Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Szukam pracy w mieście Głogów na stanowisku Spawacz. Najlepiej na Spawacz. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Rodzinna Firma

Oferty zawsze sa ciekawe , niestety tylko ciekawe i nic pozatym

@Rodzinna Firma

Zwolnij się

Jak już to jako spawacz.

Postojowiec

Teraz to się (usunięte przez administratora) zacznie dopiero tutaj

Policeman
@Postojowiec

A ja się tam cieszę z rozwoju wydarzeń. Przynajmniej nie muszę znowu przeciągać chorobowego. Kurde w tym zakładzie jest lepiej niż w policji! ????

@Policeman

Ja też jak najbardziej zadowolony,ale zobaczysz co tu się rozpeta z tych niezadowolonych

Remember
@Postojowiec

Co się ma rozpętać? Przypomnij sobie kwiecień ubiegłego roku, podobna sytuacja, zrobili z nami co chcieli. Każdy tylko chodził, narzekał i to byłoby na tyle

@Remember

Ja mówię tutaj ,bo w zakładzie to wiadomo nikt się nieodezwie,zresztą mi to pasuje to jest ok

@Postojowiec

Ty sam czytasz czasem to co piszesz?

@Postojowiec

No właśnie. Mi to pasuje. Przez takie podejście zarząd robi co mu pasuje. I nigdy się nie dogadacie. Szkoda że taki chwast jak ty jeszcze tam pracuje. Postojowiec. Buhaha. Ale nik. Ale Ty jesteś płytki i zakompleksiony

Karaś

Racja ale znając życie nie zostaną ukarani. Moim zdaniem pracodawca powinien się za to wsiąść bo podobne przypadki mobbingu mają miejsce na lakierni. Mimo że pracodawca odpowiada za (usunięte przez administratora) firmie (nawet za taki, o którym nie wiedział) to osoba mobbingująca także ma się czego bać. Konsekwencje mobbingu to nie tylko obniżka wynagrodzenia lub zwolnienie z pracy. W skrajnych przypadkach (usunięte przez administratora) może nosić znamiona przestępstwa ściganego na podstawie przepisów Kodeksu karnego.

Mlody

Dokładnie. Zrobili chłopakowi burze mózgów. A ten od Waldka ze zmiany to już w ogóle. Tak Rafał! Tu chodzi o ciebie

Taki starszy ze zmiany G

(usunięte przez administratora) to najgorszy (usunięte przez administratora)co chodzi po zakładzie. Nie dość, że (usunięte przez administratora), śmiech jak startujący Ursus, to jeszcze wzrok jak stąd do Warszawy. Zawsze cisnął (usunięte przez administratora)odkąd pamiętam.

Trol

Dobrze piszesz. Trzeba na niego za polować tam gdzie nie ma kamer . Kawior ty będziesz następny

Bawić to się możesz lalkami i klockami a nie ludźmi ,walnij tym pustym łbem w ścianę to może zrozumiesz do czego te wasze zabawy doprowadziły????

Zrozpaczona Matka PAWŁA
@Karaś

Powiedzcie Mi Karasie Pracusie i temu podobni dlaczego nic z tym żeście nie zrobili i nie robicie że takie przestępstwa są w waszej Firmie Mój Syn ZOSTAŁ złamany psychicznie przez Waszych KOLEGÓW (usunięte przez administratora)..Zostawił SYNA ,kto zwróci Mu Ojca ?????????????????????????????????????? ,Jak przeżyje bez wsparcia finansowego / Pokażcie ,że macie Jaja POMÓŻCIE JEGO Synowi Wywalczyć Odszkodowanie od Pracodawcy FAMABY za (usunięte przez administratora) Dręczenie ,

Ktoś

O czym wy tutaj piszecie,weźcie pousuwajcie te komentarze, jesteście bandą dzieciaków i tyle,każdy kto lepiej znał Pawła wiedział gdzie on to ma (ale 90%was piszących te głupoty dopiero się dowidzialo że "lala"to był Paweł)podwyżki podostawaliscie, zażąd się zmienił nawet największy zły został zwolniony,to teraz próbujecie zabłysnąć (anonimowo)na tragedi kolegi.Paweł zrobił to bo miał problemy w domu a nie bo jeden czy drugi cisnoł z niego łachą w pracy,naprawdę weżcie się zastanówcie co za głupoty wypisujecie,a jeżeli któryś z was wie coś więcej na temat takowego (usunięte przez administratora) to niech idzie to zgłosić odpowiednim służbą a nie anonimowo kozaczy w necie,tyle na temat pousuwajcie te głupoty

Ktoś

Tak anonimowo ale nie wypisuje takich głupot,jak inni,jeżeli aż tak miało być się dziać to są to poważne zarzuty a nie tematy na forum pracodawcy

a..........

pisząc to pokazujesz tylko jak bardzo go nie znałeś ,jak byś znał go chodź troszke to wiedział byś o co chodzi

@a..........

To napisz skoro wiesz i rozwiej te wątpliwości. Czas zakończyć tą (usunięte przez administratora)

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Jadwiga chojnacka

Szefostwo jak mogliście dopuścić do takiej tragedi) Moje serce jest rozdarte a co dopiero (usunięte przez administratora) zostali pozbawieni jedynego żywiciela rodziny )Niech was piekło pochłonie to nie musiało tak być )gdybyście odbierali negatywne sygnały i nie zamiatali problemu pod dywan.

Kampeszyn

Ludzie zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie co wy tu piszecie, stała się tragedia,chłopak miał problemy w domu i nie dał rady, trudno nie on pierwszy i nie ostatni.Jednak wskazywanie winnych prowadzi do kolejnych dramatów, i konsekwencji. Dzisiaj pomódlcie się z dusze Pawła,zamiast pisać bzdury.

@Kampeszyn

Nie zrozumieją, muszą zabłysnąć. Się brokatem niech obsypia... Bez dalszego komentarza....

@Kampeszyn

Dokładnie. Milczales wcześniej. Milcz teraz. Prawda. Lepiej się pomodlić zz (usunięte przez administratora)

XXX
@Kampeszyn

Trudno mówisz? Czekacie aż znowu ktoś sobie coś zrobi. Jeżeli macie chociaż odrobine sumienia to powinniście powiadomić kogo trzeba, bo inaczej jesteście tacy sami jak ci co dręczyli Pawła i doprowadzili do jego śmierci. Nie życzy się nikomu żle, ale im życzę żeby karma do nich wróciła i zabrała im tych których kochają, jeśli wiedzą co to słowo znaczy.

@XXX

Komu tego życzysz? Jak już coś piszesz to nazywaj rzeczy po imieniu

, ❤️

teraz chcecie się modlić? wstydu nie macie! Co to za zakład pracy gdzie dzieją się takie rzeczy!!! Paweł był moim kuzynem, fajnym takim ciepłym zawsze uśmiechnięty. Mam nadzieję że tę niedorajdy życiowe które go męczyły nie będą mogły w lustrze na siebie patrzeć. KIEDYŚ ZA TO ODPOWIECIE ŁAIZY CHOLERNE

A......
@XXX

Trudno jest wtedy jak się zupa przypali nie jak człowiek odbiera sobie życie przez (usunięte przez administratora)w pracy co chce poczuć się lepiej gnębiące słabszych.(usunięte przez administratora) MACIE KREW NA RĘKACH i obyście nie mogli zmrużyć oka do końca swoich dni.Ta firma i szefostwo to (usunięte przez administratora) skoro nic nie robi z takimi (usunięte przez administratora).

Krystian

A tak ogólnie czytając Wasze komentarze to widzę że większość z Was ma styropian w głowie. Wielcy bohaterzy w sieci.... Ha ha ha....

Jarek

Styropian nie styropian. Krystian jechałeś po nim,? TAK czy NIE

@Jarek

Przyjdź mi to powiedz prosto w oczy.

...
@Krystian

Idź i powiedz jego żonie i synowi przepraszam bo zostali sami, chcesz tu błyszczeć posyp się brokatem, kozaki w necie za grosz

Iks

Żebyś się nie zdziwił

Jola

Nie mogę uwierzyć w to, że dorośli ludzie robią takie rzeczy koledze. Jego syn Marek w czerwcu będę chodził swoje 18ste urodziny....... Niestety bez ojca. Panowie wstyd..... Oby was sprawiedliwość dopadła. Żeby każdego dnia męczyła was we śnie zapłakana twarz Marka i jego mamy... Przez takich jak wy młodemu człowiekowi zawalił się świat.... Zawalił się w jednym dniu, kiedy matka kazała po szkole szybko wracać do domu... Wracając nie wiedział jaka informacja na niego czeka.... Brawo panowie, jesteście z siebie dumni?

Gosia

Ja się pytam gdzie jest szefostwo firmy??!!! Że nie widzą lub nie chcą widzieć mobbingu w pracy pracownik kontra pracownik? Dlaczego musi dochodzi do takich dramatów? (usunięte przez administratora) chodzą po tej firmie i nikt z tym nic nie zrobi? Teraz do Was cwaniaczki! Czujecie się lepsi, że zgnębicie słabszych psychicznie od Was?! Uzlyzo Wam, że, mąż, ojciec jedyny żywiciel rodziny odebrał sobie życie? Macie satysfakcję??? Oby wyrzuty sumienia wyzarly Wam te puste łby do cna, abyście oczu już nie zmrozyli ! I zawsze Was wyrzuty prześladowały! Jakim bezdusznym zwierzęciem trzeba byc ,żeby wyszywać się na słabym psychicznie człowieku! Pluje w Waszą stronę! Firma pozal się boże!!

Kris

Przez takich (usunięte przez administratora) co zakręcali mu butle w trakcie spawania i dokładali ciągle do pieca tylko dlatego że był sumiennym pracownikiem dzieją się takie tragedie. Żeby was ręka sprawiedliwości dopadła.

Krystian

Dobrze że tu raz na rok zaglądam. Wyraziłem swoją opinię o tych vo się ukrywają pod dziwnymi nickami, co to potrafią w sieci pisać a w oczy nikomu nic nie powiedzą. Dziecinada... Żegnam i dziękuję za uwagę. Do kiedyś tam. (usunięte przez administratora)

Takich (usunięte przez administratora)jest więcej w tej firmie. (usunięte przez administratora)który ciśnie z (usunięte przez administratora). Ciekawe czy prz żonie i dzieciach tak się zachowuje. Wracając do (usunięte przez administratora)-łeb jakich mało. (usunięte przez administratora)G. i ten z rogami nie lepsi. Eliminować takich ludzi i w świadectwie pracy napisać że zwolnoiony za (usunięte przez administratora) żeby pracy nie znalazł.Także panowie zastanówcie się nad sobą. Jak spojżycie żonie i dzieciom w oczy jak się dowiedzą jakim jesteś jeden z drugim (usunięte przez administratora)

@Marek

Ujawnij się paralityku. Boisz się i ukrywasz. Tu widzę że język masz ostry a tak naprawdę pis...da z Ciebie. Z Mateuszem żyje spoko jakbyś nie wiedział. A jeśli nie znasz się na żartach to spadaj maslaku. Widzę że wszyscy co tu piszą boją się ujawnić jak dzieci chowają się pod nickami. Cienisy.. O dodam jeszcze jedno bohaterzy, gdzie byliście jak ktoś Pawłowi robił jazdę? Teraz wielcy bohaterowie w sieci.... Cieniasy...

Abw osbserwacja

Ciekaw czy Pasierbkowie maja coś takiego jak dzieci (tzw.) dzieci mają dzieci i że Tycho wie co jest grane 5 !!!! Piona ;)

Wyjebka

Najlepiej mieć do okola głowy zwłaszcza na niektórych, zwłaszcza gdy siedzi ktoś w twojej kieszeni !!!!!!

Pan Nikt

Jakim Betonem trzeba być żeby pisać takie śmieci? Co wspólnego ma twoja wypowiedz z opinią na temat Famaby?

Spawacz
@Pan Nikt

(usunięte przez administratora) Pracownik cały czas pod wpływem. Zagrażał nam bo nigdy nie wiadomo co (usunięte przez administratora). Poza tym często na l4. Famaba nie potrzebuje takich pracowników. A on kozaczył a jak się okazało strzelił z ucha. W peclawiu go docenią. Miał już szanse i z niej nie skorzystał... Pozdro dla dzieci we wrocku. Tam im będzie lepiej

Mr. Bin

Co tu taka cisza, dostaliście co chcieliście?

porębaniec

malo tutaj o nowym szefie czy kierowniku z krajalni. czas uszykowac material o gosciu ktory tam rzzadzi a przynajmniej tak sie jemu wydaje. wiec niedlugo chetni do pracy na krajalni dostana troche informacji. szykujemy material.

Zyga
@porębaniec

Ten kierownik to łoś super ktoś,czyli (usunięte przez administratora)

sowa
@porębaniec

Hit krajalni ostatnich tygodni szefu nie ma pojęcia dlaczego nazywają go kapo...niestety tylko on nie wie dlaczego :( a nikt nie chce jemu powiedziec.

stefan
@porębaniec

Dla chcących się zatrudnić na tak zwanej krajalni czy to dziale NP czy to dziale przygotowania blach jak zwal tak zwal w uproszczeniu bedziecie pracowac na akord w przemysle cięzkim pod pełną kontrolą kamer i liczników podłączonych do maszyn. To tak dla Was nowych bo ogłosznie wisi już drugi miesiąc a chetnych brak.

bronek
@stefan

w sumie masz racje akord w przemysle ciezkim bo tak to wyglada. od siebie dodam ze moze czyta to ktos z tych cwaniakow z biura to niech przygladna sie grafikowi gdzie jedna zmiana przypadkowo ma tak zaplanowane przez kierownika dni wolne wypadajace z systemu że maja po trzy dni wolne z rzedu (okienko, czwarta niedziela i wolne systemowe). gosciu promuje jedna zmiane bo to jego pupile. czy to jest zgodne z cala reszta zalogi ??

Czesiek
@bronek

110 % prawda

Obserwator

Chodzą suchy, że największe czopek Grochowski został sprowadzony do parteru a może do piwnicy, w końcu.Brawo ty .Kurde komu on się wypłacze, jak nie jego obrońcy Stasia z którym tak balował na własnym ślubie

Pan Miodek
@Obserwator

Chodzą też słuchy, żebyś ogarnął pisownię, bo widać, że "nie umiesz w internety". Po drugie, kogo to.

Żaba
@Pan Miodek

Ot,polonista się znalazł .A Grochowi psełdo fachowcowi się już dawno należało,zadumany w sobie.Do Tesco niech wraca dalej telewizory sprzedawać.

@Obserwator

Zmień obserwarorium albo informatorów.

Natalia

E-Towers Famaba Poland wykonuje złożone konstrukcje dla przemysłu wiatrowego i dźwigowego. Firma może pochwalić się wieloma certyfikatami. Poniżej zostawiam link do aktualnych ofert pracy. https://e-towers.eu/kariera/ Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Natalia

Mizerne

on
@Natalia

poza zwyklymi dodatkami jakie sa w kazdej wiekszej firmie moza jeszcze wyroznic uboga 13stke

Nikt
@on

Nie 13 tylko nagroda, w tej firmie nie ma 13 pensji.

Plaskoziemca

Odwaliło tym naszym pseudo mistrza. Jeden puszcza drony i chce robić jakie gazetki a drugi był na rozmowie i tak się boi o swoje 4 litery ze niedługo zacznie śmigać hulajnoga po hali bo się boi że go zdegradują. Tylko niech uważa żeby gdzies w dziurę nie wjechał bo się przewróci i żeby zgubi. Gania swoich kolegów ze zmiany a sam spał i głupa palił 8 godzin. Gamonie był i gamonie zostanie. A teraz będzie się wyzywać na ludziach. Diabeł zjedz snickersa bo jesteś gorszy od stacha. Taki półgłówek... Nadaje się to zamiatania bo żaden spawacz z ciebie a tym bardziej mistrz. Uważaj na zeby bo przy takim zachowaniu zawsze możesz się gdzieś potknąć i przewrócić nieudaczniku

Antykozak
@Plaskoziemca

Uuuu ale odważny pocisnął z anonima w internecie. Jestem tylko ciekawy kiedy na rozprowadzeniu tak powiesz prosto w oczy nieudaczniku!

Wiesz kto
@Plaskoziemca

Skoro masz tyle odwagi obrażać kogoś anonimowo to zobaczmy jaki z Ciebie kozak, pokaż jaja i zapraszam na rozmowę w cztery oczy. Wiesz gdzie mnie znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów