Opinie o Bar-Bud Janusz Bar w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bar-Bud Janusz Bar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bar-Bud Janusz Bar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar-Bud Janusz Bar w Głogów

oszukany Nowy wpis

oszusci nie wyplacaja kasy nie odbieraja telefonow

luk1210 Nowy wpis

Barbud to następca firmy Irexsbud i Rudent. Teraz Daltex Polska. Co kilka miesięcy nowa firma, szefowie ci sami i te same oszustwa. Dopuki pracujesz to wypłata po terminie , jak się zwolnisz to dyscyplinarka i już nie płacą ani nie odbierają od ciebie telefonów. Nie płacą też zusów. Nie polecam.

Lipowa21 Nowy wpis

Znam kolesia - jak naciągnie kilku gości na kasę, to tydzień chleje pod PKP, a z tego co wiem nie rozlicza się z nikim bo to taki charakter pracy. A druga sprawa że pewnie jest ich kilku bo tego lumpa w życiu nie stać by bylo na samochód i benzynę żeby zawieźć kogokolwiek nawet 5km za Głogów .

oszukany

Oszuści z głogowa, wcześniej rudent, i wiele innych nazw, robią wały na pracownikach za granicą, zapomnijcie o swoich pieniądzach nie dajcie się nabrać, proszę poczytać sobie: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,972393http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1010829http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988424 nie pozdrawiam

krzys
@oszukany

pracowalem tam i mnie rozliczyli. czasami dalekie dojazdy do pracy byly. duzo osob przyjezdzalo i nie umieli pracowac a pozniej uciekali. jak ktos dobrze pracuje to nie ma problemow

oszukany Nowy wpis
@krzys

Nie ośmieszajcie się już dłużej, każdy kto tam pracował KAŻDY powie że to ściema, jak ktoś źle pracuje to się mu daje to co przepracował i go zwalnia, a nie zachowuje się tak jak wy. Tak samo jak ktoś się zwalnia sam to się go wypłaca. I tyle w temacie DLATEGO NIE POLECAM NIKOMU NIE UFAJCIE TYM OSZUSTOM !

Firma Bar-Bud Janusz Bar w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DAM PRACĘ WARSZAWA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna

Zostaw merytoryczną opinię o Bar-Bud Janusz Bar - Głogów

Bar-Bud Janusz Bar
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Plac 1000-Lecia 9 lok. 26
    67-200 Głogów