E-Towers Famaba Poland
counter
2 96 604 5 1
Koronawirus

Problem w tym że większość z was pracujących w tej śmiesznej Famabie nie ma nawet skończonej podstawówki więc jak chcecie co kolwiek wywalczyć jak tylko do takiej tyry się nadajecie..

Tak2Nie4
Nauczyciel

Cokolwiek *

Polo
Nazwa działu: Finanse
@Koronawirus

Was, więc, jak. O cokolwiek. W tym, że. Panie do szkoły.

@Koronawirus

Ty masz kompleks Edypa . Jesteś wyksztalcony wiesz o co chodzi. Dla pozostalych proszę poczytać na Google co to jest.

Terminator Nowy wpis
@Koronawirus

Tak gdybyśmy nie nie my tu zapierdalających na was nierobów jak piszesz wykształconych.To byś nie miał po co tu przychodzić bo nie było by do czego.Naukowcu.

Normalny
Nazwa działu: Produkcja

W normalnych firmach w których zarząd tak by się zachował jak się zachowal w stosunku do pracowników związki razem z pracownikami pala opony pod zakładem. A tu? A tu związki są takie że jeden na maślane oczy opowiada jak tu mogłoby być jeszcze gorzej i trzeba być zadowolonym że jest jak jest. Drugi mówi że no coś trzeba zrobić ale trzeba wiesz z ludźmi porozmawiać. A trzeci wiąże sobie kucyka na głowie żeby szef mógł go łapać za niego od tyłu i ciągnąć. Ci związkowcy tylko są na papierze i nic się nie zmieni. A wy dalej będziecie płakać na goworku. Ci co się szanują opuszczają ten zakład. Ciekawe ile osób się zwolni w tym roku jak ruszy ta cała gospodarka. U Wieśka strajkują i nie chodzą na nadgodziny...a reszta?

Niby normalny Nowy wpis
@Normalny

Normalny a kłamie.U Wieśka strajkują - bo są po III zmianie i odpoczywają, co niektórzy i tak przyjdą w niedzielę na I zmianę, zobacz tydzień temu jak mieli I zmianę prawie wszyscy przyszli w sobotę na pierwszą zmianę, a część z nich w niedzielę na III zm., byłem widziałem, potrzebują pieniążki więc przychodzą. A co do palenia opon gdyby nie TV niektórzy by nawet nie wiedzieli co to znaczy. Zapomniałem macie telefony przecież wystarczy wpisać w Google -jak strajkować jak narzekać i już są filmiki horyzonty się poszerzają. Zróbmy ANTY STRAJK jak pytają się o soboty i niedzielę przyjdźmy wszyscy i jak najwięcej i jak najczęściej. Jak chcą wybrańców niech nikt nie przychodzi, solidaryzując się z pozostałymi. Miejmy JAJA. Pozdro dla uczciwie PRACUJĄCYCH.

Ostry Nowy wpis
@Normalny

U Wieśka zawsze można liczyć na jednego pracownika (makowiec)

Kobyla Nowy wpis
@Ostry

Jakbyś musiał się mama opiekować i zmieniać jej pampersy to też wolałbyś przychodzić na nadgodziny:)

Toranaga

Jest taki kraj w Azji że jak ktoś źle gospodaruje ,to podaje się do dymisji.W naszej firmie za złe zarządzanie zwolnił bym zarząd i cioty co tym zarządzajom.plus rodziny z biór.

Renifer
@Toranaga

Pewien bogaty biznesmen z Belgi postanowił kupić sobie firmę w Polsce i rękoma Polaków zarabiać grube miliony płacąc im za to grosze. Jakby mógł to by płacił jedzeniem( miska ryżu dziennie) nikt się z nami nie liczy. Dziś jesteś jutro cię nie ma. Jak nie ty to ktoś inny. Zarząd wie jak to wszystko działa i dlatego nigdy nie będzie dobrze na famabie. Pasuje im taki szef produkcji i dobrze wiedzą co wyrabia. My mamy się go bać. Mamy być podporządkowani i się nie odzywać tylko pracować. Jeśli pójdziesz zgłosić jego zachowanie do zarządu to oczywiście pięknie ci powiedzą ze tak nie może być ze z nim porozmawiają. Później klepią go po plecach i się z ciebie śmieją. Tak poprostu będzie zawsze. Jesteśmy murzynami we własnym kraju. Większość pracowników nie rozumie sytuacji i myśli że to normalne. Ze tak ma być. Praca bez wentylacji. Normy poprzekraczene kilkadziesiąt razy jeśli chodzi o hałas. Bhp się nie odzywa bo chcą dalej pracować. Mistrzowie i szefowie biorą tak dobre pieniądze że też się nie odzywają. Jeśli miałoby się coś zmienić to musiałaby być rewolucja. Wymiana zarządu. Wymiana mistrzów i szefów. Oni są tu zbędni. Pracownicy wiedzą co mają robić ale jak to mówi szef oni mają poganiać. Żenada! Wszystkim rządzi jeden człowiek każdy wie kto. Ma swoich ludzi którym daje ile może. Resztę olewa. Tak dalej być nie może. Związki udają ze nie widzą jak ich (usunięte przez administratora) i z uśmiechem na twarzy sławek mówi że trzeba coś zrobić i tak to powtarza już kilka lat. Ale się nie odezwie bo syn pracuje. Szkoda pieniędzy na te związki. (usunięte przez administratora)Nic się nie zmieni. Będą tylko obietnice i tak w kolko:) nie pozdrawiam zarządu który się sprzedał oraz szefów i mistrzów którzy za parę srebrników poganiają nas i traktują jak roboty. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie4
@Renifer

Czemu się nie zwolnisz ? Nie masz odwagi? Brak Ci umiejętności? Nawet nie masz odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Tylko na tyle was stać życiowe miernoty aby tu wyplakiwac się na forum jeszcze pod przykrywką bo strach że ktoś z biura przeczyta i mi kopa dadzą

Tak1Nie1
Ja do Ja
@Ja

Ciekawe czy jak jest z żoną to też się karze mianowac renifer bo on ma większe jaja od niego i coś potrafi załatwić po męsku hahaha

Yyyhh
@Ja

A ty dlaczego się nie podpiszesz z imienia i nazwiska lapsie?

@Yyyhh

Przecierz mnie znasz. Razem z twoja robiliśmy kulig . Nie pamiętasz tych rogów? Ona pamięta. Napewno. I to Ty byłeś wtedy lapsem.

@Renifer

No w końcu ktoś prawdę świętą prawdę tu napisał.Tak jest kolego tak jest a my murzyni mamy zapieprzać i się nie odzywać że jest źle.Szacunek takich ludzi jak ty trzeba szanować bo mówią prawdę.

T1000
@Terminator

Janusz nie pisz głupot że zapieprzasz chyba że na szatnie ludzi spisać

przyszły szef
@Ja

A Ty co taki kozak jakoś nie widziałem przy twoim wpisie imienia

przyszly szef

widzę że od lat nic się nie zmieniło wszyscy placza narzekają ale jak zwykle nie mają jaj żeby się zebrać i postawić pamiętajcie że w grupie sila

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mistrz
Nazwa działu: Produkcja

Cały czas narzekacie płaczecie i wylewacie swoje żale. Dobrze ze jest taka strona to mozecie się wyżalić bo z tego co widzę na hali to wszyscy pracują normalnie... Nikt się nie stawia. Każdy z głową w dół robi to co mu każą.(usunięte przez administratora) Jesteście mocni na forum anonimowi a nawet zgrać się nie możecie. Śmieszne to wszystko jak cały ten zakład. U nas na wzdłużnych robimy ile chcemy a stawki mamy podobne(usunięte przez administratora)

Adas
@Mistrz

Problemem jest to, że mają nas w szachu. Obecnie malo która firma prowadzi rekrutację. Myślę, że z tym, że wszyscy siedzą cicho lekko podkoloryzowałeś. Pożyjemy zobaczymy jak to się skończy.

Jasnowidz
@Mistrz

Patrze w moja kule a w niej przyszłość niedaleka w wysokiej rozdzielczości ja widzę jak normy na wzdłużnych rosną. Ave królowie prostej

Maestro
@Mistrz

Ja nie narzekam na pracę w famabie. Piszecie jak tu jest źle ale prawda jest taka że to piszą osoby które nigdy nie pracowały u prywaciarza. Ja pracowałem "X" lat w budowlance i na famabie odpoczywam. Nie napisze czym się zajmuje ale zlobilem parę razy obwody. Na spokojnie można wypalić i wyszlifować obwód np w 1 sekcji w 2 godziny. Co więc robicie resztę czasu? Ja jestem zadowolony z pracy bo nie zarabiałem takich pieniędzy u prywaciarza więc pracuje sumiennie ale jak widzę jak tu placzecie że mało zarabiacie to mnie ściska w sercu. Powinniście żłobić i szlifowac 4 obwody i z ręką na sercu można na spokojnie tyle zrobić ale po co jak można resztę zmiany ściemniać albo spać. Nie wspomnie już o spawaniu obwodowym. Udajecie że pracujecie a tu placzecie że mało placa.zwolnijcie się i idźcie do prywaciarza pracować to zobaczycie różnice. Ja polecam pracę na famabie ponieważ dobrze płacą i można pracować z przerwami. Jest czas na pogaduchy i kawę co godzinę. Ogólnie jest bardzo lajtowo. A największą ściema jest na wykończeniu rur. 5 osób przy jednej sekcji cała zmianę. Hehe szkoda mówić. Narzekacie bo macie za dobrze. Nie doceni ten kto straci. Pozdrawiam was obiboki z obwodowych

Siwy
@Maestro

Wypalić i wyszlifować w 2h sekcje pierwszą? No to chyba na Adasia czy Anżeja. Wypal próg zrób faze i wyszlifuj do białego i wtedy wyłącz stoper a i jeszcze aby było prosto nie zapomnij. POZDRAWIAM :)

Tak7Nie7
Mirga
@Maestro

Trochę Cię kolego poniosło. Pokaz jak. Palisz i szlifujesz 4, a na drugi dzień się nie wyprostujesz i z łóżka nie wstaniesz.

Tak7Nie
@Maestro

Ty jesteś (usunięte przez administratora) w łep czy ułomny na umyśle.Widać że w życiu (usunięte przez administratora) robiłeś,i nie znasz się gamoniu na robocie.Już po trzech elektrodach przy wypalaniu kable są tak gorące że gamoniu nie można ich dotknąć gołymi rękoma.W tej chwili gamoniu spieprzyłeś kilka nowych wypalarek bo nie wytrzymały ciągłego wypalania.Nie pisz gamoniu takich głupot bo ktoś głupi pomyśli że to prawda idioto.I nie wkórwiaj starego boś głupi jak but.

Spawacz
@Terminator

Polecam słownik ortograficzny oraz korepetycje z języka polskiego bo nawet porządnie wysłowić się nie potrafisz... Ale rozumiem. Wiem jakich pracowników przyjmują także wybaczam. Ps. Spotkałem wczoraj twojego nauczyciela ze szkoły z czerwonej cegły. Pytał się o ciebie. Jest pod wrażeniem że w ogóle gdzieś pracujesz bo jak twierdzi w rakietowie byłem mega tępy i opóźniony. Szacunek za delikatny postęp. Pracuj dalej nad sobą.

Gamoń
@Jasnowidz

Nie wzrosną. 3 przejazdy do śniadania i 3 po przerwie. Najlepsza praca w tym zakladzie. A stawki takie jak na obwodach bez żłobienia. Jestem zadowolony z pracy ale czasem się budzę w nocy cały spocony i krzycze " jeszcze srodek! " ale to przez to że nie rozumiem co ja tam robię. Czasami jak się zamyśle to wydaje mi się że "jedzie coś!" za te pieniądze mogę nawet pracować 3 godziny. Cały czas mnie tylko zastanawia po co się te blachy spawa do segmentu przed spawaniem wzdłużnej...?

@Maestro

Ja ci dam obiboków z obwodowych .Z kąd ty kó..a jesteś zajebańcu , już chyba wiem.Ja cię dotrę (usunięte przez administratora) dam ja ci popalić.Zwolnisz się z tąd szybko jak ci życie umile.Tak ci tu dobrze kapucynie jebany.Wywęsze cię nierobie (usunięte przez administratora) przestaniesz pić kawę co godzinę,i odpoczywać na telefonie.

Jasnowidz
@Terminator

Japa nie robie z obwodowych, a ja idę na kawkę i szluga

Jony

Trzeba przyznać że źle się dzieje.Jak długo to potrwa zobaczymy.góra ma kasę ,szefy mają kasę,kapusie mają kasę,majstry mają kasę,przydupasy mają kasę.TYLKo LUDZIE CO UCZCIWIE PRACUJĄ NIE.sukces.

Jufasz

Mój dziadek donosił na gestapo.Mój ojciec był w ORMO.ja jestem kapusiem na famabie.donosze do majstrów,szefów i do góry.mam dobrą stawkę dostałem ją od szefa.he he he.nic nie robię tylko kapuje by żyło się lepiej.

Kapuś

A (usunięte przez administratora) waszych żon też dacie żeby się utrzymać w firmie konfidenci.staszek się chwali że nie musi papieru do tyłka używać bo ma swoich przydupasów.macie tupet kapusie.pozdro dla kumatych.

Marian
Nazwa działu: Produkcja

Haha co to za patologia. Po samym słownictwie można stwierdzić że masz grupę. Już cala famaba jest przerażona bo jakiś łeb przeprowadza i śledztwo... Na samą myśl boję się wyjść z domu. Jesteś zalosny pajacu...

Czary mary
Nazwa działu: Produkcja

Jaka atmosfera panuje na zakładzie?

Pracuś

Świetna

Al
@Czary mary

Lekka bieda po ostatnich cięciach, Staszek lata i krzyczy. Tak jak kolega od czarów wspomniał rodzinna ale patologiczna :)

Jest jak jest

Brawo zarząd!!! Brawo prezes!!!Brawo lider!!!! Brawo szef!!! A za co brawo ? A no za to że pokazaliscie kim dla Was jesteśmy wywalajac nas za bramę bo zabrakło 3 blach i 2 flansz. No roboty nie było rzeczywiście. Był powód. A teraz poważnie mam nadzieję że To Góra czyta. W każdym zakładzie szanującym pracownika pierwsze cięcia zaczynały się od góry. Bo to oni zarabiają najwięcej. To prezesi liderzy kadra zarządzająca cieła pensję aby zachować załogę. Co zrobił Etowers? Co zrobił zarząd? Co zrobił małalider ? Wywalił chłopaków którzy dzień w dzień ścierają się w tym (usunięte przez administratora) zapaleniu halasie brakującym oswietleniu i wentylacji na zbity pysk za bramę. Spawaczy. Szlifierzy. Montażystów itp. Został szef i zarząd bo to oni są najbardziej potrzebni. A za co wam bije brawo? A no za to że pokazaliscie tym murzyna Sorry chłopaki ale za to nas mają ze każda nawet najmniejsza szansa jest największą aby się stąd ewakuować. I każda nasza praca od teraz ma być kłodą dla zarządu i tych jego pionkow bez znaczenia poruszanych po szachownicy. Z całego serca życzę wam chłopaki lepszego jutra a tym co wiedzą braku jakiegokolwiek poszanowania na mieście i gdziekolwiek się spotkamy.

Tak26Nie

Brawo

Alan
@Jest jak jest

Co robią porządne firmy ? Obcinają sobie i dodają pracownikom. Przykład ? KGHM, dodatek korona wirusowy, CCC, postojowe płatne, VW, postojowe płatne. Co robi wielkie E-towers? Które niby równa się z wielkimi, obcina etat najmniejszym, żeby mieć więcej dla siebie. Wielka szkoda, że takie czasy, że raczej ciężko na szybko znaleźć coś innego, ale miejmy nadzieję na szybą zmianę i pokazanie środowego palca.

Tak10Nie
@Alan

Ta masz rację kolego w (usunięte przez administratora) nas mają i (usunięte przez administratora)ich to obchodzi że ledwo starczy nam na opłaty.Jaka praca taka płaca.

Czarny pracownik
@Jest jak jest

Nawet jeśli ta stawka była by prawda to się ciesz że masz tyle a nie mniej bo chłopaki na hali obok mogą pomarzyć o takiej stawce a hałas cały dzień i zapylenie ...

ASP
@Jest jak jest

Niestety u nas to samo. Obeciete etaty o 10% i wszystkie premie wstrzymane (nieobecność, bhp, wydajność, =800zl) Jedyny plus że etaty Obeciete do 31.07 a premie po tym terminie zwrócą z 3 miesięcy. Pozdrawiamy Famabowcow!

Bolek
@Jest jak jest

Nie wszytko opisałeś co się dzieje na montażu

Juda

No i śp .stary szef najlepszy.te (usunięte przez administratora) nawet się na wieniec nie zbierali .zwykłe (usunięte przez administratora) nie ludzie.a wiadomo kto go zwolnił.JA nie mogę w to uwierzyć kim wy jesteście.przevież też tak skończycie.zwykłe bydło i tyle w temacie.przesłanie dla biura,Sżefa i zarządu.

Abc
@Juda

O jakim szefie mowa. Jest coś o czym nie wiem?????Zwolnili???? Ale kogo???

Kapuś

Ja też pracuje w tej firmie parę lat.kapuje na swoich kolegów z pracy.stawke mam dobrą za konfidencie.pozdrawiam swojego góry (usunięte przez administratora)

Spawacz wyczynowy
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Zostałem przyjęty do E-Towers kilka miesięcy temu na stanowisko ślusarz-spawacz. Pracuję w systemie, moja aktualna stawka to 23,50zł i nie wiem czy to dużo za pracę, którą wykonuję. Mam nadzieję, że po przedłużeniu umowy moje wynagrodzenie wzrośnie. Praca nie jest ciężka, atmosfera sympatyczna. Poziom BHP na zakładzie na najwyższym poziomie. Przełożeni dbają o pracownika. Duże możliwości rozwoju są jak najbardziej na plus. Mogę polecić wszystkim z całego serca. Pozdrawiam ????

Tak6Nie24
Nazwa działu: Produkcja

Terminator, skoro pracy w Famabie nie poleciłbyś nawet swojemu najgorszemu wrogowi, to po co tam pracujesz?! Raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem innej pracy, skoro jesteś takim dobrym spawaczem z doświadczeniem...

Tak2Nie3
Mariit
@Spawacz wyczynowy

Mam wrażenie że to Stanisław pisze takie brednie... Hehe jak to na famabie ma dobrze. Bzdura!

Tak15Nie
@pracownik

Trochę się tu za długo zasiedziałem mam coś na oku .Tylko kasa trochę mała 40 na ręke.Po drugie żona nie chce żebym się z tąd zwalniał.

Pracuś
@Terminator

Mi też żona mówi trzymaj się rękoma i nogami famaby bo gdzie Ci lepiej będzie.

Mua
@Pracuś

Weź Ty terminator się stąd usun no mam wrażenie, że żeś się od wideł granatem odczepił, Famaba to Twoje życie tak Ci źle ale w życiu się stąd nie zwolnisz bo jesteś (usunięte przez administratora) Tak Ci źle a jeszcze tu siedzisz? Masz coś na oku? Żona nie chce żebyś się zwolnił? Haha żal mi Ciebie

@Mua

(usunięte przez administratora)narzekałem,narzekam i będę narzekał jeżeli tu się natychmiast nic nie zmieni na lepsze ludzi nie będą doceniać to niedługo sami będą zapieprzać na produkcji.Bo gro ludzi odejdzie ,i zakład będzie każdy nowy traktował tymczasowym puki nie znajdzie sobie pracy.Wszyscy wiemy że nas traktują jak tanią siłę roboczą,a jak się nie podoba to się zwalniać.

@Spawacz wyczynowy

@Terminator nie zwolnisz się stąd nigdy...Czytając Twoje "wypowiedzi" i patrząc na ich pisownie to jestem pewien, że nie potrafisz napisać CV ani listu motywacyjnego, żeby złożyć podanie w innej firmie.

@pracownik

CV i motywacje to ja mam.Martw ty się lepiej o siebie.Żeby tobie śruby nie podkręcili a z (usunięte przez administratora) garażu nie zrobili.Ja sobie świetnie dam radę.Mniałem na myśli że do emerytury tu na pewno nie dopracuje ,prędzej na ręte inwalidzką się z tąd wybiorę.

Jarema
Nazwa działu: Produkcja

Ty Ja.a jak mnie poniżał szef i majster też paragrafami strzelałeś .moja papuga mówi że mam rację.dosyć tego hamstwa,poniżania i obelg.

@Jarema

I co wywalczyles z papuga ? (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Nie dla niewolnictwa
Nazwa działu: Produkcja

Związki kolejny raz pokazały komu służą w tym zakładzie. Zawsze podpisują to co chce zarząd krzywdząc tym pracowników. Później kłamią że nie było wyjścia. Tak naprawdę zastanówcie się czy związki zrobiły kiedykolwiek coś dobrego dla pracownika? Załatwili jakieś podwyżki? Nie! Służą posłusznie zarządowi i się nie wychylają. System ile czasu już nie podpisany? Czy coś z tym robią? Nie! Zgodzili się żeby wygonić ludzi na bezpłatne! Osoby które to podpisały powinny stracić stanowiska! Działają na szkodę pracownika. Diabeł i zbychu to wasza wina! Jak możecie spojrzeć pracownikom w oczy? My wiemy dobrze jakie to są układy. Nie chcemy was już w związkach. Podpisujecie co wam dadzą. Jesteście zerami! Pracownicy uciekają z tego zakładu bo widzą co tam się dzieje. Dużo pracy w ciężkich warunkach za małe pieniądze. Pracowników traktuje się jak murzynów. Nie odzywać się tylko zapie***łac! Syn właściciela biega po hali i sprawdza kto pracuje bo jak mówi ludzie go (usunięte przez administratora) Jest gamoniem który na pracy się nie zna. Liczy się dla niego żeby nikt nie stał nawet minute bo tata płaci hehe. Murzyny będą pracować dalej:)

Tak18Nie
Kim
@Nie dla niewolnictwa

W większości się zgadzam, choć nie obwiniał bym osób z imienia i tak zdecydowanie związki są do wymiany, ale głównymi winowajcami są osoby które im to dały do podpisu. Mimo pracy, wysyłają nas na wolne, bo tak im w tym momencie na rękę. Z flanszami jest problem od kilku lat, więc wg. Obecnych włodarzy powinniśmy wtedy wypie... Kto jest od zamówień? Tego młody nie widzi, bo okłamują go na każdym kroku.

Tak7Nie
Zick
@Nie dla niewolnictwa

Miejmy nadzieję że to jednorazowy wybryk. Teraz 2 lata będzie zasłanianie się tarczą. Sranieeee w banie. W tv tak ładnie mówią o postojowym A tu hooy. Kurz opadnie i zacznie się zmienianie pracy. Niech sobie młody sam papier dala

@Nie dla niewolnictwa

No wkońcu dostrzegliście to co ja widzę od kilku lat .Ludzi mają za śmieci .Robią co się im podoba .Mowa tu o rządzących.Związki dały ciała na całej linii.Podpisali to co im kazali podpisać i basta.Nie mają jaj.W gębach mocni a jak przyszło co do czego to nieudaczniki niemrawe.Ludzi na postojowe niepłatne wypieprzyli i gdzie ich układ zbiorowy.To wszystko kłamstwo i obłuda.Związki mamy do wymiany bo w (usunięte przez administratora) nas załogę mają.Czego się kur..a boicie jak trzeba by było stanęlibyśmy za wami,a w takim układzie to lepiej się pozwalniajcie bo na nas już nie macie co liczyć.Co do reszty też się zgadzam kolego.Nie polecam tu pracy tym którzy szukają jej omijajcie ten zakład dużym łukiem.A będziecie spać spokojnie.

@Nie dla niewolnictwa

proponuje obalić związki i wybrać Renifera na przewodniczącego on im pokaże jak jak się rządzi i trzyma władzę.Moim zdaniem nadaje się do tego już nie raz pokazał że potrafi i się nie boi ma chociaż jaja Jestem za

Tak4Nie1
@Nie dla niewolnictwa

Tak kara będzie nieunikniona lepiej nie wchodźcie nam w drogę.Za to że podpisaliście te bzdury,daliście się w (usunięte przez administratora) zrobić będziecie teraz z nami załogą mnieć do czynienia za te bandyckie wyczyny wasze odpowiecie przed nami załogą.Frajerzy z was niesamowici.Lepiej się pozwalniajcie bo u nas szacunku już i wsparcia nie macie.Co do reszty popamiętacie nas na długo umilimy wam pracę.

@Ja

Renifer ta ma (usunięte przez administratora)pokazał by im gdzie raki zimują choć ma dużo za uszami choć go nie lubię to głosował bym na niego.Przyszedł czas na zmianę ,wymianę związków.Dajmy się szybko sprawdzić innym.Może coś zdziałają.

Kimm

Myślę, że zbiorowe wypisanie się ze związków jest jedyną opcją, po co obalać to (usunięte przez administratora)

Kimm

Przede wszystkim trzeba pierw rozmątowac oba związki. Stworzyć jeden z odpowiednimi osobami. Obecnie z tego co wiem oba związki się kłócą ze sobą co daje popis dla zarzadu. Dla mnie? Mietek nadal ok. Tomek też jak najbardziej i ktoś z lakierni albo montażu

Olo
@Kimm

Jaki tomek? Ten od Grażyny? Dużo gada a siedzi Stasiowi w (usunięte przez administratora) Falszywy gość

Marian
@Olo

Dokładnie. Ten cały Tomuś to dobra aktorzyna. Cały czas narzeka i marudzi. Nakręca innych a później i tak robi to co Stasiu chce. Dwulicowy chłopak. To nie tylko moja opinia. Ten kto go poznał ten wie

Tom
@Marian

To chyba nie czas na waśnie między nami. Jeśli teraz przegramy, kłócąc się między sobą to kto jaki jest, to tylko wygrywa zarząd. Myślę, że atakowanie osobowo nie jest dobrym pomysłem.

Kiedyś tu bylem
@Ja

Chcesz wybrać pracownika który jest kapusiem ? Powodzenia.

wiesiek
@Nie dla niewolnictwa

Ja wam proponuje następnym razem chociaż przyjść na wybory związkowe wziąć czynny udział w głosowaniu zgłosić swoją bądź czyjąś kandydaturę a później się użalać bo jak przychodzi taka możliwość to jest na zebraniu 10 osób na krzyż i nikt nie chce być przewodniczącym ani zastępca bo po co brać na siebie odpowiedzialność jak można na innych stękać

@wiesiek

Brawo !!! Wkoncu mądry wpis !!! Oni czekają że ktoś za nich coś zrobi. (usunięte przez administratora)

Kimm

Nawet jeśli, to nie powtarzam pustych sloganów. Więc kim musisz być ty?

Murzyn

A co Ty się zwalniasz?

@Kimm

Idź pierwszy zapoczatkuj to. Ps nie jesteś od myślenia tylko od szlifowania buhahaaa

@Ja

Wyraziłem swoją opinię głośno, rozmawiałem. Tu też nie trafiłeś, szkoda, że klawiature obecnie może kupić każdy, choć z drugiej strony ona ma więcej polotu niż twoje przemyślenia.

@Kimm

Z kim rozmawiałeś? Z księdzem w konfesjonale. Bo tam nie słychać. Czy z dysiem przy automacie koło kibla ?

Tak2Nie

Przestańmy się wkońcu obwiniać i wyzywać na wzajem. Bo tak nigdy nic nie zdziałamy a zarząd ma tylko kartę przetargową aby nas dalej gnoić i wykorzystywać dalej za pomocą swoich poganiaczy bo nawet nie chce im się wyjść do nas aby porozmawiać co jest nie tak i co można zmienić aby było i nam i im lepiej. Mają jednego oszusta co lata i wodę mąci na naszą niekorzyść . Teraz trzeba nalegać że związki maja się bezpośrednio spotkać z prezesem bez tych (usunięte przez administratora) . Jak potrafili na szybkiego zorganizować spotkanie z właścicielem aby nam dać kopa na postój to teraz niech organizują spotkanie i przedstawią jaka jest sytuacja i jaki panuje nastrój na zakładzie. Niech się spyta przez co taka atmosfera i mu odpowiedzą . Na logistyk nie ma żadnych poganiaczy i jakoś robota schodzi. Ludzie się nie podpier bo nie maja komu wchodzić w d..e i jest dobrze. Związki powinny w ogóle mieć założoną według mnie jakos strone i tam powinnismy się wypowiadać wspólnie na forum. Musimy być razem. I twardo . Nie że jeden się odezwie a 4 innych pójdzie razem palić jedną rurę bo szef chce. Trzeba też twardo atakować młodego i otwarcie mu mówić jak jest. Ze jak dalej tak bedzie to mu tylko wiatr zostanie na kurz od poganiaczy którzy będą biegać za sobą

Bog
Nazwa działu: Produkcja

Tylko bóg może nas sądzić... Kto wali z ucha do prokuratury ten (usunięte przez administratora) A ten dzielnicowy niech się zajmie lepiej warunkami w jakich pracownicy pracują a nie strzela z ucha. System nie podpisany. Związki podpisują bezpłatne. Nie ma wentylacji a gość pisze ze zgłasza do prokuratury wpis. Kim ty jesteś? Po jakiej stronie Stoisz?

On
Nazwa działu: Produkcja

Zgos dowiemy się kto to pisał ale dowiemy się również kto zgłosił... Jest tyle zaniedbań że strony pracodawcy a ty chcesz zgłaszać głupi post. Ogarnij się gościu i zajmij się poważnymi rzeczami

Tak2Nie2
Ja

W szoku jestem co tu się dzieje. Co to za dzielnicowy który chce podawać do prokuratury? Może podaj najpierw w jakich warunkach pracujemy i jak jesteśmy traktowani! Tego nie widzisz?! (usunięte przez administratora) Zacznij się interesować warunkami.(usunięte przez administratora)

Ja

Ciężko będzie dojść za kogo się podpisał ? zakład ten sam ! związki te same ! wszyscy się znają . Więc powodzenia

do wolność słowa
@Ja

W rzeczywistości wolność słowa rzadko jest w pełni nieograniczona, np. w Polsce Kodeks karny zabrania publicznego znieważania Prezydenta RP oraz innych konstytucyjnych organów RP, przestępstwem może być też zniewaga i zniesławienie

Ja

Od tego jest PiP. Po co się dusisz jak nie musisz ? Psy szczekają a karawana dalej jedzie

Ja

Pamiętaj że nie jesteś anonimowy. Jest takie coś jak pomówienia. Obszczerstwo. Zniewaga. Pamiętaj że pisząc to użyłeś IP komputera lub telefonu. Post zostaje zgloszony do prokuratury .

TakNie3
RiP

Moim zdaniem trzeba zlikwidować obecne związki i założyć nowe poza zakładowe niech biorą składkę i niech walczą o wszystkich równo a nie tak jak jest obecnie system i tylko system

Tak3Nie2

Jaaaa

A nie uważasz że takie coś powinno się robić między pracownikami. W tej firmie plotki szybko się rozchodza. Nie wydaje mi się aby gowork było dobrym miejscem na takie pisanie. Zbierzmy się wszyscy w końcu i działamy sami A nie zwiazki. Zwiazki mają nas w (usunięte przez administratora) A jak się G... dajecie to was będzie tak traktował zj3bac to zawsze też można nich zna swoje miejsce

Nowy9120

Ten tekst "zastanawiamy sie" cała prawda o pracownikach famaby. Zachowajcie się jak mężczyźni wszyscy tu cwaniaczyc itp A co do czego przychodzi to przed Stachem łeb w dół i siedzicie cicho A druga połowa wchodzi mu w ... dajecie się tak traktować i zalicie się tutaj bo jesteś anonimowi masakra

Nick
@Nowy9120

Wypraszam sobie żebyś wypowiadał się w moim imieniu. Wstyd mi, że wrzuca mnie do tego samego worka co Ciebie i będą uważać za "ciape". Masz problem to idź i pogadaj z tym majsterem a później idź i porozmawiaj ze Stachem a nie tu śmieci wypisujesz i obrabiasz (usunięte przez administratora) Masakra co za ludzie nie macie wystarczająco odwagi żeby porozmawiać twarzą w twarz? Postaw się trochę na miejscu majstra jak czyta że obsmarowujesz go na forum publicznym. (usunięte przez administratora)

Nick
@Nick

Ten post był skiwrowany do Irka

Nowy9120

Jak wrażenia? Ile masz na godzinę po tych przeżyciach analnych?

Paweł

To prawda z tym mistrzem. Psuje atmosferę swoim chamskim podejściem do pracowników. Wiecznie nie zadowolony i c z uc od niego zapach menela. Zwykły postak. To prawda że rzucił pusxka w pracownika i nie tylko to.. Jak jest wczorajszy to ma r ozne humory i męczy pracowników swoimi problemami. Taki człowiek nie powinien być mistrzem. A p a mietacie j a k wracał pociągiem z winobrania i trafił na wytrzeźwialke? Chwała lilbsie ze nic mu nie zrobią bo jest mistrzem na famabie hehe. Jaki on. Przykład daje. U nas na zmianie też czekamy aż tycho zrobi z nim. Porządek!

@Paweł

Majstrowie są tylko po to, żeby poganiać, podobno nowy kierownik na dziale obróbki strasznie dwulicowy mówi tobie, że wszystko w porządku, a później obrabia Ci cztery litery, i wyzywa, ale tacy są wszyscy, majstrowie, jak tak dalej będzie to będą pracować sami majstrowie, i tego życzę tej firmę...

Kiedyś tu bylem
@Nowy9120

3/4 załogi jest takie. Podkulą ogony spuszcza głowy a co niektórzy pójdą jeszcze pod biurko do Stasia. Zrozumcie jedna bardzo ważna rzecz. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze jeśli załoga łącznie ze związkami nie będą jednością nie będą walczyć z zarządem jak należy. Pier***sobie możecie tu na necie tak jak robią kozaki w necie pi*** w świecie. Nigdy nie będziecie porządną firmą bo nie umiecie się postawić. A co do związków. Podpisują co chce zarząd. po ch*** reprezentujecie załogę?

Wszyscy razem

Teraz już widzicie za co ma nas zarząd za nic musimy im podziękować przyjdzie taki czas ze trzeba będzie (usunięte przez administratora)to wtedy im podziekujemy o nadgogdzin co do związków trzeba ich wywalić potrzeba takiego kogoś kto się nie boii

Sum
Nazwa działu: Produkcja

Czy wiadomo coś o postojowym na poszczegolnych dzialach lub zmianie ogranizacji pracy w kwietniu ??? Konkrety ???

Szczupak
@Sum

Ta ponoć system ma tylko pracować a reszta Aus .

@Szczupak

I tak powinno być system niech ciągnie robotę po to został wprowadzony żeby zapierdalać.Reszta może iść na postojowe.

Okoń
@Terminator

Dokładnie może isc i już nie wracać.

@Okoń

Tylko kto na was by robił.

System
@Terminator

System sam na siebie zarobi. Nie martw się. W sumie martw się. Teraz masz dużo czasu na wecend bo sam widzisz jaki jestes potrzebny że Cię nawet nie piszą . Bo czemu ? A temu bo jest system i starczy

@System

System został nielegalnie wprowadzony,miał tylko przez rok wspierać weekendy.Lecz jakimś cudem nie został rozwiązany.A teraz powinien być rozwiązany,jest już niepotrzebny.

Strus
@System

Nie ma to jak się cieszyć z tego, że jest się murzynem. System to może i zarabia ale raczej na biurowiec dla was i reszty ochłapy, wiec dziwie się, że stawiacie się po dwóch stronach barykady no ale taki mamy klimat.

Adam
@System

I co Panie terminator? Wydymali i nas i was, bez mydła. Może w końcu nauczymy się kim jesteśmy dla zarządu, a podpowiem ci, że nikim. Solidarność w tej firmie to kpina, jak doszło do tego, że pieniądze zabiera się pracowniką? Czy ktoś widział jakieś regulację co do biurowca? NIE oni pracują normalnie,więc i zarabiają normalnie. Jak powiedział dawny pan dyrektor "my sobie bez produkcji poradzimy". Dochodząc do sedna po dwuch stronach nie może stać system i nie system a załoga i cały ten w (usunięte przez administratora) zarząd.

@Adam

Tak jest kolego.Było to raczej do przewidzenia że nas za śmieci mają.Związki dbają o swoje tłuste dupska.Podpisali na nas karę śmierci i strzelili nam prosto w łep.Po tym całym (usunięte przez administratora) trzeba będzie sobie szukać innej roboty.Nie ma sensu tu się ścierać,pokazali na co ich stać cwaniaczki.Lepiej już nie będzie,zmojej strony,pomocnej ręki już nie dostaną,niech teraz modlą się abym im życia nie umilił.

@Terminator

Coś mi tu administrator wymazał.Miałem na myśli że po tej pandemii, trzeba będzie zacząć inaczej myśleć i funkcjonować,i w (usunięte przez administratora) mieć związki.Przy nadarzającej okazji zmienić robotę.Bo lepiej tu nie będzie.Zamiast nas chronić to (usunięte przez administratora) nas bez mydła.I teraz śmieją się nam prosto w twarz.

Adam
@Terminator

Związki bez Pana Mietka to kpina. Bez polotu i pomysłu. Macie państwo jakieś propozycje? Nie, nie, my przyszliśmy tylko podpisać. Co zarząd perfidnie wykorzystał, wbijając załodze szpile w plecy. Kilka lat temu, kiedy nie było pracy całkowicie potrafili zorganizować dodatkowe zlecenia, postojowe 80proc etc. A obecnie ? Wypad do dziury ze szczurami. Wstydu i mam nadzieję, że wszyscy im to zapamiętają.

Megan
Nazwa działu: Produkcja

Witam, kto teraz mistrzuje na hali "D" ? I czy jest szansa na przyjęcie do famaba?

Harnas
@Megan

Tak ostatnio dzwonili i zapraszają na rozmowy

BIG BOOS
@Megan

Ponoć Krzysiu i Andrzejek mają przejąć tą funkcję :-D tak te fajne chłopaki, co ogarniają hale jak jest brudno, dobrze znają detale chociaż :-)) szansa na przyjęcie to zbyt wielkie słowo Megi, tu bardziej pasuje ,,czy karą jest przyjęcie do famaba?" TAK to kara niemiłosierna i pokuta za grzechy ;-)

Tom
@BIG BOOS

Andrzejek ten tokarz?

Klawisz
@BIG BOOS

No krzysiu to raczej nie, Krzysiu jest u mnie.

@Tom

Ten tokarz

Terminator

Czy ktoś wie czy firma planuje postojowe.I od kiedy?

Janjan123
@Terminator

Postoju nie będzie ,jak narazie jest robota ;)

Wole321
@Janjan123

Redukcja etatów będzie

Wole321
@Janjan123

Redukcja etatów będzie

ToNieJaZapierd.....

Famaba opinie. Opini jest widac bardzo dużo więcej niestety lub stety negatywnych. A jak jest wiedzą oczywiście obecni i byli pracownicy. Moja osobista. Zakład dobry jak już ktoś napisał po szkole dla przyswojenia zawodu . Przemysł ciężki dobrze płatny ale nie na Portowej. Tak popracować i się poduczyć między czasie składać podania gdzie indziej. Albo dla 2 grupy przyszłych emerytów których już z braku podań przyjmują w ETOWERS aby dociągnąć sobie do emerytury bo już i takich przyjmują. Ale z obserwacji widzę że biorą ich typowo do wypalania. Oczywiście papierosów . Brak współpracy mistrzowie - załoga. Brak współpracy mistrzowie - szefostwo. Brak współpracy szefostwo i heh szefostwo. Brak rozmów związki - właściciel. Brak współpracy związki - zarząd. Ogólnie brak wszystkiego. Nawet brak braku :) Za 20 zł brutto szczerze szkoda wzroku płuc nerwów czasu . Na dłuższą metę raczej nie warto .

Tak9Nie
Młody co lata po hali

Obiecuję podwyżki. Będą na pewno! W marcu, proszę tylko zwiększyć normę

Tak3Nie4
@Młody co lata po hali

Tak i dał w marcu 50 groszy brutto, śmiech na sali, omijac ta firmę, chyba że jesteście prosto po szkole, to do nauki firma ok, ale nic więcej zostały tylko osoby którzy nie potrafią sobie znalesc pracy, dobrej pracy

@Maxiu

Firma nie jest zła tylko pewni ludzie pracujący tam są wrogo naatawieni.Ale ich czas dobiega końca.

Tak2Nie

Zostaw opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

Chcę opublikować:

E-Towers Famaba Poland