ASP Katowice

Katowice

Opinie o ASP Katowice

informacja

Podzielam powyższą opinię.Niby uczelnia wyższa,państwowa a zachowanie kierownictwa wobec pracowników jest na żenującym poziomie.Pracownik fizyczny to dla nich tzw.człowiek gorszego sortu.Po prostu wstyd!!!

koniczyna

Nie polecam pracy u tego pracodawcy jako pracownik fizyczny.Powodem tego jest arogancja kierownictwa i brak poszanowania wobec pracowników na takich stanowiskach.Których traktuje się jak służących bez prawa do głosu,a nie jak pracowników z umową o pracę i swoim zdaniem.Dlatego atmosfera pracy jest dość niemiła.Jedynym plusem jest stałe wynagrodzenie płacone w terminie.

Zostaw opinię o ASP Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASP Katowice