Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Krzychu

Ciężko dostać pracę w Famabie jako spawacz ?Jak wygląda rozmowa ?

Famabowiec
@Krzychu

Ciężko nie jest zapotrzebowanie jest duże. Jeśli masz doświadczenie w 135 mag to cie przyjmą ale dostaniesz na rękę z ABS i premia max 2600-2700 syfu jest dużo bardzo dużo. Masek z filtrami. Nie ma. A każą wlazic do wysoegnikow i spawac

Pogubiony alfonso
@Famabowiec

Nie rozumiem co znaczy karzą wlazic do wysiegnikow i spawac?

Janek
@Krzychu

Cv gdzie trzeba zostawić ??? Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to jakie szanse na zatrudnienie ???

Borinon
@Pogubiony alfonso

Wchodzisz albo nie jak nie zaczniesz spawać będą pretensje maska 1 razowa starcza ci w takich warunkach na 5 minut polecam spawanie latem jak blacha jest nagrzana. Bardzo przyjemna rzecz będziesz mógł się zrelaksować

Gdzie najlepiej złożyć papiery ? Czy jedyna opcja to tylko zostawić na bramie i martwić się czy poszły dalej czy może nie?

Mhm
@Gość

Napewno dalej poszły na górę ale co tam sie wydarzyło to tylko pan Bóg wie

Onaona

Witam, wszystkich, a czy może wiecie czy kobiety mają szansę na zatrudnienie w famabie? Ewentualnie na jakich stanowiskach? Posiadam wykształcenia średnie techniczne, Czy też tylko że znajomościami jest szansa na zatrudnienie??

A z HL-045 przyjmują?

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Tito

Chciałabym zacząć swoją karierę zawodową jako spawacz. Która metoda jest najbardziej poszukiwana w zakładzie?, i od której zacząć.

Wiesio
@Tito

MAG

To nie za dużo...

Ty

A jak wygląda wynagrodzenie?

Brajan

1900netto

@Brajan

Ale bujda na resorach. 1900 netto po odliczeniu zobowiązań. Najniższa stawka daje większą średnią. Chyba że ktoś nie dostał dodatkowej kasy. Chłopaki z hal biorą najmniej ok 2500 netto.

@NibyNiktAKtoś

Dobrze, że skorygowałeś informacje, które przekazał nam użytkownik @Brajan. Widać, że sporo wiesz o działaniu firmy E-Towers Famaba Poland. Od dawna w niej pracujesz? A czy ta kwota zawiera w sobie już jakieś dodatki (mam na myśli premie), czy jest to tylko sama podstawa?

Ty

To jak spawacz zarabiaj tyle to coś nie halo jest.....

Ty

Panowie napiszcie coś o tej cztero brygadowce jak to wygląda robicie w weekend a w tygodniu wolne wypada tak?

Tifo
@Ty

Czterobrygadowy system pracy 1111 wolne 2222 wolne 3333 dwa dni wolne. Nie pracują w święta jak przykładowo KGHM niektóre oddział Huty. Swięta wolne dla wszystkich pracowników, Nadgodziny płatne 100 % dla pracowników poza systemowych . Pracownicy z czterobrygadówki jak wypada im sobota i niedziela dodatkowo 80 %. Czyli dodatek za sobote i niedzielę jest tylko pozostałe dni tygodnia płatne normalnie. Pracownicy z 3 zmianowego systemu pracy - nadgodziny 100% premia absencyjna 300 zł , jakościowa 10 %. Jakościowa jest ruchoma uznawana wielkość zależy od przełozonego czyli może być od 0 do 10 %. System czterobrygadowy - sobota niedziela 80% , 300 zł premii absencyjnej , 300 zł dodatku za system i 3% premia jakościowa także ruchoma . Wszyscy dodatkowo maja dodatek za drugą i trzecią zmiane. Pracownikom przysługuje bezpłatna opieka zdrowotna bo wszyscy mają obowiozkowe ubezpieczenie ZUS . Dodatkowe jest też PZU . Można takze w prywatnym dodatkowo ubezpieczyc żonę. To tyle . Ogólnie praca jak praca . Wiadomo każdy by chciał więcej. Napewno dobry zakład na przetarcie dla tych co planują wyjazd za granicę .

Dawid

Witam prawda jest to że gdy teraz zapisze się na nadgodziny a nie przyjdę to zabierają jest 300zl brutto z wypłaty?

@Dawid

Twoje pytanie dotyczy niezwykle istotnej kwestii. Mam zatem nadzieję, że ktoś szybko udzieli Nam tych informacji. Ale na razie zajmijmy się Tobą. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w E-Towers Famaba Poland? Czy każdemu pracownikowi tego przedsiębiorstwa przysługuje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Remik
@Joanna

Też mam taką nadzieję. O jaką pomoc chodzi ?

Prawda.

@NibyNiktAKtoś

To chore. Pewnie dużo ludzi zacznie szukać nowej pracy

@Dawid

To jest premia abstencyjna, więc jeśli ktoś bawi się w "ciuciu babkę" z pracodawcą to znaczy, że mu te 300 zł różnicy nie robi. Jest jasny regulamin i wydaje mi się, że nikt z tego powodu się nie będzie zwalniać. Najwyżej nie zapisze się na setki. Mała strata dla 4-brygadówki hahaha

gumiś

Żaba ten twój fachowiec właśnie (usunięte przez administratora) na obwodzie nawa B W1 tyle (usunięte przez administratora) potraficie

Żaba
@gumiś

Ale cię Gumiś fantazja poniosła chciałbyś aby tak było ale nie tak nie jest, jak dobrze wiesz to ten obwód mógł zepsuć tylko i wyłącznie A.K a z tego co mi jest wiadoma to on jest z 3 zmianówki i dlatego takie gamonie nie trafiają do systemu aby nie psuli wizerunku a tak na marginesie to system obstawia nawe A więc jak nie wiesz to nie pisz kłamstw

Ty

Jeszcze zależy ile jest tego hajsu

Ty

Famaba ma dużo roboty.? Czy robią aby robic

@Ty

Nic nie robią i dostajesz hajs

Związki zawodowe

Dlaczego pracownicy nic z tym nie robicie? Może czas żeby Głogów się dowiedział całej prawdy o famabie? Czekam na odważne komentarze

Xxx
@Związki zawodowe

Oczym chcesz pisać o tym że zarząd ma ludzi za nic o tym że ludzie z 3 brygadowki są ruchami w (usunięte przez administratora) o tym że związki dbają tylko o swoją (usunięte przez administratora) szkoda liter na to co tu się dzieję

wódka jointy karabiny

Cieszę się, że tu jestem. Cóż, dopiero teraz... długi to tylko pionek na tej całej szachownicy ;] pracowałem dwa lata; syf/zapylenie/zero wyciągów!!!, brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika, wyzysk,kontakt przełożony-pracownik kabaret.... BHP dba tylko o swoje potrzeby ;) łamanie przepisów i praca na zużytym sprzęcie to codzienność trzech zmian. Najlepiej żebyś nie przestawał pracować. i ciesz się automatami na stołówce z baszczem za darmo hahaa ktoś pisze o benefitach?!! Jakich kurczę grzecznie zapytam?!? MultiSport?! I śmieszne dofinansowanie?!? haha 112 złotych składka miesięczna a dofinansowanie daliście 10zl brutto za miesiac aktywnosci haha ŻENADA... karta dla drugiej osoby koszt ok 200 a dla biurowych i ich bliskich jak wygląda sprawa?? kursy?! Jakie kursy i rozwój?! przychodzisz z wykształceniem i uprawnieniami a po dwóch latach zarabiasz tyle co nowy; tabularasa... ;] Dojazdy?! sprawa sporna. Nie zazdroszczę, fajnie, że taki bonus jest jak ktoś mieszka daleko ale ludzie z miasta również jakoś muszą dostać się na czas do pracy., prawda? Dlaczego nie mają chociaż karty miejskiej na j*bany autobus?!? tak samo sponsorujecie chrobrego. super. brawo za rozwoj sportu w naszym miescie ale tu nasuwa mi się kolejne pytanie: skoro firma wspiera miejskie drużyny sportowe dlaczego nie może załatwić chociażby 10-20% zniżki na bilety na mecze czy inne wydarzenie sportowe?!? pewnie i tak skorzystałoby tylko kilka osób a poprawia to ogólny wizerunek firmy ;) propozycję dalszego rozwoju długi widzi tak: zrób kurs to pomyślimy o podwyżce. Zrób kurs (cokolwiek: suwnica/135/121/palnik/wózek/podnośnik) koszt ok. 800zł. dostaniesz max 1zł podwyżki, oczywiście pod warunkiem, że zbierasz POKEMONY więc po roku ci się zwróci. Co do premii. Co długi ma wspólnego z twoją premią?!? Nie powinien twój mistrz czy majster nią dysponować??? A ta śmieszna absencja; kiedy boisz się zachorować 28 bylektórego miesiąca i wziąć zwolnienie na tydzień a premii nie zobaczyć za dwa miesiące...?!? Haha dobrze piszecie, że systemowcy pozjadali własnego ego bo co to kurczę nie oni może warto by było się zastanowić dlaczego ludzie odchodzą?!? Chłopaki wolą zjeżdzać pod ziemię niż pracować w waszych warunkach, niedługo zostaniecie z ludźmi, którzy nie odróżniają kątownika od kątomierza. sami będziecie musieli pracować żeby to jakoś poturlać Hahaha niektórzy bez wyświetlacza na suwmiarce nie wiedzieliby do czego służy ten przedmiot. Chociaż panie z narzędziowni, a propos suwmiarek, ogromny szacunek i gorące pozdrowienia :D dla pań sprzątaczek również, jak dla mnie praca na 5+ ! Więc dlaczego ktoś im zazdrości, że zarabiają 2800?!? Nie zasłużyły? Może warto się zastanowić na tym jak traktujecie pracowników. Chyba, że: FIRMĄ RZĄDZĄ PEWNE ZALEŻNOŚCI I ALBO SIĘ Z NIMI POGODZISZ ALBO NIE :) dyrektor P.M. ST(r)ACH się bać,nie?!? hahaha A pani wice prezez chciałem powiedzieć, że te śmieszne pieniążki z premii, które wtedy pani chciała mi wypłacić ze swojej kieszeni żebym już dał spokój, ze niby taka paniusia kasiasta na stołku to na wszystko są taśmy, także ten... myślę, że uda się pani wreszcie znaleźć merytoryczne treści w mojej wypowiedzi bo do tej pory tylko tego pani oczekiwała. Zresztą warunki to temat rzeka w firmie... a umowa cieszę się, że została rozwiązana. FAMABA to była kiedyś. Używacie tylko marki i nazwy, która została wypracowana dawno temu i nie należy do was. Nieliczni są korzeniami obecnej firmy. Wstyd, że używacie tej nazwy reprezentując teraz takie dziadostwo. Nie polecam, z całym szacunkiem dla nielicznych ;)

pracuś
@wódka jointy karabiny

jak ci tak źle było to to trzeba było wcześniej zwolnić nikt nie kazał pracować ci skoro tak narzekasz. Albo poprosić o przeniesienie na inna hale

Jaś
@pracuś

Co sta...chu prawda cię zakuła i byś nie wytrzymał bez odpowiedzi zaraz jeszcze prezeska się odezwie.

Masz rację

@wódka jointy karabiny

Młody nie był wcale złym pracownikiem swoje robił

Zaloga

Do systemu trafiają najlepsi nie rosmiszaj mnie haha połowa z nich to paproki a co do systemu za sobotę i niedzielę mają płacone 80% żaden zakład tak nie płaci dla systemu sob i niedz to zwykły dzień w pracy płacony jest tylko dodatek systemowy a oni żądają Bóg wie co a co do tyrania to cie OSTRO ponioslo

rtm
@Zaloga

I to jest prawda!!!!! I jeszcze oni narzekają

System
@Zaloga

Cytuję " a oni żądają Bóg wie co" widocznie znają swoją wartość i umiejętności . Ty też możesz z resztą załogi żadać Bóg wie co ale sam wiesz jak się to dla was kończy . Pozdrawiam

Krzychu
@System

Weź skończ!!!!. Wystarczy popatrzeć na wzdłużne tam w szczególności sami fachowcy zapewne JESTEŚ jednym z nich!!!!

Tom

To nie jest tak zle jak podwyzki beda

@Tom

Jeśli to, co piszesz, jest prawdą, to w takiej sytuacji należałoby jedynie chwalić E-Towers Famaba Poland za to, że chce docenić swoich pracowników. Ale teraz już skupmy się na Tobie: zdradź Nam, za co konkretnie jesteś odpowiedzialny w tym przedsiębiorstwie. Jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, czy raczej zlecenie?

ZAŁOGA 3 ZMIANOWA

Witamy doszły nas słuchy o warunkach jakie związki zawodowe zażądały od zarządu w sprawie podwyżek dla systemu jeżeli zostaną spełnione to załoga stanie murem nie może być takiej przepaści co do zarobków z poszanowaniem zaloga

Żaba
@ZAŁOGA 3 ZMIANOWA

Nie bądź taki pazerny postaw się w ich sytuacji ty kiedy masz wolne weekendy oni tyrana jak woła aby zapewnić ciągłość produkcji a i nie jeden z 3 zmianowym ma lepszą stawkę to po pierwsze a po drugie to możecie stawać murem każdy wie ze nie ma zgrania i tyle w temacie a do systemu trafiają najlepsi widocznie nie byłeś zbyt dobry skoro bujasz się w 3 zmianowym zmianie zawsze masz inne wyjscia

@Żaba

Do systemu w większości weszły (usunięte przez administratora) Taka jest prawda. I wciąż im mało bydlakom! Soboty i niedziele zawalony robotą? A w tygodniu na nadgodziny z chęcią przychodzą. A kiedy czas dla rodziny? Przy stawce 20 zł między 3- a 4- brygadówką w miesiącu wychodzi 1200 różnicy. A z 3-brygadówka 20 zł/h to średnia, a 4-brygadówka średnia 25(jak nie więcej)/H. Więc niech nie pier... ą, że mało mają. Na wazelinę starcza z nawiązką!!!!! Famaba wazeliną stoi!

Filut

Nie polecam. Młody Tycho jak i Gerd ciągle chodzą po hali i konteoluja patrza na ręce. Młody potrafi nawet przyjechać przed.6 rano na kontrol. Trochę to takie dziwne jak robota jest dobrze wykonywana.

Tom

Mam HL-045 I pracowalem na projektach offshore

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów