Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Wyjepka

Oj córciu córciu kim chcesz zostać jak zostaniesz już dorosła? Chcę być lekarzem mieć męża cukiernika i dom na wsi... Zapomnij! Będziesz liderem u mnie w firmie a twój mąż mistrzem! Już załatwiłam! A ja ciociu? Ty też będziesz mistrzem tylko już nie dodawaj zdjęć na fb z piwem i grillowana kiełbasa... Dobrze ciociu niech tak będzie... I wszyscy żyją długo i szczęśliwie... Koniec bajki o famabie

Krystyna

To jest bardzo dobra i pożądna firma

ZAŁOGA

A jeszcze jedno o załogę się nie martw zobaczymy czy system będzie ciągną robotę w sob i niedz jak nikt z załogi nie przyjdzie a o nasze zgranie się nie martw pozdrowienia

Obserwator

Chodzą suchy, że największe czopek Grochowski został sprowadzony do parteru a może do piwnicy, w końcu.Brawo ty .Kurde komu on się wypłacze, jak nie jego obrońcy Stasia z którym tak balował na własnym ślubie

anonim Nowy wpis

Pan Nikt Nowy wpis

Jakim Betonem trzeba być żeby pisać takie śmieci? Co wspólnego ma twoja wypowiedz z opinią na temat Famaby?

Spawacz Nowy wpis
@Pan Nikt

Sam jesteś " betonem" gość dobrze pisze. Pracownik cały czas pod wpływem. Zagrażał nam bo nigdy nie wiadomo co odpierdzieli. Poza tym często na l4. Famaba nie potrzebuje takich pracowników. A on kozaczył a jak się okazało strzelił z ucha. W peclawiu go docenią. Miał już szanse i z niej nie skorzystał... Pozdro dla dzieci we wrocku. Tam im będzie lepiej

stanisław Nowy wpis

Ja się zajmę Werą biorę ja pod swoję skrzydła.będe Ją strzegł i pokryję Ją tak mi dopomóżł Bóg i święty krzyż.

Mr. Bin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Co tu taka cisza, dostaliście co chcieliście?

porębaniec

malo tutaj o nowym szefie czy kierowniku z krajalni. czas uszykowac material o gosciu ktory tam rzzadzi a przynajmniej tak sie jemu wydaje. wiec niedlugo chetni do pracy na krajalni dostana troche informacji. szykujemy material.

Zyga
@porębaniec

Ten kierownik to łoś super ktoś,czyli (usunięte przez administratora)

sowa
@porębaniec

Hit krajalni ostatnich tygodni szefu nie ma pojęcia dlaczego nazywają go kapo...niestety tylko on nie wie dlaczego :( a nikt nie chce jemu powiedziec.

stefan
@porębaniec

Dla chcących się zatrudnić na tak zwanej krajalni czy to dziale NP czy to dziale przygotowania blach jak zwal tak zwal w uproszczeniu bedziecie pracowac na akord w przemysle cięzkim pod pełną kontrolą kamer i liczników podłączonych do maszyn. To tak dla Was nowych bo ogłosznie wisi już drugi miesiąc a chetnych brak.

bronek
@stefan

w sumie masz racje akord w przemysle ciezkim bo tak to wyglada. od siebie dodam ze moze czyta to ktos z tych cwaniakow z biura to niech przygladna sie grafikowi gdzie jedna zmiana przypadkowo ma tak zaplanowane przez kierownika dni wolne wypadajace z systemu że maja po trzy dni wolne z rzedu (okienko, czwarta niedziela i wolne systemowe). gosciu promuje jedna zmiane bo to jego pupile. czy to jest zgodne z cala reszta zalogi ??

Czesiek
@bronek

110 % prawda

Spawacz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Pytania

Jaki staż pracy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Obserwator

Pan Miodek
@Obserwator

Chodzą też słuchy, żebyś ogarnął pisownię, bo widać, że "nie umiesz w internety". Po drugie, kogo to.

Żaba
@Pan Miodek

Ot,polonista się znalazł .A Grochowi psełdo fachowcowi się już dawno należało,zadumany w sobie.Do Tesco niech wraca dalej telewizory sprzedawać.

Pan Nikt
@Obserwator

Zmień obserwarorium albo informatorów.

Natalia

E-Towers Famaba Poland wykonuje złożone konstrukcje dla przemysłu wiatrowego i dźwigowego. Firma może pochwalić się wieloma certyfikatami. Poniżej zostawiam link do aktualnych ofert pracy. https://e-towers.eu/kariera/ Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Natalia

Mizerne

@Natalia

poza zwyklymi dodatkami jakie sa w kazdej wiekszej firmie moza jeszcze wyroznic uboga 13stke

Nikt
@on

Nie 13 tylko nagroda, w tej firmie nie ma 13 pensji.

Plaskoziemca

Odwaliło tym naszym pseudo mistrza. Jeden puszcza drony i chce robić jakie gazetki a drugi był na rozmowie i tak się boi o swoje 4 litery ze niedługo zacznie śmigać hulajnoga po hali bo się boi że go zdegradują. Tylko niech uważa żeby gdzies w dziurę nie wjechał bo się przewróci i żeby zgubi. Gania swoich kolegów ze zmiany a sam spał i głupa palił 8 godzin. Gamonie był i gamonie zostanie. A teraz będzie się wyzywać na ludziach. Diabeł zjedz snickersa bo jesteś gorszy od stacha. Taki półgłówek... Nadaje się to zamiatania bo żaden spawacz z ciebie a tym bardziej mistrz. Uważaj na zeby bo przy takim zachowaniu zawsze możesz się gdzieś potknąć i przewrócić nieudaczniku

Antykozak
@Plaskoziemca

Uuuu ale odważny pocisnął z anonima w internecie. Jestem tylko ciekawy kiedy na rozprowadzeniu tak powiesz prosto w oczy nieudaczniku!

Wiesz kto
@Plaskoziemca

Skoro masz tyle odwagi obrażać kogoś anonimowo to zobaczmy jaki z Ciebie kozak, pokaż jaja i zapraszam na rozmowę w cztery oczy. Wiesz gdzie mnie znaleźć.

Czy E-Towers Famaba Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wyszkolony
@Pytanie

Tak. Ale nic z tego nie ma. Jedynie dodatkowe obowiązki i kwiat na 3 lata jako lojalka że gdy się zwolnisz będziesz zwracał część kosztów za kurs. Więc lepiej zrobić za swoje i szukać innego pracodawcy

Renifer

Andrzej po powrocie z urlopu dostanie wypowiedzenie. Kto zgadnie który Andrzej? :) drugi niby na rentę :) tichon robi porządki na podwórku

Helga
@Renifer

No jak od 2 lat... Później kontrol?

@Renifer

A Ty co tak dobrze poinformowany jesteś? Pewnie dobrze znasz smak i zapach tego Twojego Tych A.

Młody
Kandydat

Słyszeliście ze młody chce znowu na śród wrócić

Mr. Bin
@Młody

Jak młody jest na hali to chociaż robota idzie, a tak to wszyscy łażą jak (usunięte przez administratora)

@Młody

Śród ?

@Mr. Bin

Jak robota idzie jak zlecenia sa zrobione rok do przodu a na rury nie ma chodzic bo jak rano sa na rolkach tak i wieczorem beda staly w tym samym miejscu

Gullum
@Ja

Śródziemie

Lucyfer

Gamoniem byłem ale się na mistrza wybiłem. Spałem na nockach i ściemniałem ale odkąd mistrzem zostałem to ludzi gnębić polubialem. Pieniądze zmieniają człowieka. Potrzebuję piniendzy więc gonię was bo tato tycha płaci wam dobry sos. Alimenty mi podniosła była i zupke chinska dziaram w czerwcu na nodze i moja cycki chce zrobić i twarz więc gonię was!!!!!!!!!

