Clement Windows Polska Sp. z o.o. Okna Stalowe

Szlichtyngowa

Opinie o Clement Windows Polska Sp. z o.o. Okna Stalowe

obserwator

LUDZIE ZA DYMKA BYL SYF/5 ZL ZA NADGODZINE TYLKO SIE SMIAC/, A TERAZ JEST JESZCZE GORZEJ.DZIECIAKI RZADZA FIRMA TO NIE MA SIE CZEMU DZIWIC.GORA ZARABIA DUZA KASE A LUDZIE ROBIA ZA JALMUZNE,I JESZCZE SA POMIATANI JAK SMIECI.JAK TRZEBA BYLO ROBIC PO 25-30 TON TO BYLI POTRZEBNI A TERAZ NA BRUK,WSTYD I HANBA.ANGOLE SIE JUZ DOROBILI TO POLACZI SA NIEPOTRZEBNI.JESCZE PARE MIESIECY I PO FIRMIE!!!!!!!

Zostaw opinię o Clement Windows Polska Sp. z o.o. Okna Stalowe - Szlichtyngowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clement Windows Polska Sp. z o.o. Okna Stalowe