E-Towers Famaba Poland

Adres: Portowa 1, 67-200 Głogów

NIP: 6930006738 KRS: 0000087646

E-Towers Famaba Poland
3 80 279 5 1

Opinie o E-Towers Famaba Poland

Filtruj opinie po kryteriach:

Tito
 Opinia

Witam wszystkich gdzie w famabie można dostarczyć swoje CV?,, ????

Palony
 Opinia

Niesamowite... strona stworzona do pomgania pracownikom w trudnych sytuacjach, a tu kłótnie na poziomie żuli z pod sklepu, sami pod sobą dołki kopiecie. A strachu,trawa itd. te komentarze do kawy dla łacha czytają.

Terminator
@Palony 16.05.2019 01:28

Dołki to ty sobie kop w swoim ogródku.Jak ci się nie podobają komentarze to wejdź na stronę z pornosami może tam się lepiej zabawisz, bo my tu poważne rzeczy omawiamy.Nie polecam tu pracy dla innych, w tej chwili zwalniają, pierwszych obiboków życiowych, potem z lewym L4, następnie nierobów.Ci co robili przez ostatnie 4 lata systematycznie nie mają się czego obawiać jedynie sami się zwolnią bo kilkunastu fachowców już się zwolniło na przełomie 2 lat.Panuje niemiła atmosfera młody lata po chali i zwalnia jak siedzą, śpią,czy bawią się telefonami.Pozdrawiam tych co by tu chcieli pracować.

Zorientowany
@Terminator 16.05.2019 11:06

Zwalniają tych którzy mają najwięcej chorobowego i na pewno wszyscy nie są obibokami. Ma to działać na pozostałych .Nie chorować bo możecie być następni.

Człowiek z PiSu
 Opinia

Nowa Hala, nowe biura, (usunięte przez administratora), a ja juz 6 godzinę chodzę i szukam uchwytu na rurach.

Ja
 Opinia

Głowy już lecą i to nie koniec teraz czas na mistrzów A szczególnie generał i (usunięte przez administratora)bo nam robotą nic nie zrobią ktoś musi na Belgów pracować szkoda tylko Geerda !

Tak1Nie4

@Były 13.04.2019 21:27

Zwalniają

Bukmacher
@Ja 12.04.2019 19:34

Trzeba by zacząć jakies zakłady robic, głosować tudzież smsy wysyłać żeby ktos to podliczal i moze jakaś wygrana worek wybiegów albo talon na rogaliki 7days z automatu.

@Ja 12.04.2019 19:34

Tak generała pierwszego powinni zwolnić największy pogranicza z nich wszystkich.Zbyt dużo ludziom napsół krwi.

@Robocop 10.05.2019 20:39

Stop poganiaczom w Famabie. Nie ma jedności, musimy się zjednoczyć.Nie bójcie się odezwać, nic wam nie zrobią. Traktują nas jak śmieci czy nie widzicie tego.Jesteście chłopami czy babami bo w większości babami.Pierwszych pozwalniają poganiaczy ci co (usunięte przez administratora) są nietykalni.Pierwszego Generała powinni zwolnić bo zapomniał że już w wojsku nie pracuje tylko w E- Towers.

TakNie3
@Robocop 11.05.2019 21:34

Czy Ty człowieku czytasz to co piszesz? Śmiejesz bunt na forum, które służy do innych celów. Nie podajesz żadnej konkretnej informacji, prócz tego, że wypowiadasz się za grupę. Nie jestem śmieciem, więc nie czuję się, aby mnie tak traktowano. Twoja frustracja wynika pewnie z tego, że czujesz się niedowartośiowany. Każdy zna swoją wartość. Jeśli masz ją zaniżoną to zmień pracę., bo ta Ciebie niszczy. W tej firmie nie ma ludzi niezastąpionych.

@Robocop 11.05.2019 21:34

Nie mam negatywnej osobowości, owszem czuję się niedowartościowany. Lecz to co się tu i teraz rozgrywa jest godne pożałowania, ludzi wyrzucają z roboty,zaczęli od obiboków i tych z lewym zwolnieniach lekarskimi,mogli by to robić mniej oficjalnie,po cichu.A tak to atmosfera jest zepsuta. Ludzie nie są niewolnikami tylko pracownikami.Wiem że robią czystki,ale niech to robią mniej oficjalnie.

ZAŁOGA
 Opinia

A jeszcze jedno o załogę się nie martw zobaczymy czy system będzie ciągną robotę w sob i niedz jak nikt z załogi nie przyjdzie a o nasze zgranie się nie martw pozdrowienia

Tak9Nie

@ZAŁOGA 12.11.2018 12:49

Kolego zejdź na ziemię, kto nie przyjdzie na nadgodziny wy, to mało zarobisz dobrze o tym wiesz na dwudziestu pracowników 3 zmianowych na nadgodziny przyjdzie ich aż 15 osób a uwierz mi że system bez was sobie poradzi bo za dużo jest tam fachowców i specjalistów nie tak jak u was sami papudroki co wady robią na cienkich blachach i pseudo spawacze co tylko szlifierkami pracują więc pomyśl co ty piszesz

Tak6Nie

Zaloga
@Żaba 12.11.2018 14:57

Kolego nadgodzin nie mieliśmy pół roku i przeżyliśmy tak więc damy radę nie martw się sam napisałeś że mało zarabiamy a system chce jeszcze wiecej

Tak8Nie

Abc
@Żaba 12.11.2018 14:57

"Fachowcow i specjalistow" haha juz nie raz po tych specach trzeba bylo poprawiac. Cos Ty za jeden w ogole? Pewnie jeden z tych "fachowscow i specjalistow"

Tak5Nie

@ZAŁOGA 12.11.2018 12:49

1 z systemu zrobi tyle co 4 paprokow z 3 zmianowki i to jeszcze będzie trzeba iść i poprawić. Macie po 20zl brutto to zamknąć się A jak nie to już do zwolnienia nygusy!

@Renifer 12.11.2018 22:34

Kolego a czemu nie napisałeś jakie stawki ma system

@Xxx 13.11.2018 12:42

No wiadomo że mamy lepsze stawki w systemie niż 3 zmianowa. Zaczynają się od 25zl brutto ale to mało kto tyle ma bo fachowcy mają dobrze!!

Nestle
@Xxx 13.11.2018 12:42

Człowieku zjedz sneackersa

Nestle
@Nestle 13.11.2018 15:26

Ten sneackers to dla reniferka

@Nestle 13.11.2018 15:28

Od twojej starej

3 cebule na pewno przyjdą

Tak7Nie

Taa chyba na miotle

@Xxx 19.11.2018 10:07

Nie ważne na co dla nich się liczy że w ogóle ktoś jest nawet jak jest nie potrzebny ale jest. Bo jak załoga byłaby zgrana i miała jaja to by się zapadło i w nawał roboty weekendy zrobili by sobie wolne nawet 1 miesiąc po Tak Długiej przerwie co i tak by nikogo nie zbawiło ten miesiąc dłużej bez nad godzin A tak lipa nigdy nic nie będzie bo mat....ły będą przyłazic nawet takie jak 3 cebule

rtm
@Renifer 12.11.2018 22:34

Ty renifer sam się zwolnij paproku nie było cię rok i wrzystko było w porządku jak ci się nie podoba to wracaj do Finlandii czy tam gdzieś albo na zielony rynek

@rtm 29.11.2018 03:59

o odezwał się specjalista a co do renifera to on więcej zapomniał jak ty żeś się nauczył a co do paproka to chyba większego jak ty to nie ma

Zdaje mi się że renifer to nie T.T tylko R.G

Tak7Nie

@Xxx 16.12.2018 15:11

Zarówno komentarze powyżej, jak i ten Twój, znacznie odbiegają od tematu, na którym powinniście się skupić. Najlepiej byłoby już zatem, jakbyś zaczął dyskutować o ogólnych warunkach pracy w E-Towers Famaba Poland. Czy w tej firmie organizują Wam jakieś kursy podnoszące w znacznym stopniu kwalifikacje zawodowe? Myślę, że wiele osób interesuje ta sprawa, a więc proszę Cię o poważną odpowiedź.

@Joanna 17.12.2018 12:38

No i co z tego że coś tam robią jak tylko stacha pupile za to podwyżkę dostają A reszta zapomnij

Nieważne
@Abc 12.11.2018 18:20

Popieram! J...ać paprochow z systemu!!! Będziecie mieli łupke odebrać to nie dacie rady. Bo tacy z was fachowcy że nawet piątki nie potraficie zrobić.

Tak9Nie

@Nieważne 19.12.2018 11:48

W dalszym ciągu Wasze wpisy nie dotyczą tego, czego powinny - w tym także i ten Twój. Co więcej, muszę Ci przypomnieć o stosowaniu się do regulaminu serwisu GoWork, z którego wynika, iż nie wolno tu posługiwać się wulgarnym słownictwem. Może teraz już zechcesz napisać Nam coś merytorycznego na temat specyfiki pracy w E-Towers Famaba Poland? Może organizują tam jakieś ciekawe staże dla studentów?

@Żaba 12.11.2018 14:57

(usunięte przez administratora) jesteś i tyle. Fachowe z czterobrygadówki to ściemniacze, z trzybrygadówki partacze. "Pany" na posługach! Średniowiecze. Tylko się przewalacie między 3 a 4 brygadowką. Dorośnijcie. Utwórzcie sobie portal na Insta lub Facebook i tam się licytujcie kto i za ile "policzki nadstawił". Jak dzieci. A w realu kawkę popijacie razem na stołówce. Popis w necie dajecie.

@Żaba 12.11.2018 14:57

Tak jak piszesz, z tą różnicą że są jeszcze goście z poza czterobrygadówki co by niejednemu systemowcowi (usunięte przez administratora) skopali na robocie przychodzą w łykendy nie jak niektórzy ze systemu przesiedzieć 8 godzin.Tylko (usunięte przez administratora) robią dużo więcej jak system.

Maniek
 Opinia

Jak wyglada sprawa zarobkowa dla załogi pracującej na pierwszych zmianach poza systemu

@Maniek 07.03.2019 16:52

Krótko ci powiem żenada.

Ja
 Opinia

Panowie to jak juz koniec rewolucji w formie?można składać cv

@Ja 23.04.2019 18:04

Bardzo szkoda że tak późno, się za nich wzięli.Tyle krwi nam zepsuli co ponieiektórzy wiedzą o kogo chodzi Powinni ich dawno pozwalać.Ci co (usunięte przez administratora) na całą resztę krwiopijców nie mają się o co martwić są nietykalni

Ja wiem
 Opinia

Narazić może być a później się zobaczy (usunięte przez administratora)

nowy
 Rekomendacja

Mam pytanko czy wiecie coś o przyjęciach do famaby w najbliższym czasie na spawacza ???

A jak chłopaki zarabia z 4 brygadowki

ja
@Ty 15.01.2019 19:14

ok 3500

System

Nie najgorzej.

@ja 16.01.2019 16:41

To jest norma co miesiac

Brajan

Ja tyle mam w 3 brygadowce

pimpek

3500 to brutto, nie pisz (usunięte przez administratora) plotek

Nowy9120
@pimpek 11.02.2019 20:10

(usunięte przez administratora) prawda ja w 3 brygadowce bez nadgodzin mam 3300/3400 na reke:) jak się opierd... I nic nie potrafisz to zarobisz tak jak pimpek

@Nowy9120 08.03.2019 15:12

Ta a i pewnie walisz robotę od dzwonka do dzwonka i na kawkę z automatu to w ogóle nie chodzisz. Porażka że młody nie doświadczony robi za tyle co Stary wyga w tej firmie.

@Famabowiec 15.03.2019 07:50

78k w 2018, 79k 2017, 68k 2016 - wiec coś ok 6-6,5k brutto miesięcznie - 20h nadgodzin miesięcznie (maksymalnie). Oczywiście uwzględnione są tutaj wszystkie dodatki.

@nie lubię poniedziałków 22.03.2019 08:13

Ta A w tym roku to ze 100k na rozliczeniu będziesz miał. Weź chłopie nie siej propagandy bo co któryś uwierzy że to prawda

@Famabowiec 23.03.2019 10:47

Tak plasują się mniej więcej zarobki. 100k myślę, że wychodzi dopiero przy 29-31 zł za h, jeszcze trochę mi brakuję.

@Famabowiec 23.03.2019 10:47

na szybko 30*168-5400 20*60-1200 5% -250 10%-540 dodatek zmianowy +-400 co daje -7800x12 co daje 93k plus 13, świateczne, spokojnie 100 wyjdzie, co uważam za dość śmieszną kwotę na obecne czasy.

@nie lubię poniedziałków 24.03.2019 09:47

Poniosło cię z tymi kwotami trochę znam realia i wiemy że tak w rzeczywistości nie jest także nie pisz takich bzdur z tymi kwotami. A dodatkowo zmianowych jest 210 lub max 250zł A nie +-400 za 2 zmianę jest 70 zł za cały tydzień i reszta za nocki.

Krzychu
 Opinia

Ciężko dostać pracę w Famabie jako spawacz ?Jak wygląda rozmowa ?

@Krzychu 23.02.2019 18:30

Ciężko nie jest zapotrzebowanie jest duże. Jeśli masz doświadczenie w 135 mag to cie przyjmą ale dostaniesz na rękę z ABS i premia max 2600-2700 syfu jest dużo bardzo dużo. Masek z filtrami. Nie ma. A każą wlazic do wysoegnikow i spawac

Pogubiony alfonso
@Famabowiec 25.02.2019 13:39

Nie rozumiem co znaczy karzą wlazic do wysiegnikow i spawac?

Janek
@Krzychu 23.02.2019 18:30

Cv gdzie trzeba zostawić ??? Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to jakie szanse na zatrudnienie ???

Borinon
@Pogubiony alfonso 28.02.2019 09:42

Wchodzisz albo nie jak nie zaczniesz spawać będą pretensje maska 1 razowa starcza ci w takich warunkach na 5 minut polecam spawanie latem jak blacha jest nagrzana. Bardzo przyjemna rzecz będziesz mógł się zrelaksować

Gość
 Opinia

Gdzie najlepiej złożyć papiery ? Czy jedyna opcja to tylko zostawić na bramie i martwić się czy poszły dalej czy może nie?

Mhm
@Gość 28.01.2019 16:35

Napewno dalej poszły na górę ale co tam sie wydarzyło to tylko pan Bóg wie

Onaona

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Witam, wszystkich, a czy może wiecie czy kobiety mają szansę na zatrudnienie w famabie? Ewentualnie na jakich stanowiskach? Posiadam wykształcenia średnie techniczne, Czy też tylko że znajomościami jest szansa na zatrudnienie??

A z HL-045 przyjmują?

Tito
 Opinia

Chciałabym zacząć swoją karierę zawodową jako spawacz. Która metoda jest najbardziej poszukiwana w zakładzie?, i od której zacząć.

Wiesio
@Tito 22.01.2019 20:00

MAG

To nie za dużo...

Opinia

A jak wygląda wynagrodzenie?

Brajan
@Ty 14.01.2019 14:21

1900netto

Tak3Nie1

@Brajan 14.01.2019 16:52

Ale bujda na resorach. 1900 netto po odliczeniu zobowiązań. Najniższa stawka daje większą średnią. Chyba że ktoś nie dostał dodatkowej kasy. Chłopaki z hal biorą najmniej ok 2500 netto.

@NibyNiktAKtoś 15.01.2019 05:45

Dobrze, że skorygowałeś informacje, które przekazał nam użytkownik @Brajan. Widać, że sporo wiesz o działaniu firmy E-Towers Famaba Poland. Od dawna w niej pracujesz? A czy ta kwota zawiera w sobie już jakieś dodatki (mam na myśli premie), czy jest to tylko sama podstawa?

Opinia

To jak spawacz zarabiaj tyle to coś nie halo jest.....

Opinia

Panowie napiszcie coś o tej cztero brygadowce jak to wygląda robicie w weekend a w tygodniu wolne wypada tak?

Tifo
@Ty 13.01.2019 00:52

Czterobrygadowy system pracy 1111 wolne 2222 wolne 3333 dwa dni wolne. Nie pracują w święta jak przykładowo KGHM niektóre oddział Huty. Swięta wolne dla wszystkich pracowników, Nadgodziny płatne 100 % dla pracowników poza systemowych . Pracownicy z czterobrygadówki jak wypada im sobota i niedziela dodatkowo 80 %. Czyli dodatek za sobote i niedzielę jest tylko pozostałe dni tygodnia płatne normalnie. Pracownicy z 3 zmianowego systemu pracy - nadgodziny 100% premia absencyjna 300 zł , jakościowa 10 %. Jakościowa jest ruchoma uznawana wielkość zależy od przełozonego czyli może być od 0 do 10 %. System czterobrygadowy - sobota niedziela 80% , 300 zł premii absencyjnej , 300 zł dodatku za system i 3% premia jakościowa także ruchoma . Wszyscy dodatkowo maja dodatek za drugą i trzecią zmiane. Pracownikom przysługuje bezpłatna opieka zdrowotna bo wszyscy mają obowiozkowe ubezpieczenie ZUS . Dodatkowe jest też PZU . Można takze w prywatnym dodatkowo ubezpieczyc żonę. To tyle . Ogólnie praca jak praca . Wiadomo każdy by chciał więcej. Napewno dobry zakład na przetarcie dla tych co planują wyjazd za granicę .

Opinia

Witam prawda jest to że gdy teraz zapisze się na nadgodziny a nie przyjdę to zabierają jest 300zl brutto z wypłaty?

@Dawid 08.01.2019 17:01

Twoje pytanie dotyczy niezwykle istotnej kwestii. Mam zatem nadzieję, że ktoś szybko udzieli Nam tych informacji. Ale na razie zajmijmy się Tobą. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w E-Towers Famaba Poland? Czy każdemu pracownikowi tego przedsiębiorstwa przysługuje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Remik
@Joanna 09.01.2019 13:15

Też mam taką nadzieję. O jaką pomoc chodzi ?

@Dawid 08.01.2019 17:01

Prawda.

@NibyNiktAKtoś 11.01.2019 07:08

To chore. Pewnie dużo ludzi zacznie szukać nowej pracy

@Dawid 11.01.2019 20:27

To jest premia abstencyjna, więc jeśli ktoś bawi się w "ciuciu babkę" z pracodawcą to znaczy, że mu te 300 zł różnicy nie robi. Jest jasny regulamin i wydaje mi się, że nikt z tego powodu się nie będzie zwalniać. Najwyżej nie zapisze się na setki. Mała strata dla 4-brygadówki hahaha

gumiś
 Opinia

Żaba ten twój fachowiec właśnie (usunięte przez administratora) na obwodzie nawa B W1 tyle (usunięte przez administratora) potraficie

@gumiś 09.01.2019 10:12

Ale cię Gumiś fantazja poniosła chciałbyś aby tak było ale nie tak nie jest, jak dobrze wiesz to ten obwód mógł zepsuć tylko i wyłącznie A.K a z tego co mi jest wiadoma to on jest z 3 zmianówki i dlatego takie gamonie nie trafiają do systemu aby nie psuli wizerunku a tak na marginesie to system obstawia nawe A więc jak nie wiesz to nie pisz kłamstw

Opinia

Jeszcze zależy ile jest tego hajsu

Opinia

Famaba ma dużo roboty.? Czy robią aby robic

@Ty 08.01.2019 17:45

Nic nie robią i dostajesz hajs

Związki zawodowe
 Opinia

Dlaczego pracownicy nic z tym nie robicie? Może czas żeby Głogów się dowiedział całej prawdy o famabie? Czekam na odważne komentarze

@Związki zawodowe 17.12.2018 21:49

Oczym chcesz pisać o tym że zarząd ma ludzi za nic o tym że ludzie z 3 brygadowki są ruchami w (usunięte przez administratora) o tym że związki dbają tylko o swoją (usunięte przez administratora) szkoda liter na to co tu się dzieję

