Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA

Głogów

Opinie o Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA

Elo

Haha 2050zl? To chyba kible sprzatasz albo latasz z miotla i taczka na pierwszej zminie. Rygor jak w wojsku? Chyba Ci sie firmy pomylily. Jak masz zle informacje to sie nie wypowiadaj bo jak ktos mial ponad 20 dni chorobowego dostal polowe "13". Firma sie rozwija i prze do przodu. Najlepsza firma zaraz po kghm. Ja osobiscie nie zamierzam sie z famaba w najblizszym czasie rozstawac. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych :)

Wspolczuje dupowlazie
@Elo 17.12.2016 05:42

...pewnie napisał to rydzyk z alei...

Gosc
@Elo 17.12.2016 05:42

Piknik się w głowę!!! Jeden bez ręki, drugi poturbowany przez suwnice. Nie no super. Mróz na hali za żałosne kasę OCZYWIŚCIE 20 DNI CHOROBOWEGO A JAK MOŻNA BYĆ ZDROWYM JAK JEST TAK ZIMNO NA HALI???? I Z TEGO TYTUŁU masz nie dostać 13?? No hallo... Poza tym UWAGA PREZES IDZIE, MA ZŁY HUMOREM WSZYSCY NA BACZNOŚĆ BO ON RZUCA SPRZĘTEM!!! Psychiczne miejsce pracy. POZA TYM PRZEPRASZAM ALE JESTEM W SIEBIE W KRAJU I JAKIŚ BELG PONIZA I Z ŁASKA 50 GR PODWYŻKI DA TO RACZEJ ŻENADA

Joanna

@grzes....niestety obecnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Warto sprawdzać na bieżąco oferty, może coś się pojawić. Czy ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA?

grzes
@Joanna 25.09.2017 14:15

A gdzie to można sprawdzić czy będą jakieś oferty od nich jakąś stronę mają bo zazwyczaj to na oficjalnej nie ma nic za każdym razem

Kolo
@grzes 26.09.2017 09:46

Złóż podanie,dowiaduj się w firmie(pokaż,że ci zależy). Cały czas ktoś przychodzi do pracy. Jak masz jakieś doświadczenie lub kumaty dekielek to się dostaniesz. Nie czytaj bzdetów. Jak się dostaniesz i będziesz pracował będziesz miał dobrą stawkę. Za nic nikt nie daje. Jest jak wszędzie,jakieś wymagania muszą być. To nie sanatorium. Firma się rozwija. Polecam

zaufany

jedna z gorszych firm w Głogowie kiedyś było dobrze a teraz nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz wypowiedzenie zarobki jak jałmużna o podwyżce można zapomnieć[usunięte przez moderatora] odradzam pracę w tej firmie

Kiedys tam robilem
@zaufany 24.02.2011 19:53

...niedługo minie 10 lat jak stamtąd uciekłem do kghm, nieżałuję ani lat przepracowanych (6z kawalkiem) bo famaba jest swietna szkoła zawodu ani ze ucieklem, bo sa jeszcze miejsca gdzie mozna sie rozwijac i dobrze zarobic...pozdro

Joanna

@grzes jeśli pojawią się jakieś oferty pracy to powinny one być na ich stornie internetowej http://www.e-towers.eu/pl/praca/ Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA? Czy polecacie to miejsce pracy? Co najbardziej wam się podoba pracując tutaj?

grzes....

Witam odnośnie pracy czy wie ktoś czy przyjmują do Famaby na stanowisko spawacz lub cięcie tlenem albo kiedy będzie jakaś rekrutacja..... Albo jak się tam wkręcić do pracy :)

Ty

Jakie są dodatki za dojazdy? I czy na wszystkich działach zarabia się tyle samo?

Joanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Chętnie też dowiemy się, czy w firmie są w najbliższym czasie planowane rekrutacje.

Gerd2

Minusy z Hali D: - Zimno gdy na dworze -5 na hali 5+ - zapylenie tragiczne masek z nawiewami nie ma , dostaniesz ale po paru latach pracy zarobki po roku caly miesiac bez urlopu na telefon i l4 = 2500-2700 bez nadgodzin. A konstrukcje wyslane na rynek wschodni i na caly swiat wiec biorac pod uwage prace a najbardziej jakos z jaka maja byc te konstrukcje wykonane to mala placa . jako dyspozytor w pbd dostaniesz 2600 :D na start bez doswiadczenia dostaniesz 14 brutto jesli gdzies spawales 15-16. po 3 miesiacach max 1 zl podzywki Podsumowywujac polecam ludzia ktorzy w wieku 35 chca miec pylice i siwe wlosy oraz chore stawy od zimna ;) czasami lepiej zarobic 2-3stowy mniej ale w jakis normalnych warunkach

Maniek

Brak wentylacji na halach Temperatura nie zgodna z przepisami bhp ( za niską) Brak weryfikacji umiejętności w stosunku do zarobków. Nowy pracownik po roku zarabia więcej niż starzy . Firma inwestuje lecz najwięcej w kamery które mają niby na celu poprawę bezpieczeństwa a w rzeczywistości WszYscy wiedzą po co. MAJSTER z hali D wiecznie na psychotropach co odbija się na moralach i psychice załogi ( wieczne pretensje zmiana pracy co chwile, kapowanie kierownictwu ma we krwi ) Mimo wszystko firma jest doskonałym miejscem na zdobcie doświadczenia bądź pomostem w emigracji za granicę

Zainteresowany

ziutek
@Zainteresowany 19.01.2017 09:59
Witam mam pytanie. Jestem zainteresowany praca w Famabie. Mam doswiadczenie i kursy. Ktos pomoze sie wkrecic???...

Gość co wkręca nazywa się Geert de Meyere.

Pl

1. 14 do 16 brutto 2. Jesli sie starasz mozesz pisac podanie o podwyzke 3. Roznie mozna wyciagnac z nadgodzinami smialo ponad 3000 zalezy ile zrobisz 4. Za dojazdy jest dodatek 5. Premie sa 6. Zaklad stoi na 2 tyg

Ziomek

Siemka panowie zastanawiam się nad tą firmą widzę że komentarze jak zwykle różne są :) więc mam kilka pytań: 1.Na jaką stawkę można liczyć tam na start jeśli ma się już jakieś doświadczenie na maszynach? słyszałem że co roku są jakieś podwyżki ? 2.Jak z dodatkami to wygląda jeśli się starasz to chociaż ktoś cię doceni i nie chodzi tu o wchodzenie komuś w d.. :)? 3.Ile można wyciągnąć w tej firmie razem z różnymi dodatkami i można robić nadgodziny? 4. Podobno za dojazdy też zwracają jak to wygląda? 5. Premie na święta zawsze są? 6.I jak z tymi wakacjami podobno cały zakład staje i wszyscy w jednym terminie idą?

pracuś

Powiem tak firma w tym roku 2016 posunęła na dużą skale zakrojone inwestycje. To co rzuca się w oczy to wymiana na hali wież wiatrowych dachu który przeciekał (poliwenglan przezroczysty).Przez co nie trzeba w dzień światła sztucznego. Nowych bram rolkowych .I zaczęli grzać temperatura nie spada poniżej 15 stopni. Zakupili nowe automaty do spawania na obwodach .Podwyżki inflacyjne tak.jeżeli się sprawdzisz indywidualne. Lecz co mi się nie podoba to jak postąpili z ludzmi w tym roku. Za to że byłeś na chorobowym więcej niż 20 dni to nie dostałeś ani grosza. I za drobne przewinienia dla mnie śmieszne też nic nie dostałeś. Wszech obecna dyscyplina i rygor tak jak w wojsku.

Spawacz

Zarobki 2050 zł za miesiąc na trzy zmiany. Chyba, że się włazi w d...ę szefowi to da premię. Dziadostwo i kpina. Brak szacunku dla pracowników i faworyzowanie swoich przydupasów.

ziko

a to jak dokładnie czy możesz mi zacytować jest zapisane w umowie to ewentualne potrącenia za absencję?

GERD ;-)

Minusy: Brak ogólnej wentylacji w szczególności na stanowiskach spawalniczych (drut proszkowy), gaszenie i tak słabego oswietlenia w ciągu dnia, ciaknąca woda po instalacji elektrycznej podczas deszczu, zimą temp. na hali bliska 0'C, w ostatnim czasie (2016) masa wypadków w tym parę ciężkich, socjal bardzo marny 400zł. (brutto) dodatek na wakacje, 300zł. na święta, chos, nieład i tak wiele jeszcze by tu pisać ... PIP tylko krąży, ale efektów zero. Plysy: Wypłata na czas Absencja 200zł. (brutto) Premia jakościowa 10% stawki zasadniczej

lp

W porównaniu do ilości pracy to płacą mało, na zakładzie całkowity zakaz palenia i używania telefonów.

?

Porazka.

annonimmmmmmmmm

anonim - 2009-03-27 20:33:13 Dodaj opinie o Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA - Głogów. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.FAMABA -zaklad jak zaklad,ale za kontrolerów jakosci sie nikt nie wezmie,wymagaja ,sa chamscy uwazaja sie za kogos lepszego,siedza w biurze,robia co chca,a za nich sie nikt nie wezmie,przychodza do pracy na druga zmiane po kilku piwkach,,,,,,,,,,,,,,,,super pracownicy,biora niezla kase za to,tylko za co????

kfjo

Tragiczny zakład brak organizacji ogólny chaos i pretensje do załogi. Ciągłe poganianie pracowników. [usunięte przez moderatora] , zakład w którym nie dba się o pracownika liczy się tylko produkcja. A wolne weekendy tyko dla biurowych.

Zostaw opinię o Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA