządzi tam klika która dorwała się do kościelnego koryta. Kombinatorstwo i oszustwo (usunięte przez administratora) Ludzie pracują tam za marne pieniądze i boją się mówić głośno o tym co tam się dzieje. Jest to maszynka do robienia pieniędzy i hierarchowie kościelni przymykają oko na pijaństwo księdza dyrektora i samowolkę jego pupilków.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu