Opinie o M CHOICE w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M CHOICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M CHOICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M CHOICE w Katowice

Mira Nowy wpis

Do teraz atmosfera jest taka mila jak kiedyś tu pisaliście? Ja od totalnego toksyka teraz uciekam więc chętnie sie przygarnę pod warunkiem ze to nie jest jakieś udawane. Ocenicie jak to teraz wygląda?

Damian Nowy wpis

Miałem okazje pracować dla firmy w okresie przedświątecznym jako promotor. Z początku miałem cień wątpliwości (zwłaszcza ze to moja pierwsza praca w tej branży), jednakże szybko zostały one rozwiane. Wszystko odbywało się na dogodnych warunkach - kontakt przez telefon/SMS błyskawiczny, zawsze można było przedyskutować dany temat. Wypłata przyszła niemal natychmiast po zakończeniu zlecenia. Sama praca była bardzo przyjemna i mogę ją każdemu polecić. Firma jest rzetelna i również godna polecenia!

Mariusz

Skąd pochodzi ta firma ?

Marcin Nowy wpis
@Mariusz

Firma w całości jest Polska. Na początku działaliśmy na terenie Opolszczyzny, a od 2013 roku przenieśliśmy siedzibę do Katowic, skąd koordynujemy zlecenia.

Karol Nowy wpis
@Marcin

Wiesz coś o obecnych przyjęciach? Można wysłać CV czy firma nie przyjmuje pracowników? Bo rozglądam się za pracą ale chciałbym większej stabilizacji czyli umowy przynajmniej na czas określony, a nie zlecenie.

Agata

Wszystko w porządku, bardzo miła atmosfera, brak zbędnych konfliktów. Polecam serdecznie!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M CHOICE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Natalia00

Lepszej współpracy nie da się wymarzyć! Wszystko sprawnie, w miłej atmosferze, szybka wypłata Super!

Karol
@Natalia00

Twój komentarz jest bardzo pozytywny. Chwalisz atmosferę i wypłatę. Czy jej wysokość jest równie zadowalająca i możesz starać się o premie uznaniowe lub prowizje od sprzedaży? Dodaj proszę więcej szczegółów.

Adi

Jak wygląda praca w tej firmie?

Henry

A może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Zuzanna

Wzorowa współpraca, jasne warunki, szybka wypłata. Polecam :)

Daria

Świetna współpraca i bezproblemowy kontakt, akcja przebiegła pomyślnie, Polecam :)

@Daria

Zachęcam Cię do wyrażenia bardziej rozwiniętej opinii. Możesz powiedzieć, na czym polegała Twoja praca i jakie były Twoje obowiązki? Interesuje mnie też, na jakiej zasadzie byłaś tam zatrudniona. To będą pomocne informacje dla osób, które chcą zacząć współpracę z M CHOICE SALES & PROMOTION.

Ola

Fajna praca za dobrą stawkę. Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo sympatyczną osobą, która chętnie pomoże. Wypłata przyszła bardzo szybko. Serdecznie polecam!

Daga

Polecam współpracę :) wszystko dokładnie wyjaśnione w mailach. Pan Marcin odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pracy. Wypłata na czas, od razu po pracy :)

Edyta

@Łukasz, czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i na czym polegała Twoja praca? Jaki rodzaj umowy podpisałeś? Zachęcam również pozostałych pracowników M CHOICE SALES & PROMOTION do wyrażenia opinii odnośnie pracy w tym miejscu.

Łukasz

Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą, sprawny kontakt z P. Marcinem, wytłumaczy jeśli coś nie jest jasne, wszystkie informacje oraz umowę dostałem przed zleceniem, wynagrodzenie otrzymałem w terminie (a nawet i szybciej) bez żadnych problemów. Jestem zadowolony i mogę śmiało polecić współpracę z M CHOICE SALES & PROMOTION

MartaF

Współpracuje z P. Marcinem juz ok 2 lata ma ciekawe zlecenia, zawsze wytłumaczy i pomoże. Umowy sporzadzane są porządnie, pieniążki na czas a często nawet i wcześniej.

Edyta

@Joanna Z coolera, odnosząc się do sytuacji jaką przedstawiłaś w swojej opinii, widać, że M CHOICE SALES & PROMOTION profesjonalnie podchodzi do osób z którymi współpracuje. Na pewno to w jakimś sensie również wpływa na Twoje postrzeganie tego pracodawcy. Czy w dalszym ciągu pracujesz w niej?

Joanna Z coolera

Agencja bardzo mile zaskoczyła. Po zgłoszeniu dostałam dane do umowy, po odesłaniu ich dostałam materiały do akcji, na pytania dostawałam odpowiedzi co prawda z opóźnieniem, ale były. Wypłata miała być na drugi dzień, ale dostałam dopiero po 3 dniach z wiadomością "przepraszam za opóźnienie, mamy sporo pracy w ostatnim czasie. Pozdrawiam Marcin " POLECAM!

Powiecie coś ciekawego o firmie?

Edyta

@Marcin, zachęcam Cię do poruszenia jakiejś istotnej, w Twoim odczuciu kwestii dotyczącej pracy w M CHOICE SALES & PROMOTION. Jak długo współpracujesz z tym pracodawcą i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia?

Edyta

@Maciej, to bardzo ważne o czym piszesz, możliwość swobodnego kontaktu z pracodawcą wpływa na komfort podczas wykonywania obowiązków. Czy zdarza Ci się w dalszym ciągu współpracować z M CHOICE SALES & PROMOTION?

@Edyta

A czy to ważne?

@Edyta

...

Ana

polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o M CHOICE - Katowice

• Jak się pracuje w M CHOICE?

Zobacz opinie na temat firmy M CHOICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M CHOICE
  • ul. Staromiejska 6/10D