Opinie o CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. w Zabrze

Pytajacy Nowy wpis

A na jakie można liczyć wynagrodzenie jako operator gietarki ? w cwb

Stefan Nowy wpis

Prosze uwazac na ta firme nie płacą kontrahentom za wykonane uslugi

Pracownik Nowy wpis
@Stefan

PANI PREZES Z Ł O D Z I E J K A w formie.

Maciek Spawacz

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z owym ,,garażem,, czy to w formie działalności gosp. czy umowy o pracę/zlecenie. FIRMA NIE WYPŁACA NALEŻNOŚCI ZA PRACĘ/USŁUGI!!. Brak pieniędzy na wypłaty jak i faktury za wykonane usługi to standard w CWB. Osobiście czekam na pieniądze za wykonaną pracę od początku listopada czyli ponad trzy miesiące. Nie jest to jedyny kłopot CWB Zabrze ponieważ brakiem kompetencji, fachowości oraz wstydu z strony zarządu też mogą się pochwalić.(usunięte przez administratora) pani prezes Ludzi jak i ich zobowiązania ma w (usunięte przez administratora) Nie dajcie się okraść. Stanowczo odradzam współpracę.

Praciwnik
@Maciek Spawacz

Pan Maciej telefonista , smsowicz na hali. Zamiast OBSLUGI spawarki za parawanem obsługiwał swój telefon.

Maciek Spawacz
@Praciwnik

A cóż to za ukrywanie się pod dziwnym nickiem? :) dokładnie ten sam smsowicz i telefonista :) trzeba mieć dobrą organizację pracy żeby, wykonać robotę dobrze i mieć czas na kawę i napisanie smsa :) informowałem carycę o tym że prowadzę działalność i telefon muszę mieć przy sobie nie miała nic przeciwko :) nie pasowało trzeba było mnie zwolnić. To nie upoważnia do nie płacenia faktur. Robota zrobiona kasa się należy.

Weld inc.
@Praciwnik

Szanowna Pani prezes. Robota zawsze byla zrobiona na czas i nigdy nie bylo problemow z jakoscia. Plan dnia byl zawsze zrealizowany

Jajko
@Maciek Spawacz

Teraz duchy spawają razem z przeciągiem, ale spoko pewnie niedługo nawa firma powstanie na zgliszczach cwb może hagad

Sławomir Nowy wpis
@Weld inc.

Dobra organizacja pracy to podstawa i widzę, że nie masz z tym problemu. Napisz jaki jest grafik pracy i czy układając go pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników?

Kolo

A ja myśle , ze i pracownik ze stażem i sindbad to jedni s tych nieudolnych pracowników , którzy chcieli dużo zarabiać i niewiele z siebie dać. Pracuje tam i jestem zadowolony . Kierownictwo zawsze otwarte i przychylne moim pomyslom( dzięki temu wiele tematów zrealizowaliśmy) . Firma w ostatnim czasie była pod władzami kierownika , który był tragiczny do potęgi . Walczyl z załoga , szczególnie z tymi , których wiedza merytoryczna większa od jego ( czyli wystarczyło mieć minimalna) . Pensje zawsze na czas , dziś już o 10.00 SMS o wpływie na konto

Jeden z wielu niezadowolonych
@Kolo

Wg Kolo czyli oczywiście szefostwa CWB kierownictwo jednocześnie otwarte i tragiczne... udało się dużo pomysłów zrealizować pod rządami fatalnego kierownika. Chyba ta propaganda nie trafiona... Jeśli mowa o terminowości wypłat to po kolejnej kontroli z Państwowych Instytucji i karach finansowanych udało się w końcu dotrzymać terminu-gratulacje. Kto lubi siebie i chce uczciwie pracować za należytą zapłatę niech unika CWB.

Lolo
@Kolo

A nadgodziny dalej pod stołem?

@Lolo

Jak zasluzysz, to pod stolem bo moze byc i tak ze nie wyplaca ci wogole

Mikołaj
@ja

Często jest tak, że pracownik zostaje po godzinach? Jest to dosyć istotna informacja, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda. Osoby, które mają różne inne zajęcia po godzinach pracy, na pewno wolałyby, żeby takie sytuacje nie zdarzały się zbyt często.

VanDam
@Kolo

Ciekawe czy dalej tam pracujesz? Bo szczerze wątpię.

VanDam
@Jeden z wielu niezadowolonych

Prawda połowiczna.Po kontrolach było chwilę ok. Niestety sytuacja była chwilowa. Widocznie inspektor już jest w kopercie.

Aplikowałeś do firmy CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
stefan

Niestety ale lepiej to w tej w firmie już było, i na pewno się nie poprawi chyba że na gorzej. Nie ma czego polecać bo jest kiepsko i nikomu nie polecam pracy tutaj, nawet największym wrogom

Tom
@stefan

Stefan wizjoner z pensja powyżej 4000 zl

Pracownik ze stażem

Niestety ocena Sindbada bardzo trafna. Nie mają po co iść do CWB (aktualny adres Pawliczka 25 Zabrze, ale jak wszyscy wiedzą kolejna przeprowadzka szykuje się w niedalekiej przyszłości) osoby, które chcą i lubią pracować a w zamian otrzymać wynagrodzenie. Nie jest tu wartością ani wiedza jaką ma pracownik, bez względu na szczebel zatrudnienia, ani umiejętność znajdowania rozwiązań. Po krótkim klepaniu po plecach przez właścicielki (bo zarządem nazwać tego nie można) szybko staje się każdy pracownik wręcz wrogiem i tak jest traktowany. Niewpłacanie premii to tylko początek zabawy i upokarzania ludzi. Niewywiązywanie się z deklaracji finansowych oraz przyszłych możliwości zarobkowych dla pracownika. Jako pracownik tracisz wiarę, że warto solidnie pracować a jako człowiek (nawet jeśli już trochę przeżyłeś w swoim życiu) dziwisz się każdego dnia, że można tak lawirować w kłamstwach i czerpać satysfakcję z upokarzania ludzi. Dziwi fakty, że szefowe jeszcze nie zrozumiały, że szkodzą własnej firmie. W końcu każdy się poddaje i z ulgą znajduje inną pracę. Do tego słabe możliwości produkcyjne i brak pieniędzy na wyposażenie stanowisk. Wystarczy ocenić staż pracy ludzi którzy pozostali...mówi samo za siebie. Odradzam jeśli chcesz pracować konstruktywnie. Praktyczna porada dla cięgle walczących lub nowo złowionych- rządzi czarna, blondyna to tylko asystentka i nie ma nic do gadania.

ktoś
@Pracownik ze stażem

Mam pytanie - będzie / była kolejna zmiana adresu? A wiesz może jak spółka CWB SP. z o.o. jest powiązana ze spółką CWB S.C. ?

Xyz

Ten śmieszny garaż nie powinien nazywać się firma.Nie płaca pracowniką i nie szanują ich dlatego jest taka rotacja.Nawet jeżeli dadzą w miarę dobra stawkę to zrobią wszystko,żeby coś obciąć.Jezeli ktoś ma zamiar się tam zatrudnić to niech dobrze przeczyta te opinie,a już napewno te negatywne,bo to sama prawda...

Zyx

To się zwolnij!

@Xyz

Jak się chla i chodzi na l4 to czego oczekujesz.. Masz 2 lewe ręce do roboty i mądry przy swojej ochroniarce żonie jesteś, aż cała hala z ciebie pieje, (usunięte przez administratora) też ci ona podciera, niedorajdo życiowa hahahahahah. Idź do waflowni robić.

Mikołaj
@Xyz

Jak to "nie płacą pracownikom", pracodawca zalega Ci z wynagrodzeniem? Opisz dokładnie ten problem,dzięki.

Chronos.... PRAWDA BOLI!!!!!!

Kolejny Miesiąc I ZNÓW TO SAMO BRAK KASY DLA PRACOWNIKÓW.......!!!!!!!!. PRAWDA BOLI ŻE ZAJECHALIŚCIE FIRMĘ!!!!!!! DECYZJAMI I BRAKIEM POSZANOWANIA DLA DOBRYCH PRACOWNIKÓW!!!!!! (usunięte przez administratora)BIEDNYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO OSZCZĘDNOŚCI!!!!!!!!! PRAKTYCZNIE 90% ZAŁOGI JEST NOWA NA TROCHĘ INNYCH WARUNKACH. NIECH SIĘ CIESZĄ CI CO UDAŁO IM SIĘ DOSTAĆ NORMALNE UMOWY....!!!!!!!!! ZABIERANIE PREMII TO NORMA!!!!!!!!!! DODATKÓW BRAK ZA NOCKI !!!!!!! JAK (usunięte przez administratora) LUDZI NA PREMIE ŻE NIBY W STAWCE!!!!!!!!................ PATOLOGIA ZARZĄDU....... DZIAŁ TECHNOLOGICZNY LEŻY NA ŁOPATKACH....... KIEROWNICTWO NOWE CHCIAŁO BY SIĘ WYKAZAĆ!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)ŻE JEST DOBRZE BO NIE JEST!!!!!!!!

SPEJSON
@Chronos.... PRAWDA BOLI!!!!!!

Zgadzam się w stu procentach żenada żenada

Łon

Nie podoba Ci się to się zwolnij, tak jak xzy napisał.

Czy CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

John

Umowa o pracę, żadne o dzieło

Biały kiel

Tragikomedia taka firma nie ma racji bytu totalna porażka szkoda słów i czasu pora szukać innego zajęcia

Czarny kiel
@Biały kiel

To szukaj , po co tam siedzisz, ale może w innej trzeba zapierd , a tam można za filar się schować i pokurzyc jak kierownik na gorze i nie widzie. Albo odwalić fuszera i reklamacja za chwile.

Rikardo

Szkoda czasu dla takiego zakładu, rozwijać to się w nim na pewno nie da

Marky

Nie zgodziłbym się z opinią przedmówcy. Firma stabilna i żadnego mobbingu nie ma. Jak ktoś wie co ma robić i za co odpowiada to robota jest przyjemnością. Dodatkowo nie ukrywam że zdarzyło się że w CWB pracowali (i pracują z tego co się dalej orientuję, o zgrozo) ludzie, którzy nie pamiętają nawet kiedy mają urodziny. Moim zdaniem tacy ludzie, jak zawalają jedną po drugiej rzeczy, to mogą czuć się "mobbowani", jak się im zwróci uwagę aby się ogarnęli, jednak od subiektywnej interpretacji stanu w jakim się znajduje do definicji mobbingu jest tu duża przepaść.

Bożena
@Marky

Jak widać - każdy może mieć zupełnie różne doświadczenia - nawet jeśli mowa o dokładnie tym samym pracodawcy. Mnie samą bardzo ciekawią aktualne warunki zatrudnienia w CWB. Szczególnie chodzi mi o warunki płacowe. Co o nich powiesz?

Nice

Niestety wszystkie negatywy to prawda a szkoda, wydawałoby się ,ze firma miała potencjał. To co zrujnowane teraz próbują zatuszować nowi pracownicy(usunięte przez administratora)braku kasy na czas i braku kompetencji zarządu zrezygnowała ze świadczenia usług dla tego pracodawcy. Brak świadomości (usunięte przez administratora), że pracownik świadczy usługi i należy się godna zapłata, transakcja dwustronna a nie łaska Pani, że ma pracowników. Pewne rzeczy niestety nie zmienia się nigdy, bo źródło prawie wszystkich niepowodzeń CWB jest wciąż na miejscu. (usunięte przez administratora)

@Nice

Proponuje nie tuszować się nicami . Ci co tak uważają niech napiszą swoje prawdziwe nazwiska- uciemiężeni , zmobingowani pracownicy , którzy nie dostawali kasy i pracowali dla tej firmy charytatywnie

@Nice

A szczególnie niech ujawnia się Ci którym firma była zmuszona płacić najnizsze krajowe , bo ich wieloletnie długi nie pozwalały na wypłatę pensji na konto

Wega

Nie polecam. Firma niestabilna, traktująca pracowników jak śmieci. (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukien.

Dlugi
@Wega

Pracuje w tej firmie i nie spotkałem się ani z mobbingiem ani zastraszaniem ludzi!!! Chyba konkurencja wpisy robi????

Odradzam. Nieporozumienie goni nieporozumienie. Szefostwo nierzetelne i nieprofesjonalne. Nie jest to pracodawca który rozumie że pracownik przyniesie profity firmie jeśli dostanie wsparcie.

Wafel

Nie jest źle, zdarzają się gorze miejsca choćby po drugiej stronie ulicy. Ja nie narzekam na dzień dzisiejszy.

Bożena
@Wafel

Po Waszych postach wyraźnie widać, jak różne można mieć zdania - nawet jeśli mamy na myśli tego samego pracodawcę. Tak czy inaczej - super, iż akurat Ty chwalisz sobie miejsce zatrudnienia, jakim jest CWB Centrum Wypalania Blach. Byłoby zatem dobrze, jakbyś jeszcze powiedział coś o propos warunków pracy, jakie tam oferują. Interesuje mnie na przykład kwestia związana z umową. Czy nowy pracownik podpisuje od razu umowę o pracę, czy jednak jest to umowa zlecenie?

Lolo

Nie polecam, brygadzisći bez szkół doświadczenia, tępe pały. Z rysunku nic nie umieli. Cały sprzęt po kilku dniach zajechany zniszczony. Firma która dwóch zrobiła brygadzistami bo lizali (usunięte przez administratora) i podpieprzali ludzi. Jak się z dziada zrobi Pan. Pozdrów robaczki i szefowie.

Fizyczny

NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. Kolo jest podstawiony. Tam nie płacą, kręcą ile się da i udają że jest ok. Jak chcesz tarczę albo rękawice to pewnie bierzesz do domu. Jak zrobisz dobrą robotę to i tak ci się premia nie należy, nie widomo kto przyznaję te premie i na jakich zasadach.

Sindbad

Nie polecam tego pracodawcy.(usunięte przez administratora)i,premiami brak podstawowego wyposażenia na stanowiskach pracy.Szkoda ludzi którzy tam jeszcze pracują ale wierze że na dzisiejszym rynku pracy znajdą swoje miejsce. Oby nowe samochody i zagraniczne wczasy wynagrodziły szefowym brak nowych zleceń , zwalniających się ciągle starych pracowników i brak nowych którzy dadzą się nabrać że jest dobrze .Info dla ludzi z inicjatywą omijajcie szerokim łukiem bo firma pozostawia po sobie tylko niesmak połączony z niepewnością dnia kolejnego.Dla obecnych pracowników BIG-UP!!!

slusarz

Panowie stanowczo odradzam podjecia tam pracy Firma nie zetelna i nie wyplacalna kierownictwo do bani pracownicy donosza na siebie totalne (usunięte przez administratora) byly pracownk

Witam proszę o opinie lub jakieś info na temat tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.?

CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zamkowa 1
    41-803 Zabrze

CWB Centrum Wypalania Blach Sp. z o.o.