Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.

Ktoś Nowy wpis

Na olx operator CNC między 5000-7500 brutto.Ściema czy rzeczywiście są takie zarobki?

Obecnie Nowy wpis
@Ktoś

Niestety ale w tej firmie są słabe zarobki . . Nie (usunięte przez administratora)się pracownik się prawie wcale nie liczy a o premiach można zapomnieć

Wie Nowy wpis
@Obecnie

Premie co 3 miesiące 150zl netto. W tych 3 miesiącach oczekiwania na ra premie mogły się wydarzyć różne sytuacje żeby uciąć ta premie tak tą smieszaną premię 150 zł . Nap nie wypisanie się w zeszyciku ,czyli wyjście z hali do stolarni . Albo system odbijania prac w tablecie . Gdzie brałeś dane okno do montażu a ono jeszcze było u pilaza na taśmowece . Za soboty żadnych setek . Ale cóż znaleźli się wazeliniarze którzy za 20 zł w sobotę przychodziło. NIE POZDRAWIAM!!!!!!!!

Ciekawe Nowy wpis

Sięgając czasu kilku miesięcy wstecz firma mająca kilkudziesięciu naprawdę dobrych znających się ludzi na robocie . Design precyzja wielkie projekty , potężny odbiorca w Ameryce . Dodatkowe zlecenia na Europę też nie małe . Podobno ludzi coraz mniej do pracy ale dlaczego?

Helena

Piszecie o najniższych zarobkach. Ale na jakim stanowisku? Jakiś czas temu była rekrutacja na kierownika działu i nie wydaje mi się, że na takim stanowisku płacą najniższa krajową.

@Helena

Dzień dobry Pani Heleno, Miło nam, że jest Pani zainteresowana firmą Promar Steel – uprzejmie informuję, iż żaden pracownik firmy Promar Steel nie ma wynagrodzenia wynoszącego najniższą krajową. W firmie mamy rozwijający się szereg benefitów, na chwilę obecną są to : dodatki do dojazdów, premie świąteczne, premie wakacyjne, pizza day w każdy ostatni czwartek miesiąca, owocowe wtorki, dłuższa przerwa śniadaniowa i inne benefity m.in. prezenty mikołajowe dla dzieci, które w piątek będziemy pakować :) Wraz ze stażem pracy pracownicy nabywają również dodatkowe niewymienione powyżej premie. Od stycznia wprowadzamy kolejne benefity, które będziemy ogłaszać w grudniu. W przypadku zainteresowania w udziale procesu rekrutacji serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@pswd.pl Miłego dnia, Promar Steel

Olga
@Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.

Jestem zainteresowana rekrutacją w państwa firmie, mam jednak jedno pytanie :) Na jakich pracowników firma jest nastawiona? Czy podczas aplikowania trzeba mieć doświadczenie, czy osoby bez dużego stażu pracy również mają szansę?

@Olga

Dzień dobry Pani Olgo, Miło nam, że jest Pani zainteresowana firmą Promar Steel – uprzejmie informuje, że proces rekrutacji jest indywidualny zależny od stanowiska :) W przypadku zainteresowania w udziale procesu rekrutacji serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@pswd.pl Miłego dnia, Promar Steel

@Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.

Czy w firmie promar steel ,są wypłacane nadgodziny w 100 tkach ?? Lub premie kwartalne ???

@Kandydat

Miło nam, że jest Pan zainteresowany firmą Promar Steel – uprzejmie informuję, że unikamy nadgodzin poprzez planowanie produkcji. Dla naszych pracowników oferujemy natomiast premie świąteczne, wakacyjne, frekwencyjne oraz kolejna będzie wprowadzana na dniach. Po więcej informacji zapraszamy do działu rekrutacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@pswd.pl Miłego dnia, Promar Steel

Byly
@Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.

Nik nie ma najniższej tylko 3700 brutto. I pracuje na 3 lub 4 stanowiskach pozdrawiam

Nie prawda ...

Jak to możliwe że dyrekcja wymienia starą grupę pracowników ????? Jak starzy pracownicy sami się zwolnili . Ah te klamstewka

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K. na stanowisko Accounting and Administrative Assistant? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
No tak

No nie ma co się dziwić kontrola jakości w sumie już jej nie ma . A do skrzyń ładują wszystko jak idzie . Gdzie lider gdzie ta cała reszta specjalistów z biura . Nikt nie widzi co się dzieje

Ogolny

Coraz więcej pracowników odchodzi doświadczonych którzy ciągnęli ta firmę dyrektor nie stoi za pracownikami wręcz przeciwnie większość osób nie ma nawet 3500 tys na rękę a wymagania mają jak by każdy zarabiał po 5 czy 6 tys ciekawe kiedy szef przejzy na oczy i zrobi pozadek dużo nie wie co się w firmie dziej i przez kogo doświadczeni ludzie odchodzą

