Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Czy E-Towers Famaba Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wyszkolony

Tak. Ale nic z tego nie ma. Jedynie dodatkowe obowiązki i kwiat na 3 lata jako lojalka że gdy się zwolnisz będziesz zwracał część kosztów za kurs. Więc lepiej zrobić za swoje i szukać innego pracodawcy

Renifer

Andrzej po powrocie z urlopu dostanie wypowiedzenie. Kto zgadnie który Andrzej? :) drugi niby na rentę :) tichon robi porządki na podwórku

Helga
@Renifer

No jak od 2 lat... Później kontrol?

@Renifer

A Ty co tak dobrze poinformowany jesteś? Pewnie dobrze znasz smak i zapach tego Twojego Tych A.

Młody

Słyszeliście ze młody chce znowu na śród wrócić

Mr. Bin
@Młody

Jak młody jest na hali to chociaż robota idzie, a tak to wszyscy łażą jak (usunięte przez administratora)

@Młody

Śród ?

on
@Mr. Bin

Jak robota idzie jak zlecenia sa zrobione rok do przodu a na rury nie ma chodzic bo jak rano sa na rolkach tak i wieczorem beda staly w tym samym miejscu

Gullum

Śródziemie

Lucyfer

Gamoniem byłem ale się na mistrza wybiłem. Spałem na nockach i ściemniałem ale odkąd mistrzem zostałem to ludzi gnębić polubialem. Pieniądze zmieniają człowieka. Potrzebuję piniendzy więc gonię was bo tato tycha płaci wam dobry sos. Alimenty mi podniosła była i zupke chinska dziaram w czerwcu na nodze i moja cycki chce zrobić i twarz więc gonię was!!!!!!!!!

Lucek
@Lucyfer

Smutne to jak gamoń się obijał tyle lat a teraz gania pracowników. Pierwszy pod prysznic chodził a teraz? Chodzi i patrzy kto schodzi wcześniej. Dobrze musiał tam gadałc jako przewodniczący związków że takiego tempaka zrobili mistrzem. Nie radził sobie ze spawaniem. Nie radził sobie ze żłobieniem. Człowiek zero. Poradzi sobie z podpierdalan***! Człowiek bez ambicji i honoru. Zwykły (usunięte przez administratora) jak wszystkie Darki. Famaba mu życie uratowała bo skończyłby na roznoszeniu ulotek po blokach. Ave satan :) ciśniemy bekę z szat an. Patologia. Ale głębokie gardło szatana zmieści tyle że dumę może schować w kieszeń razem z górna proteza

Mickiewicz
@Lucek

Łapka w górę za poetyckość.

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cyganka prawdę ci powie

Jęczycie, Jęczycie, a i tak na to co większość z was potrafi to zarabiacie duże pieniądze, za rok znowu coś obiecają znowu będziecie udawać że ciężko pracujecie a potem znowu wylew nienawiści na forum jak to was skrzywdzili. Proponuję poszukać takiej pracy gdzie będziecie zadowoleni z pieniążków, z szefów, z atmosfery jaka panuje.zaraz zaraz tam pewnie też by wam źle było bo pracować by kazali

Dlaczego?

Porozmawiajmy o tym co się wydarzyło w famabie. W jaki sposób zaszeregowanie wpłynęło na zarobki. Na starcie pomijam sprawę 3 zmianowki, miało być równanie i zostało zrownane ok nie ma sprawy, nie o tym tutaj. Chodzi mi bardziej o zakres obowiązków pracowników i oceny z tym związane, jak wszyscy wiemy na zmianie u mistrza G jest pracownik, młody pracownik który zarabia teraz więcej niż większość osób w famabie. Co ten pracownik robi i inni tego typu którzy piastują to stanowisko. Czemu osoby które są jedno stanowiskowe i nie robią nic więcej, kompletnie nic dostają taka podwyżkę? Czemu osoby które pracują 5-15lat i ogarniają na np 4 stanowiskach zarabiają mniej niż gość który w zasadzie nic nie potrafi oprócz jednego nie mówiąc o tym że nie zna procesu produkcji bo poprostu nie zna. Kto to oceniał? Nie ma Stanisława, a oceny idą dalej na zasadzie kogo lubię? Jeszcze można było wierzyć wcześniej że będzie to rozliczane w pewnym sensie po stażu pracy jak widać nie jest tak oceniane. Niech ktoś jasno się wypowie co tu się odwaliło? Po co ja mam chodzić i robić co chwilę coś innego DOBRZE skoro nikt tego nie docenia? To jest kpina to co się wydarzyło. Szefowie i mistrzowie czy nie wiem kto zawiedli na pełnej czy sposób w jakim dano im oceniać został spartaczony. Coś się zmieniło ale bardzo dużo się zepsuło. Wasi uniwersalni ludzie zostali wyśmiani poprostu i tyle. Oprócz równania stawek cały też system zawodzi jak diabli. Osobiście uważam że to jest wstyd to co zostało przedstawione, jak zwykle starsi i najbardziej doświadczeni zostali kopnieci w d. Nie pozdrawiam.

Taki starszy ze zmiany G
@Dlaczego?

Najwidoczniej ten młody zapierdziela na tym stanowisku, bo widać po nim, że robi więcej. Może dlatego dostał. Zgodzę się natomiast z Tobą, że system wynagrodzenia nie jest sprawiedliwy dla starszych stażem pracowników. Na forum możemy sobie tylko zażalenia pisać, lecz nic z tym nie zadziałamy. Proponuję iść na "górę"

on
@Dlaczego?

Wyglada na to ze system oceniania bardziej nasze kompetencje spoleczne niz umiejetnosci i zaangażowanie , przez co Ci mniej wydajni pracownicy maja lepsze oceny niz Ci bardziej wydajnii i bardziej uniwersalni na roznych stanowiskach ,ale mniejsza z tym bo nie tylko ja czuje sie niesprawiedliwie oceniony .Co do zaszeregowan i ostatnich ''podwyzek'' to osoby z biura powinni sie wstydzic i nie pokazywac na hali , najpierw przez rok opacowują SPRAWIEDLIWY system oceniania a kiedy to juz jest gotowy zapraszaja wszystkich pracownikow po odbior nowych stawek zgodych z ocena kompetencji , to dlaczego nie mam teraz stawki zgodnej z moja ocena ? To sie bedzie ciagnac w nieskoczonosc ... Cieplo sie robi zaloga powinna sie zgrac i nie przychodzic w soboty i nadgodziny a jak nie pomoze to trzeba roznosic niedlugo podania .

Mhm
@Taki starszy ze zmiany G

Nie zmienia to faktu że ja zapierdzielam na 4 stanowiskach i nie zostałem tak doeciony. Czyli co?

Właśnie dlatego
@Dlaczego?

Starzy pracownicy opuszczają powoli zaklad

Endriu
@Dlaczego?

W końcu ktoś napisał całom prawdę

@Endriu

Calą

Skórzany wojownik

Podwyżka inflacyjna... Ile to będzie seteczek? Chłopaki pomóżcie

Morawiecki Team

Wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie, wirus jest w odwrocie, razem go pokonamy. Po co wam podwyżki? I tak jest Lockdown i nic nie kupicie.

Proponuję aby pracownicy oceniali majstrów,mistrzów,kierowników i resztę tych nierobów.Człowiek się stara i co z tego.Tylko w E-towers oprócz kompetencji zawodowych oceniają twoje kompetencje osobiste i społeczne,czyli jak głęboko potrafisz trzymać palec w (usunięte przez administratora)Jaja jakieś. Omijajcie E-towers z daleka,chyba że jesteście lizusami to będziecie mieli dobrze.

RTX

I na ciul te grupy i oceny kompetencji jak Czy się stoi Czy się leży 3,4% się należy. Czyli równamy w dół. I zaczynamy mieć (usunięte przez administratora)

TOMEK

ZAUWAZYLISCIE CHLOPAKI ZE LUDZIE PRZESTAJA CHODZIC NA NADGODZINY DO DWOCH IMMIENNIKOW.CHYBA IM SIE W GLOWACH POPRZEWRACALO OD ICH FUNKCJI.BIEGANIE,POGANIANIE,WIECEJ,MALO,TO TAMTO.A WCZESNIEJ ZWYKLI ROBOLE TAK JAK MY.DOSTALI PARE GROSZY WIECEJ I IM SIADLO NA LEB.PROPONUJE DLA NICH ZAKLAD PSYCHIATRYCZNY.TO JEST OBIEKTYWNA OPINIA.KTO ZA.

Opinia

No i co, wyszło jak zawsze. Wprowadzili co chcieli nie to co obiecywali. Regulamin wdrożony na zasadzie, to wprowadzamy, to jeszcze nie. Jak im było wygodnie. Poraz kolejny zagrali jak chcieli.

@Opinia

A co się dziwisz jak zagrali tak że zrobili szefa związków mistrzem. Myślisz że on się będzie udzielać teraz? Woli sobie licówki wstawić i siedzieć cicho niż z prozeta chodzić. A sławek lepszy? Dużo mówi bo się wybiela przed pracownikami a jak pójdzie do biura to siedzi cicho jak mysz kościelna. Jesteście już sprzedani jako tania siła robocza ale to do was jeszcze nie dociera. Nie zmieni się nic. Dalej będą obiecywać a wy będziecie w to wierzyć i podnosic normy

Skórzany wojownik

Panowie z Wieśka zmiany, zapraszam w sobotę na nadgodziny. Nie będę się czepiał, obiecuję

Kwachu

Żałosna firma, tak samo jak (usunięte przez administratora) ludzie tu pracujący czytając te komentarze...

Al
@Kwachu

To gdzie ci tak dobrze ? Bo chciałbym wiedzieć dokąd iść. Bo jeśli fmb jest żałosna wg. Ciebie co znaczy, że gorzej być nie może oczywiście wg. Ciebie to zastanawiam się gdzie pracujesz.

Stary
@Al

Idź w budowlanke.pomocnik murarza zarabia 4 tys zł. Pozdro dla tych którzy wiedza że su (usunięte przez administratora) i nic z tym nie robią bo famaba niby taka dobra firma. Płaczę ze śmiechu jak czytam te wasze wypociny. Zwolniłem się jakiś czas temu z famaby i robię wykończeniówkę. 6 tys z 4 sobotami od 7 do 15. Na famabie mogłem liczyć z 4 sobotami na jakieś 3800zl. Nikt mnie nie goni wiem ile mam zrobić. A na famabie zostali sami nieudacznicy którzy boją się zmienić coś w swoim życiu i cały czas mają nadzieję że w końcu będzie podwyżka. A jak będzie to 70 gr i obietnice ze za pół roku dadzą więcej. A tak naprawdę nie dadzą wam nic. Puste słowa. Pracy coraz więcej życie coraz droższe a zarobki marne. Nie łudźcie się już. Nic się nie zmieni oprócz obietnic

Pirlo
@Stary

Hahaha. A ja płaczę i się śmieję z Ciebie. Grom chłopaków się buduje lub remontuje mieszkania A nikt nie widział starego pracownika od nas w firmie budowlanej. Ale Ty jesteś beznadziejny .

Pewnie u brata

Kwachu
@Al

No to jak jest tak pięknie, to gdzie Ci wszyscy ludzie? Dziesiątki, nawet bym się nie powstydził powiedzieć że około setki poszło w(usunięte przez administratora) Z Famaby chyba jednak jest dużo możliwości lepszych od tego syfu

Twój stary
@Pirlo

Skoro już tak piszesz chamsko to pochwal się ile zarabiasz i z iloma swietowkami. Napisz tez jaka pracę wykonujesz. Wtedy my byli pracownicy się pomiejemy :) ci którzy nie muszą już wdychać tego syfu i oglądać się za siebie czy tycho z gerdem nie idą.

Al
@Kwachu

Oczywiście, że jest, nazywa się KGHM, VW, bądź zachód.

Fryta

Wieska zmiana strajkuje nikt się nie zapisał na nadgodziny na pierwszą zmianę mają dość tego co zarząd famaby zrobi z pracownikami

Cebulion
@Fryta

Ciekawe jak długo wytrzymają

@Cebulion

Robią coś źle nie robią nic źle, żałosny jesteś. W twoim imieniu ktoś coś próbuje zdziałac. A jedyne co potrafisz to skomleć i wysmiewac. Mając takich kolegów za plecami to już mogą wracać na weekend do pracy.

Onufry
@Wariat

Mi tam dobrze na famabie. Mam co jeść i na rachonki. Po rakietowie gdzie bym znalazł tak dobra pracę? Moji bracia po jednej matce też zadowoleni. Uważam się za dobrego pracownika bo robie wszystko co mi każą i premia dają co miesiąc. Kobieta moja całuję mi palce u nóg jak widzi przelew. Dzieci podrosną to też będą tu pracować. Chyba że rakietowy nie skończą ale myślę że nawet bez szkoły ich przyjmna jak zobaczą nazwisko.

@Onufry

Ale Ty musisz być nieszczęśliwy i zakompleksiony. Obstawiam na 100 % ze masz kompleks Edypa.

Masny

Czy to prawda, że w famabie chcą karać za oddawanie krwi ? Jeśli tak to, to tylko do gazety się nadaje!

Zjem Ci kapcie
@Masny

Nikt nikogo nie będzie karać, jeśli ktoś zda krew nie dostanie premii ABS. Oczywiście, nie jest to w porządku, ale sposób w jaki to opisałeś pasuje do paska z wiadomości TVP.

Masny
@Zjem Ci kapcie

Nie dostanie ABS, czyli zostanie ukarany, czyz nie?

@Masny

Żeby było jasne nie popieram tego typu zabierania premii za krew, ale z definicji nie jest to kara. Ta premia jest za obecność frekwencję itp. Czyli decydujesz się na nieobecność czyli brak premii. Kara to może to nie jest.

Kimm
@Wariat

Być może nie zabierają, ale nie popierają akcji oddawania krwi a wręcz zniechęcają. A jeszcze kilka lat temu pani prezes tak się szczyciła akcją Moto krew.

Vestaz
@Masny

To co wspólna akcja ? Przyjezdza właściciel walimy wszyscy na krew ? Reszta opiekę ? Inni na telefon ? H.. z tymi jego 300 zł . A jak nie dotrze to walimy jak będzie Vestaz ?

Vestaz
@Wariat

Tak ? Nie obecność 1 dzień i cała premia AUS ? Za to że komus może pomoc Ty czytasz co piszesz czy piszesz z mistrzówki ? A może z biura < Brawo jedna zmiana potrafi się dogadać. Myślę że inne też się dogadają .

Arh-
@Kimm

Szczycić się to moze Moto ale swoim i syna.

@Vestaz

Przecież napisałem że nie popieram tego. Mówię o definicji premii ABS. Taki został przyjęty regulamin a to akurat inna kwestia. Zgodzili się na takie warunki i jak zwykle zostaliśmy kopnieci w (usunięte przez administratora) wszystko co było na rękę zarządowi zostało wdrożone a podwyżki no jak zawsze wyszło. Przydał by się im kubel zimnej wody na głowę za takie krecenie i kłamanie, robota idzie jak nigdy jeszcze nie szła, ale podwyżki może na wakacje a może w 2026

@Masny

Trzeba wziąść pod uwagę Polska mentalność, każdy chodzi zdać krew tylko po to żeby mieć dzień wolny a nie po że ta krew może uratować komuś życie.

Arh-
@On

Ale Ty plytki jesteś. To po co pobierasz wypłatę za pracę. Chodź tam z przyjemnosci . Jak się należy to biorę i tyle w temacie. Piszesz to pewno na kolanach w mistrzowce

@Arh-

Weź w poniedziałek odrazu się zapisz na ta krew żeby na piątek zachlac już po południu, przecież o to w tym wszystkim chodzi

@On

Czyli co? Idzie oddać krew i ją do kibla wylewają. Idzie ratować życie,a wolne dostaje dlatego żeby organizm się zregenerował. Jakby nie patrzeć,chcesz czy nie ratujesz życie.Jakby każdy myślał tak jak ty,ile operacji by się nieodbyło. Nie chcesz nie chodź ratować ludziom życie. Proponuję żebyś napisał oświadczenie i nosił przy sobie:Ja niżej podpisany nie wrażam zgody na przetoczenie krwi, w celu ratowania mojego życia.

ADAM
@On

Masz Ty rozum i godność ? To czy idzie zapić czy idzie, żeby mieć wolne to ch... ciebie to obchodzi, bo jak zabraknie komuś z twojej rodziny będzie lament i błaganie na fejsbuku

@ADAM

Chodzi o sam fakt ze większość pracowników których znam szczyci się tym ze pójdzie na krew, później odrazu pójdzie się napić a na koniec doda ze jescze mu za to zapłacą ( tak było wcześniej). Sam nie mogę oddać krwi z przyczyn zdrowotnych ale gdybym już mógł odpuścił bym sobie glupie podteksty z piciem i jaki to ja nie jestem mądry bo jeszcze będę miał ten dzień platny, zresztą normlanie nie było by żadnego tematu ale zarobki są jakie są i jednak zabranie tej premmi większoś boli.

Fryta

A po za tymchodzą słuchy ze do glapy nie beda chodzić na nadgodziny

Jarek

Witam wszystkich pracowników. Mam możliwość pracy w waszym zakładzie. Mamy koleżanka zaproponowała mi pracę w tej firmie.ona tam pracuje w biurze i namawia moja mamę żebym poszedł tam do pracy i że ona to załatwi. Mam 23 lata i nie chce jeszcze pracować. Jestem po liceum i nie mam żadnych uprawnień. Wole grać w gry. Ale ta koleżanka naciska na moją mamę a ta na mnie ze nic nie robię tylko gram. Chcę zapytać czy zarobię 5 tysięcy? Bo jak nie to się z domu nie ruszam. I czy są takie dodatki jak 13? 14? Jakieś zyski jak w kghm? Na urlop wczasowe ile placa? Chodzi mi o takie lewe pieniążki. Zaznaczę ze nie jestem chętny pójść do pracy jeszcze a tym bardziej pracować w nadgodziny. Poradźcie coś szybko bo miałbym zacząć pracę od lutego i muszę coś wykombinować. A i jeszcze takie pytanie. Czy z krzekotowka jest autobus który mnie zabierze pod sama firmę? Pozdrawiam wszystkich pracowników i czekam na szybkie odpowiedzi na moje pytania.

Zarobisz 5 tys w dwa miesiące

Terminator
@Spawacz

To i tak bardzo dużo jak na zielonego .

Jarek
@Terminator

Miałbym przepracowac rok na produkcji żeby się zapoznać a później mówi że albo do kontroli jakości a może nawet na mistrza. Zależy ode mnie co będę chcieć. Piszcie co mam robić bo mało czasu zostało. Proszę o odpowiedź na szystkie moje pytania bo bardzo mi zależy na czasie. Co Wy pracujący tam jo tym sądzicie? Zgodzić się? Nie chce pracować ale jak mówi że nie będę musiał nic robić a kasę będę dobra brać więc jak? Matka mówi idź! Dorzucisz się do rachunków i węgla ale ja się nie znam na spawaniu. Niby nie muszę się znać bo i tak wszyscy wiedzą co mają robić. Nie wiem co mam robić. Proszę o poradę

Fmb
@Jarek

Przepracujesz rok na produkcji a później cię gdzieś w ciśnie czy na mistrza czy do kontroli. Moim zdaniem jak ci oferowała to przyjmij propozycje tym bardziesz ze masz plecy. I wydaje mi się że chyba wiem o jaką "panią" z biura chodzi. Jest to Pani co załatwiła pracę już wszystkim z rodziny i znajomym więc się nie nie chwal lepiej że jesteś od niej. Trzymaj się jej to nie zginiesz chłopaku bo nie wiadomo czemu ale ma poparcie u właściciela. Ale nie wiadomo jak twoje nerwy. Czy będziesz podatny na stres ? .

Helga
@Jarek

Nie wierz w to. Ja i połowa z nas tak miała mieć, obiecali złote góry majstrowanie posadę prezesa. Piekarze hydraulicy akrobaci wszyscy my zostaliśmy spawaczami bo nas oszukano, mieliśmy byc technikami kontrolerami majstrami. A teraz ten topnik wszędzie, wracasz do domu topnik z uszu wydlubujesz, zamykasz oczy laser, a miała być kreda i puszka farby. Ja nawet nakretki samoodkrecajacej się nie mam po paru latach pracy. Polecam dawaj do nas

Wariat

Przecież to jest ściema typowy bait a ty się pocisz i spinasz. Zenek wyluzuj patrz na laser bo ucieka.

Michal

Frajerska firma. Jesteś tam nikim. Zmarło parę osób z firmy to nawet mistrzowie nic nie powiedzieli na ten temat. A co dopiero jeśli chodzi o zbiórkę na wieniec. Jeśli tu pracujesz to liczysz się że jesteś nikim. Chcesz się zwolnić to idź droga wolna. Nawet jesli dajesz z siebie wszystko to i tak potraktują cię jak pionka. Nie polecam tej firmy. Pracuje tu już 8 lat ale moje nerwy sięgają zenitu. Szukam pracy w innej branży bo chce się rozwijać a ta fitlrma nie daje tej możliwości. Inwestują w młodych bo zarobią 3 tysiące i myślą że są panami. A stary pracownik z doświadczeniem musi wyżywić rodzinę ale zarabia jak młody. Zastanówcie się sami kim jesteście? Czy warto dalej tu pracować i hyc traktowanym jak młody?

Terminator
@Michal

Ja też pracuje tu 8 lat.I wcale tak nie sądze.Bardzo dobra firma,z perspektywami na przyszłość nie narzekam na zarobki,nie oglądam się na nikogo. Robię swoje.NIe narzekam. Jak są podwyżki zawsze dostaję złotówkę lub dwie do godziny. Nie wchodzę nikomu w przysłowiową d..ę.Nie oglądam się na nikogo. Mam w d...e co o mnie sądzą koledzy,robię swoje i nie słucham (usunięte przez administratora) narzekań innych. Jak trzeba to się postawie,i powiem co mi na duszy leży. Mam dwie ręce jak inni i (usunięte przez administratora) nie słucham tych (usunięte przez administratora) narzekań. Firmę bardzo polecam,lecz nie dla nierobów bo będą narzekać. Tylko dla ludzi pracowitych,Nie obiboków,bo się sami z tąd wykreślą prędzej czy póżniej. Więc głowa do góry polecam firmę dla młodych ambitnych,do nauki nowego fachu. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych,by w końcu wzięli się za swoje życie. I patrzyli na to z innej perspektywy.!

Cybant
@Terminator

Terminator-powrót. Nie kompromituj się chłopie jeszcze bardziej.

@Terminator

Ta podwyżkę złotówkę czy 2 to chyba ostatnio 5 lat temu dostałeś albo jak przedluzales umowę 7at temu....

gość

ile można dostać na godzine

Gość 2
@gość

17-35 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów