Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Nikt

Kolejni pracownicy odchodzą a zarząd nie widzi problemu. Obudzicie się jak będzie za późno i zostaniecie z samymi dziećmi na hali którzy oprócz obsługi smartfona nie potrafią nic...

Hala D

Chcemy rosół w automacie na hali d bo inaczej będziemy składać grupowe wypowiedzenia.

Hala A
@Hala D

Już wiadomo kto nam zawsze cały rosół opoerdala hahaha

Prawie Architekt
@Hala D

Powinna byc stołówka ze świeżym jedzeniem. Rosół w proszku, to nie szczyt marzeń. Nawet w spółkach na hucie mają talony na szame, a my w zachodniej firmie i co zupy w proszku?

Strona służy do przekazywania opinii, wszystko co prawdziwe i istotne jest '' usunięte przez administratora '' strona funkcjonuje jak całą tą firma

HALA B

MY CHCEMY POMIDOROWA !!!

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie E-Towers Famaba Poland? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Jaaaa

Zależy. Większość osób zostawia sobie wolne na ten dzień. Jeżeli nie masz no to musisz przyjść. Puszczają wcześniej do domu w takie dni:)

Hej, co tam słychać? Taka tu cisza aż nie podobne do was

Bania
@Tomek

Nie interesuj się

Mistrzowka

Panowie kto dzisiaj przychodzi z makowcem?

Użytkownik
@Mistrzowka

Ten kogo nie ma w stołówce , proste .

Kb

Jak odpowiednio zapłacą

Nowy rok nowe możliwości. Famaba wita, 24zl na start.

@Tomek

Tak po 10 latach

Młotek

Nieprawda bo 24 to po 8 latach,po 10 będziesz miał 24.5 na luzaku

Produkcja

Źle się dzieje w tym zakładzie,oj źle

@Produkcja

Dlaczego ? Zarabiać od 3500 tyś do 4000 to nazywasz źle? Rozgladnij się po innych zakładach w Polsce to zobaczysz różnicę. A najlepiej piszą tacy co cicho siedzą w pracy A na necie wielce rozgadani. Pozdro

Xxxx
@Wladek

Chyba 3500 zarobisz z nadgodzinami

@Xxxx

4000 od poniedziałku do piątku

Struś
@Wladek

Od czwatrku do niedzieli :)

Krystian
@Struś

Tak

Byly pracownik

Brak wetylacji na wszystkich halach i nikt nic z tym nie robi.Dopuszczalne normy odnosnie zadymienia i hałasu przekroczone.A bhp mowi ze zawsze mozesz sie zwolnic.

TuTego

Wszyscy wiedza kto chodzi na makowca do majstra zamiast na stołówkę na przerwę

@TuTego

Ja nie wiem. Kto?

@TuTego

Ja też nie wiem. Wiem za to kto spawa więcej niż inni... Jest paru takich przydupasów co podnoszą normy żeby wejść głębiej w (usunięte przez administratora) e. Jeden z nich to ten z rodziny od pani z biura. Pietrucha czy jak mu tam

Pewnie hala A ????

Dariusz

A po co cokolwiek pisać jak się nic nie zmienia i nie zmieni! Wbijcie sobie do głowy że jest tylko jeden sposób żeby było dobrze. Stanąć. Takim pisaniem nic nie załatwimy. Związki też nic nie załatwia tylko gadają. To już nie ma sensu...

Gruby

Jedyne co mi przychodzi do głowy to WIELKIE słowo dziękuję, które w FMB jest niespotykane, że daliście mi nowy rozdział w życiu z zaznaczeniem na + ponieważ (usunięte przez administratora) belgów dobiega końca i z czystą satysfakcją, przyjemnością i uśmiechem spoglądam na jej koniec.

Rip

(usunięte przez administratora) na forum i co to wam da dadzą wam w marcu 40gr podwyżki(usunięte przez administratora)

Tt
@Rip

No i nam da dadzą nam. A tobie da dadzą tobie ci sam a?

Mr. Bin

Szczekacie i Szczekacie a stanąć i nie robić to nie, wszyscy mocni na telefonie

A co Cię interesuje skoro tu nie pracujesz?Szczekaj jadaczką i siej poploch tam gdzie teraz robisz

Jak dobrze, jednego niedorozwoja mniej.

Złote ucho prezesa

Uważajcie na ,,Złotego" Piotra D. z hali D pseudo brygadzisty ; D doniósł by na własną matkę za 0,30zł. BRUTTO do 1h

@Złote ucho prezesa

Widocznie są lepsi od niego.. Bo mundurki zielone noszą... Muszą bardziej się Wykazywać.. Bo nawet grozenie śmiercią pracownikowi uszlo jednemu bez konsekwencji.

Złote ucho prezesa
@Marek

Szczerze ?! Dajesz sobą pomiatać - będziesz pomiatany, więc sytuacja o której tu piszesz powinna mieć ew. 2 finały - po robocie ... , albo w sądzie. Wylewanie łez nic w życiu nie zmienia, więc zdecyduj sam jak nim pokierujesz.

@Złote ucho prezesa

Sytuacja która pokazałem miała na celu pokazanie jakie cuda dzieją się w famaba... A co do rozstrzygnięcia to masz rację... Lecz teraz młody pracownik mający na utrzymaniu rodzinę nie zaryzykuje nagłej utraty pracy.. Więc dają sobą pomiatac.. Co też powoli zaczyna oddziaływać na resztę załogi bo ( zieloni) czują się bezkarni. Rozumiem że młody szef ale dawać sobą tak pomiatac. Panowie majstrowie trochę szacunku do samych siebie i pracowników. Przecież nie tak dawno byliście na równi z nami.

Antek

Piszecie tu swoje żale i (usunięte przez administratora) ale czy ktoś z was chce coś zmienić? Dalej będziemy pracować za takie pieniądze a wiecie czemu? Bo jesteśmy nieudacznikami... Tania siła robocza która robi co się każe za miskę ryżu. Kiedy powiecie dość? Macie swoją godność? Kiedy dy się w końcu zgracie i zaczniecie walczyć o swoją nie patrząc na pseuo związki które są tu zbedne. Sławek s. Zbyszek o. Darek sz. Ci związkowcy nie mają godności żeby sami odejść. Przez tyle lat maja tylko układy i nie zmienia nic. Czas dać szansę innym pracownikom

@Antek

Dokładnie tam nikt nie ma jaj może parę osób. Powinniście stanąć któregoś dnia od rana nie robić nic i chcieć rozmawiać z zarządem o kasę. Przecież famaba to nie jest firma krzak bez dochodu ludzie oni taka kasę trzepia ze masakra

JOSH

Ile macie przerw?

Tom
@JOSH

7h

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów