Opinie o ARtechmet w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARtechmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ARtechmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARtechmet w Gliwice

Karol Nowy wpis

Gdzie ta firma jest dokładnie w Gliwicach?

pracownik Nowy wpis

Już ponad pół roku pracuje w tej firmie i zastanawiam się skąd takie negatywne opinie. Dobrze że się nimi nie sugerowałem. Praca w fajnym zespole dobre warunki do pracy plus wszystko co potrzeba a i kasa się zgadza i zawsze jest na czas.

max Nowy wpis

Wiecie co pracowałem w firmie za granica również w konstrukcajch stalowych, powiemwam że kasa tak naprawde jest porownywalna, bo na czysto wychodzi ci po odpliczeniu zapalcenia za mieskzanie i jedzenia tyle samo co w polsce

Ktos

Firma znajduje się w Przyszowicach i nie jest byłą spółką bumaru tylko całkowicie prywatną firmą rozwijającą się i działającą na rynku od 10 lat.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ARtechmet? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kris

A gdzie ta firma ma jest ??/ to jest była spółka bumaru ? znajduje się na terenie bumaru czy gdzie ?

pracuś

potwierdzam firemka to dno,uciekać od tego jak najdalej . nie polecam. Zarobki fatalne a atmosfera do (usunięte przez administratora) szkoda nerwów.

bebeć

śmiech na sali cha cha cha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w odpowiedzi do wszelkich tych co im nie pasowalo: nauczcie sie porzadnie robic robote A NARZEKAC NA WARUNKI TO pogadamy o warunkach w firmie

ktosiek
@pracownik

o jak niemiło !!!! ale rozumiem ,że to właśnie w stylu Artechmetalu . Jaka firma takie szefostwo buraki !

nick Nowy wpis
@ktosiek

Ty nawet nie wiesz o jakiej firmie piszesz bo piszesz tu o jakimś artechmetalu ale to jest tylko potwierdzenie ze oponie na go work to możne pisać każdy nawet ktoś kto nigdy z daną firmą nie miał kontaktu i mało która jest tak naprawdę prawdziwa i rzetelna

żona jednego z pracowników

Jarku, mam nadzieję ,że dałeś sobie spokój z tą firemką i znalazłeś odpowiednią pracę za godziwe pieniądze a przede wszystkim w miłej atmosferze a nie w Artechmetowskim rodzinnym bagienku. Ps cóż to za sąsiadka tak Ci źle życzy ...ech...

Jarosław

Chciałbym pracować w Artechmecie , firma została mi polecona przez sąsiadkę . Czy ktoś ma o tej firmie chociaż jedno dobre zdanie ? bo jak przeglądam internet to aż nie chce się tam ubiegać o pracę . A zależny mi na pracy bo w sierpniu powiększa mi się rodzina i chciałbym zapewnić jej jak najlepszy byt. Stąd moje pytanie i proszę potraktujcie je poważnie , bo jak to firma taka jak tu opisujecie do tej pory to szkoda na nią mojego i mojej rodziny czasu . Z góry dziękuje Jarek

nowy

Pracowałem 2 tygodnie, i zrezygnowałem, chamstwo szefostwa, stawki głodowe, inni pracownicy mnie przestrzegali o niepałceniu za nadgodziny, czyli jak u prawie każdego prywaciarza...... Poza tym podobno pracownikom potrącają pieniądze za braki.

wujo

miałem do czynienia tydzień temu z pracownikiem firmy Artechmet sp zo.o.p. Arkadiuszem TRAGEDIA !!!! zero kompetencji!Poza tym strasznie trudno jest skontaktować się z firmą w razie reklamacji . Odradzam współpracę .

Naklejka

Zam tę rodzinną firmę . Przepraszam firma to za duże słowo :-).Większasc pracowników to nieudaczniki z Bumaru, którzy potracili pracę za pijaństwo. Pracują za grosze bo już nikt ich nigdzie nie przyjmie, wiec się nawet nie buntują ,że są tanią siłą roboczą. Właściciel jakiś smark , który, na niczym się nie zna i z prostą rzeczą sobie nie radzi - to chyba figurant. Doradza mu tatuś ,też były Bumarowiec , którego wyrzucili za nieuczciwą pracę i nielojalność do firmy, bo kręcił swoje własne interesy. Z tą firmą nie warto wiązać nadziei . Złodzieje i dorobkiewicze.

Welder

ARtechmet s.o.o Gliwice uwaga!! na tą firmę,nie dość ze stawka jak dla spawacza zbyt mała około 13 zł netto to warunki panujące w firmie katastrofalne firma rodzinna człowiek to biały murzyn ,nadgodziny nie płatne ile byś nie robił to za tą samom stawkę,gry chcesz odejść z firmy to robią ci problemów tyle i wszystko po złości a nawet dochodzi do naruszenia twojej godności osobistej z włącznie z interwencją patrolu interwencyjnego Policji,uwaga na tą firmę nawet myślę ze sprawa znajdzie się w sądzie .Bo to tak łatwo nie przejdzie,pracowałem w wielu firmach ale takich sytlacji to jeszcze nie miałem.

były
@Welder

Dokładnie potwierdzam Nadgodziny płatne jak za zwykłe godziny, firma zmusza do przyjścia do roboty np 3 godziny w sobote, i płaci jak za 3 zwykłe godziny. a przyjsc czeba. Właściciel chamski i ma ludzi za nic

Zostaw merytoryczną opinię o ARtechmet - Gliwice

ARtechmet