Opinie o Metalsolution Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metalsolution Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metalsolution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalsolution Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Anna Nowy wpis

Cześć, już kiedyś się zastanawiałam czy to stanowisko będzie jeszcze wolne, ale do teraz nie dodawali chyba na nie ofert. Tutaj widzę dwie, ale żadna nie jest dla kupca technicznego. Nie orientujecie się przypadkiem czy nie będą jeszcze kogoś takiego szukać? wiem ze wcześniejszego opisu, że warunki spełniam. Zastanawiam się przy tym na jakiej stawce teraz się pracuje skoro kiedyś można było zarobić do 6260 zł?

Teo Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć czy jest tutaj jakaś osoba która pracuje w Zabrzu. Byłem narazie na rozmowie i nie wiem czy ktoś do mnie zadzwoni. Jak się pracuje w Zabrzu, ile osób pracuje na hali, jaki jest kierownik jacy są brygadziści. Dziękuje za odpowiedzi.

Człowiek Nowy wpis

Mam właśnie przeczytane już te opinie o narzekaniu przez pracowników na pozostałych kolegów z pracy. Czy do dziś tak jest czy raczej może zaczęto po prostu rozmawiać? W oko wpadła mi po prostu oferta dla kupca technicznego. Z jej treści wynika, że można było jeszcze na początku roku zgarniać od 5,880 do 6,260 zł podczas zatrudnienia przy Piekarniczej. Czy to się zgadza? Jaki rozwój obecnie jest przy tym gwarantowany?

Nie wspominając jak po hamsku potraktowali kierownika produkcji.

@Anonim

Biorąc pod uwagę fakt że przepracował tam kilka długich lat i z nie jednego bagna firmę wyciągnął jest to totalny brak szacunku pracodawcy do pracownika!!!

@Guess

Ale o co chodzi, co to za akcja? Powiecie o jakiej sytuacji mowa? szczegóły?

@Danuta

Szczegóły dotyczące czego?

@Guess

No raczej jej chodziło o szczegóły tego jak go ostatecznie potraktowano po prostu. więcej informacji w tym wątku chyba nie widzę. Chodzi o to, że po prostu został oddelegowany i tyle?

@Lidia

Robił robotę za kierownika i koordynatora produkcji, dwa stanowiska jedna pensja. Pracy na dwie osoby. Brak szkoleń i podwyżek. Tak się traktuję ludzi z 10 letnim stażem pracy w metalsolution.

Marzena
@Guess

słabo... To taki pojedynczy przypadek czy więcej ludzi tutaj wyrabia kilka etatów na jednym?

XYZ
@Guess

Co ty fani jedna za głupoty gadasz … Pan M pracował w MS ze 4 lata i wszyscy na niego narzekali bo nie ogarniał ani jednego ani drugiego stanowiska …

@Marzena

Jest tu oczywiście więcej takich ludzi...

@XYZ

Myślę że gdyby nie ogarniał nie przepracowałby tam 4 lat jak to ładnie napisałeś... no ale taki komentarz mógł tylko napisać albo lizodup, albo administrator tej strony czyli pań Z. Myślę że Pan Z powinien skupić się na jednym stanowisku w firmie bo już chyba z 5 obleciał i na każdym dal plamę.

Izzy
@Guess

Dokładnie, która firma trzyma pracownika 4 lata który nie ogarnia???

Elo Nowy wpis
@XYZ

Jaka płaca taka praca.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER w firmie Metalsolution Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Guess

I co usuwacie niewygodne komentarze dla was, boicie się że ludzie będą wypisywać tu prawdę?!

ktoś
@Guess

Michał G.... to ty piszesz te brednie ? Podszedł byś do szefa i wyjaśnił sprawy a nie jak sześciolatek wypisujesz żale na internetach

@ktoś

Ty "ktoś" może się przedstawisz jak masz jaja? Nie wiesz o co chodzi to po co się udzielasz? Po co wypisujesz o jakimś Michale skoro nie wiesz kto pisze? To ty masz 6 lat.

Dzięki pani z HR już kilka osób straciło pracę. Wszystko donosi prezesowi.

Emilia

No ale co takiego może mówić na przykład? Jak ktoś wszystko robi w porządku w pracy i traktuje ją poważnie?

Firma w ogłoszeniu oszukuje, że dają od 4500 do 5800 brutto, a w rzeczywistości dają najniższą krajową + premia co i tak nie daje ich rzekomo dawanego najniższego pułapu.

@Adam

A od czego konkretnie zależna jest premia i jak się ją nabija? Znasz szczegóły?

@Adam

Pytałeś skąd ta różnica, że w ogłoszeniu jest taka kwota a w rzeczywistości jest inaczej? Uzasadniali to tylko premią? I ile lat doświadczenia trzeba miec na taką stawkę?

@Adam

A co z dodatkami poza kasą? Siłownie, ubezpieczenia, jedzenie itd.? To jak ta kwota jest błędna to finalnie ile proponowali?

guess who

Po ostatniej rozmowie wychowawczej, biję się w pierś i gwoli zadośćuczynienia zacytuję wieszcza Zenona M. "o co chodzi mi, ja nie wiem, przecież wy na górze wiecie lepiej" ???? jednak cały czas do przodu, staramy się, jedziemy ????

Jerzy
@guess who

A z jakiego powodu ta rozmowa się odbyła? Z czym podpadłeś?

@Jerzy

Jerry, ooo jerry Ty mi przypominasz (usunięte przez administratora) misiu kolorowy ;)

guess who

Jerry. Rusz (usunięte przez administratora) z biura i pomóż na prasie. A nie mi tu PrLe usuwasz

Krystyna
@guess who

Ej a może on u was nie pracuje i tylko chciał się czegoś dowiedzieć bo chciał aplikować? Nie pomyśleliście o tym?

@guess who

Ty jakiś na prawdę pierdolniety jesteś ? Zwolniłeś się już ?

guess who

W firmie jestem od czasów TG, jednak czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Po co były obietnice rozmów po 15.03?? Dziś 04.04 i dalej nikt nie wie za ile pracuje, dwie osoby już się zwolniły, z prywatnej rozmowy wiem, że jedna w imię zasad, bo nadal nie ma oficjalnej informacji kto jest kierownikiem!!!. Plujecie ludziom w twarz, na propagandę na GoWork i robienie z hali produkcyjnej placu zabaw dla dziecka macie czas, ale żeby porozmawiać z ludźmi już nie. Jenua :/

Guess who
@guess who

Łatwo jest wywyższać się nad innych, gdy tata kupuje Ci ubrania i pożycza luksusowy samochód, a mama daje Ci pieniądze i gotuje obiadki. Wszystko co masz zawdzięczasz rodzicom, a to żaden powód, aby czuć się lepszym od biedniejszych, skromnych ludzi! Oklaskiwać to można człowieka, który sam zrealizował swoje marzenia poprzez ciężką pracę, sumienność i poświęcenie. Reszta to tylko lansujące się atencjusze i klauny, które najczęściej to mają do wszystkiego dwie lewe ręce ????

@guess who

Po raz kolejny wydaje mi się że osoba która pisze poniższe posty ma na tyle pretensjonalne podejście do życia zawsze nie będzie zadowolona. Dla informacji: zmiana wynagrodzeń to proces nie tak łatwy jak by mogło się wydawać - biorąc pod uwagę złożoność stanowisk w firmie każde zmiany wynagrodzeń wymagają konsultacji z kadrami, prawnikami, kierownikami poszczególnych działów itd. W czasach gdy prawo pracy jest tak złożone i skomplikowane i tak często zmieniane zarzuty że opóźnienia w podaniu nowych stawek od razu nazywane są pluciem w twarz są mocno przesadzone. Czemu nie widzi Pan tej dobrej strony - że pracownicy produkcyjni pomimo kolejnych kryzysów rok w rok dostają podwyżki ? Panie @guesswho po raz kolejny apeluje do Pana aby zwolnił się Pan z naszej firmy skoro jest u nas tak źle. Niech się Pan skoncentruje na swoim życiu i pracy i nie marnuje swojego i naszego czasu.

@Guess who

Myślę że ten post całkowicie pokazuje charakter osoby piszącej go – chciałem Pana poinformować nasza cierpliwość się skończyła i że jako właściciele firmy Metalsolution złożymy na policji oficjalny zgłoszenie o naruszeniu dóbr osobistych. Bardzo proszę o zastanowienie się co Pan wypisuje i jakie może dla Pana mieć konsekwencje. Po raz kolejny apeluje o zwolnienie się z naszej Firmy i nie psucia sobie i innym pracy i życia.

Czesław
@METALSOLUTION

Widzę narzekanie na kierownictwo - zgłaszał ktoś swoje niezadowolenie osobiście do kierownictwa? Bo po tych wpisach zastanawiam się, czy firma jest otwarta na takie, nieraz trudne rozmowy? A tak na marginesie, nie jest chyba tak źle, skoro firma pracuje nad wdrożeniem systemu podwyżek :) Pozdrawiam.

@METALSOLUTION

Proszę mi wierzyć, że zarówno ja, jak i reszta załogi, trzymamy kciuki za powodzenie operacji zgłaszania na policję zwłaszcza, że w przypadku ewentualnego procesu ( w tym wypadku jedynie z powództwa cywilnego) większość pracowników, także tych już nieobecnych ( jak dawny kierownik) będzie wezwana na świadków. Mateusz, będziesz miał odwagę przed sądem?? Znowu rozmijacie się z obietnicami...gdzie aneksy??...gdzie rozmowy z pracownikami?? ...gdzie informacje o hierarchii przełożonych?? Nie masz za grosz szacunku do ludzi, podnosisz normy nie mając pojęcia na jakich złomach pracujemy i jakie idą za tym problemy!!! Ciekawe ile byś wytrzymał na hali mając za "kierownika" takiego nypla jak ty??!! Ja wiem, że w twoim mniemaniu nie jesteś od siedzenia na maszynach i to ty ustalasz tu zasady, może pora wziąć rozbieg i zapodać baranka w ścianę (?) Mimo wszystko trochę mi cię szkoda, jesteś (zważywszy na różnicę wieku między braćmi) ostatnim lenistwem/zapomnieniem ojca, a kioski były już wszędzie w tych czasach. I pomyśleć, że na TG jak biegałeś po zakładzie z gilami po kolana było tyle okazji, abyś obrał inny kierunek w życiu :/ Jeszcze dwie sprawy: - naucz się składać zdania, znaki interpunkcyjne też by się przydały - czytaj ze zrozumieniem wpisy, bo wielu podpisuje się moim NICKIEM, najwyraźniej nie mają jaj na własny(?!) I jeszcze mały P.S. Udowodniłeś, że pora dołączyć do tych którzy jednak mieli jaja i poszli ;) Smacznego jajka i wesołych świąt

@guess who

@guess who …. Ty jakiś głupi jesteś. Piszesz jakieś brednie a tak na prawdę czepiasz się Mateusza że robi swoją robotę. Zwolniłeś się już czy nadal będziesz pierdolił ?

guess who

W chwili obecnej szczerze odradzam. Jeśli masz pojęcie o własnej wartości to tu nie masz czego szukać, król Julian potraktuje cię jak morta i jeszcze będziesz musiał mu przyklasnąć. Połowa maszyn stoi, bo nie ma obsady, jak już mają robić to nie robią bo zbyt zimno na hali, termometry pokazujące zawyżone parametry zostały dodatkowo zabudowane w szafki na klucze, aby pracownik niczego już nie widział. Biuro nie ma pojęcia o niczym, a konflikty weszły i połączyły już wszystkie działy. Jeśli znacie paradoks rozbitych talerzy, które jeszcze nie spadły, to odpowiecie sobie na wszystkie pytania. Mogło być dobrze, oddali władze szczeniakowi który właśnie ora to co wyrosło.

Guess who 2
@guess who

Do @Guess who … paradoks twojej osoby jest taki … na co dzień mówisz mi cześć a w wolnej chwili obsmarowujesz firmę …. Jeżeli jest tak źle to czemu pop prostu nie zmienisz pracy ? Panie „dobra rada” ….

@Guess who 2

Zatem w dobrym tonie byłoby odpowiedzieć na to "cześć". Kto powiedział, że właśnie nie zmieniam? Miej zatem odwagę i podejdź.

@guess who

Dzień dobry, jako firma postanowiliśmy włączyć się w moderowanie postów/treści na forum. W odpowiedzi na poniższego posta nasze stanowisko jest następujące: w firmie zatrudnionych jest ponad 60 osób i zawsze trafi się osoba która cokolwiek byśmy zrobili będzie narzekać. Osoba pod pseudonimem guess who od ponad pół roku piszę źle o naszej firmie przywołując różne filozoficzne odniesienia (np. paradoks rozbitych talerzy). Chcielibyśmy poinformować iż nasza Firma działa na rynku od ponad 40lat. Działając z branży motoryzacyjne bardzo dużą wagę przywiązujemy do przejrzystości naszych działań jak jakości naszych produktów. Skoro pracownik „guess who” uważa że kadra nadzorująca jest aż tak zła to zachęcam do złożenia wniosku o zmianę zaszeregowania czy też zmianę stanowiska i wprowadzenia systemu/zmian w Firmie które przyczynią się do jej rozwoju. Firma cały czas rozwija się i potrzebujemy ludzi z inicjatywą oraz umiejętnościami którzy pomogą nam ją prowadzić. Naszym zdaniem osoba pisząca tego posta neguje wszystkie próby wprowadzania zmian „na produkcji” a sama nie ma nic do zaoferowania. Dlatego też zachęcamy do współpracy a nie negowania działaniami zmierzającymi do poprawy jakości pracy oraz zarobków w Firmie.

@guess who

Dzień dobry, jako firma postanowiliśmy włączyć się w moderowanie postów/treści na forum. W odpowiedzi na poniższego posta nasze stanowisko jest następujące: Jak na „o stosunkowo nie wielka Firma (zatrudniamy około 60 osób) staramy się aby być w normalnych / koleżeńskich stosunkach z naszymi pracownikami. Jestem ciekaw w której z firm najwyższe kierownictwo jest na „cześć” z pracownikami produkcyjnymi. Z dystansu patrząc często pracownicy nie doceniają faktu normalnych stosunków przełożony/pracownik. Sentencja „Miej zatem odwagę i podejdź” brzmi co najmniej jak jakieś z wyzwanie czy też prowokacja do zepsucia naszym zdaniem dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Zachęcamy pracownika do zmiany nastawienia lub po prostu zmiany pracy/pracodawcy - tym bardzie iż w dzisiejszych czasach ze zmianą pracy nie jest ciężko. Z drugiej strony zachęcamy do współpracy/pracy wszystkich chętnych którzy cenią sobie normalne stosunki między ludzkie w pracy.

guess who

Osoby zatrudnione na umowę o pracę z pensją 3 950 PLN brutto otrzymają na rękę kwotę 2 990 PLN netto. Kwota brutto: 3 950,00 PLN Kwota netto: 2 989,69 PLN Zaliczka na PIT: 112,00 PLN Ubezpieczenie zdrowotne: 306,76 PLN Taka kwota minimalna aktualnie widnieje na jednym z trzech ogłoszeń rekrutacyjnych w firmie, a dokładniej na stanowisko operatora pras...zamiast lustrować nasze FB zajżyjcie w nasze CV, szukacie na siłę ludzi których już macie :/

@guess who

Dzień dobry, jako firma postanowiliśmy włączyć się w moderowanie postów/treści na forum. W odpowiedzi na poniższego posta nasze stanowisko jest następujące: nie do końca rozumiemy sformułowanie szukacie na siłę ludzi których już macie :/. Czy chodzi o to że pracownicy który pracują w naszej Firmie zarabiają mniej niż w ogłoszeniu o pracę ? Jeżeli tak to już wyjaśniamy: jeżeli chodzi o pracowników biurowych to każdy pracownik ma ustaloną stawkę indywidualnie w zależności o stanowiska oraz zakresu obowiązków. Jeżeli chodzi o pracowników produkcyjnych to na każdym stanowisku mamy 4 zaszeregowania i w zależności od stopnia umiejętności/kompetencji pracownicy otrzymują zróżnicowane zaszeregowanie. Prawdopodobnie osoba pisząca tego posta jest na adekwatnie niskim zaszeregowaniu dlatego też może zarabiać mniej niż w przytoczonych wyliczeniach. Zaznaczamy że każdy pracownik jeżeli uznaje że jego kwalifikacje są wyższe niż jego obecne zaszeregowanie może wnioskować o zmianę zaszeregowania a tym samy zwiększenie wynagrodzenia. Pracownik który pisze który uważa że „lustrujemy FB pracowników” przecenia nas…. Nie wiem jakbyśmy mogli i w ogóle po co mielibyśmy lustrować profile FB naszych pracowników. Chciałbym również poinformować, iż najlepsi pracownicy produkcyjni zarabiają dużo więcej niż przytoczone wyliczenia --- dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

guess who

Nowych chętnych do pracy brak, nowi już odeszli, m(usunięte przez administratora) a utrzymanie ruchu na drugiej zmianie robisz sobie sam, albo stoisz z robotą. Biuro nie ogarnia co się dzieje na hali, a jak robi się zimno, to już w ogóle nie przychodzą. Najwyższe kierownictwo zapomniało, że ten "statek" sam nie płynie, ale chyba o to im chodzi. (usunięte przez administratora)A nie, sorry, priorytetem są słuchawki ochronne na uszy ;)

Aplikujący
@guess who

Guess who.... widzę kilka twoich wpisów z przeciągu pół roku - cały czas w roszczeniowym tonie. Skoro jest tak źle to czemu nie jeszcze tam pracujesz ? Czy aby nie jest to celowe działanie żeby zniechęcić ludzi do pracy na twoje stanowisko ?

@Aplikujący

Młody, weź się za uczciwą robotę, bo z "zawodem syn" każdy jeden potrafi latać po hali z miną przykucniętego kota. Powtórz lepiej liczenie do dziesięciu i wymyśl w końcu własny nick ;)

@guess who

Ale przecież ma bardzo ładni nick, po co ma go zmieniać? ;) No ale też tak jak on nie rozumiem tego narzekania a pracy w tym miejscu. Czy masz z pracą tak jak w małżeństwie? Razem źle ale osobno jeszcze gorzej i dlatego tego się trzymasz czy o co tu chodzi? ;)

Anonimus

Bo tak jest

Justyna
@Aplikujący

Ale po co miałby ktoś to robić ;P? w obawie przed stratą pracy czy jak?

Koniec zabawy

Ostatnie zagranie firmy ze zbieraniem pseudo anonimowych opini o pseudo ( wciąż nieoficjalnym kierowniku ) było niczym zdobycie K2 cynizmu,(usunięte przez administratora). Wiadomo było od początku, że brat na brata nie będzie zbierał haka, a nasz mały HJugend tylko się rozkręcił. Pora kończyć tę farsę i zawijać, ale nie bez echa...może sąd pracy ostudzi zapał smerfa marudny!!!

@Koniec zabawy

Dzień dobry, jako firma postanowiliśmy włączyć się w moderowanie postów/treści na forum. W odpowiedzi na poniższego posta nasze stanowisko jest następujące: wejście na stanowisko nowego kierownika produkcji wiąże się ze zmianami które chcielibyśmy wprowadzić na poszczególnych stanowiskach pracy. Wydaje nam się że uzyskanie opinii (anonimowej) od każdego pracownika na temat pracy nowego kierownika produkcji jest czymś dobrym a nie złym. Naszym zadaniem wspólne odnajdywanie obszarów które możemy poprawić i które wspólnie będziemy zmieniać tak aby wszystkim pracowało się lepiej. Nie do końca rozumiem czemu anonimowa opinia pracowników na temat nowego kierownika jest oznaką naszego cynizmu ? Moim zdaniem właśnie na duży plus jest fakt że podejmujemy takie działania a nie chowamy się za różnego rodzajami koniugacjami. Wydaje na się że osoba która jest napisała tego posta nie do końca wie czego chce z jednej strony zarzuciła by nam że wprowadzamy zmiany bez konsultacji z pracownikami …. A gdy już to robimy to twierdzi że jest to złe i cyniczne. Dodatkowo autor posta pisze: Pora kończyć tę farsę i zawijać, ale nie bez echa...może sąd pracy ostudzi zapał smerfa marudny!!! Nie za bardzo rozumiem co tym grożeniem chce ta osoba osiągnąć ? Skoro którykolwiek z aspektów pracy w naszej Firmie nie odpowiada któremukolwiek z pracowników to zawsze może podejść i złożyć wypowiedzenie – w dzisiejszych czasach nie ma problemu ze znalezieniem pracy tym bardziej w strefie ekonomicznej w której prowadzimy działalność. Dodatkowo chciałbym poinformować że każda osoba w firmie może wyjść z propozycją zmiany swoje stanowiska np. pracownik produkcyjny który uważa że ma tyle wysokie kwalifikacje oraz siłę działania że z pracownika produkcyjnego chciałby pełnić funkcje np. kierownika produkcji może wystąpić z taką propozycją/wnioskiem a my na pewno pokierujemy jego rozwojem. Przykładem mogą być pracownicy czy to działu jakości czy to osoby pełniące nadzór nad SZJ.

Coco

Omijac z daleka..(usunięte przez administratora) ludzie na hali i biuro logistyczne jest wporzadku, (usunięte przez administratora)socjalu nie ma, ani zł wiecej nie dostaniesz na swieta a tematy pracownikow rozchodza sie w niepamiec..

Hania
@Coco

A ja tam sobie chwalę.… wyzysku jakoś nie widzę a wręcz przeciwnie jak ktoś umie i chce rozwijać się w firmie to musi jedynie zgłosić taką chęć do szefostwa. Co do samego szefostwa to nie wiem o co chodzi osobie która napisała tą opinie bo jak pracuje 3 lata w tej firmie to nie miałam ściągniętej żadnej premii z wypłaty. Faktycznie socjałów nie ma..... ale są za to premie za frekwencje.... no ale jak ktoś chce żyć z socjałów to już tego nie zmienisz...… polecam.

Coco
@Hania

Wychodzi na to ze musielismy pracowac razem, wiec pochwal sie na jakim stanowisku Ty pracujesz ze tak sobie chwalisz? Moze jestes ta jedna osoba z nielicznych co nie potrzebuja wazeliny to dlatego sie fajnie pracuje?

choko
@Coco

Coco dlaczego oczekujesz, że ktoś poda Ci stanowisko jeśli sam/sama go nie podajesz?

@Hania

Hej, a jak ktoś zgłosi chęć rozwoju do szefostwa w Metalsolutionie to na co konkretnie może liczyć? :) Masz na myśli rozwój zawodowy czy osobisty?

Raven
@Coco

Chciałem sam napisać co o tej pracy myślę po 1,5 roku ale widzę że wszystko zostało świetnie opisane w komentarzu powyżej, ludzie na hali i logistyka w porządku to szefostwo to dramat dyrektor który nie ma pojęcia o robocie i jego 2 bracia też niewiele lepsi, ale najgorszy jest stary dziadek co się miesza do wszystkiego, na obiecana podwyżkę nie doczekałem się przez rok tylko obiecanki. Jeśli lubisz pracować za nędzne grosze to polecam :)

@Raven

A ile wynoszą te 'nędzne grosze'? :P Powyżej wspominano o premii.. Czy mógłbyś napisać za co ona jest przyznawana w Metalsolutionie i ile wynosi? Czy bez problemu co miesiąc można sobie taką premię wyrobić?

Mareczek
@Hania

jak się czyści kible to raczej nie ma się co (usunięte przez administratora) a premie się dostaje za (usunięte przez administratora) pracowników od początku

Metalsolution - administrator
@Coco

Bardzo proszą o konstruktywną infromację a nie szkalowanie Firmy

@Monika

Dzień dobry, zgodnie z regulaminem pracy/wynagrodzenia każdy pracownik nie zależnie od stanowiska może wnioskować o zmianę zaszeregowania czy też stanowiska. Tak na prawdę w myśl powiedzenia że "każdy jest kowalem swoje losu" to poniekąd pracownik decyduje o swoim rozwoju w Firmie. Dlatego też zachęcamy do współpracy.

@METALSOLUTION

Oprócz wniosku w jakiś sposób trzeba udowodnić, że pracownik nadaje się na dane stanowisko? Jak można to udowodnić?

pozdro z Belgii

Pracowałem w MS 3 lata...... wyjechałem za granicę skuszony lepszymi zarobkami. Teraz stwierdzam że w MS nie było wcale tak źle a było nawet dobrze... Płaca wiadomo jak to w Polsce (chociaż tragedii nie było) ale przynajmniej ludzie normalni ....

METALSOLUTION

Dzień dobry, jeżeli chodzi o stanowiska produkcyjne to mamy 4 stopnie zaszeregowania. Jeżeli pracownik zadecyduje że jego umiejętności są na tyle duże aby zmienić zaszeregowanie/stanowisko występuje do przełożonego o jego zmianę. Zmiana zaszeregowania następuje po pozytywnej weryfikacji umiejętności wnioskującego.

To na jaką premię można liczyć np. na magazynie..? widzę ofertę mam uprawnienia na wózek i suwnicę 15 lat praktyki.

Pako
@Nowy

W tej firmie masz stawkę godzinowa + premie 15+ z tego co mi wiadomo (nie pracuje już), ale jeżeli masz 15 lat doświadczenia na wózku i suwnicy to szukaj czegoś lepszego

Jerzy
@Pako

To ile można zarobić z takim większym doświadczeniem w Metalsolution? I od czego zależne są premie w tej firmie? Powiedz coś na ten temat, przyda się to też innym użytkownikom. :)

Xn
@Jerzy

A o jakie stanowisko pytasz?

nowy
@Xn

Pako
@nowy

Podobno w okolicach 18,50zł brutto +25% premii jak dobrze pamietam, na nic wiecej nie mozna liczyc, czyli szybko liczac w kazdym zakładzie zarobisz tyle albo nawet i sporo wiecej

@Pako

A od czego zależą wspomniane premie w Metalsolutionie? Czy spokojnie co miesiąc można ją sobie wyrobić czy może jest to trudne do zrobienia? Jakie normy trzeba na nie wypracowywać?

Emilia
@Pako

No ok, dzięki za info. Ta stawka godzinowa spoko? Może mógłbyś konkretnie napisać?

@Nowy

Zapraszamy na rozmowę kwalifikującą z chęcią wyjaśnimy wszelkie kwestie wynagrodzenia.

Zgadzam się z opiniami wystawionymi wcześniej, (usunięte przez administratora)i o byle co chęć potrącenia pracownikowi premii, każdy wszędzie niby za mało robi a mądrzy ludzie z biura podnoszą tylko normy, nie mając pojęcia o pracy (proponowałbym ruszyć 4 litery i usiąść za pracownika w danym miejscu na 8h i pokazać ile się zrobi). (usunięte przez administratora)Ludzie zwalniają się ostatnio jeden za drugim, i idą za lepsze stawki na start pracować np do firmy która się dopiero otworzyła (Weber). Co do maszyn, to ich serwis jest też śmieszny, jak najtańszym kosztem (usunięte przez administratora) Proponował bym też przejść się wieczorem po strefie i spojrzeć na MS, jako jedyna firma nie jest oświetlona, z powodu-oszczedzania. Na hali też, pogasic większość światła, na strefie magazynowej włączniki czasowe na parę minut, co by za dużo prądu nie poszło, i magazynier zamiast na spokojnie przygotować np wysyłkę musi biegać co chwilę zapalać. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Bytomiorz
@Andrzej

Wkuńcu ktuś napisoł szczero prowda o tyj firmie. Nič wincyj dodowoć ni trza.

Mareczek

w tej firmie robią same konfitury

Zostaw merytoryczną opinię o Metalsolution Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Metalsolution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalsolution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalsolution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalsolution Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Towarowa 15
    42-600 Tarnowskie Góry