Wie
@Ogolny

I to bardzo dużo szef nie wie co się dzieje. . A dlaczego nie wie może nie chce ? . Szkoda tylko tych sztucznych uśmiechów , byli już tam tacy za biurkiem na miejscu kierownika . ......... Bo tak naprawdę to dyrektor nie wie o czym mowa na temat produkcji Szkoda tylko że młodzi już nie będą mieli się od kogo uczyć. Nie sztuka jest przyjąć młodego człowieka dać mu szlifierke i szlifuj . Tak to niestety nie działa ilu już takich było dziesiątki. A starszyzna po prostu odeszła z powodu pieniążków

Ogólnie

Tak przeprowadzają rozmowy z pracownikami ze ludzie z ogromnym doświadczeniem odchodzą z firmy

Obecnie
@Ogólnie

Ale nikt nie będzie robił za jakieś marne 3200 zł to już nie te czasy, gdzie już są w to wliczone wszelkie dodatki i benyfity. Przecież już doświadczonych pracowników prawie nie ma . Ale cóż konkurencja w Nowej Wsi tylko czycha na okazjie

Krzysztof Kozłowski

Pracowałem prawie 6 lat jedyne co się zmieniło w kwestii wynagrodzenia to to że najniższą wzrosła , wiele wymagań ,rzucanie że stanowisko na stanowisko , atmosfera ogólnie dobra. Chyba że jesteś cwaniaczkiem tam masz gwarantowany awans.. kursy hmm ...są tylko wyznaczeni reszta się nie liczy , zero współpracy między kierownikiem a pracownikiem , jak ktoś coś poprawi / uratuje to tylko dziękuję a jak źle taśmę nakleisz odrazu na dywanik .. i straszenie kosztami związanymi z czasem pracy , z materiałem bo ktoś coś źle zmierzył . Ogółem firma traci już na fachowcy bo co mi wiadomo zwalniają się różnych przyczyn nie koniecznie związanych z firmą . W moim odczuciu drugi raz bym się tam nie zatrudnił .pozdrawiam cały skład PromarSteel zwłaszcza Pikusia który jest tak w kierownictwa (usunięte przez administratora) że tylko stopy wystają ;) Pozdrowienia od osoby która odetchnęła zamiast mieczyc się z Kierownikiem ;)

Co powiecie o pracy w firmie Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.? Niedawno szukali kogoś na Asystent/-ka.

J.W

Premie weryfikujące........ obudźcie się w końcu!!!!!!!!!!!!

Witam . Podobno chłopaki z dużym starzem pracy jak i ogromnym doświadczeniem nadal nie zarabiają pieniążków ,rozumiem mlodzi ,swiezaki uczą się i dlugo to potrwa . Wracając do starszych pracowników docenię ich bo naprawdę im się należy. .. Bo jak uciekną to wtedy się oczy otworzą ..... Pozdro

@Kandydat

Dzień dobry, Miło nam, że jest Pan zainteresowany firmą Promar Steel – uprzejmie informuję, że każdy członek załogi Promar jest oceniany indywidualnie. Wysokość wynagrodzenia jest adekwatna do umiejętności oraz zaangażowania. W przypadku wątpliwości jesteśmy otwarci na rozmowy z naszymi pracownikami. Miłego dnia, Promar Steel

On

Zarobki najniższa krajowa

Irena
@On

Nie ma możliwości nawet na jakieś premie świąteczne czy inne?

sd
@On

racja

rthb

jakie zarobki >?

Oni

Nie polecam najniższe zarobki w okolicy

Joanna

Dlaczego nikt z pracowników Promar Steel nie wypowiedział się jeszcze tu na forum? Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat pracy w firmie i nie wiem jaki jest powód tego, że nikt z Was się tu nie udziela. Jak pracuje Wam się w firmie aktualnie? Napiszcie coś.

@Joanna

A co chciałabyś wiedzieć?

Agata

Przyznam, że ja także jestem ciekawa, jakie warunki na chwilę obecną oferują w firmie Promar Steel. No ale tak szczerze mówiąc to na początek wypadałoby dopytać o to, jak w ogóle wygląda tam rekrutacja. Możesz powiedzieć, jak ona przebiega, z ilu etapów się składa, itp.?

@Agata

Wszystko zależy, ale atmosfera dziwna taka klika paru osób niby mile, ale jak przyjdzie co do czego to pierwsze świnie podłoża... ludzie mało pomocni, niechętnie dzieła się wiedzą i wprowadzają w produkcję...

Alex

Może nikt nie chce nikogo obrazić wypowiadając swą opinię

Ona

A jak teraz z zatrudnieniami ?

Pilnik
@Ona

Ogólnie to jest oferta pracy na olx

Pilnik

Ogólnie to jest oferta pracy na olx

Bez roboty

Czy przyjmują w firmie promar steel? ?? Jakie zarobki? ?

Zostaw merytoryczną opinię o Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K. - Wschowa

• Jak się pracuje w Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promar Steel Sp. z o.o. Sp. K.