Lucek
@Lucyfer

Smutne to jak gamoń się obijał tyle lat a teraz gania pracowników. Pierwszy pod prysznic chodził a teraz? Chodzi i patrzy kto schodzi wcześniej. Dobrze musiał tam gadałc jako przewodniczący związków że takiego tempaka zrobili mistrzem. Nie radził sobie ze spawaniem. Nie radził sobie ze żłobieniem. Człowiek zero. Poradzi sobie z podpierdalan***! Człowiek bez ambicji i honoru. Zwykły (usunięte przez administratora) jak wszystkie Darki. Famaba mu życie uratowała bo skończyłby na roznoszeniu ulotek po blokach. Ave satan :) ciśniemy bekę z szat an. Patologia. Ale głębokie gardło szatana zmieści tyle że dumę może schować w kieszeń razem z górna proteza

Mickiewicz
@Lucek

Łapka w górę za poetyckość.

Cyganka prawdę ci powie

Jęczycie, Jęczycie, a i tak na to co większość z was potrafi to zarabiacie duże pieniądze, za rok znowu coś obiecają znowu będziecie udawać że ciężko pracujecie a potem znowu wylew nienawiści na forum jak to was skrzywdzili. Proponuję poszukać takiej pracy gdzie będziecie zadowoleni z pieniążków, z szefów, z atmosfery jaka panuje.zaraz zaraz tam pewnie też by wam źle było bo pracować by kazali

Dlaczego?

Porozmawiajmy o tym co się wydarzyło w famabie. W jaki sposób zaszeregowanie wpłynęło na zarobki. Na starcie pomijam sprawę 3 zmianowki, miało być równanie i zostało zrownane ok nie ma sprawy, nie o tym tutaj. Chodzi mi bardziej o zakres obowiązków pracowników i oceny z tym związane, jak wszyscy wiemy na zmianie u mistrza G jest pracownik, młody pracownik który zarabia teraz więcej niż większość osób w famabie. Co ten pracownik robi i inni tego typu którzy piastują to stanowisko. Czemu osoby które są jedno stanowiskowe i nie robią nic więcej, kompletnie nic dostają taka podwyżkę? Czemu osoby które pracują 5-15lat i ogarniają na np 4 stanowiskach zarabiają mniej niż gość który w zasadzie nic nie potrafi oprócz jednego nie mówiąc o tym że nie zna procesu produkcji bo poprostu nie zna. Kto to oceniał? Nie ma Stanisława, a oceny idą dalej na zasadzie kogo lubię? Jeszcze można było wierzyć wcześniej że będzie to rozliczane w pewnym sensie po stażu pracy jak widać nie jest tak oceniane. Niech ktoś jasno się wypowie co tu się odwaliło? Po co ja mam chodzić i robić co chwilę coś innego DOBRZE skoro nikt tego nie docenia? To jest kpina to co się wydarzyło. Szefowie i mistrzowie czy nie wiem kto zawiedli na pełnej czy sposób w jakim dano im oceniać został spartaczony. Coś się zmieniło ale bardzo dużo się zepsuło. Wasi uniwersalni ludzie zostali wyśmiani poprostu i tyle. Oprócz równania stawek cały też system zawodzi jak diabli. Osobiście uważam że to jest wstyd to co zostało przedstawione, jak zwykle starsi i najbardziej doświadczeni zostali kopnieci w d. Nie pozdrawiam.

Taki starszy ze zmiany G
@Dlaczego?

Najwidoczniej ten młody zapierdziela na tym stanowisku, bo widać po nim, że robi więcej. Może dlatego dostał. Zgodzę się natomiast z Tobą, że system wynagrodzenia nie jest sprawiedliwy dla starszych stażem pracowników. Na forum możemy sobie tylko zażalenia pisać, lecz nic z tym nie zadziałamy. Proponuję iść na "górę"

@Dlaczego?

Wyglada na to ze system oceniania bardziej nasze kompetencje spoleczne niz umiejetnosci i zaangażowanie , przez co Ci mniej wydajni pracownicy maja lepsze oceny niz Ci bardziej wydajnii i bardziej uniwersalni na roznych stanowiskach ,ale mniejsza z tym bo nie tylko ja czuje sie niesprawiedliwie oceniony .Co do zaszeregowan i ostatnich ''podwyzek'' to osoby z biura powinni sie wstydzic i nie pokazywac na hali , najpierw przez rok opacowują SPRAWIEDLIWY system oceniania a kiedy to juz jest gotowy zapraszaja wszystkich pracownikow po odbior nowych stawek zgodych z ocena kompetencji , to dlaczego nie mam teraz stawki zgodnej z moja ocena ? To sie bedzie ciagnac w nieskoczonosc ... Cieplo sie robi zaloga powinna sie zgrac i nie przychodzic w soboty i nadgodziny a jak nie pomoze to trzeba roznosic niedlugo podania .

Mhm
@Taki starszy ze zmiany G

Nie zmienia to faktu że ja zapierdzielam na 4 stanowiskach i nie zostałem tak doeciony. Czyli co?

Właśnie dlatego
@Dlaczego?

Starzy pracownicy opuszczają powoli zaklad

Endriu
@Dlaczego?

W końcu ktoś napisał całom prawdę

@Endriu

Calą

By żyło się lepiej

Jak Panowie zadowoleni? ????

DGL
@By żyło się lepiej

Co tu dużo gadać. Żenada. Mogą sobie swoje cele tygodniowe i roczne wsadzić w zupę. Młody myśli ze jak nie podniesie stawki to chłopaki będą musieli w sobotę i niedziele dorobić. Taki ciul. Wiosna na pasem. W dooooopie jego nadgodziny. Podania się pojedzie złożyć.

Wstyd i żenada
@By żyło się lepiej

Fajne te podwyżki, takie nie za duże.

Onufry
@Wstyd i żenada

Jak wam nie fstyt! To najlepsze podwyszki od lad. Dostałem cztery złotych i uwaszam że wkoncu mnie docenili i jestem zadofolony i moja kobieta też. Teraz bende mugl odkręcać ciepła wodę bo wcześniej zakręciłem żeby myć się w zimnej. I będę jeść szynkę z gurnej pułki. Kto uciwie pracoje tego zawsze doceniam. Najlepsza firma ever

Pan Górnik
@By żyło się lepiej

Wy macie (usunięte przez administratora)A nie być zadowolonym

Skórzany wojownik

Podwyżka inflacyjna... Ile to będzie seteczek? Chłopaki pomóżcie

Morawiecki Team

Wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie, wirus jest w odwrocie, razem go pokonamy. Po co wam podwyżki? I tak jest Lockdown i nic nie kupicie.

Marek

Proponuję aby pracownicy oceniali majstrów,mistrzów,kierowników i resztę tych nierobów.Człowiek się stara i co z tego.Tylko w E-towers oprócz kompetencji zawodowych oceniają twoje kompetencje osobiste i społeczne,czyli jak głęboko potrafisz trzymać palec w (usunięte przez administratora)Jaja jakieś. Omijajcie E-towers z daleka,chyba że jesteście lizusami to będziecie mieli dobrze.

RTX

I na ciul te grupy i oceny kompetencji jak Czy się stoi Czy się leży 3,4% się należy. Czyli równamy w dół. I zaczynamy mieć (usunięte przez administratora)

Wieśka zmiana

Dziś na zmianie mistrz menel przerósł sam siebie. Na pytanie pracownika pokazał mu tylek i zaczął się po nim drapać. Kompletna zniewaga dla pracownika. Obiecujemy ci mistrzu że jak tylko cię wyczujemy to dzwonimy na policję. Nie godziny się na takie traktowanie. Przychodzisz skacowany i pijesz w pracy. Koniec tego. Już nie długo wrócisz składać kontenery. Tam będziesz mógł pić ile chcesz tylko uważaj bo chyba pamiętasz co chcecili ci tam zrobić że uciekłeś z Niemiec z podkulonym ogonem i obitym ryjem

Waldka zmiana
@Wieśka zmiana

U nas na zmianie też pije. Szefowie to widzą ale żaden się nie odezwie. Ma przyzwolenie to korzysta. Każdy wie że jest prostakiem i pijakiem i tylko czekamy aż go zdegradują do zwykłego robola lub zwolnią. Może napiszemy jakieś pismo w tej sprawie do zarządu? Skoro on nas traktuje jak śmieci to my zbierzmy siły napiszmy pismo i też go potraktujmy jak śmiecia. Co Wy na to?

Wariat
@Wieśka zmiana

Ale ja nie rozumiem czemu o tym piszecie a poprostu nie zadzwoni ktoś? Czekacie weźmie się za siebie i przestanie pić? To jest tak jak z samobójca, jak gada to się pewnie nie zabije. Szum robicie albo robisz weź telefon i zadzwoń będzie z głowy.

Odwazny
@Waldka zmiana

Nie ma zgrania w załodze. Każdy płaczę jak tu źle ale jak przyjdzie co do czego to siedzi cicho. Jak możecie patrzeć sobie w twarz w lustrze. Sami nieudacznicy. Nie można na was liczyć. Dlatego będzie tak jak jest i zawsze już będziecie tylko gadać i nic z tego nie będzie. A wystarczy się zgrać i się postawić. Wtedy pieniadze się znajdą ale brak wam odwagi. Szkoda

@Odwazny

Odważny ale się nie przedstawił. To dopiero bohater.

Terminator
@Odwazny

Uważam że nie tylko jesteście tchurzami wypisując te głupoty,mijające się z prawdą. Tylko szukacie sensacji ,by komuś dokuczyć.Jesteście żałośni.Szefostwo powinno wyciągnąć z tego konsekwencje.Niektórzy z was z pozoru dorośli ludzie,zachowują się jak małe dzieci. Siejąc te brednie na forum.Wezcie się ludzie za siebie i swoje życie.bo chyba jest za pózno. A jak wam się nie podoba to się zwolnijcie idżcie do innej roboty,bo już wszyscy mają was dosyć Grzecznie powiem nie chcecie pracować to won z Famaby nie psujcie jej wizerunku, bo to mija się z prawdą.

Fmb
@Terminator

Już jeden mówił zie jak się nie podoba praca w famaba to wek! A drugi mówił zie tata płaci duzio pieniedzi. Powiem krótko : place w famabie są kiepskie. A ten kto pisze ze mu tu dobrze to nie zna realii ile i gdzie placa tyle i więcej niż na famabie. 3500 szału nie robi.z nadgodzinami 4200. Takie pieniądze to dają na start w strefie na Polkowicach. Plus różnego rodzaju dodatki. Jakby związki miały jaja i ludzie się postawili to można by było dobrze zarobić. Ale sławek się drapie po głowie bo nigdy nic nie wie i mówi że trzeba się zapytać Mietka. Przewodniczącego zrobili mistrzem żeby siedział cicho. Zbyszek jak to Zbyszek tylko się uśmiecha. I takie to mamy związki na fmb. To tak jakby onufrego z braćmi posadzić w związkach. Czyli nic by się nie zmieniło. Dalej będą podnoszone normy za takie same pieniądze i puste obietnice o podwyżkach które są marne raz na 2 lata

@Fmb

A Ty co nie masz jaj ? To juz współczuję Twojej. Czyli Ty szukasz kogoś z jajami aby za Ciebie twardo stapal po ziemi. Żal mi właśnie Takich jak Ty co widzi Wszystkich dookoła tylko nie Siebie. Facet nie podoba się to szukaj gdzie indziej jak inni. Nie marnuj czasu tu na forum.

Ja do Ja
@Ja

Chyba że obydwoje szukacie jaj .

Spawacz
@Ja do Ja

Jak wrócisz z pracy to sprawdź w domu czy te jaja już tam nie były :)

TOMEK

ZAUWAZYLISCIE CHLOPAKI ZE LUDZIE PRZESTAJA CHODZIC NA NADGODZINY DO DWOCH IMMIENNIKOW.CHYBA IM SIE W GLOWACH POPRZEWRACALO OD ICH FUNKCJI.BIEGANIE,POGANIANIE,WIECEJ,MALO,TO TAMTO.A WCZESNIEJ ZWYKLI ROBOLE TAK JAK MY.DOSTALI PARE GROSZY WIECEJ I IM SIADLO NA LEB.PROPONUJE DLA NICH ZAKLAD PSYCHIATRYCZNY.TO JEST OBIEKTYWNA OPINIA.KTO ZA.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Portowa 1