Tak10Nie

wódka jointy karabiny
 Opinia

Cieszę się, że tu jestem. Cóż, dopiero teraz... długi to tylko pionek na tej całej szachownicy ;] pracowałem dwa lata; syf/zapylenie/zero wyciągów!!!, brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika, wyzysk,kontakt przełożony-pracownik kabaret.... BHP dba tylko o swoje potrzeby ;) łamanie przepisów i praca na zużytym sprzęcie to codzienność trzech zmian. Najlepiej żebyś nie przestawał pracować. i ciesz się automatami na stołówce z baszczem za darmo hahaa ktoś pisze o benefitach?!! Jakich kurczę grzecznie zapytam?!? MultiSport?! I śmieszne dofinansowanie?!? haha 112 złotych składka miesięczna a dofinansowanie daliście 10zl brutto za miesiac aktywnosci haha ŻENADA... karta dla drugiej osoby koszt ok 200 a dla biurowych i ich bliskich jak wygląda sprawa?? kursy?! Jakie kursy i rozwój?! przychodzisz z wykształceniem i uprawnieniami a po dwóch latach zarabiasz tyle co nowy; tabularasa... ;] Dojazdy?! sprawa sporna. Nie zazdroszczę, fajnie, że taki bonus jest jak ktoś mieszka daleko ale ludzie z miasta również jakoś muszą dostać się na czas do pracy., prawda? Dlaczego nie mają chociaż karty miejskiej na j*bany autobus?!? tak samo sponsorujecie chrobrego. super. brawo za rozwoj sportu w naszym miescie ale tu nasuwa mi się kolejne pytanie: skoro firma wspiera miejskie drużyny sportowe dlaczego nie może załatwić chociażby 10-20% zniżki na bilety na mecze czy inne wydarzenie sportowe?!? pewnie i tak skorzystałoby tylko kilka osób a poprawia to ogólny wizerunek firmy ;) propozycję dalszego rozwoju długi widzi tak: zrób kurs to pomyślimy o podwyżce. Zrób kurs (cokolwiek: suwnica/135/121/palnik/wózek/podnośnik) koszt ok. 800zł. dostaniesz max 1zł podwyżki, oczywiście pod warunkiem, że zbierasz POKEMONY więc po roku ci się zwróci. Co do premii. Co długi ma wspólnego z twoją premią?!? Nie powinien twój mistrz czy majster nią dysponować??? A ta śmieszna absencja; kiedy boisz się zachorować 28 bylektórego miesiąca i wziąć zwolnienie na tydzień a premii nie zobaczyć za dwa miesiące...?!? Haha dobrze piszecie, że systemowcy pozjadali własnego ego bo co to kurczę nie oni może warto by było się zastanowić dlaczego ludzie odchodzą?!? Chłopaki wolą zjeżdzać pod ziemię niż pracować w waszych warunkach, niedługo zostaniecie z ludźmi, którzy nie odróżniają kątownika od kątomierza. sami będziecie musieli pracować żeby to jakoś poturlać Hahaha niektórzy bez wyświetlacza na suwmiarce nie wiedzieliby do czego służy ten przedmiot. Chociaż panie z narzędziowni, a propos suwmiarek, ogromny szacunek i gorące pozdrowienia :D dla pań sprzątaczek również, jak dla mnie praca na 5+ ! Więc dlaczego ktoś im zazdrości, że zarabiają 2800?!? Nie zasłużyły? Może warto się zastanowić na tym jak traktujecie pracowników. Chyba, że: FIRMĄ RZĄDZĄ PEWNE ZALEŻNOŚCI I ALBO SIĘ Z NIMI POGODZISZ ALBO NIE :) dyrektor P.M. ST(r)ACH się bać,nie?!? hahaha A pani wice prezez chciałem powiedzieć, że te śmieszne pieniążki z premii, które wtedy pani chciała mi wypłacić ze swojej kieszeni żebym już dał spokój, ze niby taka paniusia kasiasta na stołku to na wszystko są taśmy, także ten... myślę, że uda się pani wreszcie znaleźć merytoryczne treści w mojej wypowiedzi bo do tej pory tylko tego pani oczekiwała. Zresztą warunki to temat rzeka w firmie... a umowa cieszę się, że została rozwiązana. FAMABA to była kiedyś. Używacie tylko marki i nazwy, która została wypracowana dawno temu i nie należy do was. Nieliczni są korzeniami obecnej firmy. Wstyd, że używacie tej nazwy reprezentując teraz takie dziadostwo. Nie polecam, z całym szacunkiem dla nielicznych ;)

Tak19Nie

pracuś
@wódka jointy karabiny 09.12.2018 01:30

jak ci tak źle było to to trzeba było wcześniej zwolnić nikt nie kazał pracować ci skoro tak narzekasz. Albo poprosić o przeniesienie na inna hale

Jaś
@pracuś 09.12.2018 23:23

Co sta...chu prawda cię zakuła i byś nie wytrzymał bez odpowiedzi zaraz jeszcze prezeska się odezwie.

Andrzej

Masz rację

@wódka jointy karabiny 09.12.2018 01:30

Młody nie był wcale złym pracownikiem swoje robił

Zaloga
 Opinia

Do systemu trafiają najlepsi nie rosmiszaj mnie haha połowa z nich to paproki a co do systemu za sobotę i niedzielę mają płacone 80% żaden zakład tak nie płaci dla systemu sob i niedz to zwykły dzień w pracy płacony jest tylko dodatek systemowy a oni żądają Bóg wie co a co do tyrania to cie OSTRO ponioslo

Tak10Nie

rtm
@Zaloga 12.11.2018 04:42

I to jest prawda!!!!! I jeszcze oni narzekają

System
@Zaloga 12.11.2018 04:42

Cytuję " a oni żądają Bóg wie co" widocznie znają swoją wartość i umiejętności . Ty też możesz z resztą załogi żadać Bóg wie co ale sam wiesz jak się to dla was kończy . Pozdrawiam

Krzychu
@System 11.12.2018 13:06

Weź skończ!!!!. Wystarczy popatrzeć na wzdłużne tam w szczególności sami fachowcy zapewne JESTEŚ jednym z nich!!!!

Tom
 Opinia

To nie jest tak zle jak podwyzki beda

@Tom 08.12.2018 12:32

Jeśli to, co piszesz, jest prawdą, to w takiej sytuacji należałoby jedynie chwalić E-Towers Famaba Poland za to, że chce docenić swoich pracowników. Ale teraz już skupmy się na Tobie: zdradź Nam, za co konkretnie jesteś odpowiedzialny w tym przedsiębiorstwie. Jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, czy raczej zlecenie?

ZAŁOGA 3 ZMIANOWA
 Opinia

Witamy doszły nas słuchy o warunkach jakie związki zawodowe zażądały od zarządu w sprawie podwyżek dla systemu jeżeli zostaną spełnione to załoga stanie murem nie może być takiej przepaści co do zarobków z poszanowaniem zaloga

Tak6Nie

@ZAŁOGA 3 ZMIANOWA 11.11.2018 20:01

Nie bądź taki pazerny postaw się w ich sytuacji ty kiedy masz wolne weekendy oni tyrana jak woła aby zapewnić ciągłość produkcji a i nie jeden z 3 zmianowym ma lepszą stawkę to po pierwsze a po drugie to możecie stawać murem każdy wie ze nie ma zgrania i tyle w temacie a do systemu trafiają najlepsi widocznie nie byłeś zbyt dobry skoro bujasz się w 3 zmianowym zmianie zawsze masz inne wyjscia

@Żaba 11.11.2018 20:46

Do systemu w większości weszły (usunięte przez administratora) Taka jest prawda. I wciąż im mało bydlakom! Soboty i niedziele zawalony robotą? A w tygodniu na nadgodziny z chęcią przychodzą. A kiedy czas dla rodziny? Przy stawce 20 zł między 3- a 4- brygadówką w miesiącu wychodzi 1200 różnicy. A z 3-brygadówka 20 zł/h to średnia, a 4-brygadówka średnia 25(jak nie więcej)/H. Więc niech nie pier... ą, że mało mają. Na wazelinę starcza z nawiązką!!!!! Famaba wazeliną stoi!

Filut
 Opinia

Nie polecam. Młody Tycho jak i Gerd ciągle chodzą po hali i konteoluja patrza na ręce. Młody potrafi nawet przyjechać przed.6 rano na kontrol. Trochę to takie dziwne jak robota jest dobrze wykonywana.

Tak4Nie

Tom

Mam HL-045 I pracowalem na projektach offshore

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów