Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

NIKT NIE POLECA

tu juz nawet bilbord na cukrowni nie pomoze , kolejki do przyjec juz byly teraz nikt nawet przed brama nie stoi z cv , dajcie ludziom pieniadze a nie inwestujecie w to co nie trzeba i w poganianie resztek pracownikow ,

Joko
@NIKT NIE POLECA

Firma popłynie w 2024 jeżeli nie ogarną władzy. Póki co zmiana szefów nieustanna co świadczy o firmie. Cel firmy to walka z pracownikami. Zero rozmów o podwyżkach co obecnie jest głównym problemem relacji pracownik-władza. Oni tego nie chcą wiedzieć. Czekają na czas pracodawcy ale szybko nie nadejdzie. Powstaje strefa gdzie ludzie znajdą zatrudnienie i KGHM niestety nadal się rozwija i potrzebuje pracowników. Tycho ogarnij głowę póki czas chociaż tyle naszkodziłeś że trudno wyczuć czy dla kogoś takiego jest tutaj miejsce. HR manager B idź kopać ziemniaki bo pojęcia nie masz ile szkody czynisz i ile milionów euro firma straci poprzez twoje decyzje i traktowanie pracowników.

Master

Drodzy pracownicy E-Towers. Jest nas teraz około 400 osób. Weźcie się zmobilizujcie i powalczcie mimo strachu o siebie. Widzicie co firma próbuje z was zrobić jak z wami walczy wszelkimi sposobami. Nawet nie możecie oddać krwi więcej niż dwa razy w roku bo natychmiast zabierają wam 300zł premii. Wstyd mi za totalny brak solidarności. Wystarczy jeden dzień strajku i zaczną was widzieć jako pracowników a nie (usunięte przez administratora) Naprawdę nie potrafimy się zmobilizować przeciwko chamstwu i (usunięte przez administratora) ?? Z nowym rokiem życzę więcej odwagi i szacunku do siebie samego. Pokażmy że jesteśmy siłą bo to od nas zależy czy ta firma będzie istnieć. Walczmy o siebie bo nas (usunięte przez administratora) całkowicie. Siły i działania życzę.

Aku

Andrzej już tam nie wróci. Rozmawiałem z nim. Zrobili to podstępem, którego nawet on się nie spodziewał. Sam powiedział że za dużo wojował i tak to się zakończyło. Teraz tylko życzyć mu szybkiego znalezienia pracy. Oczywiście pozdrowienia dla Związków, które jeszcze nie wiedzą dlaczego się wypisujemy. Przykład kolegi. Zero zainteresowania......

Rollo
@Aku

Ale jakim podstępem dokładnie.? O co chodzi ? Nagrali go czy jak ? W jaki sposób go załatwili że nie może się odwołać ? Co na niego mieli że zamiast rozmowy dyscyplinujacej od razu out ?

Duster

Związki to kolejna kpina w tej firmie. Zastanawiam się czy żartujesz czy faktycznie tak myślisz. Związki są bo są po to żeby były. Po to żeby było mówione że są związki. Więc są związki. Koniec tematu. A dla pracowników to czy są czy ich nie ma to kompletnie nic nie znaczy więc nie mógł iść do związków bo one tylko są. Pomyśl sam. Gdyby działały to może by walczyli o gościa ?? Związki precz bo prawdziwym związkom robią tylko wstyd.

Wald

Podobno już do nich dzwonił bo koniec kariery nastąpił. Ciekawe czy cokolwiek go lekcja chamskiej współpracy z ludźmi nauczyła. Szef który nic nie może, nic nie wie, nic nie może załatwić przeszedł do historii. Następni w kolejce czekają bo i tak nie zrozumieją dlaczego tak opornie idzie współpraca z ludźmi. Zarobki czekają na podwyżkę szefowie i Pan W byłby nadal gdyby to zrozumiał i chciał cokolwiek z tym zrobić. Panie P nowy szefie ogarnij zarobki bo inaczej czeka Ciebie znany nam wszystkim los kolejnego szefa do odstrzału.

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pat

Patologia firmy przerasta już chyba wszystko co możliwe. Od kilku lat władza próbuje atakować własnych pracowników nie dając żadnych podwyżek (nie wliczam inflacji) a wymagając cudów. Stworzyli system płac oparty o chore oceny i tzw. widełki płacowe, że obecnie mało kto jest w stanie nawet pomarzyć o podwyżce. Oczekują solidnego zaangażowania pracowników bo zapowiada się solidnie pracowity rok a tymczasem większość ludzi z produkcji myśli o zmianie pracy. Zmiany na stanowiskach szefostwa to niekończąca się historia co świadczy i braku stabilności firmy. Pan W zakończył karierę następuje Pan P który z perspektywy pracownika również pożegna się z tą funkcją bo walcząc z ludźmi niestety nic nie osiągnie. Firma w chwili obecnej nastawiona wrogo do pracownika, żadnych rozmów czy dyskusji. A jak Ci się nie podoba to Pani Beatka K wyjaśni Ciebie szybko. Czyli HR manager dla niewtajemniczonych. Dla niej jesteś cyfrą i nic nie wartym łbem. Rozmowa z tą Panią to rozmowa z kimś kto ma WŁADZĘ i każdy z pracowników jest dla niej cyfrą. Kobieta niszczy firmę, tylko ci u góry dowiedzą się tego jak już będzie nieco za późno. Kto może niech unika E-Towers. Nowy rok zapowiada się przełomowo i nie widać nic pozytywnego niestety.

Uczestnik spotkania

Fajne te spotkanie , takie nie za ciekawe , szybkie slajdy których nikt nie zdążył przeczytać , pochwały ile to MY nie zrobilisMY i ile to nie zrobiMY w następnym roku, ale co tam ,wazne że szef widział mimo tego że nic nie zrozumiał. Słów o sytuacji na firmie na temat warunków , braku pracowników i wynagrodzeń dalej brak ale może kiedyś się dowieMY.

Spawacz

Wszystkim tym którzy zastanawiają się nad złożeniem podania do tej firmy NIE POLECAM! Nie słuchajcie tego co wam będą obiecywać na rozmowie kwalifikacyjnej. To sciema! Zarobki jak w Lidlu a traktowanie jak w ZK. ktoś dobrze napisał że famaba tonie jak tytanic. Z biegiem czasu zatonie...

Robol

Brawo dla zarządu firmy pozbyliście się kolejnego dobrego fachowca jeszcze trochę a wszyscy fachowcy pouciekają z tego (usunięte przez administratora) . Praca za (usunięte przez administratora)pieniądze i tak samo cię traktują jak (usunięte przez administratora). Wszystkim zainteresowanym pracą w tej pseudo firmie radzę omijać szerokim łukiem!

Polsat

No chłopaki zmiany w firmie. Nie pasuje nowa norma to nara. Kto zostaje ten zostaje. Reszta CV rozesłać. Lepiej się otwarcie nie buntować. Wielki Brat słucha.

Palnik
@Polsat

Tak to prawda. Jeden właśnie z krajalni zakończył karierę z dnia na dzień. Otwarcie mówił że szef produkcji to (usunięte przez administratora), który w ogóle nie interesuje się ludźmi i warunkami w jakich pracują. Można by było napisać dużo o tej sytuacji ale lepiej siedzieć cicho niż szukać pracy na święta...

Dostaje się, chociaż jakieś zimowe ubrania robocze, czy gwarancję ciepłego posiłku? Teraz szukają kontrolerów, raczej będę składał cv, warto się jeszcze na coś przygotować, oprócz tej temperatury? W jakim tu systemie pracujecie na kontroli, wiesz może? bo czytam ze w przypadku spawacza jest 4brgadówka. Tez ktoś wspomniał o podwyżkach, dawno żadnej nie było??

Pani zza biurka

A ty myślisz że po co daliśmy wam Kalesony na Mikołaja? Żeby nie ogrzewać hali. Proste i logiczne więc nie wiem czego nie rozumiecie? Zawsze będziemy was robić bo za to nam płacą. A wam nie ma być dobrze. Musicie zmienić swój punkt widzenia Trzeba się cieszyć z tego że się ma pracę w tak znanej firmie.

Maradonna

Po co piszesz takie rzeczy? Zaraz będą nam czas liczyć co ile się robi i wtedy będziesz płakać bo będziemy pracować od deski do deski gamoniu. Norma 300% do góry a wypłata ta sama. Pomyśl następnym razem jak dodasz komentarz.

Pani zza biurka

Dziękuję za info wkrótce się to zmieni pozdrawiam serdecznie i zapraszam do biura na poczęstunek w ramach uczciwości swojej wypowiedzi

Hej, może jednak możesz napisać o warunkach? Byłbym bardzo wdzięczny, serio. Szukam już trochę pracy, niby myślę nad firmą, ale jak ma być coś mocno nie tak, to chyba szkoda nerwów? Daj znać, chociaż, co ci najbardziej nie pasowało w ich podejściu do pracownika czy warunkach? Obstawiam, że kasa i co jeszcze?

nie polecam

Tu nie ma co sie rozpisywac , typowo slabe zarobki faworyzacja pracownikow , wiecznie poganianie , brak roznic w zarobkach w stosunku do umiejetnosci / stazu pracy , brak mozliosci rozwoju a jest juz robia jakis kurs to nie masz z tego podwyzki tylko wieksze obowiazki , wszystkie dodatkowe pieniadze na swieta czy cokolwiek sa slabe, na koniec grudnia kazdy bedzie Cie scigal byl przyciac na 13 stce ,warunki pracy rowniez z roku na roku byle jakos przetrwac , latem ciepej na hali niz na zewnatrz a zima po 10 stopni na hali i pol brygady na chorobwym. o famabie mozna napisac cala prace magisterska co jest nie tak ale szkoda na to czasu bo to i tak nic nie zmieni

To co się dzieje teraz w fmb pokazuje jak potężna jest przepaść między hala produkcyjna i biurem, jak potężne jest brak zrozumienia przez górę całej pracy... To jak pięknie mają ułożony plan ldst i nie ma o co się martwić???? wy totalnie tam na górze nic nie kumacie, zostaniecie z garstka doświadczonych pracowników, a reszta to będzie przemiał łepków którzy będą przychodzić i odchodzić. Powodzenia .... Statek tonie... Szkoda że tego nie widzicie..

Henia

Cześć, a z czego wynika ta słaba komunikacja? Nikt w firmie oprócz produkcji tego nie widzi i nie próbuje nic z tym zrobić? Mój brat chce aplikować do działu jakości, na co się pisze w takim razie? :) W ofercie piszą o doskonałych warunkach zatrudnienia oraz atrakcyjnym wynagrodzeniu. Bogaty pakiet benefitów pracowniczych też zawarli :P Mocne słowa, mają pokrycie w rzeczywistości?

Ewela

No nie wiadomo właśnie. Tak to napisali np. w ostatnim ogłoszeniu dla kontrolera jakości, które już wygasło. Myślałam, że właśnie się od pracowników dowiem, co w tym bogatym pakiecie jest. Skoro się śmiejesz, to znaczy, że nie potwierdzasz?

Spawacz

Kiedy i jakie te podwyżki?

@pracodawca

Na jaką premie kwartalna można liczyć?

@@pracodawca

Nie ma premii kwartalnych.

Spawacz

Jakie pieniądze na spawacza można liczyć?

MniejNiż0-oooo
@Spawacz

Ile zarabia spawacz? Zależy, którego spawacza spytasz. Każdy ma inne pojęcie wartości pieniądza. Jeden mówi, że ma za mało. Inny, że go w firmie rozpieszczają stawką. Złóż CV i się przekonaj. Życzę powodzenia przy rekrutacji i zdrowego rozsądku przy pierwszej wypłacie. Nie wydaj wszystkiego????. Nadchodzą ciężkie czasy????

@MniejNiż0-oooo

A tak miej więcej między tym który ma za mało i tym co do rozpieszczają ?

spawacz
@Nowy

min 3900 max 6200 z czego 90% osob nie przekracza 5000 zl na reke

@spawacz

Skąd posiadasz takie informacje? Bo po twoim Nicku to w kadrach nie pracujesz.

Roman
@spawacz

5 tys na rękę to już taki spawacz z doświadczeniem. A jak ktoś jest nowy i dopiero rozpoczyna swoją drogę zawodową koło 4 tys wyciągnie? Wiesz jakie stawki mają nowo przyjęci?

@Roman

nowy zarobi z 2 sobotami te 4700 tez zalezy czy dzwigi czy wieze jest wiele czynnikow

rtm
@Spawacz

24zl brutto i system 4brygadowy nie polecam

@odpowiedz

Te soboty trzeba brać czy to kwestia dla chętnych? Ile konkretnie za jedną sobotę jest płacone?

Anka
@rtm

I w każdym miesiącu wpisane są grafik 4 zmiany? Nocki są wtedy obowiązkowe czy tylko dla chętnych? Można się umówić żeby w jednym miesiącu mieć jedną zmianę?

Usprawnienie działan firmy

Audyt firmy polepszającej plynnosc produkcji ma celu likwidacje 25% załogi zachowujaca przy tym stała lub wieksza ilosc zlecen jakie byly wykonywanie w czasie kiedy osoby zwolnione byly zatrudnione , nie zwiekszenie produkcji .

Były

Widzę mnóstwo ogłoszeń ofert do pracy w e-towers famaba niby do dynamicznie rozwijającego się się zakładu pracy,BZDURA!!! Napiszcie dlaczego ludzie się zwalniają i na siłę szukacie zastępców. Fachowca nie łapie się z dzień a wy co dzień takich tracicie

Tadeusz Drozda

Pracuje w famabie już ponad rok czasu i jedyne co mogę napisać to: Jakie jest podobieństwo między psem a pracownikiem famaby? Oboje zarabiają tyle samo... A jaką jest różnica? Psa właściciel lepiej traktuje... Ps. Ponad 40 osób w tym roku złożyło wypowiedzenia... A na tym nie koniec... Ciągle łudziłem się że będzie lepiej... ale wiem że to były tylko złudzenia. Polska-Belgia 0:3. Tutaj nawet Papszun nie pomoże.

Obcy

Nie polecam, byłem na rozmowie jestem spawaczem i monterem również z doświadczeniem kilkunasto letnim. To co mi zaoferowano to śmiech na sali 23 zł. U gospodarza w polu oferują więcej bo płacą 25 zł h.

Gutek
@Obcy

Nie pytałeś czy ta stawka tylko na początek? Bo może po okresie próbnym jest podwyżka. Nie dało rady negocjować wypłaty jak masz takie doświadczenie? Byłeś tylko na jednej rozmowie i odpuściłeś?

pacownik

Omijać szerokim łukiem tą firmę szkoda czasu i nerwów

Robol

Ludzie dobrze się zastanówcie zanim złożycie papiery do tej firmy.proby zastraszania są na porządku dziennym.ticho wyjechał to teraz panie pseudo prezesesowe próbują uprawiać (usunięte przez administratora)i robić z firmy (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów