ASP Polska Sp. z o.o.

Adres: Wierzbowa 21, 67-200 Głogów

NIP: 6931991119 KRS: 0000121007

2 158 398 5 1

Opinie o ASP Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

kokos

Pozdrawiam panią Dyrektor. Trzymaj tak dalej!!! Czy Marta z BHP jeszcze tu pracuje?

Bonzo

Jak tam się wiedzie w ASP ?

Kobra
@Bonzo

Bez zmian :D da się przeżyć...

kokos

Postawili już w końcu płotek?

Certus
@kokos

A co chcesz coś ukraść?

TakNie1
@Certus

chcę wiedzieć czy (usunięte przez administratora) się zaostrza.

Zbychu
Nazwa działu: Produkcja

Trzeba wszystko od nowa zrobić bo tu się nie da pracować !!! Nie polecam nikomu tu pracować !!! Fajowo to tu nie jest

Nazwa działu: Produkcja

Na Milanie mają teraz firmę kurierską !zamiast magazynierów są kurierzy, części z magazynu na montaż ,dostarczane są pod drzwi wejściowe . Porażka co tam się wyprawia !!Powodzenia chłopaki !!

smiga
@Nowy

haha dobre, ale serio tak robią ?

Milena
Nazwa działu: Produkcja

No właśnie nikt z prezesów nie widzi co sie dzieje tam kierownik goni kierownika a planista goni planiste pracownicy traktowani jak śmieć a nowa pani menadżer jak ma dobry chumor to odp dzindobry kto ja tam zatrudnił i zastanawiajace jest to ze przyszła z kgchm to bardzo dziwne juz nie dlugo splajtuja bo kto tam bedzie opracował ludzie po zawodnikach są modrzejsi niz ci wielcy planisci i kierownicy ogromny szacun dla pracowników

Tak4Nie
smiga
@Milena

z jakiego kghm tam zatrudniaja ludzi wyksztalconych a ona przyszla z jakiej spolki pracujacej dla khgm. Nie umie odpowiedziec dzień dobry to widać jaka prostaczka ! Zresztą bez szkoly i wychowania czego tu się spodziewać... Kolejne osoby doświadczone zostawily ten (usunięte przez administratora)

kokos

Ta firma to dno!!!!! Każdy kto zatrudni się w niej straci wiele .... Szkoda słów. Nie polecam!!!!

Tak7Nie
Mario

mam nadzieje ze ten nasz wspanialy kieras to przeczyta nie widzisz co sie dzieje w firmie ? ze ludzie masowo sie zwalniaja? z samej hali aluminium juz poszlo pare osob i szykuja sie jeszzcze z 7 famaba huta ligum niech ktos sie wkoncu za to wezmie albo trzeba dzwonic do niemca bo jak narazie to daja premie abs 200zl brutto :d ale nie mozna miec urlop nz krwi l4 itd smiech na saliiiiiiiiiiiiii

Tak14Nie1
Nie umysłowy a myślący !
@Mario

Plajta murowana !!!prezesi widzą tylko papierki nic więcej . Jak padnie Milana zegnaj ASP !!!!!

Tak8Nie
pacyfista

no widzisz trzeba bylo sie uczyc lub udawac, ze ma sie jakies szkoly i doswiadczenie ;) to bylbys chomikiem, a jests swinką morską :)

Tak1Nie3
ASP

Bury nie boisz się pisać takich opinii ? Dlaczego podskakujesz wyżej niż Ci wolno ? Kim Ty w ogóle jesteś ?

Tak1Nie6
Pacyfista
@ASP

Bury ma rację. A czego tu się bać prawdy !!!???

@Pacyfista

Dokładnie !

Rocky
@pacyfista

(usunięte przez administratora)!! W tych czasach każdy może mieć wyższe wykształcenie a w głowie pestkę

Pacyfista
@Rocky

To była ironia inteligencie. Bo kogo masz tam mądrego. Ci co mogli pracuja już w innych miejscach. Ci co sa muszę bo wiadomo jest ciezko

Nie umysłowy a myślący !

Dowiedziałem się ze został zwolniony były brygadzista z montażu na Milanie !!! Który sam zrezygnował z pełnionej wcześniej funkcji po usunięciu kierownictwa .Darozjady Wstydźcie się !!! Czekam plajty tej firmy !!! omijajcie te (usunięte przez administratora) szerokim łukiem !!!Czy prezesi tej firmy są aż tak głupi czy ślepi ,mam nadzieję ze po piśmie które otrzymają stukną się w czoło i zrozumią swoje błędy ,inaczej plajta w tym mieście murowana!!!

Tak12Nie
Marcin
@Nie umysłowy a myślący !

Nie został zwolniony a przesunięty na inne stanowisko ( proszę nie dopowiadajcie sobie ) Nowy szanowny kierownik produkcji nie ma totalnie pojęcia co się w firmie wyprawia , a zwłaszcza jeśli chodzi o tematy produkcji. Niestety nie długo przyjdzie czas że firma się zawinie i to nieuniknione po tym co wyprawiają zwalniają ludzi z produkcji a zatrudniają do biur no chyba ze ASP nie jest już firma produkcyjna a logistyczną ; ) Natomiast jeśli chodzi o pismo ma się dobrze i nie długo ujrzy światło dzienne . Pozdro

Nikita
@Marcin

Przesunięty tylko dlatego żeby nie podjął nowego stanowiska pracy. Żeby nie płacić mu odprawy, nie przyjęcie nowego stanowiska jest jednoznaczne z wypowiedzeniem. To jest zagrywka, którą ktoś w końcu powinien zaskarżyć. A kierownik to zadufany gość, który chyba przyszedł z firmy ochroniarskiej bo zamiast zajmować się produkcją zajmuje się pilnowaniem placu. Hahahaha. On nie ma pojęcia o produkcji, jest bezczelny i nie szanuje ludzi. Ludzie będą odchodzić lub mu się odwdzięczą. Ja już tez szukam.

@Nikita

Nie potrafi kierować!

Brambor
Nazwa działu: Produkcja

Doszły mnie słuchy ze monterzy na Milanie muszą sobie sami części roznosić .Jeśli to jest prawda to nowa pani kierownik musiała na kasie w biedronce pracować i nie ma pojęcia o produkcji -montażu

Tak12Nie
Norbi
@Brambor

Mówisz o chomiku ?

@Brambor

Jak to możliwe? Przecież tam jest kilku magazynierów?

Jan

Został już jeden :)

@Jan

Haha a co z resztą? ???? Tam było więcej magazynierów niż pracowników produkcyjnych ????

Dalej ich czarno tam.

Karol z QS

Cześć. Podsumuję moje 6 lat pracy w firmie ASP. Jest to firma rodzinna, właścicieli jest trzech - każdy ma inną rolę (powiedzmy: księgowość, produkcja i przygotowanie produkcji). Przychodząc do firmy zostałem zatrudniony jako inżynier ds. pomiarów, świeżo po studiach, ze znajomością niemieckiego (biegła) i angielskiego (b.dobra). Nie znałem ani technologii, ani podstawowych narzędzi jakościowych. Obecnie już nie jestem pracownikiem ASP. ASP to świetna firma do rozpoczęcia kariery zawodowej. Można poznać jak działają zakłady produkcyjne od kuchni - jak się traktuje pracownika, jak rozmawiać z przełożonymi, czego się wymaga, dlaczego postawione zadania nie zawsze wydają się sensowne, że nie o wszystkim ma się pojęcie, a „fajnie by było mieć”. Tak działa każdy zakład produkcyjny. Dla osoby o choćby najmniejszych ambicjach jest to świetny start-up. Dla ambitniejszych tym bardziej, bo jak się chce, to naprawde jest co robić. Modnie teraz się mówi: „to nie problem, to wyzwanie”. ASP to firma pełna wyzwań, ale jeżeli ma się odrobinę chęci, poświęci się czas i trochę nerwów, to można się wiele nauczyć, poznać bardzo ciekawych ludzi i szeroką gamę technologii. Niekoniecznie będą z tego szkolenia, ale przy odrobinie chęci i wkładu własnego, bagażu doświadczeń, wertowania internetu i książek jest okazja do wyciagnięcia z firmy co najlepsze. W moim odczuciu zespół ludzki w ASP to jedna z jego największych wartości. Bez względu na zatargi czy wymianę zdań (nawet tę ostrzejszą), każdy dialog był poczający, choć niekoniecznie konstruktywny - z KAŻDYM. Odchodząc z firmy jestem bogatszy o doświadczenie branżowe, szkolenia, kontakt z klientem i współpracownikami. To ostatnie to, w mojej opinii, to klucz do każdej pracy, w każdej firmie, w każdej branży. Tego się tutaj nauczysz w ASP.

Tak14Nie

Bogdan
@Karol z QS

Szkoda kolejnej osoby ze starszej kadry.

Artur
@Bogdan

DK - buuuhahahahahha.

Chinatown
@Karol z QS

Karol, a pod stołem u Kotleta też byłeś? Przez tyle lat dawałeś równo

Andżela
@Karol z QS

Karol, piszesz że nie znałeś żadnych narzędzi jakościowych. To znaczy, że zatrudnili cię bez wykształcenia kierunkowego po wydziale budowy maszyn. Czyli z każdego zrobią inżyniera byleby znał niemiecki/angielski

Tak7Nie1

Karol z QS
@Andżela

Być może. Nie wiem.

Romeo

My lud ciemny ciągle tylko chcemy więcej hajsu. Zapomnieliście, że od upadku ze stołka ŚP Pana Kuman..cz.a (KOTLET pomógł spaść) NIE ZARABIAMY !!! To czego wy chcecie ? Obecny zespół DOBREJ ZMIANY stara się zaoszczędzić żeby jakoś zaspokoić potrzeby swoich pracowników: -zakup urządzeń marki Apple dla Ekipy Ełki -zainwestowano ok 60 000 PLN -im się to po prostu należało -obiadki dla wybranych -kierownictwo głodne to nieefektywne...należy się -wprowadzanie kolejnych karierowiczów dobrej zmiany na wysokie stanowiska biurowe (legendy głoszą iż z atrakcyjnym wynagrodzeniem ok 10 tys ++) -co dwie głowy to nie jedna a tu poważna próba optymalizacji kosztów.... -skrócenie czasu przerwy do 15 minut -oszczędność ok 70 000 tylko nie pamiętam czy PLN czy EUR i UWAGA!!- -nieoficjalny plan redukcji zatrudnienia o ok 30% - to im idzie najsprawniej - warto wspomnieć że co trzeci WYRZUCANYi lub uciekający z tonącego statku pracownik to ZE STAŻEM CO NAJMNIEJ 5 LAT + - W SUMIE JEST LOGIKA.... Doświadczony pracownik jest drogi i wymaga... a my przecież optymalizacji kosztów szukamy HAHA

Tak9Nie
Bury
@Romeo

Ale ty głupi Romeo jesteś. Zaczęło schodzić na psy od około roku. Jak weszły nowe produkcje na Automotive i po zmianach chomika to już szybko spada. Zatrudnienia samych kierowników, zwolnienia ludzi doświadczonych jak piszesz. Itd. Jakbyś znał dobrze historie to Św. p. Kumanowicz został zwolniony przez Niemców. A po nim był jeszcze Pundyk Schafter i Michaletz. Zastanów się co piszesz za bzdury. I nie wywlekaj ludzi których już z nami nie ma.

Tak2Nie2
Bronisław
@Romeo

Rozumiem Twoje rozczarowanie współpracą z firmą. Inne osoby tez nie wypowiadają się o warunkach zatrudnienia w zbyt pochlebnym tonie. Według Ciebie pracownicy pracujący na niższych nie są doceniani, ani odpowiednio wynagradzani. Myślisz, że istnieje szansa, żeby do poprawić? Wyjść z inicjatywą atrakcyjnego szkolenia lub kursu, żeby poprawić motywacje pracowników? Pomimo tego co piszesz o redukcjach etatów ASP Polska nadal szuka pracowników. Są ogłoszenia na stanowisko: specjalista do spraw zakupów i technik metrolog. Co sądzicie o tych nowych przyjęciach?

TakNie4

Pracowity
@Bronisław

Bronisław-sami specjaliści a firma sięga dna,jak prezesi tej firmy się nie ogarną to wszyscy pójdą na bruk,produkcja pada na łeb zwalniają doświadczonych ludzi zresztą to nie VW !! Bo tam dbają o pracownika i ich rodziny a tu jesteśmy tylko przedmiotami

bumcykcyk

Przynajmniej chociaż wypłata jest teraz przed czasem (dalej mało..)

Radzio
@bumcykcyk

I nic się nie zmieni ????!

pacyfista
@bumcykcyk

zalosne co napsales ale ok pocaluj im za to stopy

Tak7Nie1
Zumi
@pacyfista

Ty pewnie dalej wypłaty nie masz

Pracowity

Bumcykcyk-łaski nie robią

Hilary

Chomiku , czy damy radę ? Czy mam iść gdzie indziej ?

Tak6Nie1
Mobi
@Hilary

Wszystkich których nie ma i czy to kierownictwo stare z produkcji, jakości, logistyki czy pracownicy z produkcji czy jakości za chwilę z IT bo też ich już nie ma. Chwala sobie nowe miejsca pracy :) I zarobki więc nad czym się zastanawiasz aż firma splajtuje od g. zarządzania i głupich decyzji !? Miały być podwyżki siatki i co wielka kaka.

omnik

Nowi jak przychodzą to sami odchodzą widząc co tu sie dzieje .... a my jak takie głupki juz tyle lat ..... Firma zeszła całkowicie na psy ..... coraz gorzej !!!! Zmiany albo nie wychodzą albo zbyt późno lub zbyt gwałtownie zostały wdrożone ...

Foton
@omnik

Pozbywanie się fachowców, dopuszczanie do tego aby odchodzili czy zwalnianie doświadczonych ludzi a zatrudnianie samych kierowników raczej nie było by dobrą zmianą dla żadnej firmy.

Tak9Nie
Kierownik

Super firma! Zatrudniają nowych a po 3 miesiącach nie przedłużają im umowy,a starych i dobrych pracowników traktują c(usunięte przez administratora)i dają im wypowiedzenia bez konkretnego powodu

Tak7Nie
Nicky
Nazwa działu: Produkcja

Do końca wakacji tej firmy nie będzie . Z taką organizacja ?

Nazwa działu: Produkcja

Do końca roku tej firmy nie będzie...

Van dam
@Nick

Aż tak źle jest? ????????

Skąd ta myśl?

Ninja

(usunięte przez administratora)opuściła ASP? ????????

@Ninja

Skąd.takie info? Słuchy chodzą że podwyzek. Nie będzie bo słabo pracujemy i. Nie ma efektów

Norbi

nie, ale trzymamy kciuki

4you
Nazwa działu: Marketing

ASP -Akademia Sztuk Pięknych, produkcja złomu itp!

Nazwa działu: Produkcja

Do 30ego kwietnia miały być propozycję nowych stawek, ktokolwiek otrzymał taką propozycję? Kogo pytałem to nic, cisza. A tak obiecywali. ;)

Tokarze Akrobata
@Nick

Pracowałem w tej pożal się Boże "firmie" blisko 6 lat. Tak było zawsze i jest dalej że rzuca się puste slogany, a polaczki zadowolone. Za gruby hajs na Was robią żeby dać wam zarobić. Nie ty to kto inny. Kto ma trochę oleju w głowie to zdobywa wiedzę, doświadczenie i ucieka. Nie dziwi was to że na wszystko są pieniądze, tylko nie dla was? Pozdro!

Manglak
@Nick

I jak tam podwyżki o których Niemcy nic nie wiedzą hahahaha. Strajkkkkk się szykuje :)

Tak2Nie1
Mario
Nazwa działu: Produkcja

Zastanawia mnie jedna sprawa czy nikt z wlascicieli zakladu (niemcy) nie widza co tu w tej firmie sie dzieje? Przeciez to sa jaja (usunięte przez administratora) brud smrod brak organizacji brak ludzi , zamiast docenic tych ktorzy cos kumaja pracuja itd to pozwalaja odchodzic do innych firm od tak. Dojdzie do tego ze za pare miesiecy nie bedzie komu robic , fakt przychodza nowi ale tez zobacza co jest grane i pouciekaja. Pewnie najlepiej inwestowac w biurowych jesc sobie pizze na przerwach , drogie telefony , sluzbowe bryki ale pamietajcie ze to produkcyjni na was robia nie wy na nich. Nie Pozdrawiam Ps. Bedzie cos na swieta? w kazdej firmie jakos chca zmotywowac tego pracownika dajac chociaz te 300-400 zl netto a tu co ?

@Mario

A tu kierownik dostanie nowy iPhone. Albo nowego większego suva. Po co nam marnym pracowniczkom dać. Produkcyjni nie są wartością. Nie liczą się dla chomika. Tylko jej (usunięte przez administratora)

hops

Ja mam pytanie jak można skontaktować się z ASP Polska Sp. z o.o. - Głogów. Próbowałem w różnych dniach, w różnych porach dodzwonić się do firmy na dwa podane nr tel. Czy jest tam jakiś sekretariat, a może centrala?

Nazwa działu: Produkcja

Chomiku! Miałem dostać podwyżkę. Co 2-3 miesiace mnie zbywasz. Jakaś siatka miała być na koniec marca. I nie ma dalej ani siatki ani podwyżki. Kiedy dostanę podwyżkę.

Maja
@Żbik

Powiedzieli ze na koniec marca ma byc zrobiona siatka z podwyzkami tylko zapomnieli powiedziec ktorego roku.

Mobi
Nazwa działu: Magazyn
@Żbik

Siatka tak na 2metry żeby nikt nie uciekal

maczo

Jaka stawka na spawacza? Sa jakies podywzki socjal?

TakNie3

Maja

Oni maja w D....czy my mamy wyplate czy nie a tak pozatym to co na tej firmie działa raczej nic,tylko ludzie maja dzialac jak roboty

@Maja

Oni tylko sobie robią dobrze. Co chwila ktoś nowy z nowym samochodem. A wypłaty na koncie brak. Gdzie jest wypłata?! Pewnie kiero razem z Justynką na wakacje pojechali za nasza kasę.

Tak4Nie

Sven hanawald

Ja się pytam gdzie jest wypłata... Ludzie którzy mają w innych bankach nie ing jak firma nie dostali wypłat a w poniedziałek 11...

poirytowany
@Sven hanawald

Najlepiej w Poniedziałek iść do Kadrowej i powiedzieć ze ma doliczyć Karne odsetki do wypłaty za zwłokę a jak nie to pozew grupowy! Mam dosyć tej firmy! ;/ Przy najbliższej okazji kładę wypowiedzenie!

Asepek
@poirytowany

Grają w (usunięte przez administratora)bo trzymają kasę do ostatniego momentu zamiast zrobić dzień wcześniej skoro wiadomo że 10ty w niedzielę. BTW w kiblu wybija woda razem z gownami które pływają po podlodze

ASP Jobman

Teraz to pocalujta w (usunięte przez administratora) wójta ze swoimi planistami i inzynierami

Wójt
@ASP Jobman

Nie ma już miejsca dla wieśniaków ;) takie czasy .... "pocałujta"

Bury
@Wójt

Wieśniaki to dopiero teraz przychodzą-wielcy. Buhaha

Tak10Nie

ASP Jobman
@Wójt

Widziałeś w Głogowie automotive? Chyba nie w ASP, tylko po sąsiedzku za płotem u Kargula i w Sitechu

Klawisz
@ASP Jobman

Wymagania mają z (usunięte przez administratora) a wysokośc wynagrodzenia to żenada, nieproporcjonalnie do oczekiwan

Paweł
@ASP Jobman

Same kierowniki, największą ilość kierowników na metr kwadratowy w tym mieście,

ali
@ASP Jobman

Automotive w asp ciągle się rozrasta na nowej hali-kmiotku.

TakNie2

niwy
@ali

Chyba (usunięte przez administratora) się rozrasta. Widziałeś jak to wyglada durniu. Bałagan i brak porządku. A (usunięte przez administratora)to chyba zajmuje się tylko Justynką.

Darek

Czy wiadomo coś o rozbudowie fabryki? Będą rekrutować i ewentualnie kiedy?

Pffff
@Darek

Ciągle rekrutują......

pracoholik
Nazwa działu: Magazyn

Są tam jakie.ś przyjęcią do ASP ? szukam pracy jako magazynier/operator wózka widłowego. Jak tam skladać CV, osobiście czy przez internet ?

Dobra dusza
@pracoholik

Osobiście :) do kadr na drugim piętrze.

Zdziś
@pracoholik

Osobiście

pracoholik
@Dobra dusza

A nie wiecie czy może akurat potrzebują na takie stanowisko jak widlakowy czy magazynier ? A jak tam z zarobkami ?

TakNie

Zostaw opinię o ASP Polska Sp. z o.o. - Głogów

Chcę opublikować: