Opinie o KMT Montage Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KMT Montage Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KMT Montage Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMT Montage Sp. z o.o. w Głogów

Dzień dobry, osobiście dobrze radzę odpuście sobie tę firmę... (usunięte przez administratora) mnie, na 1500 zł , byłem naiwny od samego początku " stali pracownicy" ( margines społeczny) ostrzegali nas przed tą firmą. Jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy i zyskać siwych włosów omijajcie KMT szerokim łukiem i wyjeżdżajcie przez sprawdzone firmy. W domu wiecznie (usunięte przez administratora) , alkohol i ginące rzeczy, brak podstawowych rzeczy do pracy jak okulary, stopery, rękawiczki,maski...Pozdrawiam i powodzenia!

Maria Nowy wpis

O co chodzi z tymi gnijącymi rzeczami? I ogólnie to jak sama praca wygląda, bo tu rozumiem, że dość kiepskie warunki przy zakwaterowaniu zostały opisane?

KMT Nowy wpis

Firma KMT nie zabrała nigdy nikomu niesłusznie żadnych pieniędzy. Domyślamy się, że opinia została napisana przez pana, który brał udział we współkradziezy firmowego samochodu lub pana, który pojechał na wakacje, zamiast do pracy. Nie pozwolimy na oczernianie przez osoby, które swoją pracą narażają firmę na utratę kontraktu z powodu nieobecności w pracy lub innych rażących zachowań. Firma nie odpowiada za zachowanie pracowników w hotelu. Odnosząc się do braku podstawowych rzeczy, kompletna bzdura. Wszystko, co potrzebne było dostarczane pracownikom na bieżąco. Wobec oszczerstw będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne, ponieważ nie pozwolimy, aby osoby zaniedbujące swoje obowiązki oczernialy nas w tak bezczelny sposób.

Lidia Nowy wpis

firma miala jakas sprawe sądową przez to niewyplacanie pensji czy jakos sie pracownocy dogadali ?

A zakwaterowania są na wysokim poziomie? Bardzo dużo niezadowolonych pracowników tutaj się wypowiada, to dlatego jest taka rotacja?

@Adr133 to nie ma na miejscu zapewnionego zakwaterowania? Myślałem, że jest...

KMT

Wszyscy pracownicy mają każdorazowo zapewnione zakwaterowanie. Gdyby było inaczej,żaden z naszych kontraktów by się nie rozpoczął.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie KMT Montage Sp. z o.o. na stanowisko zbrojarz, cieśla? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Były najemnik...

Nie polecam!!! Chcesz "prosić" o swoje pieniądze - powództwa cywilne? (usunięte przez administratora) "szef" - jak ktoś kiedyś mądrze powiedział to jest na jaj... i na tym bym skończył bo nawet nie ma sensu więcej co pisać o tym człowieku ... człowieku w DUŻYM CUDZYSŁOWIE!!! Firma która jeszcze nie raz będzie miała problemy przez swoje oszustwa na ludziach. Ps. dla tych których (usunięte przez administratora) polecam walczyć i zgłaszać wszędzie gdzie jest to tylko możliwe !!! NIE ODPUSZCZAĆ SWOICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY!!!

Andrzej Wieczko

KMT to skrót inicjałów? także dobrze było by się podpisywać pod swoimi teksami - nieprawdaż ? Drugie widać śledzicie Państwo opinie na swój temat chyba jednak coś jest na rzeczy.... Trzecie to przez takie traktowanie pracowników, potencjalnych pracowników wam nie przybędzie. (opinia na temat waszej firmy zaciągnięta od kilku waszych pracowników - co nie którzy jeszcze na koniec roku pracowali u Państwa ale mieli już plan się rozstać ale wiadomo bali się o swoje wynagrodzenie) Niestety Pan K. traktuje ludzi przedmiotowo liczy się waluta a nie człowiek. Czwarte widać ogłoszenia na portalu o...l....x czym jest to spowodowane może tym że ludzie uciekają od Pana K. firmy? Jakiś powód jest może warto zacząć od Siebie Panie (usunięte przez administratora) a ponoć miał Pan już fajnych pracowników ale no cóż ... takie przysłowie w sumie na czasie może Pan zrozumie "odpłacić pięknym za nadobne". Powodzenia chyba się przyda.

Joanna
@Andrzej Wieczko

O jakim traktowaniu pracowników piszesz? Co Cię spotkało w KMT? Wybacz, ale nie jestem związana z tym pracodawcą i zwyczaj nie wiem o czym mowa.

Andrzej Wieczko
@Joanna

Skoro nie jesteś związana z pracodawcą to po co Pani pyta? Jeśli chodzi o traktowanie pracowników ten kto pracował ten wie. Znając życie jesteś podstawiona hehe

@Były najemnik...

Szanowny panie. Zanim napisze się negatywną opinię na temat pracodawcy, warto przyjrzeć się własnemu postępowaniu. Żaden z pracowników rzetelnie wykonujących swoją pracę nigdy nie musiał "prosić" się o wynagrodzenie. Każdy otrzymywał je terminowo w pełnej kwocie. Nigdy nie mieliśmy żadnej sądowej sprawy! Niestety ciężko w obecnych czasach znaleźć człowieka, który wykona rzetelnie swoją pracę,a po którym nie trzeba będzie niczego poprawiać lub zaczynać od początku. Każda źle wykonana praca jest dokumentowana przez kierowników, do czego pracownicy mają wgląd. Szczerze proponuję zastanowić się nad własnymi kwalifikacjami oraz poprawieniem CV przed podjęciem kolejnej współpracy z jakąkolwiek firmą, aby następne firmy nie zostały wprowadzone w błąd tak jak my. Proszę również podpisywać się pod własnymi komentarzami. Każdy zainteresowany negatywnymi opiniami na temat naszej firmy powinien kontaktować się z nami bezpośrednio w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości

Władek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, czas pandemii nie sprzyja ale może jednak?

marinero

NIE POLECAM.Zamiast pomocników elektryka wysyła za granicę ludzi z łapanki,emerytów ,bezrobotnych i bez pojęcia o elektryce.Gdy inwestor ma zastrzeżenia co do umiejętności grupy pod względem wiedzy elektrycznej po tygodniu lub dwóch, Pan prezes z KMT Montage podejmuje decyzję o zjechaniu wysłanej grupy do Polski,obwinia za swój błąd pracowników których wysłał i za porozumieniem stron wypłaca pieniądze bardzo zaniżone niż było umówione,poddając przy tym pusty blankiet do podpisania za kwotę którą wypłaca z własnej kieszeni,mówiąc przy tym że zawalili kontrakt i nie wie czy wyjdzie na zero. Takim słodkim pierdzeniem daje nadzieję że wypłaci chociaż kilka złotychi.Oczywiście nikt z pracowników nie wie jaką kwotę wpisze później na ten blankiet gdy dostanie przelew od inwestora.OSZUST,KŁAMCA,KOMBINATOR pewnie dlatego jeździ porsche carrera.

@marinero

napisania opinia jest jednostronna i niestety nie ma związku z rzeczywistością, dwie osoby przyjęte zostały do pracy na podstawie bogato napisanego CV, co nie miało przełożenia na umiejętności, które rzekomo miały być potwierdzone uprawnieniami, jak to jeden Pan się przyznał, nie doszło do spotkania "towarzyskiego" z osobami wydającymi uprawnienia, jako pracodawca możemy jeszcze dodać fakt, że pracownik był niesamowicie konfliktowy - wywołując spór z kierownikiem na budowie, co przyczyniło się do zerwania współpracy. przykro nam czytać takie informacje, ponieważ pracownik z chęcią użyczał samochód służbowy oraz ochoczo pobierał zaliczki na poczet wynagrodzenia, w pierwszy dzień po przyjeździe próbował przejść do innej firmy obsługującej budowę. podczas podpisywania wypowiedzenia- usiłował wyłudzić od firmy 1000 zł, mimo, że zostali rozliczeni na podstawie podpisanych godzin z budowy- odpisane zostały jedynie zaliczki. żałujemy, że podjęliśmy współpracę z taką osobą jak pan A. odnosząc się do zapisu - osób "bez pojęcia" był tylko jeden taki pracownik- który odpowiada temu opisowi i jest on autorem tego wpisu.

Adr133

Bardzo nie polecam tej firmy omijać ja szerokim łukiem. Wysylaja ludzi do pracy bez ogarniętego lokum później trzeba jeździć szukać i się stresować. Podają całkiem inne informacje o miejscu pracy niz jest faktycznie oby wysłać pracownika na koniec współpracy nie wypłaca należnych pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o KMT Montage Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w KMT Montage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMT Montage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KMT Montage Sp. z o.o.
  • Balwierska 27A